Як створити веб-сайт для некомерційної організації з WordPress?

build-wordpress-website-nonprofit-organization


Є численні некомерційні організації, які прагнуть змінити світ. Їх головна мета – завжди надихати та заохочувати вчинки, які допомагають у вирішенні конкретного питання. Найкращий спосіб поширити світ про проблеми та рішення у світі – це, як ви здогадалися, створити веб-сайт. Зібрати пристойний веб-сайт, який не тільки працює, але робить повідомлення зрозумілим та вражаючим, не завжди легко.

Для великих організацій, як це, це не проблема Грін Піс і Червоний Хрест, тому що вони можуть найняти цілі команди для допомоги. Але менші місцеві організації не мають такої кількості ресурсів і необхідної робочої сили, щоб це сталося. Тож досить часто люди, які не знають технологій, залишаються робити цю роботу якнайкраще.

Не хвилюйтеся, адже завдяки WordPress навіть ви можете це зробити з мінімальним технічним досвідом. Це також вимагає дуже мінімальних інвестицій. У кращому випадку, все, що вам потрібно заплатити, – це розміщення вашого веб-сайту. Але якщо ви хочете пройти додаткову милю і полегшити роботу, зробивши ваш веб-сайт справді дивовижним, преміальна тема – це чудова інвестиція. Отже, у цій статті я розповім, чому слід використовувати WordPress, який є моїм улюбленим хостинг-провайдером, і як його налаштувати так, щоб він відповідав потребам некомерційної організації. Давайте перейдемо до цього!

Основні причини використання WordPress

Існує безліч розробників веб-сайтів, таких як Squarespace та Wix. Це дозволяє легко створити веб-сайт із функціями перетягування, але WordPress може зробити те саме. Насправді WordPress – це платформа з відкритим кодом, тому вона є абсолютно безкоштовною у використанні. Іншим розробникам веб-сайтів потрібно щонайменше 8 – 15 доларів США щомісячної плати, і вони не такі гнучкі, як ця популярна система управління вмістом.

З цієї причини кожен 4-й веб-сайт створений за допомогою WordPress. Це складає до 74 мільйонів веб-сайтів під управлінням цієї платформи.

Потрібно сказати, що WordPress – це чудовий варіант конкретного випадку некомерційної чи благодійної організації. Ось основні причини використання WordPress для створення вашого сайту.

Це дуже добре для початківців

WordPress надзвичайно всеосяжний та простий у користуванні будь-ким. У вас також є тони навчального матеріалу. Існує чимало веб-сайтів та каналів YouTube, присвячених WordPress, які мають усі чудові підручники, які ви можете дотримуватися. Зазвичай ви можете запустити і запустити веб-сайт протягом години-двох.

WordPress повністю чуйний

Близько половини трафіку в Інтернеті припадає на мобільні пристрої з доступом до Інтернету, тому цілком природно, що ви створюєте свій веб-сайт відповідно до них. Важливо, щоб ваш веб-сайт був повністю функціональним і для мобільних пристроїв, і читачі могли легко отримувати доступ до вашого блогу, пожертв, подій та будь-чого іншого на вашому веб-сайті.

Тож добре, що WordPress підтримує повністю чуйні теми та макети. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати добре розроблену тему, яка повністю реагує, але це 99%, тому не хвилюйтеся з цього приводу.

Це дуже гнучко

Поряд з тим, що WordPress неймовірно простий у використанні, він також легко розширюється. Ви можете додати численні функції та функції за допомогою декількох клацань миші. Це завдяки плагіновій системі платформи, яка дозволяє встановлювати плагін без виходу на приладну панель. Таким чином, ви можете легко додати всі функції, необхідні для вашого некомерційного веб-сайту.

Це рентабельно

Неприбуткові організації та благодійні організації мають обмежений бюджет більшу частину часу, оскільки вони витрачають гроші на те, де це насправді робить вплив. Отже, можливість вирізати кути там, де потрібно – це велика допомога. Ось чому WordPress бути безкоштовним – це чудово. Вам не потрібно купувати його чи щось, просто скачайте його з їх веб-сайту або встановіть його на хостинг-сервер.

Ви можете вийти повністю безкоштовно, використовуючи винахідливість, використовуючи деякі безкоштовні теми та плагіни, доступні там. Але ваш сайт буде виглядати набагато краще і буде набагато функціональнішим, якщо ви не проти витратити близько 70 доларів на своєму сайті.

Як створити веб-сайт своєї некомерційної організації за допомогою WordPress

Створення веб-сайту для некомерційної організації – це як створення будь-якого іншого сайту за допомогою WordPress. Це можна зробити в кілька простих кроків, і ви можете запустити і запустити свій веб-сайт протягом двох годин або дня, якщо вам потрібно дочекатися активації послуги веб-хостингу. Отже, давайте подивимося, якими є окремі кроки щодо створення та роботи вашого веб-сайту!

Крок 1. Вибір постачальника хостингу та вашого доменного імені

У WordPress є можливість самостійного розміщення, але він точно не зробить ваш веб-сайт найшвидшим. Набагато краще поговорити з комерційним постачальником хостингу. Це забезпечить роботу вашого веб-сайту швидко і безперебійно протягом року. Це обійдеться вам приблизно в 5 доларів щомісяця, але взамін ваш веб-сайт буде набагато швидшим та доступнішим.

Мій головний вибір, коли справа доходить до хостингу – InMotion. Вони є найнадійнішим провайдером хостингу, якого я міг знайти, оскільки вони мають не тільки потужні сервери, але і потужну підтримку клієнтів. Я ніколи не бачив, щоб мій веб-сайт був завантажений або завантажувався повільніше, ніж передбачалося. Коли мені потрібно вирішити проблему, я просто зателефоную до служби підтримки клієнтів, і вони відповідають протягом декількох хвилин. Вам знадобиться хтось, хто допоможе вам у випадку, якщо щось не працює на вашому сайті, і ви не знаєте чому.

У InMotion є одні з найдружніших людей, яких можна зателефонувати на допомогу і змусити їх вирішити все, що можуть. Ви також отримуєте безкоштовні бонуси, за які доведеться платити за інші місця, такі як безкоштовні резервні копії та функції безпеки, які забезпечать безпеку вашого веб-сайту. Загалом, InMotion – це надійний варіант і коштуватиме вам лише $ 3,99 / місяць, якщо ви підписуєтеся на більш тривалий проміжок часу.

Утвердження доменного імені

Важливе мати доменне ім’я – це важливо. Щойно з’явиться, настав час перевірити, чи є він, і зареєструвати його. Це можна зробити і через веб-сайт InMotion. Просто введіть бажане доменне ім’я в рядок пошуку і побачите, чи воно доступне чи ні. Якщо це так, просто натисніть на покупку, і ви отримаєте доменне ім’я для свого нового некомерційного веб-сайту.

Крок 2: Встановлення WordPress

встановити wordpress-inmotion-хостингЦе найпростіший крок, оскільки потрібен лише один клік. Просто увійдіть в cPanel в InMotion і знайдіть WordPress серед програм. Просто натисніть на його піктограму і встановіть її. Цей же процес стосується приблизно 90% хостинг-провайдерів, тому ви не можете зіпсувати це.

Крок 3: Виберіть тему WordPress

Якщо ви встановили WordPress, вас зустріне основний шаблон. Насправді це не так багато і, звичайно, недостатньо, щоб передати повідомлення вашої організації. Тож вам слід знайти тему, яка набагато краще підходить вам і вашій організації. Не кажучи вже про те, що він також повинен виглядати професійно, щоб бути максимально переконливим. Ось ті, з яких я виявив, що найкраще працюють у неприбутковій чи благодійній організації.

Джарвіс

jarvis-wordpress-тема

Джарвіс – одна з найкращих паралаксальних тем на ThemeForest. Він гнучкий і наповнений функціями, тому може легко адаптуватися до будь-якого веб-сайту, який ви хочете створити з нього. Ви можете мати дуже професійний веб-сайт, просто вибравши один із 14 варіантів і додавши власний текст, кольори та зображення. Весь макет Jarvis повністю відповідальний і простий в управлінні. Ознайомтеся з демонстрацією та перевірте, чи відповідає вона тому, що ви уявили.

Джарвіс Демо & Завантажити

Чурчоп

churchope-wordpress-тема

Churchope найкраще підходить для некомерційного веб-сайту, який має багато чого ділитися. Він включає в себе всі функціональні можливості та виглядає, що ви хотіли б із простого некомерційного веб-сайту. Ви можете демонструвати події, вести блог або мати магазин на своєму веб-сайті. Це також легко керувати та налаштовувати, тож вам не доведеться витрачати занадто багато часу на роздуми, щоб виглядати так, як вам потрібно. Перевірте демо-версію та переконайтесь у цьому самі.

Чурхопе Демо & Завантажити

CharityHub

благодійність-hub-wordpress-тема

CharityHub – худорлявий і простий і просто ідеальний варіант для демонстрації всіх аспектів місії ваших організацій. Ви можете легко запустити блог, додати галерею та розмістити кожен фрагмент вмісту, який люди повинні бачити, щоб переконатися у вашому повідомленні. Що ще краще – це той факт, що ви можете показати, для чого збираєте пожертви. Люди можуть відвідати та побачити, скільки коштів було зібрано та скільки більше потрібно для досягнення вашої місії. Це неймовірно корисно для некомерційної організації, яка покладається на пожертви, тому ця тема вам добре підійде. Жива демонстрація теж досить переконлива!

CharityHub Demo & Завантажити

Крок 4: Встановіть корисні плагіни

Плагіни – це те, що робить WordPress таким зручним та гнучким. Вони дозволяють додавати конкретні функції на ваш сайт. Маючи десятки тисяч плагінів, ви можете додавати майже все, що завгодно. Щоб встановити плагін, потрібно кілька кліків. Можливо, вам доведеться переглянути відео з підручником, щоб дізнатися про складніші, але більшість із них досить вичерпні у використанні. Ось декілька плагінів, які можуть бути зручними під час роботи над створенням вашого некомерційного веб-сайту.

Висновок

Вам не потрібно багато, щоб запустити і запустити веб-сайт своєї некомерційної організації, лише трохи часу, терпіння і кілька доларів, які потрібно витратити. Вам не знадобиться багато часу, щоб веб-сайт запрацював і працював з усіма необхідними функціями та зовнішнім виглядом, який він вимагає.

Я сподіваюсь, що ця стаття допомогла вам сьогодні дізнатися щось нове, і що ми скоро побачимось у наступній!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map