Як створити професійний веб-сайт із iPad?

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як створити професійний веб-сайт із iPad?
0 9 мин.

створити веб-сайт за допомогою ipad


Деякий час тому ми отримали електронний лист від одного з наших читачів, запитуючи, чи можна створити веб-сайт за допомогою iPad або планшета. У цій статті я покажу вам, як легко ви можете створити веб-сайт за допомогою свого iPad, iPhone або іншого мобільного пристрою. Цей підручник відмінно підходить для початківців та користувачів, які не знають програмування.

Створення веб-сайту за допомогою iPad має деякі обмеження, але є ще багато варіантів, які можна використовувати для створення професійного веб-сайту:

 • Використання додатка для розробників веб-сайтів
 • Використання браузера на основі браузера
 • Використання WordPress або іншої чуйної CMS

Створіть приголомшливий веб-сайт за допомогою свого iPad

хостинг хостинг веб-хостингGATOR – це абсолютно новий розробник веб-сайтів, розроблений HostGator, який пропонує вам можливість створювати професійні веб-сайти за допомогою свого iPad. Спробуйте GATOR зараз!

Розпочати зараз “

Використовуйте додаток для створення веб-сайтів для створення свого веб-сайту

У магазині iTunes є багато додатків для створення веб-сайтів, тому знайти її не буде проблемою. Питання – який саме використовувати? Яка програма підходить для створення професійного веб-сайту? Я дізнався, що додаток, пропонований Weebly, гідний.

плачевно заробляти сайтWeebly – це конструктор сайтів із перетягуванням, який дозволяє користувачам створювати бізнес-сайт, блог чи інтернет-магазин. Weebly дуже простий у використанні; він ідеально підходить для початківців, які не мають навичок кодування. Чудова річ у Weebly – це те, що ви можете спробувати її безкоштовно.

Тепер давайте подивимося, як розпочати роботу з програмою Weebly. Зайдіть у магазин додатків і знайдіть додаток, а не встановіть його на iPad. Отримайте доступ до програми та створіть безкоштовний обліковий запис на Weebly, щоб отримати доступ до своїх веб-сайтів. Коли ваш обліковий запис буде готовий, виберіть тему, яка вам найбільше подобається. Є сотні високоякісних шаблонів, на які можна вибрати. Ви можете редагувати кожну частину цих шаблонів, щоб зменшити зусилля, виберіть дизайн, у якому буде шуканий макет.

Тепер ви можете редагувати текст, змінювати зображення, додавати нові елементи, такі як заголовки, абзаци, карти, слайд-шоу, відео, форми, кнопки та багато іншого, просто торкніться iPad.

Вечірнє додаток для веб-сайтів для веб-розробників

Після того, як ви закінчите редагувати свій сайт, ви можете опублікувати його на піддомені, і ви зможете переглянути його в Інтернеті в Safari або іншому веб-переглядачі, який є на вашому iPad.

Хоча ви можете спробувати додаток для створення веб-сайтів безкоштовно, а також можете опублікувати свій веб-сайт, безкоштовна версія у функціях дуже обмежена. Щоб створити професійний веб-сайт, вам потрібно буде перейти до преміального плану, який починається від 8 доларів США щомісяця і включає безкоштовний домен на рік. Це може бути хорошою справою, але я маю кращий варіант для вас. Просто продовжуйте читати!

Створіть веб-сайт за допомогою веб-переглядача на веб-переглядачі

У цьому випадку вам не потрібно нічого встановлювати на свій iPad. Вам просто потрібен Safari або інший веб-браузер, і ви готові йти.

hostgator builderДля створення свого веб-сайту за допомогою iPad або iPhone (або іншого смартфона) я настійно рекомендую використовувати розробник веб-сайтів, запропонований HostGator. Цей розробник веб-сайтів базується на веб-переглядачах, тому вам не потрібно нічого встановлювати на свій пристрій. Функція перетягування цього будівельника дозволяє налаштувати макет, редагувати вміст, змінювати дизайн, як вам подобається. Ви можете вибрати з тисяч шаблонів.

Розробник сайтів, запропонований HostGator, простий у використанні, не вимагає знання HTML або іншого програмування, просто натисканням пальців ви зможете створити та опублікувати професійний веб-сайт за лічені хвилини.

ehost builder веб-сайт із ipad

Цей розробник сайту має можливість створити блог, а також додати продукти на свою сторінку, використовуючи функцію електронної комерції.

В даний час HostGator проводить акцію, пропонуючи свій хостинг-план, який включає і розробник сайту, всього за 3 долари на місяць при підписці на принаймні 12 місяців. Недоліком є ​​те, що ви не можете безкоштовно випробувати конструктор сайтів; проте HostGator пропонує гарантію повернення грошей на 45 днів. Якщо вам не сподобається їх розробник веб-сайту чи послуга, ви можете попросити повернути гроші.

Чому розробник сайтів HostGator кращий вибір, ніж Weebly? Крім того, що це коштує дешевше, ви також матимете можливість розмістити не один веб-сайт. Насправді немає обмежень у тому, скільки веб-сайтів можна створити та опублікувати за допомогою HostGator. Крім цього, ви зможете створювати веб-сайти за допомогою інших інструментів, таких як WordPress, Joomla або Друпал, читайте далі, щоб дізнатися, як.

Використовуйте WordPress на своєму iPad, щоб зробити веб-сайт

WordPress – найпопулярніша система управління вмістом, яка працює над 75 мільйонами веб-сайтів у всьому світі. Ви також можете використовувати інші системи для створення свого веб-сайту за допомогою свого iPad, але я вирішу представити вам WordPress, оскільки він найпростіший і зручніший у користуванні, а інші – більш орієнтовані на розробників..

Перевага використання WordPress для створення вашого веб-сайту полягає в тому, що ви можете створити за допомогою нього будь-який тип сайту. Крім того, WordPress є програмним забезпеченням з відкритим кодом і є безкоштовним у використанні. Створення вашого сайту за допомогою програмного забезпечення для створення веб-сайтів може бути простішим, але його функціональність обмежена, що суперечить WordPress.

Хоча розробник сайту не дозволяє вам мати доступ до коду веб-сайту, за допомогою WordPress ви можете редагувати, налаштовувати та розширювати функціональні можливості.

Як можна створити веб-сайт із WordPress на своєму iPad? Спочатку я пропоную ознайомитися з нашим підручником щодо створення веб-сайту за допомогою WordPress. Процес створення веб-сайту на вашому iPad дуже схожий.

Wordpress ios або додаток для Android

З WordPress вам не потрібно встановлювати жоден додаток на свій пристрій, однак у вас це є варіант так само. Який би варіант ви не вибрали, вам потрібно придбати план хостингу, який підтримує WordPress і дозволяє автоматично встановити його на ваш веб-сайт. Ви також можете безкоштовно випробувати WordPress WordPress.com, створивши там рахунок.

Додаток WordPress доступний для IOS та Android, але, на жаль, не дозволяє налаштувати веб-сайт, він лише дозволяє керувати та публікувати новий вміст. Щоб налаштувати свій сайт, вам знадобиться обліковий запис хостингу, і вам доведеться придбати його за допомогою веб-браузера, такого як Safari.

Ось три веб-хостингові компанії, які я рекомендую для власних веб-сайтів WordPress:

Компанія
Ціна від

1кращий хостинг для веб-сайтів ipad2,75 дол. / Міс
2найкращий хостинг для WordPress3,95 дол. / Міс
3кращий бізнес-хостинг для WordPress3,99 дол. / Міс

Після того, як у вас буде готовий обліковий запис веб-хостингу, увійдіть на панель управління Ви отримаєте всю цю інформацію електронною поштою від обраного вами постачальника хостингу. Ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я, якщо виберете одного з вищезгаданих провайдерів.

 • ХостГатор: – надійний веб-хостинг-провайдер для розміщення як невеликих, так і великих веб-сайтів WordPress. Вони також пропонують розробник сайтів зі своїм обліковим записом хостингу. Тож вибір HostGator – це чудове рішення для того, щоб спробувати обидва: створити свій сайт за допомогою будівельника або за допомогою WordPress.
 • BlueHost: найкраще для тих користувачів, які хочуть створити великий веб-сайт. У BlueHost у вас є можливість оновити свій хостинг-акаунт до більшого, більш потужного плану, якщо ви переросте поточний план. Тут ви також можете вибрати керований хостинг WordPress.
 • В русі: – ще одне чудове рішення для розміщення невеликих та великих веб-сайтів WordPress. Їх підтримка також чудова, навчена допомагати користувачам у їхніх питаннях WordPress.

На панелі керування вам доведеться шукати піктограму WordPress та встановлювати програмне забезпечення у свій домен. Це дуже просте завдання: просто встановіть назву свого сайту, виберіть інформацію про вхід для адміністратора (це використовуватиметься для редагування вашого сайту) та натисніть кнопку інсталяції. Процес установки автоматизований, тому вам більше нічого не потрібно робити.

Як тільки інсталяція буде готова, ви можете перейти на ваш веб-сайт і отримати доступ до інформаційної панелі адміністратора WordPress. Це потрібно робити у веб-браузері, хоча це не додаток. Посилання буде виглядати приблизно так: tvojeite.com/wp-admin, обов’язково потрібно замінити доменне ім’я на власний домен.

Інформаційна панель адміністратора WordPress чутлива, тому вона буде чудово виглядати як на вашому iPad, так і на вашому iPhone. Я рекомендую використовувати iPad під час налаштування вашого сайту лише тому, що екран більший.

Тепер ви можете налаштувати свій сайт WordPress із свого iPad:

 • Змініть дизайн на зовнішній вигляд > Меню тем
 • Встановіть потрібні плагіни в плагіни > Додати нове меню
 • Налаштуйте структуру посилань свого сайту в Налаштуваннях > Меню Постійних посилань
 • Додайте нові публікації або сторінки в повідомлення > Додати нові або сторінки > Додати новий
 • Керуйте мультимедійними файлами, особливо зображеннями в Медіа > Меню бібліотеки

У стандартній програмі WordPress немає функції для створення сторінок, але ви можете знайти в Інтернеті декілька безкоштовних і добре оплачуваних будівельників WordPress, які можна встановити на ваш веб-сайт:

 • BoldGrid – чудовий конструктор сторінок WordPress, доступний безкоштовно з усіма спільними планами на InMotionHosting
 • WP Bakery – це дуже популярний розробник сторінок, який коштує 46 доларів і працює практично з будь-якою темою
 • Awesome Builder – це ще один чудовий розробник преміум-сторінок для WordPress, який коштує 28 доларів

Чому варто розглянути WordPress для свого веб-сайту? На відміну від програм для створення веб-сайтів, WordPress також можна редагувати на настільному комп’ютері. Наприклад, якщо ви вирішили створити веб-сайт із свого iPad за допомогою програми, пізніше ви не зможете редагувати його на настільному комп’ютері, якщо додаток цього не дозволяє (у більшості випадків цього не робить). Хоча розробникам веб-сайтів простіше користуватися, вони дуже обмежені порівняно з WordPress. Це правда, що за допомогою конструктора сайтів ви можете налаштувати кожен елемент дизайну веб-сайту, але функціональність не може бути розширена. У WordPress ви не маєте жодних обмежень щодо функціональності та дизайну вашого веб-сайту.

Для подальшої розробки сайту WordPress вам можуть знадобитися деякі знання PHP, HTML та CSS програмування, але з використанням плагінів ви можете робити все що завгодно, не торкаючись коду.

Наведемо лише кілька прикладів, які може запропонувати WordPress, але розробник сайту не може: веб-сайт типу соціальної мережі, веб-сайт типу форуму, веб-сайт зі списком власності чи автомобілів, класифікована реклама тощо.

Висновок – який метод слід використовувати для створення веб-сайту за допомогою iPad?

Якщо ви шукаєте швидке і дешеве рішення, як зробити веб-сайт за допомогою свого iPad, я рекомендую скористатися конструктором веб-сайтів. Це дасть вам усі функції, необхідні для початку роботи з веб-сайтом для презентації бізнесу.

Однак якщо ви хочете чогось довгострокового і думаєте, що за допомогою цієї функції ви хочете ще вдосконалити свій веб-сайт, я пропоную перейти з WordPress.

Нарешті, я хотів би почути ваші думки у розділі коментарів нижче. Якщо у вас є досвід створення веб-сайтів за допомогою iPad, iPhone або іншого смартфона, будь ласка, поділіться з нами. Також якщо у вас є якісь запитання або вам потрібна допомога, щоб визначити, який варіант вибрати, будь ласка, не соромтеся звертатися за допомогою нижче в коментарях..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector