Плюси та мінуси безкоштовного веб-хостингу – чи варто розглянути план безкоштовного хостингу?

плюси-мінуси-вільний хостинг


Веб-хостинг неминуче є предметом, який ви повинні враховувати при запуску нового веб-сайту, незалежно від його типу чи тематики. Знайти найкращу службу хостингу там непросто. Адже існує сотні сервісів від різних компаній у всьому світі.

Ви можете вибрати з багатьох можливостей: спільний хостинг, VPS хостинг, присвячений хостинг і навіть хостинг електронної комерції (і безліч інших). Але в цій статті ми розглянемо хостинг-сервіс, який часто залишається поза рівнянням: безкоштовний веб-хостинг.

І під БЕЗКОШТОВНИМ ВІДБУДОВОМ, я маю на увазі повністю безкоштовний хостинг для вашого нового веб-сайту. В основному весь пакет, пропонований компанією, є безкоштовним у користуванні, без необхідності платити ні копійки.

Але ви можете запитати себе, чому було б корисно, щоб компанії надавали безкоштовний хостинг для людей, коли вони можуть платити за нього? Зрештою, це може здатися занадто гарним, щоб бути правдою.

Принаймні дві великі причини, чому компанії пропонують безкоштовний хостинг, а пізніше ми побачимо, чому це може бути корисним і для вас.

Маркетинговий метод безкоштовного хостингу

Це легко перша і найпопулярніша причина, чому багато компаній пропонують безкоштовні послуги хостингу. Але що це означає саме?

Багато господарів пропонують безкоштовний хостинг як пробний період або як безкоштовний пакет рівня, що дозволить своїм клієнтам звикнути до послуг, які вони пропонують. У багатьох випадках пробний пакет не є повноцінним хостинговим сервісом. Він доступний лише для того, щоб зробити користувачів достатньо впевненими, щоб купити звичайний план за конкурентною ціною.

Будучи таким, існує безліч безкоштовних хостингових послуг, які працюють протягом обмеженого періоду. Після закінчення терміну пробного періоду ви повинні заплатити за послугу, якою користуєтесь.

Ще одним маркетинговим методом, який застосовують компанії, що покладаються на безкоштовний веб-хостинг, є стратегія розміщення реклами на макеті веб-сайту без можливості їх видалення у вільному плані.

Якщо ваш веб-сайт стає більшим і популярнішим, це може стати дуже дратує. Тож найкраще шукати преміальний хостинг-пакет.

Тестування безкоштовного хостингу

Тестування є другою причиною, через яку так багато компаній пропонують безкоштовні послуги хостингу. Багато з них пропонують послуги веб-хостингу безкоштовно, коли хочуть протестувати нову послугу, яка надалі надаватиметься їм регулярно.

Через те, що вони пропонують його безкоштовно, сотні і, можливо, тисячі людей підпишуться, і таким чином компанія зможе протестувати цю нову послугу в реальному світі з реальними користувачами.

Оскільки ми говоримо про тестування, хостинг, наданий таким чином, може зникнути з Інтернету за лічені місяці. Інша ситуація, яка трапляється дуже часто, полягає в тому, щоб компанії стягували ціну за послугу, яку раніше пропонували безкоштовно, тому що вона була ще на етапі тестування.

Так чи інакше, підписатися на безкоштовний хостинг-сервіс все ще можливо. Не кожна компанія змушує вас платити, коли певний строк закінчився. Тож маючи це на увазі, давайте подивимось, які є позитивні моменти щодо безкоштовного розміщення веб-сайту. Після цього ми також перерахуємо деякі мінуси цього методу.

Плюси безкоштовного хостингу

Перше і головне позитивне (цілком очевидно), яке я повинен зазначити, – це ціноутворення: яке не існує. Так, зрештою, безкоштовна послуга є найважливішим аспектом для багатьох людей. Але чому це особливо добре у вашому конкретному випадку?

Ну просто подумайте! Коли ви запускаєте новий веб-сайт, у вас не буде тисяч відвідувачів щомісяця, коли відвідуватимуться. Потрапляючи туди, потрібно час і сили. Оскільки це так, заробляти гроші на вашому веб-сайті не буде реальністю, поки не зростеш настільки великим і популярним, щоб це відбулося .

Отже, справа в тому, що вкладати багато грошей на новий веб-сайт, не дуже розумно. Натомість, отримати безкоштовний обліковий запис на хостингу до тих пір, поки ви не дістанетесь та мати постійний дохід відвідувачів, може бути кращою ідеєю.

Звичайно, коли сайт занадто сильно набирає популярність, краще шукати конкретний платний хостинг-план, який відповідає всім потребам вашого веб-сайту для належної роботи..

Наступний професіонал, який постачається з безкоштовним хостингом, справедливий лише в тому випадку, якщо ви певний тип осіб. Це може здатися дивним твердженням, але насправді це правда. Про що я говорю? Дозвольте мені сказати вам!

Ви тип людини, яка любить вирішувати все самостійно? Або вам подобається експериментувати з новою технологією і звикати до неї самостійно? Якщо ви такий хлопець / дівчина, безкоштовний хостинг може стати хорошою ідеєю для вас.

З безкоштовним хостинговим сервісом не буде багато преміум-функцій. І коли я кажу «преміум-функції», я маю на увазі переважно підтримку клієнтів. Підтримка клієнтів – це найчастіше преміальний варіант майже для кожної хостингової компанії.

Але якщо ви така людина, як я описала вище, вам не знадобиться швидка і надійна підтримка компанії. Правда полягає в тому, що ви можете дізнатися все самостійно, без допомоги команди підтримки. Єдина відмінність: це займає більше часу (сума відносна від 1 людини до іншої).

Якщо ви робите це таким чином, пізніше, коли ви, можливо, підпишитесь на платний хостинг-план, ви точно дізнаєтеся, що повинна надати компанія та як працює все управління хостингом.

Ось останній професіонал, який я згадаю в цій статті: коли ви підписуєтеся на безкоштовний хостинг-сервіс, ви не пов’язані жодним контрактом. Оскільки план є вільним у використанні, це означає, що ви можете закінчити його в будь-який час, коли вважаєте за потрібне.

На відміну від платного хостингу, де вам доведеться закінчити певний проміжок часу, на який ви підписалися, безкоштовний план дає вам можливість виїхати, коли захочете.

Тепер перейдемо до негативів.

Мінуси безкоштовного хостингу

Тут ми можемо поговорити про багато негативних аспектів (в Інтернеті їх повно), але я згадаю лише справді важливі, тому ви точно знаєте, чого очікувати від плану безкоштовного хостингу.

Першим, що варто згадати, може бути сама послуга або хоча б те, що вона пропонує вам. Повсюдно говориться про те, що безкоштовна послуга, незалежно від її типу (хостинг чи ні), не надасть вам такої ж кількості функцій, яку платить. І, на жаль, з веб-хостингом це абсолютно так.

Платний план дасть вам майже все необхідне для управління вашим веб-сайтом. Перелічимо лише деякі з них: місце для зберігання SSD (навіть необмежене) для швидкої завантаження, безкоштовний сертифікат SSL для захищеного веб-сайту (що є надзвичайно важливим в ці дні), безкоштовні професійні облікові записи електронної пошти, спеціальна підтримка клієнтів, встановлення в один клік для багатьох безкоштовних програми, платформа для створення веб-сайтів, безкоштовне доменне ім’я (не кожна компанія пропонує це) та список можна продовжити.

Отже, якщо ви хочете, щоб усі ці функції надані послугою під рукою, найкраще вибрати дешевий план хостингу, який пропонує їх у своєму пакеті. З безкоштовним сервісом ви точно не знатимете (так, трапляється) точно, до чого потрапите.

Інший важливий негативний аспект – це якість послуги. Не розумій мене! Є якісні безкоштовні послуги хостингу. Але вам дійсно доведеться копати глибоко, щоб їх знайти.

На жаль, у багатьох випадках безкоштовний план – це не якісна послуга. Наприклад, ваш сайт може вийти з ладу, коли хтось ним користується. Або недостатня кількість часу роботи – це також поширена проблема у більшості планів безкоштовного хостингу.

Продовження часу дійсно важливо для будь-якого веб-сайту, навіть якщо ви тільки що його запустили. Зазвичай галузевий стандарт на час роботи сервера становить 99,9% / рік. Якщо послуга безкоштовного хостингу, відсоток може значно знизитися. Тому майте це на увазі, коли ви шукаєте безкоштовний хостинг.

Висновок

Тепер, я думаю, ви повинні мати гарне уявлення про те, що таке безкоштовний хостинг, і чому компанії вирішують пропонувати цю послугу.

Найголовніше – ви знаєте, чому безкоштовний хостинг може бути хорошим вибором для певних типів людей, і чому це може бути неправильним рішенням для інших.

Щоб мати можливість прийняти правильне рішення, ви повинні в першу чергу подумати про те, чого ви очікуєте від хостингової послуги. Якщо ви не хочете занадто багато функцій, достатньо лише базового пакету, щоб мати власний веб-сайт, і ви також не дуже турбуєтесь цифрами, що стосуються часу, безкоштовний хостинг може бути для вас нормальним.

Щось, що ви також повинні врахувати, – це те, що ваш веб-сайт повинен працювати безперебійно. Менші, простіші веб-сайти можуть дуже добре працювати на безкоштовній хостинговій платформі. Але більші та складніші потребуватимуть платної послуги для резервного копіювання. Якщо ви шукаєте хороший хостинг для свого веб-сайту для бізнесу, рекомендую ознайомитись з нашим списком 20 найкращих хостинг-провайдерів, які пропонують гарне обслуговування за доступною ціною.

Простіше кажучи, безкоштовний хостинг відмінно підходить для початківців, які хочуть розпочати своє інтернет-підприємство за бюджетом 0 доларів. Для підприємств безкоштовний веб-хостинг – це не варіант.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map