Як створити професійний веб-сайт за допомогою WordPress (для початківців)

створити професійний веб-сайт WordPress для початківців дружніх


Хоча WordPress дуже простий у використанні та створенні веб-сайту, все ще багато людей намагаються зробити професійний веб-сайт. У цьому підручнику я навчу вас, як створити професійний веб-сайт для вашого бізнесу за допомогою WordPress. Концепція цього посібника полягає в тому, щоб дати вам поради, які допоможуть створити чудовий веб-сайт, який перетворює відвідувачів у клієнтів.

WordPress-засновник веб-сайтів

Ідеально підходить для початківців! Створюйте з коробки професійні та якісні веб-сайти за допомогою WordPress та BoldGrid.

Розпочати зараз! »

Якщо ви хочете вивчити основи налаштування WordPress або хочете дізнатися, як запустити блог за лічені хвилини, ознайомтесь із пов’язаними навчальними посібниками..

Цей підручник не передбачає навичок програмування чи веб-дизайну. Він ідеально підходить для початківців, які починають з WordPress. Все проілюстровано скріншотами.

Початківці дружні! Без кодування! Ніяких вигадливих термінів! Просто і прямо вперед! Крок за кроком.

Професійний хостинг для професійного бізнесу

Під час створення цього веб-сайту для вашого бізнесу ви хочете бути професіоналом. Щоб опублікувати свій веб-сайт в Інтернеті, вам знадобиться хостинг-послуга. Для цього посібника я використав InMotion Hosting як приклад. Я настійно рекомендую цій хостинговій компанії створити та розмістити веб-сайт вашого бізнесу. Якщо ви хочете дізнатися більше про цього хостинг-провайдера, прочитайте наш огляд хостингу InMotion.

Тож спочатку вам доведеться придбати план підйомника.

Перейшовши за цим посиланням, ви отримаєте 47% миттєву знижку. Прокрутіть донизу сторінки та виберіть План запуску, натиснувши кнопку «Замовити зараз».

замовити запуск плану запуску

Перегляньте свій вибір та натисніть «Продовжити».

процес замовлення хостингу бізнес-класу

Якщо у вас вже є доменне ім’я, виберіть цей варіант, інакше ви можете безкоштовно зареєструвати новий домен за допомогою цього хостинг-плану.

зареєструвати вільний домен

Для цього прикладу я вибрав опцію підключення свого домену до сервера InMotion, тому продовжую функцію “У мене вже є домен”. Перегляньте свій вибір та натисніть «Продовжити».

inmotion вже має власне доменне ім'я

Система автоматично визначить ваше місцезнаходження та вибере веб-сервер, на якому розміщуватиметься ваш веб-сайт. Якщо ви хочете зробити налаштування, виберіть нове місце для сервера. Ви можете вибрати між Східним узбережжям та Західним узбережжям. Подумайте про розміщення вашого веб-сайту на сервері, який знаходиться ближче до вас та ваших клієнтів.

inmotion хостинг східного узбережжя західного узбережжя

Тепер найважливішим кроком цього замовлення є вибір системи управління вмістом, яку ви хочете встановити на свій веб-сайт. Тут ви виберете “Встановити BoldGrid, що працює на WordPress”. Це конструктор, який ми будемо використовувати для створення та налаштування нашого веб-сайту. BoldGrid – це конструктор сторінок, що працює на WordPress, який дозволяє створювати власні макети без необхідності знання HTML, CSS чи іншого програмування. Перегляньте наш огляд BoldGrid, щоб дізнатися більше про цей чудовий інструмент.

inmotion автоматично встановить boldgrid при реєстрації

Заповніть вашу особисту та фінансову інформацію. Ця сторінка захищена та зашифрована, тому ваші дані будуть захищені. Для завершення замовлення натисніть кнопку «Обліковий запис придбання».

викуп хостингового рахунку

Через декілька хвилин з вами зв’яжеться телефон, щоб підтвердити своє замовлення. Після підтвердження вашого замовлення ви отримаєте електронний лист із інформацією про вхід. Тим часом WordPress та BoldGrid автоматично встановлюються на ваш веб-сайт. Наприкінці замовлення у вас буде робоча система, яку ви можете налаштувати.

Все йде нормально! Тепер приходить найцікавіша частина, коли ви фактично створюєте свій веб-сайт.

Створення вашого веб-сайту WordPress

Після підтвердження вашого облікового запису по телефону ви отримаєте електронний лист від InMotion з усіма реквізитами для входу. Цей електронний лист містить вхід на панель менеджера облікових записів, вхід на cPanel та на ваш сайт WordPress, де вже встановлено BoldGrid.

Тепер перейдіть на інформаційну панель свого веб-сайту та увійдіть у систему. Екран входу відрізняється від екрана входу WordPress за замовчуванням. Приладова панель також трохи відрізняється, але це не має великого значення, навіть якщо ви вже використовували WordPress раніше.

inmotion boldgrid логін

На екрані привітання ви побачите два відео, це одне для початківців і одне для досвідчених користувачів WordPress. Ці відео – це швидка презентація BoldGrid. Я настійно пропоную переглянути їх! Наступне відео пояснює, як почати з BoldGrid:

Тепер для початку вам потрібно буде натиснути на меню «Натхнення».

веб-сайт сміливого натхнення

На сторінці натхнення ви можете вибрати один з двох варіантів: Встановити як постановка (виберіть це, якщо у вас вже є веб-сайт і хочете оновити його за допомогою BoldGrid) або Встановити як активний (цей параметр призначений для тих, хто ще не має веб-сайту). Ми продовжимо роботу з сайтом «Активний».

boldgrid встановлюють активні сайти

Наступним кроком є ​​вибір категорії для вашого веб-сайту. На момент написання можна вибрати десять категорій, але їх буде додано більше, коли BoldGrid розвиватиметься. Виберіть категорію, яка найближча до вашої ніші веб-сайту.

boldgrid виберіть категорію веб-сайту

Після вибору категорії ви можете вибрати тему, яка вам подобається. Ви можете переглянути будь-яку з цих тем і побачити, як це буде виглядати на робочому столі, столі або мобільному телефоні. Зверніть увагу, що деякі теми містять зображення, захищені авторським правом, із водяними знаками. Ви можете придбати ці зображення (за допомогою системи монет) або можете замінити їх власними фотографіями. Ми виберемо тему «Uptempo» для цього підручника.

виберіть тему boldgrid

Вибравши бажану тему, виберіть набір сторінок, які ви хочете встановити на своєму веб-сайті. Ми вирішимо встановити п’ять сторінок, які є найбільш поширеними для цієї категорії. Натисніть кнопку “Вибрати”, щоб продовжити.

boldgrid виберіть набір сторінок

Підтвердьте свій вибір і закінчіть установку теми та сторінок, натиснувши «Встановити цей веб-сайт!» кнопка. На цьому кроці ви все ще можете повернутися та відредагувати вибрані раніше налаштування.

веб-сайт встановити boldgrid

Встановлення та створення сторінок займе менше хвилини. Не закривайте сторінку, поки вона не закінчиться. Після завершення встановлення натисніть кнопку «Налаштувати».

boldgrid завантажити веб-сайт для встановлення теми

Настроювач тем дозволяє редагувати веб-сайт та переглядати внесені вами зміни. Параметри можуть відрізнятися від теми до теми. Для теми ми вибрали раніше, Uptempo, ми можемо змінити назву сайту, змінити шрифт, позицію заголовка, завантажити логотип зображення або значок сайту.

boldgrid налаштувати веб-сайт

У розділі кольорів ви можете вибрати різні кольорові палітри. Існує функція «Запропонувати палітру», яка підкаже кольорову гаму кожного разу, коли ви клацнете на ній. Виберіть колірну гамму, яка вам подобається!

палітри кольорів пропонують сміливий колір

Існує багато інших налаштувань, які можна налаштувати, щоб зробити ваш веб-сайт унікальним і видатним. Наприклад, ви можете вибрати статичну домашню сторінку, на якій буде відображатися обрана вами сторінка. Ви також можете додавати віджети до заголовка та колонтитула, а також вставляти користувацький HTML (Google Analytics наприклад). Також можна додавати власну JavaScript або CSS до вашої теми, не потребуючи відкриття будь-яких файлів. Зараз ми не будемо розбиратись у деталях, тому що для того, щоб писати та читати цей підручник знадобиться занадто багато часу.

Після завершення натисніть кнопку «Зберегти» & Опублікувати ”. Ви можете повернутися пізніше і відредагувати будь-яку опцію, якщо хочете.

Тепер перейдіть на головну сторінку свого веб-сайту і насолоджуйтесь переглядом:

Приклад веб-сайту boldgrid

Ви ще не готові! На вашому веб-сайті є п’ять сторінок, але вони упаковані із вмістом за замовчуванням, який постачається разом із встановленням. Ви хочете змінити ці.

boldgrid редагувати сторінки

У WordPress ви зможете змінювати текст, додавати та замінювати зображення, клонувати чи видаляти різні блоки, перетягувати блоки вертикально та горизонтально.

редактор сторінок boldgrid

За допомогою функції «Додати GridBlock» ви можете вибрати з широкого спектру заздалегідь створених макетів. Ця функція також дозволяє вставити карту Google на свою сторінку або вибрати з широкого спектру контактних форм з різними полями.

макет сітчастого блоку

API BoldGrid також дозволяє шукати високоякісні зображення, як безкоштовні, так і комерційні. Ви можете встановити розмір зображення, яке ви додаєте на свою сторінку, і система автоматично обріже та встановить зображення на ваш веб-сайт. Ця функція дозволяє налаштувати сторінки за допомогою красивих зображень за кілька хвилин, навіть не використовуючи програмне забезпечення для редагування зображень. Як це круто?

На даний момент ви закінчилися зі створенням свого веб-сайту. Вітаємо! Ви створили професійний веб-сайт, використовуючи WordPress та BoldGrid для свого бізнесу. Все це, не торкаючись жодного рядка коду, і ви змогли також додавати зображення, не потребуючи редагування їх на комп’ютері.

Резюме та рекомендація

Цей посібник виявився довше, ніж я хотів бути, але, думаю, я висвітлив більшість кроків, необхідних для створення професійного веб-сайту. Сподіваюся, цей посібник допоможе безлічі початківців. Якщо у вас є питання щодо BoldGrid, ви можете написати коментар нижче або зв’язатися з хостингом InMotion. Технічна підтримка дуже корисна і для початківців.

Я настійно рекомендую як BoldGrid, так і InMotion для створення та розміщення вашого сайту WordPress.

Хоча процес створення цього демонстраційного веб-сайту зайняв у мене лише кілька хвилин, для складання цього покрокового керівництва мені знадобилося більше однієї години. Якщо це допомогло вам, будь ласка, поділіться у своїх облікових записах у соціальних мережах. Дякую!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map