BlueHost проти A2Hosting – який веб-хостинг найкращий?

bluehost-vs-a2hosting


Веб-хостинг – це швидко зростаюча галузь, яка складає величезний наріжний камінь сучасної економіки бізнесу. Присутність в Інтернеті – це хліб і масло багатьох бізнес-моделей сьогодні, і навіть поза межами ділового світу незалежні любителі та блогери також купують домени з рекордною швидкістю..

Зі здоровим ринком виходять здорові варіанти. У нашому розпорядженні безліч хостингових послуг, як хороших, так і поганих, як веб-дизайнерів. Як ми можемо піти про вибір ідеального для нашого веб-сайту? Перегляд усіх різних знижок та угод може бути більшим, особливо для когось нового.

Тож ми будемо зосередитись на двох компаніях поряд і порівняти їх безпосередньо. Це допоможе нам отримати більш точне уявлення про те, як дві компанії порівнюють один одного та інших конкурентів. Сподіваємось, ми закінчимо думку про те, який із них краще підходить для розміщення нашого веб-сайту.

Сьогодні ми подивимось на BlueHost та A2Hosting. Обидві компанії добре відомі в галузі та пропонують широкий спектр конкурентних можливостей. Як сказано, є кілька ключових відмінностей між ними, тож давайте зануримось прямо та почнемо із загального погляду на Bluehost.

Що таке BlueHost?

Bluehost – відома хостингова компанія, заснована в 2003 році Майком Хітоном. Після свого заснування вони швидко стали одним із найнадійніших імен в галузі, і сьогодні вони розміщують понад 2 мільйони веб-сайтів разом із своїми сестринськими сайтами Hostmonster, FastDomain та iPage.

В цілому Bluehost відомий надійністю, зручністю використання та чудовим обслуговуванням клієнтів. Деякі їх технічні характеристики або більш вдосконалені функції, як правило, відстають порівняно з деякими конкурентами, але вони є дуже привабливим варіантом для нових користувачів або людей, які шукають щось у меншому масштабі.

Їх плани за розумною ціною, але, як правило, мають суворі обмеження в нижчих цінових точках. Ми переглянемо це через хвилину, зараз давайте просто подивимося на плюси та мінуси Bluehost.

Плюси BlueHost

 • Bluehost надає конкурентоспроможний веб-хостинг вже більше 15 років. Вони створили собі репутацію надійного господаря з відмінними навчальними ресурсами. Це репутація, яку вони хочуть захистити. Протягом багатьох років були деякі гикавки (детальніше про це пізніше), але нічого не так важливого, щоб заплямувати їх ім’я.
 • Навчальні ресурси. У Bluehost є чудовий масив знань, які вони надають у ваше розпорядження. Навчитися користуватися їх платформою – це легкий вітер, і на будь-яке можливе запитання ти можеш відповісти; або за допомогою відмінних ресурсів на борту та навчанні, або за допомогою одного з їхніх чудових представників служби обслуговування клієнтів.
 • Спеціальні пропозиції. Як і будь-який хороший веб-хостинг, Bluehost завжди пропонує спеціальні пропозиції та знижки на багато своїх функцій та планів. Це може не бути для вас великою справою, якщо ви в першу чергу не зацікавлені в економії грошей. Ці угоди часто змінюються, тому ключовим є проведення власних досліджень.
 • Підтримка клієнтів. Як я вже говорив, Bluehost широко відомий тим, що має чудову команду підтримки клієнтів. Вони пропонують підтримку 24/7 по телефону, а також через чат наживо, хоча чат обмежений. Незважаючи на те, що у них може бути менше можливостей підтримки, ніж у інших компаній, їх фактична команда та служби підтримки дуже ретельно переглядаються клієнтами. Загалом, судити про підтримку може бути важко, якщо ви не такий тип людини, котрий потребує багато, але для людей, які хочуть трохи підтримати їх сторону, це, безумовно, дуже приваблива функція.
 • Гарантія повернення грошей. Bluehost пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на свої послуги. Якщо вам не подобаються ваші послуги, ви можете скасувати протягом 30 днів повне повернення коштів. Такі гарантії є досить стандартними, і Bluehost фактично коротший, ніж більша частина конкуренції; але це все одно приємний штрих для тих, хто хоче мінімізувати свій ризик.
 • Ресурси з великими іменами. Будучи компанією з великими іменами, надає Bluehost деякі особливі привілеї. У їхньому розпорядженні багато ресурсів, щоб присвятити їх задоволенню клієнти. Користувачі, як правило, відчувають себе вдома як із Bluehost, і їх репутація великого імені демонструється в їх послугах та надійності.
 • Bluehost – визнане ім’я в застосуванні, що стосується веб-хостів. Їх інтерфейс працює на базі стандартного cPanel, який славиться своєю зручністю та простотою. Той факт, що це також галузевий стандарт, означає, що ви можете використовувати навички, які ви засвоїте на цьому, у майбутніх починаннях, що використовують той же інтерфейс. У поєднанні зі своїми бортовими ресурсами та обслуговуванням клієнтів це робить Bluehost непродуманим для нових користувачів або людей з меншими веб-сайтами.

Це основні переваги Bluehost. Хоча нас тут не так багато, але вони безумовно надають обіцянку надійності та прямолінійності. В цілому Bluehost, як правило, є хорошим варіантом для менших масштабів веб-сайтів або людей, які ще вивчають мотузки як веб-дизайнер.

Отож, коли ми подивилися на плюси Bluehost, ми повинні заглянути в мінуси.

Мінуси BlueHost

 • Хоча Bluehost пропонує дуже конкурентоспроможні можливості порівняно з конкуренцією, їхні фактичні характеристики сервера не є надто особливими порівняно з деякими швидшими хостами. Зрештою, це означає лише невелике зниження швидкості, якщо ви маєте порівняно невеликий веб-сайт. Користувачі, які хочуть запускати більші веб-сайти або розраховують на те, що їх веб-сайт є найшвидшим, можуть захотіти заглянути в іншому місці.
 • Хоча ціни на Bluehost дуже конкурентоспроможні, деякі його цінові ціни коштують трохи дорого, ніж вони пропонують набір функцій. Особливо це стосується деяких дешевших планів, вірите чи ні, оскільки існують такі жорсткі обмеження щодо багатьох можливостей планів з нижчими цінами.
 • Як я вже говорив вище, Bluehost встановлює багато обмежень для своїх користувачів, особливо за нижчими ціновими точками. Їх найменш дорогий план дійсно корисний лише для одного невеликого веб-сайту без особливих особливостей. Це не буде для вас великою справою, якщо ви плануєте перейти до плану вищого класу або якщо обмеження не вплинуть на тип веб-сайту, який ви маєте намір зробити.
 • Проблеми з великими іменами. Будучи визнаним ім’ям у галузі, можуть бути свої підводні камені. Хоча команда служби обслуговування клієнтів Bluehost настійно рекомендується відгуками користувачів, їхня реальна лінія підтримки може мати довгі терміни очікування. Будучи великим іменем, це також робить компанію мішенню для кібератак.

Існує також проблема, пов’язана з проблемою кібербезпеки, яку Bluehost мав у минулому. Хоча такі події можуть бути величезним червоним прапором для деяких клієнтів, Bluehost виявився надійним і конкурентоспроможним веб-хостом в останні роки, і залишається привабливим варіантом для багатьох користувачів.

Отже, тепер, коли ми подивилися на Bluehost, давайте подивимося на A2Hosting.

Що таке A2Hosting?

A2hosting – це незалежна хостингова компанія Linux, яка обіцяє якість та доступність. Вони пропонують VPS, спільний доступ, реселлер та спеціальні хостингові плани, і вони стверджують, що вони є одним з найбільш швидко зростаючих незалежних хостів у цій галузі..

Є багато речей, які виділяються з приводу A2hosting прямо біля кажана; але для того, щоб отримати цілеспрямоване уявлення про те, що вони можуть зробити для нас, ми розглянемо деякі їх плюси та мінуси.

Плюси A2Hosting

 • Необмежене зберігання. A2Hosting пропонує необмежену кількість пам’яті навіть на своїх нижчих цінах. Це величезний плюс порівняно з Bluehost, який обмежує сховище навіть у їх найдорожчих планах. Якщо ви не плануєте розміщувати великий веб-сайт із великою кількістю додатків чи інших речей, це для вас не буде великою справою, але це все-таки величезний плюс порівняно з Bluehost.
 • Необмежена кількість веб-сайтів. A2Host також пропонує необмежену кількість веб-сайтів через свої плани Swift та Turbo. Це відмінна функція, якщо вам потрібні кілька веб-сайтів, але це буде менше, якщо ви все ще починаєте. Деякі плани Bluehost також пропонують необмежену кількість веб-сайтів.
 • Необмежена кількість баз даних. Ще один великий плюс, що пропонується у планах Swift та Turbo, – це функція безлімітних баз даних. Це чудово, якщо ви використовуєте багато додатків або інших речей, для яких потрібна велика кількість баз даних. Знову ж таки, якщо вашому веб-сайту не знадобиться все це необмежене добро, вам, можливо, краще перейти з Bluehost.
 • 9% часу роботи. Хоча Bluehost має дуже надійну статистику для своїх серверів, A2Host може похвалитися 99,9% часу роботи та має репутацію за те, що відповідає цьому еталону. Це дійсно велика справа, якщо вам потрібен ваш веб-сайт, щоб бути надшвидким, але більшість користувачів знайдуть швидкість, щоб стати величезним фактором в їх роботі..
 • 4x надмірна мережа. A2Hosting має чотириразову надлишкову мережу, яка забезпечує безпрецедентну надійність. Надмірна мережа означає, що навіть якщо сервери виходять з ладу до трьох разів, четверта надмірність продовжить роботу. Це чудово підходить для веб-сайтів, які дуже чутливі до потенційного простою.
 • cPanel інтерфейс. Як і Bluehost, A2Hosting використовує стандартний cPanel в галузі. Це пов’язано з тими ж простотами у використанні та перевагами, які ви могли б очікувати. Інтерфейс cPanel добре відомий своєю прямотою та зручністю використання.
 • Частина програми “Вічна безпека” A2Hosting – це захист від зловмисного програмного забезпечення, яка включена у ваш рахунок безкоштовно. Поряд з деякими іншими функціями “Вічної безпеки”, це може бути величезним плюсом для користувачів, які займаються безпекою.
 • Плани WordPress. A2Hosting оптимізував програмне забезпечення для роботи з WordPress, Drupal або Prestashop. Це чудово підходить людям, які користуються цими послугами при створенні свого веб-сайту. Багато хостів пропонують спеціалізовані послуги для WordPress, але A2Hosting має високооптимізоване програмне забезпечення для інтеграції використання цих програм.
 • Постановка веб-сайту включена. A2Hosting надає безкоштовний веб-сайт для тестування змін та функцій вашого веб-сайту. Це приємний штрих, оскільки багато господарів стягують додаткові кошти за постановку функцій. Якщо у вас вже є гідна стратегія забезпечення якості, це може бути не найважливішою особливістю.
 • Інструменти SEOctacta SEO. A2Hosting надає доступ до потужних інструментів SEO привабливості. Оптимізація пошукових систем – це величезна частина роботи успішного веб-сайту для багатьох ніш, тому наявність цієї опції може бути величезною перевагою. Це особливо хороший інструмент, якщо ви менш знайомі з SEO та хочете навчитися ефективно його використовувати при створенні свого веб-сайту.
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час. Як і будь-який хороший веб-хостинг, A2Hosting пропонує гарантію повернення грошей протягом 30 днів. Однак вони трохи збільшили обмін, включаючи заздалегідь відшкодування після 30 днів невикористаної послуги. Це велике поліпшення порівняно з досить нестійкою гарантією повернення грошей Bluehost. Хоча їх гарантія охоплює стільки ж часу, додана гарантія “у будь-який час” надає величезну можливість безризикових послуг.

Це досить довгий список, і багато з цих переваг дуже привабливі для певних типів веб-сайтів. Але, як ми говоримо, жоден веб-сайт не є ідеальним, і A2Hosting не є винятком. Щоб отримати збалансоване уявлення про те, з чим ми маємо справу, давайте розглянемо мінуси.

Мінуси A2Hosting

 • Для деяких функцій потрібні плани Swift або Turbo. Хоча багато перерахованих вище функцій роблять A2Hosting дуже привабливим варіантом, деякі з них потребують дорожчих планів, щоб отримати повну перевагу. До них відносяться: необмежена кількість веб-сайтів, необмежена кількість баз даних та резервне копіювання даних на сервері.
 • Агресивний маркетинг. Хоча вам не потрібно витрачати зайві гроші на A2Hosting, вони, безумовно, намагаються змусити вас купувати більше речей на їхньому веб-сайті. Це не буде великою справою, якщо вас не турбують агресивні розпродажі, але це може принести біль для деяких користувачів.
 • Ціна A2Hosting є дуже розумною та конкурентоспроможною в цілому, але деякі їх функції, здається, трохи не вигідні за ціновими пунктами. Прикладом цього можуть бути більш високі ціни на оновлення річних планів порівняно з дворічними планами. Їх дешевші плани, як правило, суворо обмежені, так само, як і Bluehost.
 • Бортових функцій бракує. A2Host просто не має того самого впорядкованого процесу на борту та шрифту навчальних ресурсів, який пропонує Bluehost. Це не буде надто великою проблемою, якщо ви звикли самостійно вчитися та звикати до речей, але для користувачів, які очікують трохи більшої підтримки під час процесу вбудування, це може бути великою справою.

Як бачите, багато з цих недоліків є дуже специфічними або з’являються лише за певними ціновими пунктами. Незважаючи на ці вади, A2Hosting залишається привабливим і успішним варіантом. Є кілька способів, як це випереджає Bluehost для хостингу вищого класу, але ми вважаємо, що Bluehost, мабуть, буде найкращою ставкою для веб-дизайнерів меншого часу та новачків.

Однак, вдосконалений набір функцій і трохи привабливіші ціни роблять A2Hosting хорошим варіантом для тих, хто не заважає витратити трохи більше на трохи більше функціональності. Різниця не настільки виражена, як у деяких порівняннях веб-сайтів, але є суттєвою.

Тепер, коли ми добре зрозуміли, що можуть запропонувати обидві ці компанії, давайте складемо їх поруч і подивимось, як вони вимірюють. Для того, щоб отримати цілеспрямоване порівняння двох компаній, ми розбимо наше порівняння на три категорії: Функціональність, підтримка, і Ціна.

Порівняння функціональності

Обидва сайти пропонують дуже конкурентоспроможний набір функцій. Здається, набір функцій Bluehost орієнтований в основному на простоту використання. Хоча обидва хости дуже зручні в користуванні, використовуючи стандартний cPanel і пропонують своїм клієнтам гарантії безпроблемного випробування своїх послуг.

Фактична ефективність A2Hosting набагато стійкіша, ніж Bluehost. Вони також надають більше варіантів кібербезпеки, таких як Hackscan. Якщо ви стурбовані безпекою свого веб-сайту або якщо ваш бізнес дійсно чутливий до простоїв, додаткова ефективність та надійність A2Host, ймовірно, будуть найкращими для вас.

Однак люди, які працюють на менших веб-сайтах, все ж можуть вважати, що Bluehost є кращим варіантом, оскільки у них є набагато більш широкі навчальні ресурси для нових користувачів. Зрештою, це трохи компроміс, оскільки переваги та недоліки обох веб-сайтів у цій категорії дуже добре збалансовані.

Порівняння підтримки

Ще одним величезним наріжним каменем хорошого веб-хостингу є підтримка клієнтів. Новим користувачам та просунутим користувачам буде важко стати ефективним на новому веб-сайті, якщо вони не зможуть отримати підтримку щодо ефективного його запуску. У цьому відділі Bluehost є явним переможцем, оскільки вони мають чудову репутацію обслуговування клієнтів, а також велику бібліотеку бортових та навчальних ресурсів, щоб допомогти новим користувачам розпочати роботу зі своїм веб-сайтом.

Звичайно, A2Hosting також пропонує хорошу підтримку клієнтів, але вони не мають репутації за відмінний сервіс, який надає Bluehost. Також їм не вистачає великої бібліотеки ресурсів. Зрештою, хоча обидва веб-сайти дуже збалансовані з точки зору своїх можливостей, Bluehost, безумовно, є чітким переднім учасником з точки зору підтримки клієнтів..

Порівняння цін

Це великий фактор для більшості користувачів. Немає сенсу захоплювати найефективніший та найпотужніший веб-хостинг на ринку, якщо він просто збанкрутує вас. Як я вже говорив раніше, порівнювати різні цінові ціни та знижки може бути складно, але ми розглянемо конкретні плани, які пропонує кожна компанія, щоб побачити, який із кращих варіантів щодо ціни є.

 • Bluehost пропонує спільний хостинг починаючи з $ 3,95 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 19,99 на місяць, і виділений сервер хостингу починається від $ 79,99 на місяць. Їх спектр варіантів на перший погляд трохи обмежений, але плани, які вони пропонують, мають багато універсальності, і Bluehost можна ефективно використовувати для широкого спектру різних веб-сайтів.
  • Для новачків спільні плани, мабуть, є хорошою ідеєю. Вони починаються від $ 3,95 на місяць (як правило, 7,99 дол. США) для базового плану з обмеженим зберіганням SSD, піддоменами, зберіганням електронної пошти та відсутністю спеціальних пропозицій чи функцій. План плюс становить 5,95 долара на місяць (як правило, 10,99 дол. США) і пропонує необмежену кількість веб-сайтів, SSD-пам’яті, субдоменів та електронної пошти. План плюсів також містить 200 доларів у маркетингових пропозиціях. Пакет вибору плюс плюс також становить 5,95 дол. На місяць (як правило, 14,99 дол. США), і він пропонує всі функції необмежену всіма додатковими пакетами та пропозиціями.
  • Вони також пропонують спеціалізовані плани хостингу WordPress, починаючи з $ 3,95 на місяць для одного веб-сайту з 50 Гб місця та безкоштовного домену на один рік. Їхній план «Плюс» налічує це до 5,95 доларів на місяць, а також додає необмежену кількість веб-сайтів, неметофікований простір веб-сайтів та деякі основні функції. Найдорожчим варіантом є план Choice Plus, який пропонує необмежену кількість веб-сайтів, неметофікований простір веб-сайтів, безкоштовний домен на один рік, конфіденційність 1 домену та автоматичне резервне копіювання за $ 5,95 на місяць (як правило, $ 14,99).
  • Також є VPS хостинг за $ 19,99 на місяць з 2 ядрами, 30 Гб SSD, 2 Гб оперативної пам’яті, 1 ТБ смуги пропускання, 1 домен / адреса та безкоштовний SSL. Розширений пакет VPS за $ 29,99 дає 2 ядра, 60 Гб SSD, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ смуги пропускання, 1 домен та дві адреси. Кінцевий пакет VPS за $ 59,99 на місяць дає 4 ядра, 120 ГБ SSD, 8 ГБ оперативної пам’яті, 3 ТБ пропускної здатності, 1 домен та 2 адреси.
 • A2Hosting пропонує спільний хостинг починаючи з $ 5,16 на місяць, хостинг для реселерів починаючи з $ 17,39 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 6,59 на місяць, і спеціалізований хостинг починаючи з $ 131,24 на місяць.
  • Спільний хостинг пропонує оптимізацію WordPress та Drupal, турбо-сервери з швидкістю до 20 разів та велику простоту використання. Для того, щоб отримати деякі приємніші функції, вам доведеться заплатити більше, ніж основну ціну.
  • Їх хостинг для торговельних посередників хороший для людей, які гортають веб-сайти, пропонуючи просте налаштування індивідуальних облікових записів хостингу, а також панель керування WHM світового класу..
  • Для користувачів, які бажають більшої безпеки, їх VPS хостинг пропонує велику швидкість, більшу ізоляцію та динамічний рівень управління. Знову ж таки, вам доведеться подолати більш високу ціну за деякі більш розкішні функції.

В цілому обидві компанії мають дуже розумні ціни. Обмеження щодо планів з нижчими цінами дуже порівнянні, але різниця у підтримці клієнтів та ресурсах значна.

Отже, що таке вердикт?

Хоча обидві компанії пропонують дуже порівнянні ціни та можливості зі своїми дешевшими планами, BlueHost прагне перевершити A2Hosting просто завдяки більшим ресурсам та можливостям підтримки клієнтів. При більш високих цінових точках A2Hosting починає випереджати свої більш привабливі функції та менш жорсткі обмеження.

Звичайно, ми могли щось пропустити, тож погукайте себе і подивіться, чи не можете ви знайти щось, щоб довести мене неправильно!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map