Як створити веб-сайт компанії?

старт-компанія-веб-сайт


Хочете дізнатися, як створити веб-сайт для своєї компанії? У цьому покроковому посібнику я допоможу вам створити веб-сайт професійної компанії.

У 21 столітті не новий факт, що всі компанії повинні мати веб-сайт, але згідно з дослідженнями, лише 71% з них мають справжні веб-сайти. Якщо у вас є компанія та хочете встановити свою присутність в Інтернеті, ви прийняли хороше рішення!

Пройдемо необхідні кроки, щоб створити хороший і якісний веб-сайт.

Крок 1. Знайдіть хороше доменне ім’я

find-domain-name-company-website

Хороше доменне ім’я є обов’язковим елементом онлайн-стратегії. Люди будуть читати це доменне ім’я; вони також запам’ятають і використовуватимуть це. Він повинен бути унікальним, розумним і пов’язаним з вашим бізнесом. Ось кілька правил, щоб уникнути мін:

Чим простіше ви будете використовувати ім’я, тим простіше буде запам’ятати

Уникайте використання спеціальних символів, таких як тире, оскільки вони будуть бентежити відвідувачів, які не пам’ятатимуть, де саме використовувались тире. Використання доменних імен з однією чи декількома тиреми також зробить вас мішенню, оскільки ваші конкуренти можуть легко реєструвати версії домену без тире.

Імена, пов’язані з місцем розташування, краще працюють у пошукових системах

Якщо ваш бізнес пов’язаний із спеціальною областю, додайте назву місцезнаходження також до назви компанії. Це допоможе пошуковим системам зрозуміти вашу сферу послуг та безкоштовно доставить вам суперцільових користувачів. Наприклад, якщо у вас є пекарня в Брікстоні, ви можете також використовувати bakerybrixton.com або brixtonbakery.com.

Імена домену не для задоволення

Можливо, буде замість літер або слів використовувати цифри, наприклад, b3tt3r.com або go2home.com, але багато ваших клієнтів не зрозуміють жарт. І навіть якщо вони захочуть, пізніше вони не розпізнають, де саме було додано кумедну частину до вашого доменного імені, і не зможуть повторно зателефонувати на вашу точну URL-адресу. Спробуйте використовувати у своєму імені лише класичні букви та слова.

Використовуйте класичні TLD

На ринку є сотні доменних імен верхнього рівня, як-от .academy або .art, але вони не такі поширені, і в основному люди похилого віку не знають, що це незалежні закінчення домену. Вибравши доменне ім’я типу mysite.art, ви будете ризикувати, що люди визнають ваше ім’я як mysiteart.com і навіть як mysite.com або mysite.us. Виберіть класичні закінчення домену, такі як .com, .net або .org, або TLD, пов’язані з країною, наприклад .us, .de або .uk.

Професійний підказки: Не забудьте ввімкнути опцію оновлення. Деякі реєстратори доменів пропонують пільговий період, коли ви можете поновити термін дії доменних імен, але ціна на це може бути легко вдесятеро вище, ніж початкова ціна придбання. І в деяких випадках немає пільгового періоду, тому будь-які незнайомці можуть перейняти ваше доменне ім’я, і ваше відоме доменне ім’я буде втрачено.

Ми рекомендуємо: BlueHost

bluehost-start-company-website

Ми рекомендуємо BlueHost для реєстрації домену, оскільки він має простий у використанні інтерфейс для управління доменними іменами, включаючи зміну DNS-серверів тощо. Компанія пропонує автоматичне оновлення, тому доменні імена можна захистити від випадкового закінчення терміну дії.

Іншим корисним інструментом безпеки домену є функція блокування домену. Активуючи його, домен буде захищений від несанкціонованих передач. Одна з найсильніших частин BlueHost – це відділ підтримки; фахівці з домену та зберігання доступні 7/24. Користувачі можуть отримати плюси за допомогою телефону, електронної пошти чи чату.

Клацніть тут, щоб перевірити наявність вашого доменного імені та замовити його зі спеціальною знижкою BlueHost.

Крок 2. Дізнайтеся, який тип хостингу вам потрібен

web-hosting-type-company-website

Ваш веб-сайт також потребує місця для зберігання, тому вам слід придбати пакет хостингу. В Інтернеті є буквально десятки тисяч провайдерів, але лише кілька десятків із них справді хороші.

Найбільша пастка, в яку ви можете потрапити – це ціна хостингу, як правило, найдешевші веб-хостингові провайдери дають вам погану або майже недосяжну підтримку клієнтів, зупинки системи та інші прикри проблеми. Спробуйте вибрати надійного постачальника з багатьма рекомендаціями користувачів!

Ви також повинні вибрати, який тип хостингу вам потрібен; є різні рівні від стартера до професіонала. Найбільш основний тип – це спільний хостинг, де ви отримуєте частину пам’яті на цілому сервері та панель управління, яку ви можете використовувати для адміністрування.

Коли ваш сайт стає більшим і він обслуговує більше відвідувачів, вам потрібно буде перейти на більш вдосконалені типи пам’яті, наприклад, VPS, де ви отримуєте більший ресурс, щоб обслуговувати більший трафік. Кінцеве рішення – це виділений сервер, де ви будете мати цілу фізичну машину для роботи за вашим сайтом.

Оскільки ми зараз говоримо про початковий веб-сайт, ідеально вибрати спільний хостинг. Це вирішить вашу проблему зберігання з низькою вартістю і відправить ваш сайт на його шляху.

Професійний підказки: Якщо ви купуєте веб-сховище протягом більш тривалого періоду, ви можете отримати знижку або навіть безкоштовне доменне ім’я як перевагу.

Ми рекомендуємо: BlueHost

bluehost-start-company-website

Оскільки BlueHost є сильним учасником ринку реєстрацій доменів, також цінним учасником хостингового ринку. Вони пропонують 3 спільних хостинг-пакети для клієнтів, повно функцій та активів.

Пакет Basic може бути домом для одного веб-сайту, даючи величезний обсяг файлів у 50 Гб. Ширина смуги пропускань не вимірюється, і користувачі можуть додати до пакета 5 облікових записів електронної пошти. Його ціна з безкоштовною сертифікацією SSL починається від $ 2,95 / місяць.

Пакет Plus майже не обмежується, може містити необмежену кількість веб-сайтів, надаючи необмежену кількість пам’яті з необмеженою пропускною здатністю. BlueHost додав вартість маркетингових пропозицій у розмірі 200 доларів, а також щомісячна ціна 5,95 долара включає захист від спаму.

Пакет Choice Plus має ту ж ціну, що і Plus, починаючи з $ 5,95. Він має всі активи, які має менший пакет, але містить безкоштовну конфіденційність домену та сервіс резервного копіювання сайту CodeGuard Basic.

Ми рекомендуємо BlueHost, оскільки він надійний, має ім’я на ринку та забезпечує хороші спільні хостинг-пакети за дуже низькими цінами. Ніяких пасток, жодних підроблених пропозицій, натисніть тут, щоб побачити спільні пропозиції хостингу BlueHost!

Крок 3: Отримайте хороший логотип

Професійний логотип-дизайн-компанія-веб-сайт

Ваш веб-сайт також потребує хорошого логотипу. Люди іноді думають, що логотипи – простий елемент дизайну, але вам слід уникати такого типу мислення. Ваш логотип є ключовим елементом вашого веб-сайту; вона показує суть цінностей вашої компанії, мислення та ключових завдань. Маючи його в низькій якості, це покаже, що ваша компанія також є суб’єктом низької вартості і буде налякати клієнтів.

Цілком можливо, що у вас вже є логотип для вашої компанії, і він добре працює на друкованих матеріалах або інших елементах реального життя. Не забудьте порадитися з дизайнером, щоб побачити, як логотип буде діяти на веб-сайті. Ми настійно рекомендуємо найняти дизайн логотипу від 99Designs. На цьому веб-сайті ви можете отримати якісні дизайни логотипів.

Інші елементи сайту також повинні відповідати кольорам та стилю логотипу, і це завдання потребує справжнього професіонала.

Професійний підказки: Важливо мати логотип у різних форматах та розмірах файлів. Попросіть дизайнера зробити прості версії файлів, такі як .jpg або .png, серед форматів, пов’язаних із дизайнером чи принтером, таких як .psd або .ai.

Крок 4: Створіть свій веб-сайт

будівельна компанія-веб-сайт

Останнім кроком створення робочого веб-сайту є створення сайту. У цьому розділі можна пройти багато способів, ви можете попросити програміста кодувати макет, скористатися будь-якими безкоштовними або платними системами управління контентом або скористатися будь-якими веб-інструментами для створення веб-сайтів..

Наймання програміста

Створення користувацького веб-сайту з унікальним макетом не рекомендується для початкових веб-сайтів. Не тільки тому, що програмування – дорога річ, але на ринку є багато неправильних програмістів. Якщо у вас немає досвіду кодування, то дуже важко з’ясувати, який програміст хороший, а який – ні.

Кодування веб-сайтів – це не лише копіювання чернетки та нанесення її на веб-сайт, а також створення хорошого коду позаду. Зробивши помилковий код, ваш веб-сайт буде повільним, що стримує ваших клієнтів і призначає вам штраф у Google. Чим повільніше ваш веб-сайт, тим більше клієнтів ви втратите.

Тож, якщо ви не програміст чи не маєте свого друга, пропустіть ідею створення унікального веб-сайту та спробуйте інші рішення.

Професійний підказки: Якщо ви наймаєте програміста, завжди перевіряйте його посилання на таких онлайн-тестерах, як Google Сторінка швидкої інформації або Тест на швидкість веб-сайту Pingdom.

Використання онлайн-творців веб-сайтів

В Інтернеті є багато сервісів, які дозволяють користувачам створювати веб-сайт в Інтернеті. Більшість із них також надає веб-сховище та використовує модель ціноутворення підписки. Є також безкоштовні послуги, але вони показують власні оголошення на вашому веб-сайті і не дають вам можливості видалити їх, якщо ви не заплатите додаткову плату.

Ці просунуті творці зазвичай мають вбудовані шаблони, тож ви можете вибрати макет залежно від профілю чи стилю вашої компанії. Вибравши його, ви можете налаштувати його за допомогою інструментів перетягування. Це означає, що ви можете вільно додавати нові розділи, рядки та стовпці, а також спеціальні елементи, такі як форми, поля, тексти, зображення, відео та ін..

У більшості розробників веб-сайтів ви можете застосувати спеціальний CSS-код, щоб ви могли змінити стиль веб-сайту. Кращі постачальники також надають вам відеоуроки або навіть платну підтримку для налаштування. Наявність такого веб-сайту може бути хорошою ідеєю, тому якщо ви задоволені отриманими активами, можете запустити свій веб-сайт. Однак є ще краще рішення; WordPress.

Професійний підказки: Не забудьте зберегти налаштування, якщо ви редагуєте вбудований шаблон. Інакше проблема з підключенням до Інтернету може повністю зіпсувати вашу роботу, і ви можете розпочати всю роботу заново.

Використання WordPress

використання-wordpress-компанія-веб-сайт

WordPress – це безкоштовна та відкрита система управління вмістом (CMS), яку ви можете використовувати для створення свого веб-сайту. Два факти описують його популярність: 31% веб-сайтів використовують WordPress як свою CMS. До цього часу програмне забезпечення завантажили 60 мільйонів людей. Він розробляється постійно і може бути налаштований за хвилину.

WordPress – ідеальний вибір для запуску вашого веб-сайту; навіть дешевший спільний хостинг буде добре розмістити його екземпляр. Для встановлення WordPress потрібні лише деякі знання бази даних та сховища, але багато постачальників мають інсталяційну команду, іноді безкоштовно. А ще краще, що в активах хостинг-провайдерів є рішення в один клік, які встановлюють WordPress лише в декілька кліків. Це дійсно означає, що ви можете налаштувати веб-сайт у реальному часі лише кількома клацаннями, не знаючи простого слова про бази даних та Інтернет-технології.

Теми

Ще одна перевага WordPress – це теми та плагіни. Теми діють як пальто, встановивши тему, ви можете повністю змінити вигляд вашого веб-сайту. Можна навіть перетворити його на веб-магазин чи журнал з однією темою. В Інтернеті є десять тисяч тем, як платних, так і безкоштовних.

Однією з найбільш вподобаних тем в Інтернеті є Divi, яка постачається з дуже просунутим Visual Page Builder. Команда розробників, що стоїть за цією темою WordPress, вражає; свій сучасний шедевр, Divi зробила революцію на ринку своїм простим у користуванні дизайнером макетів.

Натисніть тут, щоб побачити на відео, як працює Visual Page Builder

У темі є й інші вдосконалені інструменти, не лише конструктор, щоб назвати кілька, чуйне редагування, 20+ заздалегідь зроблених макетів та 46 елементів змістовних елементів, цілком варті ціни теми. Список фрагментів вмісту довгий, але аудіоплеєр, магазин, блог, заклик до дії, галерея, відео слайдер та елементи таблиці ціноутворення можуть використовуватися для всіх нових власників веб-сайтів.

Ще одна особливість – також особлива; створені користувачем макети можна експортувати, завантажувати на інші веб-сайти або ділитися з іншими людьми. Цей актив створив крихітний ринок макетів, де користувачі діляться власними макетами Divi безкоштовно або за деякі гроші один з одним.

Клацніть тут, щоб прочитати більше про або придбати тему Divi WordPress

Плагіни

Плагіни – це невеликі додатки до коду, які надають додаткову функцію вашому сайту. Таким чином, ви можете мати гостьову книгу, галерею зображень, форум або будь-яку іншу функцію, додаючи плагіни. Існує ціла галузь, побудована на кодуваннях плагінів, так що ви буквально не знайдете жодного особливого випадку, який не покритий плагіном. Або, принаймні, буде тисячі програмістів, які зможуть це розробити для вас.

На ринку є досить багато плагінів, які вже стали майже необхідними, тому ви також можете користуватися ними точно:

Додатковим надбанням WordPress є візуальний редактор, де ви можете писати повідомлення в блогах або статті новин для свого сайту. Він має простий у користуванні інтерфейс із подібними кнопками та знаками, які ви знайдете знайомим з Microsoft Word та його клонів. За допомогою редактора ви можете легко публікувати статті.

WordPress, безумовно, дуже гарне програмне забезпечення для запуску веб-сайту, і ви не приймете неправильного рішення, використовуючи його на своєму новому сайті.

Професійний підказки: Не забудьте регулярно експортувати резервну копію WordPress; програмне забезпечення дозволяє зробити це кількома клацаннями миші. Така поведінка заощадить вам багато часу, якщо ваш веб-сайт руйнується або атакується. Також є плагіни, щоб зробити експорт автоматично.

Крок 5: Створюйте контент і регулярно оновлюйте свої сайти

create-content-company-website

Однак цей крок відбувається після того, як ваш веб-сайт вийшов у реальному часі, важливо регулярно публікувати новий вміст на вашому сайті. Для цього є дві основні причини:

 1. показувати людям, що ваша компанія жива і постійно отримує новини
 2. показ свіжого вмісту Google, щоб отримати безкоштовних відвідувачів як обмін на нього

Дуже важливим правилом є те, що новий вміст має стосуватися профілю вашого веб-сайту. Якщо ви знаєте жарти, але ви не клоун, то веб-сайт вашої компанії не є ідеальним місцем для їх публікації. Швидше за все, будуть новини від вашої компанії, події, що трапилися, нові галузеві плітки, тож ви завжди зможете ділитися з людьми новим вмістом..

Статті хорошої якості також збільшать вашу репутацію, таким чином зробить ваших більше клієнтів, поки ваш веб-сайт активний. А якщо ви ділитесь письмовими матеріалами на платформах соціальних медіа, як-от Facebook, тоді ви зробили все, що зросте швидким трафіком вашого веб-сайту та встановить аудиторію.

Професійний підказки: Однак відеовміст вимагає більше зусиль для створення такого вмісту та його поширення на YouTube. Згідно з дослідженнями, більшість людей приймають остаточне рішення про покупку після того, як вони переглянули відповідний відеоролик про продукт раніше.

Крок 6. Додайте трафік на свій веб-сайт

веб-сайт-трафік-компанія-веб-сайт

Навіть у вас найкращий веб-сайт на Землі, ви не отримаєте користі від нього, якщо у вас немає трафіку. Здійснюючи регулярне створення вмісту та розміщення новин, обмін своїми статтями на платформах соціальних медіа, ваш сайт отримуватиме органічний трафік від пошукових систем.

Крім цього, ви особисто можете також доставляти більше трафіку на ваш сайт, просто спробуйте виконати наступні дії:

 • Гостьовий блог: попросіть власників веб-сайтів чи блогів, чий бізнес пов’язаний з вашим, щоб вони мали простір для написання гостя. Вам слід написати дійсно цікавий і корисний, щоб привернути увагу читачів і переслати їх на свій веб-сайт. Наявність такого вмісту похвалиться і вашим SEO, тому це подвійна перевага, яку ви повинні використовувати!
 • Купуйте рекламу PPC: ви також можете купувати рекламу в найбільших мережах КПП, наприклад, Google AdWords або Facebook Ads. Цей акт приверне додаткових клієнтів на ваш сайт; однак вони будуть менш зайняті, ніж відвідувачі, які приїхали з вашої дивовижної статті гостя.
 • Оплатіть вплив: на платформах соціальних медіа є впливові агенти, особливо у Facebook, Instagram, Snapchat та YouTube. Найміть їх для рекламування вашого сайту, і вони доставлять трафік на ваш сайт. Крім того, ваш бренд приверне набагато більшу увагу з боку шанувальників впливових груп, ніж раніше, і соціальні послідовники почнуть підключатися до вашої компанії. Де б вони не побачили ваш бренд пізніше, вони пам’ятатимуть, що ваша компанія – це круте, що згадувалося на каналах улюблених впливових людей.
 • PR-статті: Це старомодна стратегія SEO, яка все ще працює. Вам слід придбати місце для статей у великих журналах чи місцевих газетах та опублікувати статтю про вашу компанію. Ефект матиме подвійну сторону: люди прочитають статтю та отримають сповіщення про ваш бренд та / або завітають на ваш сайт, тоді як зворотна посилання із сильного веб-сайту журналу матиме потужний SEO ефект.

Професійний підказки: Усі платформи соціальних медіа мають найкращі списки, де можна знайти важливі впливи. Наприклад, ви можете переглянути сучасні відео YouTube тут: https://www.youtube.com/feed/trending

Підведенню

Тепер ви знаєте, як створити веб-сайт для своєї компанії. Перейдіть до BlueHost, виберіть потрібну рослину та розпочніть створення свого сайту WordPress вже сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map