Bluehost vs HostGator – який веб-хостинг найкращий?

hostgator vs vs bluehost


Світ веб-хостингу для деяких може бути важким для навігації, оскільки нові варіанти доступні щодня. Порівнювати всі різні компанії та всі різні послуги, які вони пропонують, може бути досить непростим завданням.

Щоб не відставати від того, що найкраще підходить для вашого веб-сайту, рекомендується порівнювати різні компанії поряд, щоб отримати більш цілеспрямоване уявлення про те, що можуть запропонувати вам їхні послуги..

Сьогодні ми подивимось на BlueHost та HostGator, дві компанії з багаторічним надійним сервісом. Ми будемо порівнювати деякі їх переваги, а також протиставляти їх недоліки та робити деякі судження про те, що найкраще.

Тож почнемо з BlueHost.

Про BlueHost

BlueHost надійно пропонує послуги з хостингом за розумними цінами з моменту заснування Меттом Хітоном у 2003 році. З моменту придбання Endurance International Group BlueHost зміцнився як велике ім’я в хостинговій галузі.

В цілому BlueHost має багато ресурсів у своєму розпорядженні та має велику увагу на обслуговування клієнтів та простоту користування. Їх плани прості, а результативність, яку вони пропонують, є конкурентоспроможною.

Щоб полегшити собі речі, давайте розбимо їх на плюси і мінуси:

Плюси BlueHost

 • Репутація бренду. BlueHost пропонує надійний веб-хостинг протягом 15 років. Про їх службу широко повідомляється, і є велика кількість інформації про те, як їх служба працювала для інших у минулому. Не кажучи вже про ресурси, які вони мають у своєму розпорядженні.
 • Відмінні ресурси на борту. BlueHost має величезну кількість знань для початківців, які навчаються користуватися їх сервісом. Вони також використовують cPanel, який є галузевим стандартом, що дозволяє ознайомитись із інструментами, які можуть стати в нагоді для майбутніх проектів веб-дизайну.
 • Знижки та спеціальні пропозиції. BlueHost завжди пропонує безліч спеціальних пропозицій пакетів з їх хостинговими послугами, що може бути величезним плюсом для користувачів, які хочуть заощадити гроші або отримати доступ до широкого спектру функцій за нижчу ціну.
 • Підтримка клієнтів. BlueHost пропонує підтримку клієнтів по телефону 24/7, а також через чат в прямому ефірі, що дозволяє отримувати необхідну вам підтримку, коли вона вам потрібна..
 • Гарантія повернення грошей. Завжди приємно отримати повернення коштів, коли щось не вдається. BlueHost пропонує гарантію повернення грошей, якщо ви скасуєте послугу хостингу протягом 30 днів. Ви можете ознайомитись з деталями гарантії на їхньому веб-сайті.
 • BlueHost – це велика компанія, що означає, що вони мають ресурси, щоб присвятити свою увагу задоволенню своїх клієнтів. Репутація BlueHost створила для себе як просту у використанні та доступну платформу з надійним сервісом говорить сама за себе.
 • Простота використання. Стандартний інтерфейс cPanel, який використовує інструменти управління BlueHost, простий у використанні з великою кількістю інформації. У поєднанні з ресурсами на борту, доступними через BlueHost, цей фактор може бути дуже привабливим для новачків, які тільки починаються.
 • Відмінний сервіс. Незважаючи на те, що в BlueHost були деякі ті ж самі гикавки, які характерні для інших компаній, спектр їхніх послуг та прийнятні ціни більше, ніж компенсують це. Статистика результатів на їхньому хостингу теж не має на що посміятися. Ці фактори роблять BlueHost дуже конкурентоспроможним, коли справа стосується витрат на можливість.
 • Гнучкі плани виставлення рахунків. BlueHost пропонує як річні, так і щомісячні плани, із знижками на більш тривалі плани. Це дає клієнтам стимул бути з компанією для довшого розвитку хорошого зв’язку з хостинг-сервісом та побудови довіри до надійності свого веб-сайту.
 • Спеціальні пропозиції. BlueHost часто пропонує спеціальні знижки та пропозиції на свої пакунки, тож добре стежити за тим, чи можна заощадити гроші. Це може бути привабливим варіантом для людей, які прагнуть витратити менше, або для новачків, які прагнуть мінімізувати свій фактор ризику.

Мінуси BlueHost

Жоден сервіс не має своїх помилок, і BlueHost, на жаль, не відрізняється. Є кілька напрямків, де BlueHost, як правило, відстає від конкуренції:

 • BlueHost має як надійні, так і конкурентоспроможні послуги, але є деякі, які є кращими. Незважаючи на те, що BlueHost може не мати найвищі швидкості в місті, вони передують цьому факту, розміщуючи характеристики для своїх серверів та функцій..
 • Структура цін BlueHost може бути дуже розумною для спеціальних пропозицій та угод, але в цілому їх ціни трохи вибагливі порівняно з конкуренцією. Це багато в чому відображається в тому, що багато планів BlueHost дуже обмежені щодо зберігання та деяких інших можливостей.
 • Обмеження зберігання. Однією з найяскравіших функцій, яку багато користувачів помітять щодо планів обслуговування BlueHost, є обмеження, яке існує у багатьох планах на такі речі, як сховища та припарковані домени. Хоча фактичні ціни та послуги BlueHost дуже конкурентоспроможні, корисно спостерігати і знати, що саме ви отримуєте, і чи дійсно він відповідає плану вашого веб-сайту чи ні..
 • Велика компанія. Незважаючи на те, що ресурси BlueHost і впізнаваність бренду роблять його привабливим у багатьох напрямках, існує також багато способів, як і більша компанія може завалитися. Завдяки великій цілеспрямованості на інформування та обслуговування користувачів, деякі ринки ніш можуть бути залишені, а деякі сервіси можуть ігноруватися або забуватися. Будучи великою компанією, BlueHost також робить мішень для кібератак, що є важливим моментом.
 • Немає акредитації BBB. BlueHost не акредитований Better Business Bureau, незважаючи на те, що він був великою компанією в галузі в галузі більше 15 років. Це може бути червоним прапором для тих, хто звик заспокоювати такі організації, як BBB.

Деякі з цих недоліків можуть здатися досить важливими, але це справді питання про те, як BlueHost досягає своїх конкурентів. BlueHost пропонує безліч переваг, які легко усувають багато недоліків, про які ми згадали тут.

Отже, тепер, коли ми добре подивилися на BlueHost, давайте подивимось на HostGator.

Про HostGator

HostGator – провайдер веб-хостингу, що базується в Х’юстоні, штат Техас, який також трохи поширився в Остін, Техас. Вони були засновані в жовтні 2002 року тодішнім студентом Брентом Окслі.

Компанія пройшла 200 000 зареєстрованих доменів у 2006 році та потрапила до списку найбільш швидкозростаючих компаній журналу Inc. 2008 року..

Отже, у чому полягають плюси та мінуси HostGator?

Плюси HostGator

 • ХостГатор пропонує гарантований 99,9% часу роботи та має репутацію за підтримку цієї гарантії. Надійний хост надзвичайно важливий, і для деяких веб-сайтів кілька хвилин можуть означати величезну втрату трафіку та доходу. Знання того, що ваш хостинг-сервіс має спину – це величезний плюс.
 • Гарантія повернення грошей. HostGator пропонує 45-денну гарантію повернення грошей на свої послуги. Якщо ви не задоволені та скасуєте протягом 45 днів, ви отримаєте повне відшкодування. Варто зазначити, що ця гарантія охоплює більш тривалий період часу, ніж 30-денна гарантія BlueHost.
 • Простота використання. ХостГатор базується на стандартному стандарті cPanel, який відомий своїм простим у навчанні інтерфейсом, а також інтерфейсом Plesk. Хмарний сервіс Plesk та зручний cPanel роблять HostGator дуже привітним як для нових, так і для просунутих користувачів.
 • Linux & Плани Windows. HostGator пропонує плани на базі Linux та Windows для спільних та виділених серверів. Це може бути привабливішою функцією для більш просунутих користувачів, але нові або менш кмітливі користувачі менше дбатимуть про цей фактор.
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів. HostGator пропонує безкоштовну послугу міграції для переміщення вашого веб-сайту на їх хостинг. Це величезний плюс для людей, які хочуть перейти на хостинг-провайдерів, або людей, які придбали використаний домен і хочуть оновити його на HostGator.
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів. Як і BlueHost, HostGator пропонує цілодобову підтримку клієнтів по телефону. Завжди важливо мати можливість отримати деяку підтримку у випадку, якщо ваша служба відчуває час простою, або якщо у вас є питання щодо вашої послуги. Зберігання вашого веб-сайту безперебійне – це назва гри, а хороша лінія підтримки – це хороший спосіб забезпечити це.
 • Гнучкі плани виставлення рахунків. Як і BlueHost, HostGator пропонує як річні, так і щомісячні плани, зі знижками на більш тривалі плани. HostGator пропонує набагато більшу різноманітність планів із складнішим набором можливостей, тому цей фактор може бути трохи більш вражаючим порівняно з BlueHost.
 • Безкоштовна SEO-консультація. ХостГатор пропонує безкоштовні консультації щодо оптимізації пошукових систем для вашого веб-сайту. Це величезний плюс для користувачів, які прагнуть максимально збільшити свій трафік або отримати їх вміст якомога більше людей. Це хороший спосіб для людей, які тільки починають вбивати двох птахів одним каменем, оскільки SEO буде головним фокусом для багатьох нових веб-сайтів, які тільки починаються, а професійні консультації можуть бути дорогими..
 • Спеціалізований хостинг WordPress. Деякі інші компанії постійно пропонують, що BlueHost не є спеціалізованим хостингом WordPress. Ця послуга побудована для максимальної зручності використання WordPress, а також має безкоштовні міграції та інші спеціалізовані функції.

Як бачите, HostGator має деякі вражаючі відбитки, що стосується їх особливостей та переваг. Деякі їх пропозиції навіть перевершують BlueHost! Обидві компанії досить порівнянні, і ми детальніше розглянемо, як вони порівнюються за секунду.

Перш ніж ми це зробимо, давайте розглянемо деякі недоліки, пов’язані з HostGator.

Мінуси HostGator

 • Без вільного доменного імені. Хостгатор не пропонує безкоштовне доменне ім’я зі своїми планами, і вам доведеться розщедрити тісто для домену. Це не така велика проблема для людей, які мігрують або вже платять за власний домен, але це може бути фактором для деяких людей, які прагнуть заощадити гроші.
 • Агресивний маркетинг. ХостГатор намагається реально продати вам додаткові функції та дорожчі плани, і вони не соромляться цього. Незважаючи на те, що їхні плани пропонують хороші функції за розумними цінами, агресивний маркетинг продажів не є найбільш привабливою особливістю послуги.
 • Немає хостингу VPN для Windows. На жаль, HostGator не пропонує хостинг VPN на базі Windows. Це може дуже змінити людей, які звикли працювати на платформі, але це, як правило, не є великою справою для більшості людей. Однак це може змінити значення для користувачів, які більше потребують безпеки, ніж інші. Безпека завжди важлива, але певні послуги можуть вимагати більше, і невдача в цій категорії може бути автоматичним переходом до гри.
 • Не акредитований BBB. Як і BlueHost, HostGator не має акредитації BBB, незважаючи на те, що працює більше десяти років. Знову ж таки, це насправді не має ніякої різниці із самим веб-сайтом, це просто означає, що надійність його послуг та конкурентна справедливість його цінової структури не перевірила така довірена організація, як BBB. Це дійсно велика справа, якщо така акредитація для вас дуже багато означає, але є багато інших хостинг-компаній, які мають акредитацію від BBB.
 • Довгі зобов’язання щодо найкращих знижок. Для того, щоб отримати найкращі знижки від HostGator, вам потрібно буде дотримуватися років за один раз, що може бути незручно для деяких людей. Це особливо зміниться, якщо ви хочете мінімізувати ризик або якщо у вас є сумніви щодо послуг HostGator. Якщо ви не розраховуєте, що незабаром буде змінено хостингу або вам справді потрібно буде заощадити гроші, це, мабуть, не буде великою справою.

Отже, тепер ми розглянули, що можуть запропонувати обидві компанії, давайте подивимося, як вони складаються поруч, щоб побачити, яка з них виходить вгорі.

Функціональність, підтримка та ціна

Для того, щоб отримати цілеспрямований погляд на те, яка компанія пропонує більше, ніж інша, ми розділимо наше порівняння на три категорії: функціональність, підтримка та ціна. Пошук очевидного лідера в цих категоріях дасть нам остаточне уявлення про те, яка компанія найкраща для розміщення вашого веб-сайту.

Функціональність

Обидва веб-сайти мають досить надійну гарантію на своє обслуговування. Послуга BlueHost також може відповідати HostGator за швидкістю та тривалістю роботи. Гарантія повернення грошей HostGator довша, на 45 днів проти 30 днів для послуги BlueHost.

HostGator має набагато ширший спектр планів, які в цілому мають менші обмеження, ніж BlueHost. HostGator має спеціалізований хостинг для WordPress, якого BlueHost не робить. У нижньому кінці цінових діапазонів обмеження на зберігання та домени насправді відповідають BlueHost, тож можливо, ми можемо побачити, як BlueHost тут рухається вперед.

HostGator також має вбудований інструмент для створення веб-сайтів, який може бути величезним бонусом для людей, які не хочуть бігати, порівнюючи інший набір програмного забезпечення, щоб знайти те, що шукають. Вони можуть просто скористатися конструктором, який найкраще інтегрується з їх хостинг-платформою.

В цілому, я вважаю це кращим в цій категорії, оскільки обидва веб-сайти працюють добре і мають порівнянні набори функцій у низьких цінових діапазонах. HostGator може витягнути назустріч досвідченішим користувачам або людям, які бажають роздрібнити більше грошей.

Підтримка

Обидві компанії пропонують цілодобову підтримку клієнтів по телефону. BlueHost пропонує підтримку через чат в реальному часі, але HostGator робить це також, і він також доступний 24/7. HostGator також пропонує підтримку через систему квитків.

Обидві компанії мають репутацію надійної підтримки клієнтів, і, здається, досить легко звернутися до людини, щоб отримати підтримку, що може бути важливо для деяких людей. HostGator пропонує більше варіантів звернення до служби підтримки, тоді як BlueHost пропонує більшу базу знань для своїх користувачів.

В цілому, мені доведеться також назвати цього і краваткою. Важко судити про підтримку клієнтів, не використовуючи її, тому ми маємо судити, виходячи з того, що там є. Обидві компанії пропонують аналогічно надійні послуги, тому тут немає чіткого переднього бігу.

Ціна

Для багатьох користувачів це може стати переломним моментом цього конкурсу. Структура ціни визначає, наскільки ефективним буде набір функцій хостингової послуги для вас. Якщо ви платите вдвічі більше, ніж вам належить, кого цікавить, чи швидше ваш веб-сайт?

BlueHost пропонує спільний хостинг починаючи з $ 3,95 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 19,99 на місяць, і виділений сервер хостингу починається від $ 79,99 на місяць. Їх спектр варіантів на перший погляд трохи обмежений, але плани, які вони пропонують, мають багато універсальності, і BlueHost можна ефективно використовувати для широкого спектру різних веб-сайтів.

 • Для новачків спільні плани, мабуть, є хорошою ідеєю. Вони починаються від $ 3,95 на місяць (як правило, 7,99 дол. США) для базового плану з обмеженим зберіганням SSD, піддоменами, зберіганням електронної пошти та відсутністю спеціальних пропозицій чи функцій. План плюс становить 5,95 долара на місяць (як правило, 10,99 дол. США) і пропонує необмежену кількість веб-сайтів, SSD-пам’яті, субдоменів та електронної пошти. План плюсів також містить 200 доларів у маркетингових пропозиціях. Пакет вибору плюс плюс також становить 5,95 дол. На місяць (як правило, 14,99 дол. США), і він пропонує всі функції необмежену всіма додатковими пакетами та пропозиціями.
 • BlueHost пропонує VPS хостинг за $ 19,99 на місяць з 2 ядрами, 30 Гб SSD, 2 Гб оперативної пам’яті, 1 ТБ пропускної здатності, 1 домен / адреса та безкоштовний SSL. Розширений пакет VPS за $ 29,99 дає 2 ядра, 60 Гб SSD, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ смуги пропускання, 1 домен та дві адреси. Кінцевий пакет VPS за $ 59,99 на місяць дає 4 ядра, 120 ГБ SSD, 8 ГБ оперативної пам’яті, 3 ТБ пропускної здатності, 1 домен та 2 адреси. В цілому цих цін та можливостей бракує порівняно з господарями хотора, хоча ціни порівнянні в нижчих межах.

ХостГатор пропонує хмарний хостинг від $ 4,95 на місяць, спеціалізований хостинг для WordPress починаючи з $ 5,95 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 29,95 на місяць та виділений хостинг починаючи від $ 119 на місяць.

 • Хмарний хостинг схожий на спільний план BlueHost: пакет “Hatchling” пропонує один домен, 2 Гб пам’яті, 2 основних процесора та безкоштовний сертифікат SSL за $ 4,95 на місяць. Це коштує до 7,95 дол. США на місяць пакетом “Baby”, який вдвічі збільшує об’єм пам’яті та центрального процесора та передає необмежену кількість доменів. Найдорожчим тут є хмарний пакет «Бізнес» за 9,95 доларів на місяць, який дає 6 Гб пам’яті, 6 основних процесорів, безкоштовне оновлення до позитивного SSL, безкоштовний виділений IP та безкоштовні інструменти SEO.
 • Інші плани, які варто відзначити, – це хостингові плани WordPress. За $ 5,95 на місяць ви отримуєте 1 веб-сайт, зі 100 000 відвідувань на місяць, резервне копіювання 1 ГБ та безкоштовний сертифікат SSL. За $ 7,95 на місяць ви отримуєте 2 сайти, 200 тис. Відвідувань та резервне копіювання 2 Гб. Найвищий – 9,95 дол. США на місяць з 3 сайтами, 500 000 відвідувань та 3 ГБ резервного копіювання. Це досить проста структура цін, інші плани хостингу WordPress з іншими сервісами зазвичай пропонують ширший діапазон, але це все-таки дуже хороший варіант, якщо ви хочете надійності та інших переваг HostGator на веб-сайті на базі WordPress..
 • Хостинг VPS HostGator починається з $ 29,95 на місяць, пропонуючи 2 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра, 120 ГБ простору та 1,5 ТБ пропускної здатності. Варіант $ 39,95 на місяць надає 4 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра, 165 ГБ місця та 2 ТБ пропускної здатності. Найдорожчим є варіант 49,95 дол. США, який дає 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядра, 240 ГБ місця та 3 ТБ пропускної здатності. Загалом ці плани можна порівняти з BlueHost, але HostGator пропонує надзвичайно чудові варіанти зберігання зі своїми планами VPS.

Вердикт: HostGator або BlueHost?

Як ми бачили, обидві компанії пропонують широкий спектр функціональних можливостей за конкурентними цінами. Ці дві компанії дуже близькі за багатьма аспектами, і кожна, як правило, не виходить там, де інша має перевагу.

В цілому, через набагато сильніші цінові варіанти, мені доведеться віддати цю HostGator. Функціонал, який вони пропонують у цінових діапазонах, вони просто перевершують будь-яку з інших областей, в яких BlueHost може випереджати.

Але не прийміть мого слова, зробіть кілька власних досліджень і перевірте, чи не можете ви знайти щось, що вам виділяється.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map