Як розмістити кілька веб-сайтів на вашому хостинг-акаунті?

хост-кілька веб-сайтів-один-хостинг-рахунок


Ви вже маєте веб-сайт, але плануєте розширити сферу роботи з новим? Або у вас є кілька веб-сайтів, але всі вони розповсюджуються на різних хостинг-планах або в різних компаніях? Тоді ви прийшли до потрібної статті. Як ви можете сказати з назви, ми обговоримо, як ви можете розмістити більше ніж 1 веб-сайт у своєму хостинг-акаунті.

Але пам’ятайте про одне важливе: ми поговоримо про те, як можна розмістити кілька веб-сайтів, в одному єдиному відкритому рахунку. Отже, ідея полягає в тому, що вам не потрібно купувати кілька хостинг-пакетів, щоб мати змогу розміщувати кілька веб-сайтів. Про те, як це робиться, ми побачимо найближчим часом.

Плюси і мінуси розміщення кількох веб-сайтів на одному хостинг-акаунті

Ви можете запитати себе, чому добре розміщувати кілька веб-сайтів лише в одному обліковому записі? Що ж, є більше причин, чому це ефективно.

Плюси

По-перше, це дешевше. Це насправді може бути найважливішим аспектом, який багато людей враховують. Подумайте лише про це. Скажімо, ви хочете розмістити 3 веб-сайти в 3 окремих хостинг-пакетах. Якщо план хостингу коштуватиме 5 доларів на місяць, вам доведеться платити 15 доларів на місяць, щоб розмістити загалом 3 веб-сайти. Де позитив у цьому?

Натомість найкраще, якщо ви шукаєте хостинг-план, який надається з самого початку, можна розмістити на ньому 3 веб-сайти. У нашому прикладі ви платите лише $ 5 на місяць за всі 3 веб-сайти. Це ще важливіше, коли ви тільки починаєте з нового сайту. Зрештою, ви не можете заробити на цьому багато грошей. Ви повинні виростити його до цього моменту.

Наступна перевага від розміщення кількох веб-сайтів в одному відкритому обліковому записі полягає в тому, що ви можете керувати всім своїм веб-сайтом простіше. Адже все буде на одному місці. Ви зможете легко перемикатися між доменними іменами та працювати з потрібним веб-сайтом у певний час.

Мінуси

Тепер перерахуємо і один мінус. Якщо ви розміщуєте кілька веб-сайтів в одному обліковому записі, ресурси, доступні для хостингу, будуть розділені між усіма вашими веб-сайтами. Спочатку, якщо у вас є веб-сайти з меншою кількістю відвідувачів, це може не бути проблемою.

Але згодом, коли всі ваші веб-сайти зростають у трафіку, вам знадобиться більше ресурсів, щоб мати можливість обробляти кількість щоденних відвідувачів. У такому випадку, якщо ви все ще хочете розмістити більше одного веб-сайту в одному обліковому записі, найкраще зареєструватися в службі, яка дає вам принаймні віртуальний приватний сервер (VPS) або виділений сервер для вас..

Як можна розмістити кілька сайтів в одному обліковому записі?

Тепер ми обговоримо, як можна розмістити більше ніж 1 веб-сайт із лише 1 відкритим хостинг-рахунком. Найважливіший аспект, на який потрібно звернути увагу, – це вибрати хостинг-пакет, який дозволяє розміщувати кілька веб-сайтів. Якщо ви цього не зробите, ви не зможете цього зробити. Пізніше я дам вам 3 найкращих компанії, які пропонують плани з можливістю розміщення декількох веб-сайтів.

Але тепер ми повинні побачити, як ви можете розмістити більше одного веб-сайту в одному обліковому записі. Це простіше, ніж можна подумати. Якщо у вас є більше ніж один веб-сайт, або ви просто плануєте це, це означає, що ви також володієте кількома доменними іменами, правильно?

Отже, перше, що потрібно зробити, щоб додати вторинний веб-сайт разом із першим, – це додати новий домен у свій обліковий запис. Це можна зробити щонайменше двома способами:

 1. Якщо у вас вже є ім’я домену, зареєстроване на когось іншого (іншу хостинг-компанію), вам доведеться перенести цей домен на новий хост. Метод, який використовується для цього процесу, може відрізнятися від компанії до іншої. Але справа в тому, що ви можете перенести цей домен і створити на ньому новий веб-сайт у своєму новому обліковому записі хостингу.
 2. Другий метод застосовується, якщо ви хочете створити новий веб-сайт з нуля, без вже існуючого доменного імені. Процес трохи схожий, але цього разу вам доведеться придбати доменне ім’я у вашої хостингової компанії. Зробивши це, ви можете створити вторинний веб-сайт за допомогою придбаного доменного імені. Цей процес можна зробити кілька разів, щоб додати ще багато нових веб-сайтів.

Тепер, коли новий домен був доданий до облікового запису хостингу, все, що вам потрібно зробити, – це перейти на використання цього домену. Коли ви там, можете розпочати створення веб-сайту, окрім того, яким ви вже володієте.

Але якщо ви перенесите свій домен від іншого постачальника послуг хостингу, ви також можете перенести весь веб-сайт (якщо він у вас створений) та додати його як вторинний сайт у свій обліковий запис. Таким чином, 2 веб-сайти будуть використовувати один обліковий запис.

Кращі хостинг-провайдери для кількох веб-сайтів

Тепер, коли ви знаєте, як це робиться, ми продовжимо роботу та поговоримо про 3 найкращих кандидата, які пропонують хостинг для кількох веб-сайтів у єдиному обліковому записі. Зрештою, не важливо, кого ви виберете в підсумку. Будь-яка з трьох надає найвищі послуги. Щоб було зрозуміло, ми поговоримо про спільний хостинг для всіх 3 компаній.

Хостинг InMotion

inmotion-hosting - кілька веб-сайтівInMotion – американська компанія, заснована багато років тому. Вони завоювали велику популярність протягом багатьох років, і це з поважної причини: InMotion пропонує ефективні послуги хостингу за досить низькими цінами. Особливо це стосується таких сервісів, як VPS хостинг та виділені сервери, які коштують набагато дорожче з іншими постачальниками.

Спільний хостинг, однак, є найпопулярнішим сервісом InMotion. Придбати його можна в 3 окремих планах. Усі 3 підтримують хостинг для декількох веб-сайтів в одному акаунті:

 1. Запуск: коштує щомісячно 6,39 долара та підтримує 2 розміщені веб-сайти.
 2. Потужність: коштує $ 8,49 / місяць, підтримуючи 6 веб-сайтів для хостингу.
 3. Про: він щомісяця складає 14,71 долара з можливістю розміщення необмеженої кількості веб-сайтів.

Найпопулярніший план – другий, і InMotion рекомендує його також. Купуючи його, ви отримуєте всі наступні функції, включені у ціну: безкоштовний домен на цілий рік (якщо ви платите за 1 рік вперед), 6 веб-сайтів, необмежене зберігання та пропускну спроможність SSD, розробник сайтів, маркетингові інструменти та функції безпеки (сертифікат SSL ) та необмежену кількість облікових записів електронної пошти.

Bluehost

bluehost-кілька веб-хостингBluehost – наш другий вибір у цьому списку, але це не означає, що він лише другий за розміром пакетів хостингу. Ви отримуєте один з найкращих сервісів для розміщення кількох веб-сайтів. Як і InMotion хостинг, Bluehost також дуже популярний своїми спільними хостинг-послугами.

Перший план, який вони пропонують, підтримує лише 1 веб-сайт, тому я згадаю лише про інші пакети:

 • Плюс: $ 5,95 / місяць. Розмістіть необмежену кількість веб-сайтів в 1 акаунті.
 • Вибір плюс: $ 5,95 / місяць. Також підтримує необмежену кількість веб-сайтів.
 • Pro: $ 13,95 / місяць. Безлімітні веб-сайти також.

Як ви можете помітити, плани Plus і Choice Plus коштують стільки ж. Однак є певна різниця між ними. За допомогою плану Choice Plus ви також отримуєте функцію конфіденційності домену та резервну копію сайту. Все інше, як SSD-накопичувачі та функції електронної пошти, включені. Найпопулярніший план – це цей. Якщо ви підете з цим, ви не розчаруєтесь.

Але якщо вам зручніше з нижчим рівнем плану, просто перейдіть з простим пакетом Plus. У вас є можливість розмістити необмежену кількість веб-сайтів, використовуючи його.

ХостГатор

хостинг-хостинг з кількома доменамиHostGator – це третій і останній вибір, який дійсно варто перевірити на кількох веб-сайтах. Вони оснащені 3 різними спільними хостинг-планами, але лише 2-й та 3-й дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів. Отже, ми поговоримо про це:

 1. План малюка: коштує 3,95 дол. / Місяць. За такою низькою ціною ви отримуєте підтримку необмежених веб-сайтів, безліч встановлень в один клік (WordPress та інших), незмірну пропускну здатність, безкоштовний сертифікат SSL та зберігання SSD для швидкої завантаження сайту.
 2. Бізнес-план: коштує $ 5,95 / місяць. Це рекомендований план від HostGator. Ви отримуєте всі вищезгадані переваги (план Baby), а також деякі доповнення: безкоштовне оновлення до позитивної SSL, безкоштовна спеціалізована IP-адреса та безкоштовні інструменти SEO, що допоможуть вам швидше йти.

HostGator також пропонує безкоштовну платформу для створення сайтів із сотнями безкоштовних тем. Ви можете легко створити новий веб-сайт, скориставшись цим інструментом. Варто зазначити, що всі шаблони чуйні, тому вони будуть добре виглядати на всіх пристроях.

Висновок

Загалом, розміщення більш ніж одного веб-сайту в одному обліковому записі не так вже й складно. Як видно з вище, існує багато планів хостингу, які дозволяють вам мати кілька веб-сайтів в одному обліковому записі. Тепер ви вирішите вибрати план, який підтримуватиме декілька веб-сайтів та відповідає вашим потребам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map