BlueHost vs SiteGround – який хостинг-провайдер найкращий?

bluehost-vs-siteground


Перегортання всіх різних веб-хостів із усіма кричущими веб-сайтами та спеціальними угодами може стати стомлюючим, особливо для людей, які хочуть розпочати роботу зі свого першого веб-сайту. Не маючи спеціальних знань і не вивчаючи кожного окремого веб-хоста, може бути важко скласти справжнє ґрунтовне уявлення про те, як вони всі складаються поруч.

Ось чому може бути хорошою ідеєю розбити кілька веб-хостів одночасно, порівняти їх сильні моменти та слабкі сторони. Це дає нам цілеспрямоване уявлення про те, з чим ми маємо справу, і дозволяє нам по-справжньому зв’язатися з тим, що може запропонувати нам кожна компанія при створенні наших веб-сайтів.

На сьогоднішній день ми хочемо подивитися на BlueHost та SiteGround. Ці дві компанії є великими іменами в галузі веб-хостингу, які можуть похвалитися відповідно понад 2 мільйонами і 1,7 мільйонами доменів. Кожна компанія працює в різній тривалості з наявними ресурсами, і обидві вони мають свої сильні та слабкі сторони.

Про BlueHost

Заснована в 2003 році Меттом Хітоном, BlueHost – одне з найнадійніших імен у галузі веб-хостингу сьогодні. Їх плани пропонують вигідне та ефективне налаштування як для новачків, так і для досвідчених веб-дизайнерів, а також вони добре зосереджуються на підтримці клієнтів, що відбувається через їх відгуки.

Вони є добре пов’язаною назвою у світі веб-хостів, і вони працюють з безліччю сестринських сайтів, таких як Hostmonster, Fastdomain та iPage. Хоча в минулому були деякі гикавки, оскільки вони розширилися як компанія, вони мають добре встановлену репутацію за якісні послуги та конкурентоспроможні ціни.

Деякі речі, такі як ціна або обмеження даних, можуть вплинути на ваше рішення, тому важливо уважно поставитись за плюси та мінуси.

Плюси BlueHost

 • BlueHost має репутацію одного з найнадійніших імен в галузі. Вони обслуговують понад 2 мільйони доменів, і вони зацікавлені у підтримці цієї репутації. Це відбувається через багато аспектів їх обслуговування, особливо їх підтримку клієнтів та зручність використання. Люди, які хочуть використовувати перевірену і справжню компанію, не помиляться з BlueHost.
 • Навчальні ресурси. Навіть якщо ви тільки починаєте, BlueHost має велику бібліотеку навчальних ресурсів, розроблених для того, щоб залучати нових користувачів і радіти. Ці ресурси, в поєднанні із загальною зручністю використання BlueHost та відмінним обслуговуванням клієнтів, роблять його відмінним вибором для людей, які шукають простоту.
 • Спеціальні пропозиції. Як і будь-який хороший веб-хостинг, BlueHost має часті угоди та пропозиції, які дозволяють своїм клієнтам економити гроші на своїх хостинг-послугах. Вони постійно змінюються, і може бути важко відслідковувати їх і порівнювати їх з усіма різними угодами, які мають інші хости, тому, можливо, було б непогано вивчити деякі з цих угод для себе.
 • Підтримка клієнтів. BlueHost пропонує цілодобову підтримку клієнтів по телефону, а також обмежену підтримку чату в реальному часі. Незважаючи на те, що доступна лише їх телефонна підтримка цілодобово, у їхній службі підтримки клієнтів є відмінні відгуки, і їх команда підтримки клієнтів готова допомогти вам через все, що це може турбувати ваш досвід щодо їх обслуговування..
 • Гарантія повернення грошей. BlueHost пропонує гарантію повернення грошей, якщо ви скасуєте їх послугу протягом 30 днів. Їх гарантія трохи коротша порівняно з деякими іншими хостами, але це все-таки плюс для тих, хто вибагливо ставиться до послуги.
 • Ресурси великих компаній. BlueHost – це велика компанія, і вони мають у своєму розпорядженні велику кількість ресурсів для задоволення потреб своїх клієнтів. Це робить величезну різницю в їхній підтримці клієнтів та загальній якості обслуговування.
 • BlueHost використовує стандартний інтерфейс cPanel і розроблений для того, щоб його легко вивчити разом із великими ресурсами бортового обладнання, які вони пропонують. Сам інтерфейс cPanel добре відомий своєю прямотою та простотою у використанні.
 • Відмінний сервіс. BlueHost є визнаним ім’ям у цій галузі вже більше 15 років, і вони мають досвідчений колектив людей, навчених пропонувати вам найкращий хостинг-сервіс. Веб-сайти, розміщені BlueHost, мають конкурентоспроможну ефективність та набори функцій, які дуже розумні для цінового діапазону.

Це основні переваги BlueHost. Вони можуть запропонувати й інші речі, тому, можливо, було б непогано поглянути на свої плани для себе.

Незважаючи на це, жодна компанія не є ідеальною, тому давайте подивимося на сфери, в яких BlueHost має можливість вдосконалитись.

Мінуси BlueHost

 • Продуктивність BlueHost є конкурентоспроможною за своєю структурою ціноутворення, але там є інші хостингові послуги з кращою швидкістю. Однак BlueHost має велику прозорість щодо цього, і вони розміщують характеристики своїх серверів безпосередньо на своєму веб-сайті.
 • Структура цін BlueHost розроблена розумно і має безліч варіантів для людей, які хочуть почати з невеликих розмірів, збільшити масштаб або піти з чимось конкретним, як хостинг WordPress. При цьому, багато інших веб-сайтів із подібними функціями та продуктивністю пропонують свої плани щодо зниження цін.
 • BlueHost встановлює безліч обмежень для даних та інших речей, як припарковані домени, особливо на їх дешевших планах. Це характерно для більшості компаній, що займаються хостингом, але обмеження BlueHost, як правило, трохи суворіші за інші компанії за будь-якими ціновими точками.
 • Проблеми великих компаній. Хоча ресурси з великими іменами BlueHost дозволяють їм розмістити багато цих ресурсів у вашому розпорядженні, є проблеми, пов’язані з тим, що ви також є великою компанією. Їх лінія підтримки клієнтів іноді може мати тривалі терміни очікування, а наявність великої компанії робить вас потенційною ціллю для кібератак.

Як бачимо, ці проблеми не є такими великими, і в основному стосуються порівняння BlueHost з іншими компаніями, які висуваються в певних категоріях. Якщо ви шукаєте простоту, конкурентоспроможність та прийнятну ціну, BlueHost все ще є для вас хорошим варіантом.

Про SiteGround

SiteGround було засновано декількома друзями з університету в 2004 році. Вони обслуговують понад 1,7 мільйона доменів у всьому світі, і вони мають репутацію одного з найшвидших та найефективніших веб-хостів на ринку. Наразі в їхній компанії працює понад 400 людей.

Їхні плани аналогічно структуровані до BlueHost, і вони також є великою компанією з репутацією чудового сервісу, що охоплює майже стільки ж часу, як і BlueHost.

Для того, щоб отримати гарне уявлення про те, як порівняти ці дві компанії, спершу розглянемо плюси та мінуси SiteGround.

Плюси SiteGround

 • Підтримка клієнтів. Отримання хорошої ідеї
 • Існує маса змінних, які впливають на швидкість веб-сайту. SiteGround може похвалитися безліччю потужних статистичних даних для своїх серверів на своєму веб-сайті, і, здається, що їхнє обслуговування залежить від ажіотажу. SiteGround відомий як один з кращих хостів там з точки зору продуктивності, тому це не дивно.
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти та баз даних. Siteground пропонує необмежену кількість баз даних та облікових записів електронної пошти для своїх планів. Це може бути дуже привабливою функцією, якщо ви плануєте використовувати функції, які вимагають декількох баз даних, або вам цікаво мати кілька облікових записів електронної пошти, пов’язаних з доменом.
 • cPanel інтерфейс. Як і BlueHost, SiteGround використовує інтерфейс cPanel. Це пов’язано з усіма перевагами простоти та зручності користування, якими відомий cPanel. Це також хороший фактор, якщо ви плануєте використовувати інший хост у майбутньому, оскільки інтерфейс широко використовується.
 • Безкоштовна відповідність PCI через план GoGeek. План GoGeek SiteGreound пропонує безкоштовне дотримання PCI, а також безкоштовний Git & облаштування місць. Це приємні функції, якщо ви зосереджені на простоті, оскільки це звільняє частину вашого часу, щоб зосередитися на більш важливих областях.
 • Прозорість & громада. SiteGround має репутацію прозорості та підтримує процвітаючу спільноту користувачів, яка може надати безліч інформації. Наявність великої спільноти користувачів дає вам багато ресурсів, коли ви шукаєте відповіді поза службою підтримки SiteGround.

Загалом, найбільш сильною перевагою SiteGround є його ефективність. Ціни та інші функції також нарівні з іншими компаніями, такими як BlueHost.

Зважаючи на це, нам потрібно поглянути і на недоліки, якщо ми хочемо добре зрозуміти, з чим маємо справу.

Мінуси SiteGround

 • Хоча SiteGround часто пропонує значні знижки на свої плани, їх ціни трохи вище, ніж конкуренція за ті самі набори функцій. Це насправді не велика справа, коли ви вважаєте підвищення продуктивності, але це все-таки може бути фактором, якщо ціна є вашою найбільшою проблемою.
 • Як і BlueHost, SiteGround має великі обмеження на багато своїх планів, особливо на більш дешеві. Якщо ви починаєте з малого, це може бути не великим фактором для вас, але люди, які шукають плани вищого класу, можуть вважати це проблемою.
 • Сервіс, орієнтований на розробників. Багато функцій та спеціальностей SiteGround зосереджено на професійних розробниках, які професійно створюють веб-сайти. Хоча це саме по собі не є недоліком, воно може вплинути на ваше рішення, якщо ви тільки починаєте. Люди, які все ще навчаються, як створити та запустити веб-сайт, або компанії з мінімальною присутністю в Інтернеті все одно знайдуть перевагу такої послуги, як BlueHost.

Це досить короткий список із загальними недоліками. В цілому, навіть якщо ви плануєте здешевити план, функції дуже порівнянні з планами за аналогічною ціною від інших господарів, а продуктивність коштує додаткових витрат або декількох обмежень.

Люди, які хочуть збільшити масштаб своєї присутності в Інтернеті або професійно розробити веб-сайти, вважають, що SiteGround – хороший вибір, тоді як люди, які хочуть більшої простоти та всебічної підтримки, ймовірно, захочуть працювати з BlueHost.

Однак нам слід все-таки поглянути на дві компанії та побачити, як конкретно порівнюються їхні особливості. Для цього ми зупинимося на трьох сферах: Функціональність, підтримка, і Ціна.

Функціональність

Щодо сирої потужності, SiteGround виграє вниз. BlueHost наперед розуміє свої характеристики, і хоча їхні послуги досить конкурентоспроможні, вони не можуть повністю відповідати швидкості SiteGround. Ви в кінцевому підсумку заплатите трохи доплати, як ми побачимо за мить, але продуктивність варто того, як це вимагає ваш сайт.

Існує також фактор орієнтації на розробника. Особливості SiteGround в значній мірі пристосовані до професійних розробників, а це означає, що їх хостинг-сервіс добре обладнаний для задоволення потреб професійного дизайнера веб-сайтів. Якщо це тип клієнта, яким ви вважаєте себе, то SiteGround, ймовірно, стане вашим вибором.

Однак падіння функціональності не настільки екстремальне, щоб зробити порівняння несправедливим. Як я вже сказав, BlueHost пропонує дуже конкурентоспроможний набір функцій, з великою кількістю навчальних ресурсів та добре переглянутою системою підтримки клієнтів, яка може залучати нових або малих користувачів.

Загалом, це, мабуть, залежатиме від типу веб-сайту, який ви хочете розробити, але ми передамо золото тут SiteGround на основі його ефективності.

Підтримка

BlueHost пропонує цілодобову підтримку телефону в режимі реального часу, з хорошими відгуками та репутацією того, що вони уважні та корисні своїм клієнтам. Вони також пропонують підтримку чату в прямому ефірі, хоча вона постійно недоступна. Незважаючи на те, що їх клієнтська підтримка добре переглянута, відсутність різних способів підтримки, таких як електронна пошта або система квитків, робить цю перевагу приглушеною. Підтримка є дійсно важливою, якщо вам потрібна допомога.

Однак все ж важливо врахувати, що вам найбільше знадобиться при розробці веб-сайту. Якщо ви не новачок у розробці веб-сайтів або ваша послуга дуже чутлива до продуктивності або проблеми, можливо, знадобиться підтримка клієнтів, BlueHost залишається дуже сильним конкурентом. Це особливо актуально, якщо врахувати кількість навчальних ресурсів, які BlueHost пропонує для своїх користувачів.

При цьому, SiteGround не повністю закладений у відділ підтримки клієнтів. Їх служба підтримки також дуже добре переглядається, і хоча їхні послуги складніші, вони мають багато хорошої інформації про службу підтримки своїх клієнтів в Інтернеті. Їх підтримка також доступна через різні шляхи порівняно з BlueHost, наприклад, система квитків. Їх підтримка в чаті також доступна цілодобово.

Хоча BlueHost загалом простіший у користуванні сайт, їх відсутність різних способів для обслуговування клієнтів ще раз підказує масштаби до SiteGround.

Ціна

Сума, яку ви будете платити за вашу хостинг-послугу, часто є фактором підрахунку або перерви для більшості користувачів. Дивовижний набір функцій не дуже корисний, якщо вам доведеться збанкрутувати, щоб собі це дозволити, або якщо ви можете просто отримати кращу угоду десь в іншому місці.

Тут це може стати хитромудрим. Як я вже говорив раніше, відстежувати всі наявні угоди та спеціальні пропозиції може бути величезним болем у шиї. Ось чому ми збираємося просто складати деякі плани BlueHost поряд з SiteGround, щоб побачити, як кожен їхній план порівнюється за характеристиками та вартістю.

BlueHost пропонує спільний хостинг починаючи з $ 3,95 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 19,99 на місяць, і виділений сервер хостингу починається від $ 79,99 на місяць. Їх спектр варіантів на перший погляд трохи обмежений, але плани, які вони пропонують, мають багато універсальності, і BlueHost можна ефективно використовувати для широкого спектру різних веб-сайтів.

 • Для новачків спільні плани, мабуть, є хорошою ідеєю. Вони починаються від $ 3,95 на місяць (як правило, 7,99 дол. США) для базового плану з обмеженим зберіганням SSD, піддоменами, зберіганням електронної пошти та відсутністю спеціальних пропозицій чи функцій. План плюс становить 5,95 долара на місяць (як правило, 10,99 дол. США) і пропонує необмежену кількість веб-сайтів, SSD-пам’яті, субдоменів та електронної пошти. План плюсів також містить 200 доларів у маркетингових пропозиціях. Пакет вибору плюс плюс також становить 5,95 дол. На місяць (як правило, 14,99 дол. США), і він пропонує всі функції необмежену всіма додатковими пакетами та пропозиціями.
 • Вони також пропонують спеціалізовані плани хостингу WordPress, починаючи з $ 3,95 на місяць для одного веб-сайту з 50 Гб місця та безкоштовного домену на один рік. Їхній план «Плюс» налічує це до 5,95 доларів на місяць, а також додає необмежену кількість веб-сайтів, немерегований простір веб-сайтів та деякі основні функції. Найдорожчим варіантом є план Choice Plus, який пропонує необмежену кількість веб-сайтів, неметофікований простір веб-сайтів, безкоштовний домен на один рік, конфіденційність 1 домену та автоматичне резервне копіювання за $ 5,95 на місяць (як правило, $ 14,99).
 • Також є VPS хостинг за $ 19,99 на місяць з 2 ядрами, 30 Гб SSD, 2 Гб оперативної пам’яті, 1 ТБ смуги пропускання, 1 домен / адреса та безкоштовний SSL. Розширений пакет VPS за $ 29,99 дає 2 ядра, 60 Гб SSD, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ смуги пропускання, 1 домен та дві адреси. Кінцевий пакет VPS за $ 59,99 на місяць дає 4 ядра, 120 ГБ SSD, 8 ГБ оперативної пам’яті, 3 ТБ пропускної здатності, 1 домен та 2 адреси.

SiteGround пропонує три плани: Startup – 3,95 долара на місяць, включає в себе один веб-сайт, 10 Гб місця, 10 000 відвідувань щомісяця та всі необхідні функції. Їхній план GrowBig становить $ 5,95 на місяць і пропонує кілька веб-сайтів, 20 Гб місця та 25 000 відвідувань щомісяця. Цей план також включає всі основні та преміальні функції. Їх найдорожчий план – це план GoGeek, який складає 11,95 доларів на місяць, який пропонує кілька веб-сайтів, 30 Гб на місяць, 100 000 відвідувань щомісяця, а також усі основні, преміумні та Geeky Advanced функції.

Загалом ці дві цінові структури дуже порівнянні, хоча BlueHost пропонує трохи більше налаштування. Плани SiteGround трохи впорядковані, але всі функції все ще є. Їх знижки роблять ціну дуже розумною, хоча їх регулярні ціни значно вищі.

Порівнювати обидва послуги за ціною складно, оскільки їх набір функцій порівнянний та ще різний. Як я вже говорив раніше, якщо вам потрібна більше енергії та ви готові заплатити трохи більше, SiteGround, ймовірно, стане вашою найкращою ставкою. Особливості, які він пропонує, пристосовані до більш високих вимог, а їх цінова структура все ще є дуже конкурентоспроможною порівняно з BlueHost.

Новіші користувачі та люди, які ще навчаються, з іншого боку, не знайдуть необхідну додаткову потужність чи функції. Ціни на BlueHost в кінцевому підсумку виходять дешевшими, тому може бути хорошою ідеєю пройти цей маршрут, якщо вам не потрібно стільки енергії.

Клієнтську підтримку також варто врахувати як частину цін BlueHost, оскільки вони в кінцевому рахунку цілком порівнянні з SiteGround. Обидва веб-сайти мають дуже гарне обслуговування клієнтів, але зосередженість BlueHost на нових розробниках в Інтернеті та менш досвідчених клієнтах зрештою зробить їхню підтримку клієнтів надійнішою для тих, хто цього потребує.

Вердикт: BlueHost або SiteGround?

Тепер, коли ми розділили обох цих хостів пліч-о-пліч, ми можемо побачити, що їхні послуги дуже порівнянні, але що SiteGround має тенденцію випереджати в плані ефективності. Ми також бачили, як великі навчальні ресурси BlueHost, програми на борту та загальна простота використання дуже привабливі для користувачів, які ще навчаються. Це добре працює з нижчими характеристиками та все ще конкурентоспроможним набором функцій BlueHost.

Однак орієнтований на розробників характер SiteGround робить його дуже привабливим для зовсім іншого набору клієнтів. Якщо ви професійний розробник або людина, яка вимагає більшої швидкості та налаштування вашого веб-сайту, додаткові гроші будуть витрачені на вибір, вибравши SiteGround.

Обидва веб-сайти мають давню історію та усталену репутацію з великою клієнтською базою. Тут важко вибрати остаточного переможця, але оскільки ми, мабуть, хочемо почати з малого, з великою підтримкою, BlueHost отримує нашу остаточну рекомендацію. Знову ж таки, якщо у вас є більш високі стандарти, ви, мабуть, знайдете SiteGround дуже привабливим все-таки.

Є багато функцій, які я не охоплював для обох компаній, і велика спільнота створених користувачів, які можуть охоче поділитися своїми історіями. Зробіть кілька власних досліджень і перевірте, чи не можете ви знайти щось, що я пропустив.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map