Вибір найкращого дешевого веб-хостингу

01.06.2020
Підручники та путівники 'Вибір найкращого дешевого веб-хостингу
0 4 мин.

знайти найкращий дешевий веб-хостинг


Якщо ви тільки починаєте роботу в Інтернеті, шукаєте різні способи створення веб-сайту та намагаєтесь знайти кращого дешевого постачальника веб-хостингу, ви прийшли в потрібне місце. У цій статті я розкрию топ-3 найкращих недорогих хостинг-провайдерів, які вам слід вибрати для запуску першого веб-сайту.

Я намагався вибрати компанії, які пропонують своїм клієнтам різні способи створення веб-сайту. Є багато способів, як можна запустити веб-сайт, однак два найпопулярніші – будують його за допомогою конструктора сайтів або WordPress.

SiteBuilder – це веб-програмне забезпечення з функцією перетягування, яке дозволяє змінювати заздалегідь створені конструкції та адаптувати їх під свої потреби. Також можна легко завантажувати зображення, вміст, створювати контактну форму та інші веб-елементи. Цей спосіб створення веб-сайту не передбачає необхідності знати будь-яке програмування.

Створення вашого веб-сайту за допомогою WordPress дещо відрізняється від методу передбачень, оскільки це передбачає більше кроків. Рівень складності все ще низький, але для створення веб-сайту за допомогою WordPress також не потрібні навички програмування. За допомогою WordPress можна зробити майже будь-який тип веб-сайту (якщо у вас є необхідні знання та досвід), маючи змогу додати набагато більше спеціальних функцій.

Для тих, хто планує зробити веб-сайт швидко і не планує його часто оновлювати (веб-сайт компанії, веб-сайт служби тощо), програмне забезпечення для веб-сайтів було б найкращим варіантом. Тим користувачам, хто хоче динамічний сайт, який буде часто оновлюватися свіжим контентом і врешті-решт розвиватися далі із запланованими функціоналами, WordPress – правильний вибір.

Незалежно від типу веб-сайту, який ви плануєте створити, одне з найважливіших речей – це вибрати правильний веб-хостинг. У подальшому я представлю вам 3 хостинг-провайдери, які пропонують також розробник веб-сайтів, а також WordPress за низьку вартість.

Оновлення: У цій статті ви знайдете інформацію про лише 3 провідних хостинг-провайдера, які ми рекомендуємо. Якщо ви шукаєте більше варіантів, ознайомтеся з нашим кращим списком найкращих постачальників веб-хостингу.

Топ-3 кращих постачальників дешевих веб-хостингів

Компанія
Промо ціна

1кращий дешевий веб-хостинг1,99 дол. / Міс
2дешевий веб-хостинг3,95 дол. / Міс
3дешевий бізнес-хостинг-провайдер$ 3,49 / міс

Тепер вам може бути цікаво, чому я обираю це замовлення для вищезгаданих дешевих хостинг-провайдерів. Я поясню все нижче, продовжуйте читати, щоб з’ясувати, яка хостинг-компанія ідеально підходить для ваших потреб. Так, я б рекомендував eHost через iPage, і ви повинні зауважити, що коли ми говоримо про хостинг чи дешевий хостинг, ми не завжди розглядаємо ціну як головний фактор вибору бюджетного хоста.

iPage.com – Велика хостингова компанія з низькими витратами

ipage дешевий веб-хостингIpage – це ще один чудовий варіант вибрати, якщо ви шукаєте хорошого та дешевого господаря. IPage ідеально підходить для створення невеликих веб-сайтів. Їх вступна ціна починається від 1,99 долара, якщо ви виберете підписку на 12 і більше місяців. За допомогою iPage ви можете легко встановити WordPress на свій сайт, а також можете створити веб-сайт за допомогою конструктора веб-сайтів. Мінус використання сайту-конструктора полягає в тому, що безкоштовна версія дозволяє створювати лише до 6 сторінок. Якщо ви хочете мати більше сторінок, вам доведеться оновити план хостингу і доплатити.

Для цього я б рекомендував використовувати iPage для створення невеликого веб-сайту WordPress, хоча в цій системі у вас немає обмежень на сторінки чи додаткові функції.

Ipage також має чудову підтримку клієнтів і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Вам буде дозволено розміщувати стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно у вашому обліковому записі. Є інші функції, які ви отримаєте з iPage, будь ласка, ознайомтеся з нашим оглядом iPage.

BlueHost – недорогий сервіс професійного веб-хостингу

BlueHost пропонує широкий спектр веб-хостингових послуг від спільного до хмарного хостингу.

InMotion – дешевий хостинг бізнес-класу

InMotion хостинг – це шлях, якщо ви шукаєте довгостроковий бізнес-хостинг.

Якщо ви розглядаєте дешевий хостинг для веб-сайту бізнесу?

Маючи багато варіантів в Інтернеті, важко визначити, який план хостингу вибрати для вашого веб-сайту бізнесу. Якщо ви керуєте малим бізнесом і хочете охопити більше аудиторії за допомогою онлайн-платформ (у цьому випадку ваш веб-сайт), вибір надійного дешевого хостингового сервісу є хорошим рішенням. Вищезазначені компанії є дешевими та надійними, чудово підходять для створення та розміщення бізнес-сайтів з ними. Слід зазначити, що якщо ви плануєте створити сайт електронної комерції, ці компанії, можливо, не зможуть забезпечити вам необхідні серверні ресурси в перспективі. Однак для невеликих веб-сайтів для малого трафіку ці компанії просто чудові.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector