HostGator vs InMotion хостинг – який хостинг-провайдер найкращий?

hostgator vs vs inmotion-хостинг


InMotion хостинг та HostGator є одними з найпопулярніших імен у галузі веб-хостингу, що є основною причиною, чому ми хочемо порівняти їх у цій статті. Зрештою, ви повинні мати можливість вирішити, який із них краще для потреб вашого веб-сайту. Там є багато сильних постачальників, але це не означає, що кожен з них ідеальний.

Насправді у кожного постачальника є свої переваги та недоліки. Ми тут, щоб розкрити їх для вас, тим самим даючи вам уявлення про те, як це використовувати їхні послуги як клієнта. Є причина, чому ці компанії керують багатьма першими списками в Інтернеті. Вони знають, як добре обслуговувати свою основну аудиторію, надаючи їм точні інструменти та функції, необхідні для їх веб-сайтів.

Наскільки вони надійні? Чи відповідають їх цінам вашому бюджету? Які загальні відгуки їх клієнтів? Ми будемо відповідати на ці питання для вас та ще багато інших. Спочатку ми переходимо до основних переваг та недоліків хостингу InMotion, а потім ми продовжимо роботу з HostGator.

Як тільки ви доберетеся до кінця нашої статті, ви зможете вирішити, який з них вам краще підійде. Те, що ми можемо вам сказати відразу, – це те, що InMotion широко оцінюється за дружню та корисну підтримку клієнтів, тоді як HostGator – це нова компанія, якщо ви хочете забезпечити широкий спектр корисних функцій для вашого бізнесу. Давайте подивимось, що ще можуть запропонувати ці провайдери своїм клієнтам!

InMotion хостинг – відома веб-хостинг-компанія

Відповідно до їхніх досягнень, ця компанія точно поставила певні суворі цілі. У них чудова кількість користувачів, які користуються їх послугами протягом багатьох років, і вони все ще продовжують писати позитивні відгуки про постачальника. З іншого боку, і задоволені користувачі. Згідно з базою користувачів, ця компанія навряд чи може зробити щось не так.

Ми говоримо про компанію, яка має давню історію. InMotion хостинг розпочав свій шлях ще в 2001 році, коли двоє хлопців увімкнули свій єдиний сервер у невеликому офісі. На початку вони були в основному менеджерами, службою обслуговування клієнтів та обслуговуючим персоналом компанії. Хто б міг подумати, що це перетвориться на таку велику справу?

Вони тривалий час орендували сервери протягом багатьох років, постійно вдосконалюючи свої послуги, і досі вони вважаються компанією, що швидко розвивається. Вони надають спільний хостинг для блогерів, спеціалізовані сервери для підприємств та VPS для середніх компаній. Загалом, у них є широкий спектр пакетів веб-хостингу. Тепер розглянемо їх основні переваги!

Плюси & Мінуси хостингу InMotion

Плюси хостингу InMotion

 • Ніякого тиску – Завдяки їх щедрій 90-денній гарантії повернення грошей на вас ні на що не буде тиску. Ви можете скасувати підписку, коли захочете, і InMotion отримає повне повернення коштів, без запитань. Це один з найдовших термінів повернення коштів на ринку зараз, більшість компаній пропонують гарантії 15, 30 або 60 днів. Такий довгий показник лише показує, що постачальник впевнений у якості власних послуг.
 • Найкращі необмежені варіанти – Звичайна практика хостинг-провайдерів полягає в тому, щоб включити в свої пакети пару необмежених функцій, а потім запропонувати деякі інші функції, за які потрібно заплатити. InMotion хостинг не є винятком. Справжнє питання полягає в тому, чи можна реально використовувати ці особливі необмежені функції. InMotion вирішила обрати передачу даних та дисковий простір як свої необмежені можливості. Вам навіть не потрібно доплачувати, щоб вони були включені в пакет, оскільки ви можете отримати їх навіть за найпростішого плану. Якщо ви хочете запустити тип веб-сайту, який дуже вимагає дискового простору та передачі даних, то вам обов’язково потрібно зареєструватися в одному з їхніх планів. Інакше ви не отримаєте стільки співвідношення своїх грошей.
 • Безкоштовний домен, просування та резервне копіювання – З InMotion не потрібно турбуватися про реєстрацію доменних імен. Вам не потрібно буде знайти реєстратора домену, оскільки вони дозволяють вам зареєструвати його на своєму сайті. Крім того, якщо ви новачок в InMotion, ви отримуєте домен безкоштовно. Після реєстрації вони надають можливість вибрати один для вашого веб-сайту. Ви зможете розпочати просування свого веб-сайту відразу завдяки безкоштовним кредитам, які ви отримуєте за кожен план. Платформи, на яких можна розміщувати рекламу, включають Google AdWords, Yahoo та Bing. Три сайти, які справді мають значення для тих, хто хоче рекламувати. І нарешті, але не менш важливо, InMotion автоматично створить безкоштовні резервні копії даних вашого веб-сайту. Це може бути дуже корисно у випадку, якщо ви потрапили в проблеми і захочете, щоб ваші дані повернулися в хорошій формі.
 • Всебічна підтримка клієнтів – Це одне з перших речей, на яке слід звернути увагу в хостинг-провайдера. Без хорошої підтримки клієнтів, хто знає, що буде, якщо на вашому веб-сайті все піде не так. Завдання провайдера – це бути кмітливим і максимально швидко вирішувати проблеми. Підтримка клієнтів є одним із сильних підходів хостингу InMotion. Вони завжди готові дати вам поради та вирішити будь-яке виникне питання. Ви можете побачити компанії, які заявляють, що їх служба підтримки працює цілодобово, але це не завжди так. Згідно з відгуками, персонал InMotion дійсно доступний цілодобово через чат, електронну пошту, форуми веб-сайтів та телефон. Майте на увазі, що ми говоримо про порівняно невелику компанію. Якщо порівнювати його з іншими великими іменами на ринку, виявляється, що це не настільки велике. Ось чому така велика справа, що вони постійно підтримують добру роботу, надаючи професійну підтримку. Для тих, хто поки не хоче звертатися в службу підтримки, є база знань з тоннами путівників, відео-уроків, поширених запитань та статей. Більшість поширених проблем там задокументовані, щоб користувачі могли знайти швидке виправлення.
 • 2 високотехнологічні центри обробки даних – Однією з причин, чому люди називають InMotion невеликою компанією, є те, що у неї є лише два центри обробки даних, як у США. Їх сервери оснащені найновішим обладнанням, що гарантує високу продуктивність. Якщо ви не надто далеко від США, ваш веб-сайт обов’язково завантажиться з блискавичною швидкістю. Хоча компанія не має більше двох центрів обробки даних, вони, безумовно, не ухиляються від інвестицій у новітні технології. Вони хочуть забезпечити найвищий досвід користувачів для всіх, хто користується їх послугами.
 • Сервери працюють 99% часу – Окрім підтримки клієнтів, продовжити час – це ще одне, що потрібно перевірити, перш ніж вибрати постачальника. Очевидно, що чим менший час простою у конкретного хостинг-провайдера, тим краще для вашого бізнесу. Насправді це добре для кожного типу веб-сайтів, оскільки глядачі ненавидять його, коли вони не можуть отримати доступ до потрібного сайту. В InMotion сервери працюють і працюють 99% часу. Їх персонал постійно стежить за ними, переконуючись, що кожен сервер забезпечує максимальну продуктивність, а також запобігає виникненню проблем. Вони максимально збільшують час роботи, використовуючи найміцніші компоненти Cisco, операційну систему Linux та сервери Dell. Ці назви говорять самі за себе, оскільки вони мають довгу історію у виробництві машин та комплектуючих високого класу.
 • Захист від спаму та зловмисного програмного забезпечення – З InMotion більше не буде спам-листів. Завдяки безкоштовному програмному забезпеченню фільтра спаму, ви легко знайдете важливі повідомлення. Крім того, вони включають в свої пакети відоме програмне забезпечення безпеки: Patchman та Sucuri. Patchman знаходить і видаляє зловмисне програмне забезпечення, а також гарантує, що все акуратно оновлено на сервері. Sucuri, з іншого боку, відповідає за попередження безпеки, резервне копіювання, швидкість веб-сайту та DDoS-атаки.
 • Хостинг із зеленою енергією – Данним центрам потрібно багато енергії, особливо якщо ви хочете, щоб високоякісне обладнання працювало з максимальною продуктивністю. Зазвичай це означає велике забруднення навколишнього середовища. Однак ця компанія виробляє свою енергію з поновлюваних джерел, гарантуючи, що вона не залишить слід вуглецю, як більшість конкурентів. Розмістивши веб-сайт в InMotion, ви можете зменшити шкоду, заподіяну навколишньому середовищу.

Мінуси хостингу InMotion

 • Дорогий хостинг – Якщо ви завітаєте на офіційний сайт InMotion Hosting, ви можете побачити різні ціни. Схоже, є дешеві плани і більш дорогі, як і у будь-якого іншого постачальника. Однак, якщо порівнювати ціни на ринку, виходить, що InMotion зовсім не з дешевих. Їх ціни явно вище середніх, і вони навіть не дозволяють вам платити щомісяця. Єдине позитивне в тому, що вони дають вам 90 днів, щоб скасувати підписку. Ви запускаєте план, випробовуєте всі функції, перевіряєте службу підтримки тощо. Якщо вам здається, що вам не вистачає грошей, ви можете просто попрощатися і повернути всі свої гроші; просто як це. На жаль, їх ціни вже поганий маркетинг для глядачів на їхньому сайті, тому що більшість з них виїжджає відразу після їх побачення.
 • Великі розбіжності в цінах – План їх запуску настільки обмежений, що він змушує вас перейти до наступного плану через короткий проміжок часу. Якщо ви хочете розвиватися в Інтернеті, то він довго не буде вам служити. Його функції можуть бути потужними, але план обмежений максимум 2 веб-сайтами та 2 базами даних. У цьому випадку оновлення було б зручним, якщо воно обійшлося б лише трохи більше, ніж ваш поточний план. На жаль, між цінами існує досить великий розрив. Для оновлення потрібно враховувати значно більший бюджет, ніж раніше. Інші провайдери дають вам набагато більше свободи навіть при їх самих основних планах.
 • Почати потрібно багато часу – Що стосується безпеки, InMotion є досить ретельним. Можливо, тому так довго потрібно створити новий обліковий запис і, зрештою, веб-сайт. Вам потрібно пройти незліченну кількість сторінок та форм, поки ви не досягнете того моменту, коли нарешті зможете швидко розпочати роботу свого веб-сайту. Якщо ви вирішите зареєструватися, приготуйтеся до тривалого процесу активації вручну.
 • Недоліки резервного копіювання – Безкоштовне резервне копіювання в InMotion – чудова безкоштовна функція, і користувачі, що мають невеликі веб-сайти, повністю задоволені нею. Проблема полягає в тому, що в міру зростання вашого веб-сайту ви можете досягти ліміту, де потрібно платити, якщо ви хочете, щоб вони продовжували створювати резервні копії вашого веб-сайту. Якщо ви хочете отримати безкоштовну резервну копію, то розмірі вашого веб-сайту залишатись менше 10 Гб. В іншому випадку це розглядається як преміальна послуга. Крім того, не очікуйте повернення даних, старших 4 місяців. InMotion автоматично видаляє резервні копії, старіші за них.

HostGator – потужний хостинг для бізнесу

HostGator – провайдер, який пропонує один з найрізноманітніших репертуарів планів хостингу. Їх пакети не тільки різноманітні, але дуже потужні та дешеві. Вони гарантують, що ви отримаєте величезну вартість за ціною, зробивши їхні послуги абсолютно вартими для всіх.

Вони послідовно роблять велику роботу в підтримці роботи своїх серверів і запуску 99% часу. Чим більша ця кількість, тим менший шанс для інтернет-бізнесу втратити потенційних клієнтів. Вони розглядаються як експерти в багатьох різних типах хостинг-пакетів, включаючи спільний, хмарний, VPS та виділений хостинг.

Спільний хостинг широко використовується на невеликих веб-сайтах. Він заснований на серверах, які розділені на багато менших частин. Кожна частина – це обліковий запис, де користувач може розміщувати свій веб-сайт. При спільному хостингу обліковий запис прив’язаний до одного сервера, тоді як хмарний хостинг дозволяє розширити, використовуючи частини більш ніж одного сервера.

Ці частини практично склеєні між собою, а це означає, що дані вашого веб-сайту зберігаються на багатьох серверах одночасно. HostGator пропонує чудові альтернативи хостингу для онлайн-бізнесу. Це головним чином тому, що вони включають в свої пакети спеціальні рішення, які випереджають конкуренцію. Подивимося, що це за спеціальні пропозиції!

Плюси & Мінуси HostGator

Плюси HostGator

 • Дешеві, повнофункціональні плани – Зараз HostGator має велику репутацію як недорогий хостинг-провайдер. Кожен їхній план цілком вартий грошей. Вони не хочуть змушувати вас вибирати більш дорогий план. Просто погляньте на один із їх найпростіших планів, план Дитина. За допомогою цього дешевого плану ви вже отримуєте нерегульовану пропускну здатність, необмежену кількість доменів та безліч встановлень одним кліком. Цього більш ніж достатньо, якщо ви хочете відкрити веб-сайт і встановити надійну онлайн-присутність. Якщо піти на крок далі, то виявиться, що у їхньому бізнес-плані є деякі преміальні плани, які інші постачальники продають за значно вищою ціною. Крім того, ви повинні стежити за знижками, оскільки вони пропонують деякі досить великі на регулярній основі. Ціни вже привабливі, але ось у чому річ: новачки отримують свій пакет за нижчу ціну за перший рік їх передплати. HostGator дає вам свободу в платежах, тобто ви платите щомісяця замість щорічних.
 • Корисна підтримка клієнтів – Налаштування веб-сайту за новим обліковим записом хостингу може бути не таким простим, як ви думаєте; особливо якщо ви робите це з першого разу. Однак ви можете бути впевнені, що HostGator не дозволить вам зіпсувати це. Вони готові провести вас через весь процес, надаючи професійну підтримку. Звичайно, ви можете це зробити самостійно, але в цьому немає потреби. Вони більше ніж прагнуть допомогти у швидких випадках реагування. Ви можете навіть довірити їм свої облікові дані. Як тільки ви надішлете його, вони негайно почнуть працювати і налаштувати всю справу для вас. Не хочете залучати службу підтримки? Нема проблем. Якщо ви хочете зробити це самостійно, на їхньому сайті є корисні відеоуроки. Вам просто потрібно слідувати їм покроково, і ви закінчите свої завдання в найкоротші терміни.
 • Надійний час роботи – Як ми вже згадували раніше, час роботи сервера є одним із найсильніших підходів HostGator. Час роботи – один з найважливіших аспектів веб-хостингу, але багато великих провайдерів намагаються тримати час роботи вище бажаних 99%. Моніторинг сервера та інфраструктура настільки хороші в HostGator, що їм досить легко задовольнити своїх клієнтів хорошими послугами безперервного часу. Вони мінімізують шанс виходу з ладу своїх серверів, запобігаючи проблемам, перш ніж вони навіть вплинуть на свої сервери. При 99% часу роботи очікуваний час простою для ваших веб-сайтів становитиме близько 6 годин на рік, що насправді нічого. Крім того, за останні кілька років навіть було зменшено кількість повідомлень про час роботи сервера.
 • cPanel готовий – Хостинг-провайдери не можуть заперечити, що cPanel – найпопулярніша панель управління на даний момент. Це зручно та зручно для користувачів, які переходять від одного постачальника до іншого. Їм не потрібно вивчати нову платформу, натомість вони можуть продовжувати працювати в тому ж середовищі, і це величезна перевага. cPanel гарантує, що ви можете легко керувати бекендом вашого веб-сайту. Завдяки популярності, в Інтернеті з кожним днем ​​з’являються численні корисні навчальні посібники, які надають допомогу тим, хто не має досвіду його використання. HostGator завжди готовий до новачків, які хочуть передати дані свого веб-сайту від попереднього постачальника. Після реєстрації на вас чекає FTP.
 • Охорона навколишнього середовища – “Зелена енергія” є популярною справою зараз у хостинг-провайдерів, але це нітрохи не зменшує її значення. Завжди переважніше підписатись на провайдера, який забезпечує свої сервери зеленою енергією. HostGator – один із гравців, які цінують цю ідею. Вони мають величезний внесок у захист довкілля від забруднення. Користуючись їх сервісом, ви також можете внести свій внесок у кращу, чистішу обстановку. Замість традиційних центрів обробки даних HostGator володіє великою кількістю природних електростанцій, які генерують поновлювану енергію. Нескінченно краще виробляти енергію, використовуючи вітроелектростанції замість вугільних установок.
 • Величезна база знань – Компанія вітає недосвідчених користувачів та дає їм можливість пройти освіту. Вони мають величезну базу знань, де ви можете знайти підручники з різних питань, пов’язаних зі створенням веб-сайтів, хостингом та інтернет-бізнесом. Ви отримуєте якісний матеріал, який зазвичай продають інші компанії за великі гроші. Все, що вам потрібно, це створити обліковий запис HostGator, і ви зможете безкоштовно вивчати нові речі.

Мінуси HostGator

 • Конфузні налаштування – Процес реєстрації в HostGator досить простий, але налаштувати веб-сайт набагато складніше. Досить заплутано дістатися до того, що всі дані вашого веб-сайту знаходяться на їх сервері, готові до прокату. Вам буде важко, навіть якщо ви будете використовувати корисні матеріали на їх базі знань.
 • Відсутність безпеки – Так, HostGator дуже підтримує, якщо вам потрібна допомога щодо міграції веб-сайтів чи чогось іншого під час налаштування. Однак це не означає, що у вас не буде проблем. Справа в тому, що ви досить часто будете стикатися з проблемами з цією компанією, що витратить досить багато часу. Незважаючи на те, що їхні працівники вирішують більшість проблем, багато з них будуть виникати знову і знову. З іншого боку, ви отримуєте лише резервні копії щотижня замість звичного розпорядку дня, який пропонують інші провайдери. Вони рідко перевіряють наявність шкідливих програм, тому ваші дані не будуть захищені так, як ви думаєте. Якщо вірус вразить ваш веб-сайт у потрібний час, він неминуче заподіює шкоду.
 • Найменша кількість халяв – Вони включають деякі додаткові додатки у свої пакети хостингу, але є багато інших компаній, які дають вам набагато більше. HostGator зосереджується на наданні вам надійного сервера та преміум-хостингу, але не стільки на наданні додаткової допомоги. Причиною цього є, мабуть, їх дешеві ціни. Якщо ви хочете доступний хостинг, ви не отримаєте стільки цінних халяв. Принаймні вони дають вам кілька простих інструментів, які можуть трохи посилити вашу присутність в Інтернеті. До них відносяться кредити для Google AdWords, які ви можете використовувати для просування свого сайту в пошуковій системі. Вони є щедрішими з гарантією повернення грошей, ніж звичайний хостинг-провайдер, що дозволяє вам повернути гроші, якщо ви скасуєте підписку протягом 45 днів.

HostGator або InMotion – що слід вибрати?

Можна зробити висновок, що HostGator – це постачальник, на який ви точно можете розраховувати, якщо хочете послідовної роботи, якісної підтримки та високої продуктивності. Вони пропонують доступні плани для блогерів та інших людей, які хочуть запускати невеликі веб-сайти, в той час як є добре підібрані пакети для підприємств усіх розмірів. Практично кожен може знайти план, який відповідає їх потребам.

Причина, чому ми рекомендуємо їхні плани для підприємств, полягає в тому, що в їхніх планах більш високого бюджету є деякі потужні функції. Це функції, які допоможуть вам розвиватися в Інтернеті та за короткий час залучити більше відвідувачів на ваш сайт. Просто подивіться на перелік функцій на їхньому веб-сайті, і стане очевидним, чому цей постачальник так рекомендується для підприємств.

Є багато старших клієнтів, які все ще задоволені послугою після її використання протягом багатьох років, публікуючи позитивні відгуки на різних інтернет-форумах. Тепер поговоримо про хостинг InMotion для порівняння. Ми рекомендуємо InMotion тим, хто потребує швидкозростаючого, надійного хостинг-провайдера, який постійно інвестує в покращення своїх послуг. Це незалежна компанія, яка будується з нуля протягом багатьох років і постійно завойовує репутацію.

Незалежно від того, що роблять інші компанії, вони мають інший підхід і сприймають питання більш серйозно. Ви можете помітити це, переглянувши їхній список функцій. Вони пропонують численні халяви, які допоможуть вирішити складні проблеми простим способом. Зрештою, InMotion не хоче, щоб ви зациклювалися і не витрачали свій час. Ви можете зосередитись на своєму інтернет-бізнесі, тоді як їх інструменти піклуються про інше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map