Як почати блог про успішну їжу?

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як почати блог про успішну їжу?
0 18 мин.

старт-фуд-блог


Ви ходить енциклопедія смачних рецептів? У вас така ж пристрасть до приготування їжі, як у інших до їжі? Можливо, ви прагнете шеф-кухаря, щоб зробити здорову кулінарію доступною та простою для всіх?

Якщо у вас ще немає онлайн-платформи, але ви її розглядаєте, створення блогу про їжу – це швидкий і простий спосіб поділитися своїми кулінарними знаннями та отримати негайний відгук від аудиторій у всьому світі.

Якщо ви переживаєте, що не маєте технічних навичок, щоб вони відповідали вашим навичкам кулінарії, вам не потрібно хвилюватися, почати продовольчий блог – це еквівалент збивання омлету – буквально кожен може це зробити.

У цьому посібнику про те, як створити продовольчий блог, ми передамо вам рецепт створення успішного блогу про їжу. Ось інгредієнти, які вам знадобляться:

 1. Платформа для ведення блогів;
 2. Доменне ім’я & бренд;
 3. Веб хостинг;
 4. Поради щодо харчових блогів.

Contents

Вибір платформи блогів

Оскільки ми пообіцяли вам, що вам не доведеться займатися кодуванням, щоб розпочати кулінарний блог, вам потрібно знати кілька речей про платформи, які дозволяють вести блоги без кодування.

Їх називають системами управління контентом, і вони роблять саме це – допомагають керувати вмістом, пропонуючи візуальний інтерфейс, який дозволяє завантажувати, налаштовувати, додавати зображення, посилання на місця тощо на основі ваших даних.

Популярні CMS включають Joomla та Drupal, але найкращий CMS для блогів на сьогоднішній день – WordPress. Ця платформа для ведення блогів завдячує своєю популярністю дуже універсальному характеру, який не шкодить дружньому до користувачів..

WordPress не тільки знімає тягар кодування, але і передає вам на тарілку елементи дизайну вашого блогу.

У WordPress дизайн вашого блогу досягається за допомогою тем, тоді як функціональні аспекти вашого веб-сайту (наприклад, інструмент оптимізації швидкості) досягаються за допомогою плагінів.

Хоча деякі функції також можна додавати на ваш сайт за допомогою тем (наприклад, контактні форми, підписка на розсилку, розділ коментарів, інтеграція соціальних медіа тощо), теми визначають насамперед візуальний аспект вашого веб-сайту, тобто те, як відвідувачі бачать ваш сайт, коли вони отримати доступ до нього. Теми можна налаштувати під ваші уподобання, тобто ви можете вибрати шаблони сторінок, кольорові схеми тощо.

Плагіни з іншого боку лише додають функціональність на ваш веб-сайт, тому ви можете інтегрувати такі інструменти, як оптимізація пошукової системи, мережа доставки вмісту, кешування інструментів для прискорення вашого сайту, плагіни безпеки (виявлення зловмисного програмного забезпечення, брандмауер тощо)..

Обидві теми та плагіни доступні безкоштовно, але найкращі варіанти – найкращі, якщо ви хочете отримати доступ до оновлень, патчів безпеки або підтримки.

Що ще важливіше, WordPress сам може безкоштовно завантажувати та використовувати будь-хто, тому вам не доведеться платити за CMS.

Вибір доменного імені

Доменне ім’я – це те, що ви вводите у свій веб-браузер для доступу до веб-сайту. Це розпочато www. Далі слід унікальне ім’я і закінчується .com або іншим розширенням, таким як .net, .org тощо.

Ви можете придбати доменне ім’я у реєстратора домену за невелику щорічну плату, або якщо ви вибрали хорошого хостинг-провайдера (див. Пункт 3 нижче), ви можете навіть зареєструватися безкоштовно.

Вибираючи своє доменне ім’я, враховуйте наступні речі:

 1. Нехай це буде коротким – зробіть своє доменне ім’я занадто довгим, і ніхто його не запам’ятає, нехай воно буде коротким і привабливим, і воно прилипне.
 2. Зробіть це їжею, приготуванням їжі або прийомом їжі, як-от tasty.com, або використовуйте розумну гру слів, як mineat.com (стиснення слів «хвилина» та «їжте»). Якщо ви вже популярний шеф-кухар, можете замість цього скористатися власним іменем;
 3. Він повинен відображати ваш бренд – якщо ви не використовуєте власне ім’я, переконайтеся, що вибране вами бренд відповідає змісту, який ви плануєте виконувати (наприклад, якщо ви збираєтеся робити вегетаріанське) рецепти, не називайте свій сайт meatit.com).

Підписка на провайдера хостингу

Веб-хостинг – це послуга, яка дозволяє Вашому веб-сайту бути видимим для всіх, хто отримує доступ до Вашого сайту через браузер на своєму робочому столі, телефоні чи іншому пристрої. Хостинг – це також платна послуга, яка надається за щомісячну або щорічну плату. Зазвичай, чим довший час зобов’язань (період, на який ви підписуєтесь на план хостингу), тим дешевша щомісячна плата.

Як було сказано, коли ми обговорювали вибір доменного імені, ви також можете скористатися пакетними пропозиціями, пропонованими веб-хостами, які містять доменне ім’я безкоштовно. Як бюджетні, так і преміальні веб-хостингові послуги, як правило, включають безкоштовну реєстрацію домену з однорічними контрактами.

Ви, звичайно, можете тримати свій домен окремо від хостингу, але найкраще скористатися пакетними пропозиціями, пропонованими веб-хостами.

Вибираючи хостинг-провайдера, переконайтесь, що ви працюєте за якістю, як і підбираючи інгредієнти для їжі. Їжа настільки ж хороша, як і якість інгредієнтів, які вона містить. Ваш веб-сайт може бути справжньою помадою для очей з найвищою функціональністю, але якщо це повільно або знижується більшість часу, публіка не може отримати до нього доступ.

Вибираючи хостинг, ось що слід звернути на увагу:

Продуктивність

Виберіть веб-хостинг із великими записами та часом завантаження. Час роботи або доступності стосується часу вашого веб-сайту в Інтернеті, який повинен бути 24/7. Веб-хости часто надають гарантії безперервного часу в межах від 99,9% до 100% гарантії.

Проблеми з простоєм заважають вашим зусиллям щодо ведення блогів і, можливо, змусять вас втратити прибуток і відігнати читацьку аудиторію. Повільний час завантаження перешкоджає користувальницькій роботі ваших відвідувачів. Сторінка, що повільно завантажується, є вбивцею гудіння, тому важливо швидко завантажувати ваш сайт.

Мало того, що проблеми з продуктивністю можуть підірвати ваші зусилля щодо завоювання аудиторії, це також може негативно вплинути на ваш рейтинг у пошукових системах, таких як Google або Bing. Продуктивність сайту є важливим фактором ранжування для пошукових систем.

Особливості

Особливості плану вашого веб-хостингу – це інструменти та послуги, що входять до вашого пакету, крім ресурсів сервера (зберігання, пропускна здатність тощо). Деякі функції, на які слід звернути увагу, особливо якщо ви новачок, включають: інструменти для створення дизайну та створення веб-сайтів, встановлення програмного забезпечення та додатків в один клік, гарантія повернення грошей, безкоштовний домен та резервне копіювання сайту..

24/7 Підтримка

Гарна підтримка має вирішальне значення для вашого веб-хостингу, особливо якщо ви недосвідчені. Виберіть веб-хостинга, який пропонує цілодобову підтримку електронною поштою, телефоном або чатом у прямому ефірі. Не тримайтеся подалі від хостинг-компаній із сумно поганою підтримкою.

Співвідношення ціни та якості

Виберіть веб-хостингу, який має репутацію, яка пропонує хороше співвідношення ціни та якості. Незважаючи на те, що існують преміальні варіанти хостингу з дорогими пакетами, є багато бюджетних хостів, які пропонують надійну послугу набагато менше.

Дослідіть це

Ви, можливо, не знаєте багато про хостинг, але є багато фахівців з хостингу, які це роблять, і ви можете прочитати їх думку в хостинг-оглядах. Можна навіть перехресно перевірити ці думки, прочитавши відгуки клієнтів на довіреному пілоті чи інших подібних сайтах, де користувачі можуть надіслати свої відгуки.

Оскільки ми самі є спеціалістами з веб-хостингу, ось бюджет, який ми рекомендуємо розмістити у вашому кулінарному блозі WordPress: BlueHost.

Однією з причин, чому BlueHost є нашим найкращим вибором для блогів WordPress, є те, що це компанія, що займається веб-хостингом, затверджена самою WordPress. Насправді WordPress рекомендує BlueHost з року в рік з 2005 року.

Інші причини, через які BlueHost може стати найкращим для початківців, – це їх зручна хостингова платформа, надійність, різноманітні пакети хостингу та чуйна підтримка.

Далі ми проведемо вас через кроки створення облікового запису в BlueHost, реєстрації вашого домену в BlueHost та запуску вашого кулінарного блогу з WordPress.

Підписка на BlueHost – покрокове керівництво

Незважаючи на те, що процес реєстрації може бути різним у різних веб-хостів, більшість процесів реєстрації зазвичай виконують описані нижче дії:

Крок 1: Початок роботи

Клацніть тут, щоб відкрити сторінку хостингу WordPress BlueHost, а потім знайдіть зелену кнопку «Почніть зараз» та натисніть на неї. Це перенесе вас на сторінку, де ви можете вибрати з різних планів хостингу.

Крок 2: Вибір плану

У цій категорії є три пакети хостингу: Basic, Plus та Prime.

Основний план розроблений для початківців, які хочуть розмістити на своєму акаунті єдиний веб-сайт. Хоча цей план обмежений у своїх ресурсах, з цього пакета добре. Якщо ваш сайт переростає його – що зазвичай ніколи не відбувається за ніч – ви можете перейти до планів Plus або Prime.

Плани Plus і Prime дозволяють розміщувати декілька доменів і пропонувати більше ресурсів та більш досконалих інструментів, але вони краще підходять для відомих блогерів, які вже мають велику аудиторію.

Щодо ціноутворення, ви помітите дві ціни – акційну ціну та звичайну ціну. Акційна ціна застосовується до першого терміну вашого хостинг-плану, після чого плани поновлюються за звичайними тарифами, але про це трохи пізніше.

Клацніть на “Вибрати”, щоб вибрати свій план. Посилання перейде до наступного кроку вашого процесу реєстрації.

Крок 3: Вибір доменного імені

На цьому кроці вам запропонують два варіанти: ви можете зареєструвати новий домен або, якщо у вас вже є домен, ви можете зареєструватися з наявним доменом.

Якщо у вас ще немає домену, але ви не знаєте, який домен вибрати, BlueHost дозволить вам вибрати домен пізніше, надавши вам безкоштовний кредит (вартість 11,99 доларів). Просто натисніть на посилання “Вибрати пізніше” та перейдіть до наступного кроку.

Якщо доменне ім’я, яке ви хочете зареєструвати, вже прийняте, BlueHost запропонує список подібних варіантів домену.

Крок 4: Інформація про рахунок

Вибравши своє доменне ім’я, на наступному кроці BlueHost запитає інформацію вашого облікового запису. Також на цій сторінці ви побачите інформацію про пакет (ціна вашого пакета, потрібний часовий період та різні додатки) та поля введення платіжної інформації.

Заповніть необхідні поля (особисту інформацію, інформацію про бізнес, платіжні дані, електронну адресу тощо), а потім прокрутіть до наступного кроку.

Крок 5: Виберіть Термін контракту

Можна вибрати 4 варіанти ціноутворення. Чим довший термін зобов’язань, тим дешевше пакет. 12-місячний період – найкоротший, тоді як 60-місячний період – найдешевший варіант упаковки.

Поки ціна відображається на місяць, вам доведеться платити заздалегідь за весь обраний вами період, ціна якого відображається в розділі “Ціна хостингу”.

Ціна за місяць, яка відображається при виборі плану (див. Крок 2 вище), – це акційна ціна для вашого контракту. Після закінчення цього періоду ваш хостинг-план відновиться за звичайною ціною, яка відображається під акційною ціною.

Окрім терміну дії контракту, ви також побачите кілька додаткових опцій, таких як SiteLock Security, CodeGuard Basic, SEO Tools тощо. Ці параметри вибрані за замовчуванням, але ви можете скасувати їх і додати їх пізніше, якщо потрібно.

Після того, як ви виберете період хостингу та будь-які додатки, які вам потрібні, прокрутіть вниз, щоб подати платіж.

Крок 6: Надішліть платіж

Введіть дані кредитної картки, перевірте Загальні положення та умови та Політику конфіденційності, а потім натисніть кнопку «Надіслати».

Крок 7: Встановіть пароль

Перш ніж увійти до свого облікового запису, потрібно встановити пароль. Як і будь-який пароль, переконайтеся, що ви вибрали надійний пароль, який є комбінацією символів та символів.

Після встановлення пароля натисніть кнопку «Далі» та ввійдіть у свій обліковий запис.

Крок 8: Увійдіть у свій рахунок

Клацніть на “Увійти” або якщо ви повернулися на домашню сторінку, перейдіть на вкладку “Вхід” у верхньому правому куті та подайте свої реєстраційні дані.

Після входу в обліковий запис знайдіть піктограму WordPress і натисніть на неї для швидкої установки.

Крок 9: Виберіть тему

Вам буде запропоновано декілька тем WordPress за замовчуванням, які ви можете вибрати для свого блогу про їжу. Це не постійний вибір, ви завжди можете змінити тему або додати нову тему, якщо хочете скористатися преміум-варіантом. Ви можете знайти декілька тем, пов’язаних з приготуванням їжі та приготування страв на темуforest.net.

Вибравши тему, ви можете почати вести блоги, але спочатку:

Крок 10: Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress

Натисніть кнопку «Почати будівництво», яка перенесе вас на сторінку привітання вашої інформаційної панелі WordPress. Виберіть тип сайту, який ви хочете створити – Персональний або Діловий.

Якщо ви не хочете відмовитись від наданої допомоги BlueHost, натисніть посилання “Мені не потрібна допомога”. Якщо ви хочете продовжити допомогу BlueHost, натисніть “BlueHost” у верхньому лівому куті навігаційного меню.

Крок 11: Запуск

Після натискання на BlueHost з’являться різні вкладки з інструментами, необхідними для створення вашого сайту (наприклад, вміст сайту, дизайн & Збірка тощо).

Потім натисніть кнопку «Запустити», потім заповніть заголовок сайту (назва вашого веб-сайту) та поля Опис сайту (що стосується вашого сайту).

Тепер ви можете вибрати макет, налаштувати свою тему, додати меню, сторінки або відредагувати існуючі, які поставляються з вашою темою.

Нарешті, ви готові вести блог про їжу, рецепти та всі кулінарні речі!

Питання для ведення блогів про їжу & Поради щодо успішного кулінарного ведення блогів

У вас, ймовірно, залишилось кілька питань без відповіді щодо блогів про їжу, особливо пов’язаних із витратами на обслуговування сайтів, монетизацією чи придуманням хорошого вмісту.

Ось список найбільш поширені запитання про кулінарні блоги та наші відповіді на нього.

Чи може блог продовольства бути успішним?

Ви можете подумати, що люди стали менш зацікавлені у приготуванні їжі, але успіх блогів про їжу та кулінарні шоу у всьому світі доводить інше.

Всім подобається їсти, але не кожен має час або схильність готувати. Однак це не означає, що вони не люблять спостерігати за тим, як готують інших. Подумайте про всі продовольчі мережі, кулінарні шоу та популярні блогери про їжу там – вони успішні саме тому, що люди мають природне бажання дивитися на їжу.

Кулінарні шоу створюють емоційний зв’язок із створеною стравою та грають у “візуальний голод” людей, які переглядають.

Подумайте лише про успіх смачних відеороликів на Youtube або їх популярних рецептів gif. Ці відео та gif використовують підхід до приготування їжі “зверху вниз”, вкладаючи спостерігача в черевики шеф-кухаря, і пропонують прості та прості у дотриманні рецепти, що мотивує навіть людей без особливого вільного часу спробувати свої сили у приготуванні їжі.

Таким чином, продовольчі блоги жодним чином не застаріли, і існує багато способів викликати “зоровий голод” аудиторій, про деякі з яких ми поговоримо в розділі “Як випробувати візуальний голод” цієї статті.

Які витрати на створення блогу про їжу?

Поки ми розмістили хостинг як єдину платну послугу, яку вам знадобиться для створення блогу, а може бути і доменного імені, якщо ви не хочете скористатися безкоштовним доменом, який пропонує ваш веб-хостинг-провайдер. WordPress хостинг доступний за ціною від $ 2,95 / місяць на BlueHost.

Ви також можете заплатити за тему WordPress, що займається продовольчою їжею, яка може коштувати від 20 до 69 доларів. Ці теми спеціально розроблені для блогів про страви та рецепти та включають такі функції, як віджети, виготовлені на замовлення, призначені для рецептів, таймер приготування, інгредієнти рецептів, функції огляду користувачів тощо.

Поки ви тільки починаєте, не потрібно шукати теми на замовлення WordPress, які можуть коштувати тисячі доларів або дорогий хостинг, який ви можете використовувати не в повній мірі. Ви завжди можете оновити свою тему WordPress та план хостингу, як тільки ви досягнете її великого розміру.

Як заробити свій блог про їжу?

У якийсь момент ви захочете заробляти гроші на своєму блозі або для підтримки його витрат на обслуговування, або навіть як спосіб доповнити свій дохід. Якщо ваш блог здається великим, ви навіть зможете повністю підтримувати себе у своєму блозі.

Якщо у вас вже є налагоджена база підписників, отримати дохід від свого блогу може бути дуже просто, спробувавши один або всі наведені нижче методи:

 • Рекламний простір – Один з найпростіших способів монетизації свого блогу – розміщення реклами на бічних панелях або банерах від компаній, що продають кухонне начиння, кухонне обладнання, спеції тощо.
 • Партнерські програми – Якщо зазначені компанії виконують партнерські програми, ви можете підписатись на їхню програму, щоб рекламувати свої товари на вашому сайті та отримувати комісію після кожної покупки, яку здійснюють клієнти через ваш сайт..
 • Зареєструйтесь у Google AdSense – Google AdSense – популярна рекламна мережа, до якої ви можете зареєструватися. Після того, як ваша заявка на реєстрацію буде прийнята, ваші відвідувачі побачать націлені оголошення, розміщені на вашому веб-сайті.
 • Ресторан & Відгуки про товар – Ви можете розмістити спонсорований вміст у своєму блозі, який включає відгуки про ресторани (наприклад, якщо ви ведете блог про вегетаріанську дієту, ви можете переглянути найкращі вегетаріанські ресторани у вашому районі) або відгуки про продукти. Оскільки ваш сайт зростає у популярності, компанії захочуть ознайомитись із вашим веб-сайтом.
 • Рекламуйте свою кулінарну книгу – Ви також можете продавати власні продукти у своєму блозі, наприклад, кулінарну книгу чи електронну книгу, яку ви написали, або інші продукти, наприклад, власні фірмові кухонні фартухи, наприклад.
 • Ексклюзивний контент – Ви можете створити параметри членства на своєму сайті, якщо хочете продати унікальний вміст, за який відвідувачі готові заплатити.

Це декілька способів заробити гроші від блогів, але ви також можете виявити інші методи, які найкраще підходять для вас. Важливо не відмовлятися, якщо деякі з цих методів не спрацюють для вас. Продовжуйте експериментувати, поки не знайдете той, що робить.

Скільки можна заробити від продовольчого блогів?

Це залежить. Знаменитості продовольчих блогерів заробляють сотні доларів на рік, інші значно менше. Все залежить від того, скільки часу ви готові інвестувати у свій продовольчий блог та скільки у вас є підписників.

Ірландський продовольчий блогер знаменитостей Дональ Шекан має базу підписників на 500 000 людей, тож йому, звичайно, простіше заробляти на життя на своєму блозі, ніж хтось із 500 підписників.

Важливо залишатися послідовними та розвивати базу своїх підписників, а з часом ви також можете заробити на своєму блозі достатньо грошей.

Загальні рецепти або ніша?

Вам важливо вирішити, чи хочете Ви зосередитись на ніші або накрити приготування їжі взагалі. Різниця зазвичай полягає в тому, що з нішею ви більше схильні виділятися. Якщо ви будете вести блог про їжу без глютену, можливо, ви зможете залучити привабливішу читацьку аудиторію, ніж із загальним кулінарним блогом, що працює на млинах.

Тож, якщо вам не вдасться поцікавитись своїми загальними рецептами (придумайте, наприклад, відео та gif-файли розміром Тасті), ви, можливо, захочете знайти унікальну нішу, де задіяти менше конкуренції. є достатньо велика аудиторія, яку можна звернути (наприклад, вегетаріанські та вегетаріанські рецепти, приготування дітей тощо).

Як часто слід оновлювати вміст?

На початку, мабуть, знадобиться більше часу, щоб підготувати публікацію чи відео, але, як ви отримаєте повісити її, вона стане для вас другою природою.

Оновіть свій блог так часто, як ви можете придумати творчий та оригінальний вміст. Це може бути щодня або щотижня. Створення однієї публікації на місяць не призведе до вашого блогу до вершин успіху, тому, якщо ви серйозно ставитеся до життя на свій блог, потрібно оновити його частіше.

Основні поради щодо блогів про їжу

Щоб допомогти вам почати своє кулінарне ведення блогів, ми зібрали найважливіші поради щодо планування, приправлення та подачі вмісту.

Можливі теми для висвітлення

Нижче ви знайдете список найпоширеніших тем, що висвітлюються у популярних блогах з рецептами. Ви можете придумати нові теми, які відповідають вашій ніші, ви можете застосувати деякі з цих тем до своєї ніші, або навіть можете покласти новий новий поворот на ці.

 • Потрібні міжнародні страви (індійська, італійська, китайська, японська, французька кухня тощо);
 • Харчові продукти, що сприяють здоровій мікробіоти;
 • Їжа, що зменшує запалення в кишечнику;
 • Найкращі літні рецепти (ви можете застосовувати цей формат на всі сезони);
 • Готування до свят (Різдво, Великдень, Новий рік, День подяки тощо);
 • Товар & відгуки про ресторан;
 • Поради та рекомендації щодо приготування їжі;
 • Секретні сімейні рецепти;
 • Швидке харчування;
 • Здорове харчування з малою кількістю інгредієнтів (наприклад, їжа з 3 інгредієнтами);
 • Популяризація кулінарних занять тощо.

Просто писати про ці теми буде недостатньо, ви повинні викликати зоровий голод людей через апетитні зображення, відео-ролики чи gif.

Свято для очей: як викликати візуальний голод 

Кулінарія – це досвід для всіх органів чуття – зорового, нюхового, тактильного, слухового – але як можна залучати ці відчуття лише через зоровий носій? Відповідь: завдяки поєднанню візуально вражаючих зображень, відео та описів.

Фотографії

Вам не потрібно бути фотографом з їжею, щоб робити чудові знімки їжі, ви можете фотографувати себе за допомогою пристойної камери чи телефону. Подумайте лише про всі фотографії Instagram в акаунтах, на кшталт Foodporn, знятих камерою смартфона.

Фотографуючи етапи, що містяться в рецепті, обов’язково очистіть стільницю та зосередьтеся на інгредієнтах. Переконайтесь, що зображення чисті та чіткі, а освітлення відрегульовано. Уникайте темних і розмитих зображень.

Ви можете пограти з прикрасами для покращення зображень. Наприклад, якщо ви готуєте страви з барвистими фруктами чи спеціями, ви можете використовувати барвисті чашки, тарілки та інше кухонне начиння, щоб відповідати загальній колірній гамі того, що ви готуєте..

Ви повинні оптимізувати свої зображення, щоб у вас не було проблем із завантаженням у вашому блозі. Збережіть фотографії у форматах .png або .jpg та роздільною здатністю 72dpi. Ви можете додатково оптимізувати свої зображення за допомогою інструментів типу TinyPNG, що зменшує розмір файлів ваших зображень.

Не забудьте назвати свої фотографії перед завантаженням та пронумерувати їх, якщо ви додасте їх у галерею кроків, необхідних для рецепту. Зробіть готовий виріб обраним зображенням своєї публікації.

Ви навіть можете розміщувати свої зображення на каналах соціальних мереж свого блогу, щоб привернути до себе більше читачів.

Інфографіка

Інфографіка – це ще один чудовий інструмент для зображення, який може допомогти вам запропонувати інформацію у розмірі укусу у візуально привабливому вигляді. Інфографіка корисна, якщо ви хочете узагальнити переваги певної кухні (наприклад, користь для середземноморської кухні), поговорити про походження, використання та користь певних спецій (наприклад, користь кмину) тощо..

Включіть Інфографіку у свої пости, щоб зробити ваші харчові вироби ще цікавішими та легшими для читання.

Відео

Використання фотографій та інфографіки для приваблення читачів чудово, але на цьому не зупиняйтесь! Якщо ви хочете, щоб у вашої аудиторії склався емоційний зв’язок з їжею, яку ви готуєте, зробіть відео про те, як насправді готуєте страву.

Відео дозволяє вашій аудиторії бачити вас та вашу пристрасть до їжі в дії та чути ваш коментар до процесу готування. Бачити і чути смаження стейк на сковороді додає набагато більше всього досвіду, ніж простий образ. Крім того, відео – це чудове вікно у ваше життя як шеф-кухаря чи любителя їжі.

Ви можете створити канал Youtube, де ви ділитесь своїми відео своїми читачами та залучаєте новий трафік на свій сайт.

Gifs

Gif-файли – це ще один інструмент для зображень для вашого блогу про їжу, особливо для менших рецептів. Ви можете зробити gifs рецепти сніданку або десерти без запікання для тих, хто занадто зайнятий, щоб багато часу проводити на кухні.

Окрім реальних зображень та відео, переконайтесь, що ваш текстовий вміст також добре структурований, естетично приємний та легкий для читання. Уникайте довгих стінок тексту, зберігайте речі прості та прості у дотриманні.

Підбивання

Тепер, коли ви ознайомилися з кроками, необхідними для створення блогу про їжу, ви можете почати ділитися своїми унікальними рецептами та порадами з приготування в Інтернеті. Інтегруйте відео, графічні зображення, зображення та інфографіку у свої публікації та не соромтеся просувати себе в соціальних мережах.

Ми сподіваємось, що наш детальний посібник із блогів про їжу відповів на більшість ваших гарячих питань щодо цього, і ви зможете легко застосувати свої нові знання для просування свого бренду, обміну смачними новими рецептами та зробити людей більш пристрасними щодо приготування їжі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector