Як створити приватну мережу блогів (PBN), яку любить Google?

створити приватну мережу блогу


Я знаю, я знаю! Заголовок суворий, тому що Google буквально ненавидить блогові мережі та будь-яку схему посилань, створену для маніпулювання SERP. Ми бачили багато прикладів у минулому, коли були повноцінні мережі, що складали сотні блогів deindexed від Google. Очищення мережі блогу від SERP може знищити багато підприємств.

По-перше, власник PBN втратить весь дохід, що надходить від мережі блогу, оскільки не зможе монетизувати його. По-друге, всі ті підприємства, які покладалися на мережу для ранжирування своїх веб-сайтів, втратять свій рейтинг, трафік та дохід.

Купувати посилання з мережі загальнодоступних блогів може бути ризиковано. Однак є варіанти використовувати мережу блогів, щоб допомогти вашим грошовим сайтам отримати вищі рейтинги. У цій статті я ознайомлю вас із кроками щодо створення приватної мережі блогу, якою ви повністю володієте та керуєте нею.

Це не швидкий спосіб оцінювати ваш веб-сайт, і він не буде дешевим, замість цього слід розглядати це як довгострокову інвестицію у ваш бізнес.

Отже, щоб запустити приватну мережу блогу, яка буде довго стояти, вам потрібно буде зосередитись на трьох основних речах:

 • Купуйте хороші та постарілі доменні імена
 • Купуйте дешевий, але надійний веб-хостинг
 • Створіть свої веб-сайти за допомогою CMS

Як придбати найкращі домени для вашої блогової мережі?

Вибір та придбання правильних доменів для вашої приватної мережі блогу може зайняти багато часу. Ви не можете просто придбати будь-який домен, до якого звертаються. Купуючи домени, вам слід зосередитись на старі, вікові домени, які раніше використовувались для існуючих веб-сайтів. Також важливо вибрати домени, які стосуються вашої ніші. Профіль посилання домену також є ключовим аспектом, який слід перевірити перед покупкою. Спам-домен не буде корисним для вашої блогової мережі, і ви витратите свої гроші. Спробуйте вибрати домени, які мають чіткий профіль посилань, що надходить із надійних та авторитетних веб-сайтів.

Де придбати доменні імена у віці?

Існує багато веб-сайтів, де можна придбати вікові домени. Напевно, найпопулярнішими є аукціони GoDaddy, на яких можна вибрати сотні сотень тисяч вікових або аукціонних доменів. Ви також можете придбати закінчувані домени на NameJet або Dynadot Auctions.

Як перевірити, чи потрібний домен для вашої блогової мережі?

Купуючи домени для вашої приватної мережі блогу, важливо придбати пов’язані з нішею домени з чистою історією. Щоб перевірити параметри домену, який ви хочете придбати, ви можете скористатися кількома інструментами.

DomCop – це онлайн-інструмент, який збирає інформацію про домен з різних веб-сайтів, таких як вік домену, доменний орган (DA), сторінка (PA), посилання цитування (CF), трастовий потік (TF), доменна ніша та інші показники. DomCop – це преміальна послуга, але ви можете мати доступ до неї за допомогою безкоштовного пробного плану. Вартість DomCop починається від 39 доларів на місяць. Якщо ви збираєтесь купувати лише пару доменів, напевно, не варто купувати підписку, натомість використовуйте безкоштовні інструменти.

Ви також можете перевірити метрику домену за допомогою безкоштовних інструментів:

 • В Archive.org ви можете побачити повну історію веб-сайту, який був побудований на певному домені. Тут ви чітко бачите, який вміст було завантажено та в якій ніші використовувався домен.
 • SeoMastering.com дасть вам повний аудит певного домену, включаючи вік домену, показники Google (реальний та фактичний рейтинг сторінки), активність у соціальних мережах та деяку основну інформацію про посилання, зібрану з інструменту перевірки преміум-посилань Majestic.com.
 • З BackLinkWatch ви можете дізнатися повний профіль посилання певного веб-сайту чи домену. Цей інструмент не дуже точний, і деякі посилання можуть бути відсутні у їхній базі даних, але він є вільним у використанні. Це прекрасний спосіб виявити, чи домен спам неприродними посиланнями чи ні.

Хоча DA, PA (метрики Moz) CF, TF (метрики Majestic.com) дуже важливі при виборі доменів для вашої блогової мережі, можливо, вам доведеться придбати деякі послуги преміум-класу, щоб перевірити їх. Експерти стверджують, що ви можете досягти хороших результатів за допомогою доменів, які мають показники (DA, PA, CF, TF) вище 15.

Скільки потрібно заплатити за доменне ім’я?

Дуже важко дати вам поради, скільки ви повинні витратити на хороший домен. Ціна варіюється від ніші до ніші і від домену до домену. Немає фіксованої ціни, і ви не можете дійсно оцінити, скільки коштує доменне ім’я. Простіше кажучи так: домен коштує стільки, скільки хтось готовий платити за нього.

Моя пропозиція – ви не повинні платити більше 100 доларів за домен, який буде частиною вашої мережі блогу. Також рекомендую не купувати занадто багато доменів одночасно.

Уникайте підробленої контактної інформації – використовуйте конфіденційність домену!

Google може легко шукати блогові мережі; особливо в небезпеці, коли суттєва інформація домену не прихована. Багато власників блогових мереж використовують підроблені контактні дані, щоб заощадити гроші на приватних реєстраційних зборах. Більшу частину часу вони втратять свої домени, оскільки заборонено використовувати підроблену інформацію. Слід уникати будь-якої ціни, використовуючи підроблені контактні дані щодо ваших доменних імен.

Замість цього зареєструйте свій домен із конфіденційністю домену. Це коштує близько 10 доларів на рік і приховуватиме вашу особисту контактну інформацію від громадськості, а також від Google. Цей спосіб неможливо визначити, хто належить домену. Безумовно, що в деяких випадках (якщо домен бере участь у незаконних активаціях), конфіденційність домену не захистить особу, яка стоїть за домену, але для мережі блогу конфіденційність домену є обов’язковою.

Який тип хостингу слід придбати для мережі блогу?

Існують різні варіанти хостингу, які можна використовувати для вашої приватної мережі блогу. Ви можете використовувати SEO хостинг, різні дешеві хостинг-провайдери, VPS або спеціалізовані сервери з декількома виділеними IP-адресами. Кожен тип хостингу має свої переваги та недоліки. Далі я розповім, який тип хостингу найкращий для приватної мережі блогу.

SEO хостинг

Коли блогові мережі почали зростати, SEO хостинг був найкращим варіантом. Цей тип сервісів був розроблений, щоб надати веб-майстрам платформу, де вони можуть керувати кожним веб-сайтом з одного місця, при цьому вони розповсюджуються на кілька IP-адрес. SEO хостинг був чудовим рішенням, поки Google не почав санкціонувати блогові мережі на основі IP-адрес, де вони розміщені. В основному Google почав вносити в чорний список всі IP-адреси, пов’язані з різними постачальниками послуг SEO-хостингу.

Я пропоную уникати будь-якого хостинг-провайдера, який заявляє, що це SEO хостинг-компанія. Ті часи минули, коли SEO-хостинг був хорошим для мережі блогів.

VPS & Виділений хостинг

Віртуальні або виділені сервери чудово підходять для розміщення кількох веб-сайтів. Ви можете додати декілька IP-адрес на один і той же сервер, таким чином ви можете розміщувати кілька веб-сайтів на декількох IP-адресах, маючи їх на одному сервері.

Однак є і деякі недоліки. Обслуговування VPS або виділеного сервера вимагає певного рівня знань у цьому документі. Ці сервери коштують дорого, і вам доведеться додатково платити за додаткові IP-адреси. Ви не зможете використовувати виділений сервер для повного потенційного розміщення декількох веб-сайтів, тому орендувати його може не варто. Крім того, існує обмежена кількість IP-адрес, які ви можете додати до сервера, і багато разів хостинг-провайдери не дадуть вам IP-класу C, які є найкращими для мереж блогу.

Якщо ви тільки починаєте свою першу приватну мережу блогу, вам не варто турбуватися орендувати сервер; натомість слід шукати щось більш просте та економічно вигідне.

Спільний хостинг

На даний момент спільний хостинг – це шлях, якщо ви будуєте приватну блогову мережу. Спільний хостинг – це економічно вигідний, простий в управлінні та обслуговуванні і надає всі необхідні інструменти, які можуть знадобитися для вашої мережі блогу.

Вартість спільного хостингового плану становить приблизно $ 4- 6 в місяць, якщо ви заплатите за рік або два. Більшість планів хостингу дозволяють розмістити більше одного веб-сайту, що чудово, оскільки ви можете будувати кілька мереж блогів, використовуючи одні й ті самі ресурси.

Важливо вибрати хороших та надійних хостинг-провайдерів. Ось список найкращих спільних хостів, які ви можете використовувати для вашої приватної мережі блогу:

 • iPage
 • FatCow
 • JustHost
 • BlueHost
 • В русі
 • ХостГатор
 • ХостМонстер
 • WebHostingHub
 • GreenGeeks
 • InterServer

Звичайно, там є кілька інших хостинг-компаній, але я пропоную почати саме з них. Є доступні ціни, чудовий час роботи та хороша підтримка клієнтів. Ви не повинні розміщувати свої веб-сайти на якомусь випадковому смітнику. Ідіть лише з хорошими та надійними хостинг-провайдерами. Немає сенсу купувати дорогий домен із простроченим терміном, вкладати час і гроші в вміст і створювати свій веб-сайт і дешево виходити на сервер. Це було б як власник хорошого автомобіля, але не керуйте ним на повній швидкості, тому що не можете дозволити собі пальне.

Створення веб-сайтів вашої приватної мережі блогу

Я припускаю, що ви знаєте, як вказати доменні імена на обліковий запис хостингу шляхом зміни серверів імен. Я не буду надходити в деталі, але якщо ви хочете дізнатися більше про сервери імен і хочете дізнатися, як вони працюють, прочитайте наш посилання.

Після оновлення DNS і вашого домену вказано на ваш обліковий запис хостингу, ви можете розпочати створення свого веб-сайту. Щоб трохи прискорити роботу, ви можете скористатись інструментом інсталяції одним клацанням, який пропонує більшість компаній-хостингів. За допомогою цього інструменту ви можете встановити WordPress, Drupal, Joomla або іншу CMS на свій веб-сайт за допомогою лише декількох клацань миші. Ви не повинні витрачати занадто багато часу на створення ядра вашого веб-сайту.

Вибір CMS для вашої блогової мережі

Багато хто каже, що не варто залишати слідів під час створення блогової мережі. Тому експерти рекомендують використовувати різні CMS для кожного вашого веб-сайту. З особистого досвіду, я можу вам сказати, що немає різниці між мережами, які працюють лише в WordPress, і мережами, де кожен веб-сайт побудований на іншій системі.

Зважаючи на це, я пропоную вибрати простий CMS, тому що вам легше керувати. Я вважаю за краще використовувати WordPress не тільки для блог-мереж, але і для кожного веб-сайту, який я створюю. Краса використання WordPress полягає в тому, що ви можете налаштувати кожен веб-сайт своєї мережі, не залишаючи сліду.

Створення веб-сайтів, не залишаючи слідів

Використання лише WordPress для вашої мережі може бути слідом. Однак половина Інтернету побудована на WordPress, і часто веб-сайти мають лише зворотні посилання з блогів WordPress. Це насправді слід? На мою думку це не так.

Якщо ви використовуєте одну і ту ж тему та плагіни для кожного веб-сайту, який ви будуєте, то це величезний слід, якого вам слід уникати. Ви повинні розглядати кожен веб-сайт як інший проект, який не пов’язаний з іншим. Найкращий спосіб уникнути слідів під час створення веб-сайтів:

 • Спеціальний логотип – створити логотип для кожного веб-сайту; якщо ви не хороші у Photoshop або не знаєте нічого про те, як створити логотип, ви можете шукати дешевих дизайнерів логотипів на Fiverr або форумах.
 • Різна тема – є тисячі безкоштовних тем; просто використовуйте іншу тему для кожного проекту
 • Спеціальні сторінки – на кожному веб-сайті є сторінка About, Contact, Privacy Policy, Умови використання. Ви повинні створити ці сторінки для кожного свого веб-сайту. Звичайно, вам слід придумати унікальні історії та не використовувати той самий контент на цих сторінках.
 • Різні плагіни – Я знаю, що Yoast – найпопулярніший і, мабуть, найкращий SEO-плагін, але не слід встановлювати його на кожному веб-сайті. Знайдіть інші плагіни, які виконують те саме, і змішайте їх.
 • Унікальний вміст – створюйте унікальний контент для кожного свого блогу і не публікуйте в один і той же день. За допомогою WordPress ви можете планувати публікації, тому вам не потрібно повертатися на свій веб-сайт кожен раз, коли ви хочете додати нову статтю. Також до своїх публікацій додайте зображення, відео та зрештою інші корисні речі, які можна завантажити. Щоб пришвидшити процес, ви можете найняти автора або двох, які допоможуть вам створити контент.
 • Побудова зворотних посилань – це погана ідея пов’язати вашу мережу блогу. Це найбільша помилка, яку допускають більшість людей. Напевно, що взаємопов’язання ваших веб-сайтів може дати величезний початковий імпульс всій вашій мережі та грошам, але в перспективі це не вигідно. Спробуйте придбати зворотні посилання з різних веб-сайтів третьої сторони за допомогою коментування блогу, властивостей веб-2.0, публікацій на форумах тощо.
 • Зробити це природним – веб-сайт, який регулярно оновлюється, виглядає дуже природно, не лише для користувачів, але й для Google. Однак посилання на одні і ті ж сайти знову і знову виглядає дуже дивно. При посиланні на ваш грошовий сайт із своєї мережі намагайтеся додати й інші ресурси, які не є вашими конкурентами, а деякі інформаційні веб-сайти з високою цінністю..

Створюйте та розвивайте свою мережу

Створення вашої PBN вимагає багато часу та зусиль. Він також буде споживати величезну кількість грошей. Однак, ви повинні робити так багато, скільки можете собі дозволити з точки зору часу та грошей. Тому немає сенсу працювати на 30-50 веб-сайтах послідовно, поки у вас немає достатнього часу та бюджету на це.

Ви повинні зосередитись на меншій кількості веб-сайтів, будуючи їх з нуля. Після створення веб-сайтів і отримання трафіку ви можете перейти до нових веб-сайтів, але не забудьте повернутися до своїх старих і оновлювати їх час від часу..

Кінець

Створення власної приватної мережі блогу – це шлях, якщо ви хочете ранжувати нішеві веб-сайти. Створити хороший PBN досить складно і забирає багато часу, однак результати вражають. Допомогти комусь допомогти вам – хороший плюс, тому що деякі завдання можуть бути передані в аутсорсинг, такі як написання вмісту, оновлення веб-сайтів, створення посилань тощо.

Нарешті, моя особиста рекомендація: не турбуйтеся про створення особистої мережі блогу, якщо ви не наполеглива людина, якщо ви відмовитесь через один-два місяці. Створення мережі сайту – це тривалий процес, і ви не отримаєте ваших результатів протягом ночі. Це довгострокова інвестиція та стратегія, яка дасть результати лише в довгостроковій перспективі.

Якщо у вас є запитання або будь-яке зауваження щодо цієї статті, будь ласка, не соромтесь залишити коментар нижче.

Успіхів у створенні вашої PBN!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map