Посібник з вибору та реєстрації ідеального доменного імені

01.06.2020
Підручники та путівники 'Посібник з вибору та реєстрації ідеального доменного імені
0 4 мин.

вибрати реєстру найкращого доменного імені


Під час навігації в Інтернеті ми не дуже думаємо про те, як опинитися на веб-сайтах. В основному веб-сайт можна отримати через IP-адресу або через доменне ім’я. Оскільки IP-адреси запам’ятовуються не просто, ми використовуємо доменні імена, щоб потрапити на певний веб-сайт, наприклад google, facebook або twitter. Ім’я домену має три компоненти: ім’я, крапку та розширення. Доменне ім’я повинно бути зареєстроване фізичною особою або компанією, і зазвичай є річна щорічна реєстрація або разова плата. Неможливо кілька разів зареєструвати доменне ім’я або зареєструвати вже існуюче ім’я. Можливо, це звучить складно, але в наступному я поясню, як працює реєстрація домену та як слід вибрати правильне ім’я та розширення для вашого веб-сайту.

Вибір хорошого доменного імені та розширення

Бізнес з доменними іменами величезний! Тисячі доменів реєструються, купуються та передаються щодня. Найбільш популярне розширення домену верхнього рівня – COM, за ним слід NET, ORG та BIZ. Ці розширення в основному використовуються для міжнародних веб-сайтів, але є й інші розширення, характерні для країни, такі як США, CO.UK, DE, ES та багато інших.

Перш ніж вибрати розширення домену, добре знати, якою буде цільова аудиторія вашого веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт надаватиме інформацію, надаватиме послуги або продаватиме товари в певній країні, ймовірно, вам слід зосередитись на отриманні розширення для конкретної країни, якщо ви хочете отримати глобальний характер; COM-домен був би найкращим вибором.

Вирішивши розширення, ви можете спробувати створити хороше доменне ім’я. Ви можете зареєструвати своє ім’я, якщо ви плануєте вести особистий блог або ім’я своєї компанії, якщо ви створюєте веб-сайт для свого бізнесу. Якщо ваш веб-сайт буде мати певну тему, ви можете зареєструвати ключові слова або пов’язані з темою терміни як доменне ім’я. Це дійсно залежить від вашої фантазії та наявності доменного імені.

Найпростіший спосіб пошуку доступних імен домену – це використання компанії реєстратора доменних імен, наприклад Name.com або Namecheap. Вони пропонують дуже хороший рівень реєстрації та поновлення, а також реєструють широкий спектр розширень.

Вибір хорошого доменного імені бізнесу

Якщо ви ведете бізнес, продаєте послуги чи продукти в Інтернеті, напевно, вам варто задуматися над створенням бренду. Бренд, який легко запам’ятати, виділяється, представляє ваш бізнес і добре звучить.

Постарайтеся уникати цифр і дефісів. Вони виглядають непрофесійними для більшості користувачів, і їх можна легко змішати, що призводить до перенаправлення ваших потенційних клієнтів до іншої компанії, що має схожу назву, але без номера чи дефісів.

Не використовуйте вже зареєстровані назви торгових марок, це не є поганою діловою практикою, по-друге, ви можете скоріше втратити домен торговельної марки або можете подати позов до власника торговельної марки..

Спробуйте отримати домен .COM, і якщо ви дуже серйозно ставитеся до свого бізнесу, можливо, ви хочете зареєструвати всі домени найвищого рівня (TLD), щоб захистити свій бренд. Вам не потрібно реєструвати всі розширення, а лише ті, які ви вважаєте важливими.

Не забудьте вчасно поновити доменні імена, інакше ви можете їх втратити і більше не зможете відновити. Реєстратори доменів завжди повідомлятимуть вас кілька разів електронною поштою, коли термін дії домену закінчується.

Як зареєструвати вже існуючий домен?

Є два способи отримати доступ до доменного імені, яке вже зареєстровано іншою особою. Ви можете пройти довгий шлях і чекати закінчення терміну дії домену, сподіваючись, що попередній власник не поновлює його. Швидше за все, ви не отримаєте бажаний домен таким чином. Інший варіант – зв’язатися з власником домену та переконати його у продажу домену, пропонуючи вигідну угоду. Придбання домену у когось може бути дуже дорогим, і в більшості випадків воно може не варто, але спробувати завжди варто, якщо ви дійсно одержимі саме цим іменем.

Реєстрація приватного домену

Реєструючи доменне ім’я, вам потрібно буде вказати реальні дані: своє ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу, ім’я компанії тощо. Це буде доступне для населення, якщо ви не скористаєтесь послугою конфіденційності. За додаткову плату ви можете захистити свою конфіденційність та приховати особисту інформацію від громадськості. Це вигідно, оскільки ви не отримаєте спам на свою електронну адресу або не отримаєте телефонні дзвінки пізньої ночі від незнайомців, які лише забирають ваш номер телефону з бази даних whois.

Поради експертів щодо реєстрації домену

Як ми вже згадували раніше, найкраще зареєструвати .COM, якщо він доступний, якщо не йти з іншими розширеннями верхнього рівня. Завжди використовуйте надійних реєстраторів і не вибирайте компаній, які не мають акредитації ICANN.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector