Що таке хостинг кількох доменів та веб-сайтів?

01.06.2020
Підручники та путівники 'Що таке хостинг кількох доменів та веб-сайтів?
0 7 мин.

що-є-кілька доменів-хостинг веб-сайтів


Ви шукаєте веб-хостинг для свого нещодавно побудованого веб-сайту? Або навіть декілька? Якщо це так, ви прийшли в потрібному веб-пості. Чому? Оскільки в цій статті ми розглянемо, як можна розмістити більш ніж 1 веб-сайт ефективно та розумно.

Перш за все, ви дізнаєтесь, що означає розміщення більше ніж одного веб-сайту чи домену за допомогою спільного плану хостингу. Як тільки ви це зрозумієте, ми перейдемо до детальної роботи 3 найкращих хостингових компаній, які пропонують хостинг для декількох веб-сайтів.

Що це означає розміщення кількох веб-сайтів / доменів?

В даний час розмістити 1 єдиний веб-сайт досить легко. Ви просто знайдете собі хорошу веб-хостингову компанію, яка пропонує чудові функції за прийнятними цінами, і піти з нею. Процес реєстрації прямо вперед у більшості сервісів і відрізняється небагато.

Але ви можете запитати: чи можна розміщувати більше ніж один веб-сайт у тій же компанії? Коротка відповідь: Так, звичайно, це можливо! “Добре, я розумію. Але чи можу я розміщувати кілька веб-сайтів в одному обліковому записі? ” (Ви можете запитати). Питання цілком зрозуміле. Зрештою, хто хоче платити за хостинг за кожен новий випущений веб-сайт? Це було б не надто вигідно, правда? Отже, чи можливо?

Так, ви можете розмістити більше ніж 1 веб-сайт, використовуючи один відкритий хостинг-акаунт. Справа в тому, що вам не доведеться платити окремо за кожен ваш новий веб-сайт. Якщо ви обрали правильний план хостингу, який підтримує кілька веб-сайтів, вам потрібно зареєструватися лише один раз, на початку.

В Інтернеті існує багато сервісів, які підтримують 2, 3 або навіть необмежену кількість веб-сайтів (доменів) для розміщення в одному акаунті. Але які переваги використання сервісу, який дозволяє розміщувати кілька веб-сайтів?

Переваги для декількох планів хостингу веб-сайтів

Перший і, мабуть, найпомітніший привілей, який вибирається з вибором плану хостингу, який підтримує декілька веб-сайтів, – це той факт, що ви можете розширити свій бізнес легко і швидко. Чому це так? Подумайте лише про це! Скажімо, ви хочете створити новий веб-сайт, який абсолютно відрізняється від того, з яким ви вже працюєте.

У цій ситуації, якщо ви зареєструвались на хостинговому плані, який дає можливість розміщувати лише один єдиний веб-сайт, можливо, вам доведеться придбати новий план для іншого веб-сайту, який ви плануєте. Але все зовсім інше, якщо у вас є план, який підтримує кілька веб-сайтів з самого початку.

Ви можете додати новий веб-сайт у план будь-коли, коли вважаєте за потрібне. Більшість хостинг-сервісів оснащені простим та швидким методом, який допоможе додати нове доменне ім’я до вашого існуючого плану. Компанії зазвичай мають спеціальний розділ або кнопку, яка точно обробляє цей процес.

Ще одна перевага полягає в тому, що ваш шанс виявитись в Інтернеті збільшиться трохи, якщо ви володієте більш ніж 1 веб-сайтом. Правда в тому, що для управління кількома веб-сайтами потрібно більше часу. Але якщо у вас є той, який вже працює добре (має стабільний дохід відвідувачів), це може бути хорошою ідеєю вкласти більше часу в щось нове.

Таким чином, ви зможете вкрити більше ґрунту. Не обов’язково створювати веб-сайт, який абсолютно відрізняється за темою, ніж той, який у вас вже є. Наприклад, якщо у вас є веб-сайт, який розповідає про смартфони, ви можете створити новий про ноутбуки. Роблячи це, ви можете придумати готовий веб-сайт швидше, і новий вміст може прийти вам на думку простіше.

Тепер продовжимо роботу та поговоримо про 3 найкращі хостингові компанії, які пропонують хостинг для декількох веб-сайтів в одному відкритому обліковому записі:

Хостинг InMotion

inmotion-hosting - кілька веб-сайтівInMotion – відома американська компанія з веб-хостингу. Вони пропонують безліч послуг на кожен бюджет. Наприклад, лише в розділі хостингу ви можете знайти всі наступні послуги: спільний (діловий) хостинг, VPS хостинг, виділені сервери, хостинг посередників та хостинг WordPress.

Цього разу ми перевіримо спільну службу хостингу, яку вони пропонують. Як і більшість інших хостинг-компаній, InMotion також розбиває цю послугу на 3 окремі плани. Вони називаються Launch, Power та Pro.

Усі 3 плани, про які я згадав, підтримують хостинг для декількох веб-сайтів:

 • Запуск – підтримує 2 веб-сайти – коштує $ 6,39 / місяць
 • Потужність – підтримує 6 веб-сайтів – коштує $ 8,49 / місяць
 • Pro – підтримує необмежену кількість веб-сайтів – коштує $ 14,71 / місяць

Наведені вище ціни доступні, якщо ви платите за 2 роки вперед. Лише за 1 рік ціни трохи піднімуться, але не дуже. Третій план під назвою Pro – найкраще співвідношення ваших грошей, тому я розповім про це:

Як ви могли бачити вище, цей план дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів в одному обліковому записі. Це чудова новина. Але оскільки це так, вам, звичайно, потрібні ресурси та функції, які допоможуть вам керувати багатьма веб-сайтами. На щастя, InMotion дасть вам усе, що потрібно для ефективного управління кожним запущеним веб-сайтом.

Наприклад, ви отримуєте необмежену кількість дискового простору на жорсткому диску для зберігання всіх своїх даних, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Порівняно з першим планом (запуск), Pro має 4-кратну ефективність у кількості доступних ядер процесора та кількості оперативної пам’яті, доступної для процесорної потужності.

Щось велике в цьому плані – це можливість використовувати безкоштовні маркетингові інструменти: рекламні кредити, інструменти управління клієнтами, статистику відвідувачів і навіть безкоштовний веб-сайт для створення веб-сайтів (він включає безліч безкоштовних шаблонів, які добре виглядають на всіх пристроях). Всі ці інструменти допоможуть вам рости швидше і бути помітнішими в онлайн-світі.

InMotion робить великий акцент на безпечній платформі. Цей поточний план має багато вбудованих в нього функцій безпеки. Наприклад, ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовні автоматичні резервні копії (інші платять за це) та безкоштовний захист від взломів із захистом DDoS..

ХостГатор

хостинг-хостинг з кількома доменамиHostGator – це також американська компанія, яка має досить низькі ціни та багато можливостей у всіх своїх планах хостингу. Як і в InMotion, у випадку з HostGator ми зосередимось на спільному хостингу.

Ця послуга постачається в 3 окремих пакетах:

 • План штрихування: 2,75 дол. На місяць
 • Дитячий план: 3,95 дол. / Міс
 • Бізнес-план: $ 5,92 / місяць

Через те, що перший план підтримує лише один єдиний веб-сайт, я продовжуватиму роботу та розповім про інші 2 вищі плани: Baby and Business.

План Baby пропонує можливість розміщення необмеженої кількості веб-сайтів з самого початку. Ви правильно прочитали: необмежена кількість веб-сайтів лише за 3,95 дол. США на місяць. Якщо це не дуже, я не знаю, що таке.

І плани Baby, і Business надають вам безкоштовний сертифікат SSL, нерегульовану пропускну здатність та сотні встановлень одним клацанням, включаючи популярні CMS, WordPress.

Бізнес-план, однак, включає деякі інші переваги порівняно з попереднім пакетом. Ви також отримаєте безкоштовну спеціалізовану IP-адресу та безкоштовні інструменти SEO, щоб веб-сайти виділялися з натовпу. Крім того, ви можете вільно оновити на позитивний SSL (підкріплений гарантією 10K).

По суті, все, що коли-небудь могло знадобитися для розміщення кількох веб-сайтів в одному обліковому записі, є в 3-му пакеті.

Bluehost

bluehost-кілька веб-хостингBluehost – наш остаточний кандидат для розміщення декількох веб-сайтів у відкритому обліковому записі. Бути останнім – жодним чином не означає гіршого. Bluehost – один з найкращих варіантів, коли справа стосується веб-хостингу.

Всі їхні спільні плани хостингу були ретельно складені, щоб догодити всім людям. Ви можете вибрати чотири окремі плани хостингу, але перший дозволяє вам мати один єдиний веб-сайт, тому я пропускаю цей.

Інші 3 плани складаються наступним чином:

 • Плюс: $ 5,95 / місяць
 • Вибір плюс: $ 5,95 / місяць
 • Pro: $ 13,95 / місяць

Усі ці пакети дають вам можливість розмістити необмежену кількість веб-сайтів. Незалежно від того, яку з них ви вибрали, у кожний пакет включені такі функції:

 • Необмежений простір для зберігання SSD
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Експерти зі спаму
 • Вартість 200 доларів маркетингових пропозицій
 • Найкраща підтримка клієнтів (легко найкращий у бізнесі разом із InMotion)

Пакет Pro також надасть вам виділену IP-адресу разом із функціями конфіденційності домену та параметрами резервного копіювання сайту. Два останні варіанти також містяться в плані Choice Plus.

Висновок

Тепер ви знаєте, що насправді є кількома хостингами веб-сайтів. Ідея полягає в тому, щоб ви шукали план хостингу, який дозволяє мати більше одного веб-сайту в одному обліковому записі. Таким чином, вам не доведеться переплачувати вибрану послугу.

Не має значення, з кого з трьох перелічених тут кандидатів ви підете. Всі 3 з них мають те, що потрібно для ефективного розміщення більше ніж одного веб-сайту. Подумайте про свої конкретні потреби, і ви не помилитесь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector