Як створити веб-сайт із портфоліо фотографії?

старт-фотографія-портфоліо-веб-сайт


Є три основні компоненти, необхідні для започаткування хорошого фотографічного бізнесу: майстерність фотографії, обладнання та маркетинг. З точки зору маркетингу, перший крок – встановити сильну присутність в Інтернеті, щоб охопити більше людей з вашими послугами.

У наш час для кожного бізнесу необхідно створити власний веб-сайт. Коли людям щось потрібно, вони зазвичай шукають це в Інтернеті, відвідують певний веб-сайт або починають замовляти продукцію або зв’язуються з бізнесом для отримання додаткової інформації про послугу.

Веб-сайт портфоліо фотографій – це те, що потрібно вашому бізнесу, і ми запропонуємо вам показати, як його створити в цій статті. Для фотографа просто немає кращого способу показати свою роботу глядачам, ніж веб-сайт із портфоліо. Це не тільки ефективний спосіб розробити свою клієнтську базу, але й дуже легко створити. Не має значення, чи ви професійний фотограф чи початківець; веб-сайт із портфелем – це прекрасний спосіб популяризувати вашу роботу в обох випадках.

Дивно, що багато фотографів вирішують повертати свої послуги лише навколо соціальних медіа. Вони створюють сторінку Facebook, Instagram або 500px і завантажують туди свою роботу. Це один із способів розбудови вашого бізнесу, але, безумовно, не найефективніший. Спочатку ми пояснимо, чому кожному незалежному фотографу потрібно створити веб-сайт із портфоліо. Тоді ми покажемо вам один із найпростіших способів його побудови.

Чому слід запускати веб-сайт із портфоліо фотографій?

fredrikclement-photography-portfolio-website

Джерело: fredrikclement.com

Для багатьох фотографів перший раз, коли публіка бачить їх фотографії, це коли вони завантажують їх на веб-сайт із портфоліо. Якщо у вас є гарна колекція фотографій, ви можете завантажити їх на свій веб-сайт, щоб потенційні клієнти могли бачити, чого очікувати від ваших послуг. Показувати людям приємну вітрину – це вже хороша практика маркетингу.

Справа в тому, що ви можете показати свою роботу в Інтернеті різними способами, тому може бути не відразу зрозуміло, чому ви повинні це робити, створивши веб-сайт. Далі ми поговоримо про деякі найпопулярніші платформи, які фотографи використовують замість веб-сайтів, і про те, як вони перешкоджають їхньому успіху. Тоді буде набагато простіше зрозуміти, чому портфельний веб-сайт є кращим варіантом.

Фотографії в соціальних мережах

Як ми вже згадували раніше, фотографи зазвичай люблять завантажувати свої фотографії на сайти, такі як Facebook, Instagram та 500px. Ці платформи досить популярні, але всі вони мають однаковий недолік. Ви зможете опублікувати свою роботу для кола людей, які стежать за вами, і, можливо, приєднаються ще деякі, але ви все одно будете обмежені тими людьми, які використовують ту саму платформу.

З іншого боку, головним моментом фотографічного бізнесу є залучення людей, які взагалі не цікавляться фотографією, а скоріше послугами, що базуються на ваших навичках фотографії. На вищезгаданих платформах ви зможете поділитися своєю роботою з іншими фотографами, але потенційні клієнти будуть рідко зацікавлені.

Це чудова річ, якщо ваші фотографії оцінюють інші фотографи, але якщо ви хочете, щоб ваш бізнес розвивався, вам потрібно залучити випадкових людей, які потребують вашої послуги.

Завантаження фотографій на Інтернет-ринки

istcokphoto

Джерело: istockphoto.com

Замість створення веб-сайту для портфоліо може здатися хорошою ідеєю розмістити свій бренд на сторінках з переліком каталогів та на онлайн-ринках. Для тих, хто потребує фотографа для весілля, існує безліч весільних ринків. Все, що вам потрібно зробити – це додати свою класифіковану рекламу на ці сторінки та чекати клієнтів. Як виявляється, це досить неефективна практика.

Коли фотографи контактують з потенційними клієнтами, вони можуть показати портфоліо, поділившись посиланням на свій сайт з переліком каталогів. Спільного використання таких посилань слід уникати будь-якими способами. Незважаючи на те, що зацікавлені в сервісі зможуть переглянути деякі зразки фотографій, фотографи лише ускладнюють їх наймання для всіх. Є три різні фактори, які сильно впливають на процес прийняття рішень:

 • Втома у прийнятті рішень – Повторне прийняття рішень викликає лише розлад і втому після певного моменту. Коли люди шукають фотографа чи будь-яку іншу службу, вони швидше уникають приймати будь-які рішення після довгого дня. Те, що вони хочуть бачити, – це єдине, але привабливе рішення їхньої проблеми. Вони вже змушені приймати достатньо рішень під час роботи. Пов’язавши каталог, ви насправді не вирішуєте проблему, а швидше плутаєте їх, а кінцевим результатом є те, що вони приймають неправильне рішення.
 • Ніяких можливостей брендингу – Перш ніж розпочати будь-який вид бізнесу, слід розібратися з фірмовою назвою, логотипом та деякими ідеями для певного стилю, які стануть відмітною ознакою вашої роботи. Всі ці речі необхідні, якщо ви хочете створити сильний бренд. Сумний факт полягає в тому, що каталог не зможе належним чином представити ваш бренд аудиторії.
 • Занадто багато варіантів – Коли люди відвідують каталог із переліком сторінок, які шукають фотографів, їх вітає довгий список доступних професіоналів. Ніхто не любить стикатися з нескінченним списком виборів, оскільки це часто робить їх нездатними прийняти рішення. Це просто непосильне, тому більшість людей негайно залишають ці сайти, навіть не перевіряючи, що пропонується.

Загалом, сторінки переліків каталогів та інтернет-торгові майданчики є скоріше недоліками, ніж хорошими платформами, що стосується популяризації фотографічного бізнесу. З огляду на це, давайте подивимось, як будь-який фотограф може створити професійний сайт з портфоліо!

Посібник для початківців зі створення веб-сайту для портфоліо

Для того, щоб мати можливість правильно створити свій бренд, вам потрібно створити власний веб-сайт із портфоліо. Дизайн веб-сайту для портфоліо повинен бути мінімалістичним, підкреслюючи зображення на ваших сторінках. Це має бути швидким, а також вам потрібно працювати з темою, яка має приголомшливу слайд-шоу або функцію галереї. Ваші відвідувачі повинні мати можливість знайти ваші фотографії одним натисканням кнопки.

Тоді, виходячи зі свого стилю, якості вашої роботи та, можливо, деяких відгуків клієнтів, які ви додали, вони можуть вирішити, чи найняти вас чи піти. Більшість фотографів створюють свій особистий веб-сайт просто для розваги, але якщо ви хочете, щоб це був діловий веб-сайт, вам потрібно зосередитися на кількох важливих речах. Перш за все, головною причиною створення веб-сайту повинно бути звернення до клієнтів.

Люди, які відвідують ваш веб-сайт, повинні бути візуально приголомшливими. Крім того, ваша тема та вміст повинні бути оптимізовані для SEO, щоб люди могли знайти ваш бізнес, навіть ввівши запити щодо фотозйомки в пошукову систему. Якщо вам потрібна гарна платформа для створення вашого нового веб-сайту, ви можете вибрати WordPress або будь-якого розміщеного веб-сайту.

WordPress – це, без сумніву, найпопулярніша платформа для створення блогів, сайтів електронної комерції та в основному будь-якого типу професійного чи особистого веб-сайту. Після того, як ми познайомимо вас з WordPress, ми також трохи поговоримо про розміщені платформи для побудови веб-сайтів.

Створення вашого веб-сайту з портфелем WordPress

фотографія-портфоліо-сайт-wordpress

Програма WordPress настільки популярна за останні кілька років, що коли люди хочуть створити веб-сайт, це та платформа, яка відразу спливає в їх розум. Це вважається найкращим варіантом для блогерів та невеликих особистих веб-сайтів, але також використовує чимало підприємств. Є тисячі тем на вибір, включаючи безкоштовні та преміальні теми, які охоплюють усі можливі категорії. Крім того, доступні незліченна кількість плагінів, як безкоштовних, так і преміум-класів, які можуть додати нові функції на ваш сайт.

Після отримання доменного імені та підписки на надійну веб-службу хостингу, ви можете приступити до створення нового веб-сайту. Оскільки ви хочете вийти на ринок як професійний фотограф, вам знадобиться добре продумана тема з категорії портфоліо. WordPress може здатися трохи заплутаним на початку, але ви можете знайти безліч покрокових посібників для платформи в Інтернеті, які допоможуть вам налаштувати будь-який тип професійного веб-сайту з нуля..

Основні плагіни WordPress для фотографів

Галерея Енвіра

Envira Gallery – це дуже потужний плагін WordPress зараз для фотографів та будь-якої іншої професії, де важливі зображення. Це дозволяє додавати галереї зображень, які повністю реагують і можуть бути відкриті також через спливаючу панель лайтбоксу. Крім цього, він надає безліч функцій, яких не вистачає у медіатеці WordPress за замовчуванням.

Конструктор галереї перетягування гарантує, що ваші фотографії будуть представлені акуратно, а на створення кожної галереї потрібно лише кілька хвилин. Оскільки Envira – розширюваний плагін, ви можете додати до нього безліч різних додатків, що робить його ще кращим інструментом. Якщо у вашому Instagram або Dropbox є фотографії, які ви хочете додати, ви можете імпортувати їх одним натисканням кнопки.

Завантаження програми Envira Gallery дуже корисно для вашого SEO, гарантуючи, що ваші веб-сторінки завантажуються з високою швидкістю.

Soliloquy WP

Soliloquy настійно рекомендується, якщо ви хочете додати на свій портфоліо стильні та повністю чуйні повзунки. Повзунки сумісні також із зображеннями та відеоконтентом. У плагін є чимало дивовижних функцій, завдяки яким ви можете змінити тему свого слайдера та додати анімацію, яка зробить його більш привабливим для відвідувачів.

Багато плагінів WordPress слайдера є складними і потребують багато часу, щоб звикнути. Soliloquy, з іншого боку, інтегрується у вашу приладну панель, і кожен варіант є досить зрозумілим. Дуже багато залежить від того, як кодується плагін-слайдер. Ви точно не хочете завдати шкоди SEO-сайту свого сайту, завантаживши погано зашифрований плагін, який нанесе більше шкоди вашому сайту, ніж користі. Soliloquy гарантує безперебійну роботу користувачів, гарантуючи, що ваші повзунки швидко завантажуються з усіма доданими вами зображеннями.

Плагін розроблений для обробки як резервного, так і фронтального запитів найефективнішим способом, щоб ваші сторінки не впливали на будь-яку затримку при завантаженні. Якщо ви додасте все це, Soliloquy ідеально оптимізований для швидкої швидкості завантаження сторінки, незалежно від того, як ви налаштовуєте слайдер або кількість доданих фотографій..

Безсмертність

Оптимізація фотографій для більшої швидкості завантаження сторінки – це те, що Imsanity справді хороший. Ви завжди можете забезпечити кращу роботу користувачів для своїх відвідувачів, оптимізуючи свій вміст. Якщо на одній сторінці у вас накопичено багато вмісту, людям може бути неприємно чекати, поки він завантажиться. Як фотограф, ваші фотографії – це той тип вмісту, який може найбільше сповільнити ваш веб-сайт.

Це проблема на більшості веб-сайтів, оскільки ви можете мати безліч зображень на своїх сторінках, навіть якщо ви насправді не маєте веб-сайту з портфоліо фотографій. Ось чому люди використовують Imsanity на багатьох різних веб-сайтах. Це ідеальний інструмент для оптимізації ваших зображень, гарантування високої швидкості завантаження сторінки та забезпечення хорошого перегляду людей на вашому сайті..

Звичайно, ви можете завантажити будь-який типовий плагін для стиснення зображень, якщо хочете, але він не буде настільки ефективним, як Imsanity. Причина, чому ми рекомендуємо це, полягає в тому, що він може змінити розмір тонн зображень за короткий час. Усі ваші зображення будуть меншими, але все ще досить великими, щоб підкреслити важливі нюанси та загальну якість та стиль ваших фотографій, які ви хочете показати своїм клієнтам як професійний фотограф.

Divi – наша найрекомендована тема WordPress

divi-wordpress-тема-фотографія-веб-сайт

Divi – тема WordPress, розроблена командою Elegant Themes. Як команда, так і ця конкретна тема зараз дуже популярні на ринку, залучаючи тисячі людей, які хочуть шаблонів хорошої якості для своїх веб-сайтів. У Діві ви можете знайти все, що потрібен хорошому фотографу для приголомшливого веб-сайту. Існує безліч заздалегідь заданих макетів, власна панель CSS, інтерфейс перетягування та безліч варіантів налаштування.

Якщо ви хочете додати модулі на свій веб-сайт, ви можете легко зробити це за допомогою Divi. На вибір є 40 різних змістових модулів, і ви можете додати їх у макет вашої сторінки за своїм смаком. За допомогою цього плагіна майже все можна легко зробити, хоча він створений блискавично. Плагін має функцію попереднього перегляду, щоб ви могли відслідковувати результат, поки не знайдете ідеальні кольори, шрифти та загальний дизайн для вашої сторінки.

Завдяки Divi ви отримаєте привабливий сучасний дизайн вашого веб-сайту. Як тільки ви почнете додавати свої фотографії, ви зрозумієте, що тема не тільки сама по собі прекрасна, але й робить ваш вміст чудовим. Вам потрібно лише застосувати макет, додати вміст і кілька модулів, застосувати кілька змін, як остаточний штрих, і ваш веб-сайт готовий.

Створення вашого веб-сайту з портфоліо за допомогою розміщеного веб-сайту

Розміщені платформи для створення веб-сайтів – ще один чудовий спосіб сучасного мирянина створити веб-сайт із портфоліо фотографій. Є численні розробники веб-сайтів, які варто спробувати. Зазвичай це платні, але доступні послуги, що вимагають підписки на щомісячний план. У вас буде своє власне доменне ім’я та безліч чудових функцій, які ви можете застосувати до свого веб-сайту.

Ви можете подумати, що ці недорогі або навіть безкоштовні розробники веб-сайтів досить обмежені та непрофесійні. Це зовсім не так, оскільки нині ви можете отримати високопрофесійні послуги за номінальну плату. Побудовники веб-сайтів, особливо популярніші, розроблені з урахуванням недосвідченого користувача, але пропонують широкий вибір професійно виглядаючих тем.

Деякі платформи обслуговують лише бізнес-сайти електронної комерції, а інші повністю заповнені функціями для творчих професіоналів. Ви можете чітко сказати цільовій аудиторії конкретного розробника веб-сайтів, лише відвідавши їх домашню сторінку. Як фотограф, вам потрібно знайти конструктора веб-сайтів, який дозволяє покращити вміст свого веб-сайту, оптимізуючи зображення та місцевий SEO.

BlueHost – потужний реєстр хостів та домену

bluehost-start-photography-portfolio-website

Як фотограф, ви точно не хочете складної послуги хостингу. Ви хочете, щоб веб-хостинг-план був простий в обробці і забезпечує достатню кількість ресурсів для вашого веб-сайту, при цьому ви зосереджуєтесь на наданні чудового вмісту. З Bluehost веб-хостинг не лише простий, але ви також можете розраховувати на їх професійну підтримку. Причина, чому вони є одними з найбільших імен в галузі, досить проста: вони наполегливо працюють, без порожніх обіцянок.

Їх плани оптимізовані для WordPress, тобто означає, що ви можете отримати CMS одночасно клацанням. Мало того, що їхня послуга є конкурентоспроможною, але їм вдалося зберегти ціни якнайнижче, зробивши її доступною і для малого бізнесу, і для приватних осіб. Ви можете отримати веб-хостинг, хостинг електронної пошти та швидке налаштування для вашого сайту WordPress в одному пакеті, заощаджуючи багато часу.

Крім цього, не потрібно шукати стороннього реєстратора домену. З кожним пакетом хостингу Bluehost дарує вам безкоштовне доменне ім’я на цілий рік. Чудова річ у цих функціях – це те, що весь рахунок виставляється через одного постачальника. Коли ваш веб-сайт із портфоліо фотографій починає рости, він може залучати до себе багато людей, але турбуватися не потрібно. Поки у вас не буде більше 500 тис. Відвідувачів на місяць, ви будете добре з їх основним планом.

Що робить веб-сайт з портфоліо виділяється?

Сьогодні розробники веб-сайтів та CMS створені таким чином, щоб люди могли створити професійний веб-сайт без досвіду. Ви можете створити веб-сайт легко і за досить короткий час; питання полягає в тому, чи можете ви зробити це привабливим для своїх відвідувачів. І якщо ви додасте до рівнянського мислення бізнесмена, вам потрібно зробити так, щоб він міг перетворити відвідувачів і на клієнтів.

Вам потрібно з’ясувати, як заохотити відвідувачів проводити більше часу на вашому веб-сайті, ніж зазвичай. Це також означає, що під час їх перегляду у вас є більше часу, щоб переконати їх у тому, що ви надаєте чудову послугу фотографу. В Інтернеті є багато ресурсів щодо оптимізації курсу конверсії (CRO).

Якщо ви прочитаєте кілька статей на цю тему, ви зможете реалізувати найважливіші маркетингові практики на своєму веб-сайті. Сюди можна віднести незначні зміни у дизайні веб-сайту або додати розділ блогу до свого веб-сайту та розмістити там кілька статей. Існує багато практик, які можуть допомогти покращити показник конверсії, і багато з них приносять видатні результати для фотографів.

Оптимізація розмірів зображення

Оброблена фотографія в ідеалі займає 12-15 Мб вашого місця для зберігання. Якщо ви хочете, щоб ваші веб-сторінки швидко завантажувалися, то ваші фотографії повинні бути меншими за згаданий розмір. Чим більше зображень ви завантажуєте, не стискаючи їх, тим повільніше буде ваш веб-сайт. Стискаючи ваші фотографії, сервер стане набагато простішим в обробці, оскільки вони займуть лише частину попереднього розміру.

Також ваші фотографії повинні помітити Google. Пошукова система може інтерпретувати лише ті зображення, які додають до них альтернативний текст. Було б краще, якби Google міг визначити картинку, просто подивившись на неї, але ми ще не там. До цього часу вам потрібно надати додаткову інформацію про ваші фотографії. Ця інформація дозволяє людям знаходити ваші фотографії за допомогою пошуку зображень.

Зробіть свій веб-сайт чуйним

У наш час люди швидше використовують свій смартфон, якщо хочуть переглядати Інтернет. Сидіти до настільної машини стає все менш популярним. Тому, якщо люди потребують певного товару чи послуги, велика ймовірність, що вони збираються перевірити це на своєму смартфоні. Ваш веб-сайт повинен бути доступний на всіх пристроях, якщо ви хочете, щоб він охопив широку аудиторію.

Більшість розробників веб-сайтів та платформи CMS оптимізовані для мобільних пристроїв. Однак це не означає, що на вашому веб-сайті не буде несподіваних недоліків. Зазвичай вони надходять у вигляді спотворених пікселів, неправильно розміщених рамок для фотографій та інших проблем із зовнішнім виглядом, які роблять ваш веб-сайт дивним. Ці глюки можна виправити досить швидко. Все, що вам потрібно зробити – це зв’язатися з відповідною командою підтримки клієнтів, і вони через пару хвилин налаштують ваш сайт.

Використовуйте відгуки клієнтів на свою перевагу

Люди набагато частіше наймають фотографа, якщо хтось із їхніх друзів чи інший надійний сайт передав йому це. Якщо вони тільки що знайшли ваш сайт в Інтернеті і ніколи раніше не чули про вас як фотографа, то шанси точно не будуть на вашій стороні.

Щоб домогтися довіри у своїх відвідувачів, на вашому веб-сайті завжди можна включити чесні відгуки клієнтів. Вам потрібно додати хороший список цих відгуків до частини вашого веб-сайту, де вони зможуть легко їх знайти. Замість того, щоб чекати відгуків, ви можете попросити своїх останніх клієнтів написати один після того, як ви виконали роботу.

Для більшості людей це не надто багато зусиль, особливо якщо вони були задоволені вашою послугою. Продовжуйте збирати відгуки, поки не отримаєте значну суму, а потім додайте їх на свій сайт як соціальний доказ. Якщо інші люди були задоволені вашими навичками фотографування, то у ваших потенційних клієнтів не буде жодної причини не наймати вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map