Хостинг InMotion vs SiteGround – який веб-хост найкращий?

01.06.2020
Порівняння хостингу 'Хостинг InMotion vs SiteGround – який веб-хост найкращий?
0 15 мин.

inmotion-vs-siteground


У цій статті ми зіставимо два абсолютно різних, але насправді сильних імен у галузі веб-хостингу: InMotion Hosting та SiteGround. По-перше, ми поділимося важливими подробицями щодо InMotion, включаючи основні переваги та недоліки їх послуг. Ми розглянемо це з точки зору підтримки клієнтів, надійності, безкоштовних інструментів та функцій, цін та відгуків користувачів.

Люди постійно хвалять InMotion за потужну команду підтримки клієнтів. Це, безумовно, один із їхніх сильних костюмів з величезними знаннями та швидким часом реагування. З іншого боку, у нас є SiteGround, який є досить малою компанією, якщо зараз порівнювати його з великими іменами в галузі. Однак причина, по якій він отримує стільки позитивних відгуків, полягає в його орієнтованих на клієнта рішеннях.

У SiteGround ви маєте більше шансів знайти хостинг-план, який ідеально відповідає потребам вашого веб-сайту та забезпечує хороше співвідношення ваших грошей. Наприкінці цієї статті вам стане кристально зрозуміло, чого очікувати від цих провайдерів. Це полегшить вам вибір, який з них найкраще підходить. Без зайвих помилок, почнемо!

Плюси & Мінуси хостингу InMotion

InMotion – це компанія, яка знайшла ідеальний баланс. Зазвичай існує два різних типи баз клієнтів, які вихваляють компанію. Її хвалять або ті, хто приєднався пару місяців тому, або досвідченіші, віддані користувачі, які мають там довгу історію. InMotion – тип дуже популярної компанії, яку постійно оцінюють обидві сторони.

Їх багаторічний досвід роботи в бізнесі значною мірою сприяв їх успіху. Все почалося ще в 2001 році з двома хлопцями, одним сервером та маршрутизатором. Ці дві людини займалися обслуговуванням клієнтів, виставленням рахунків, технічним обслуговуванням та всіма завданнями, пов’язаними з бізнесом. Немає інвесторів, немає бюджету для початку. Вони почали зростати поступово, і в підсумку це перетворилося у величезну компанію.

Якщо ви починаєте щось з нуля, у вас дійсно є час, щоб зрозуміти всі різні його частини. Ось чому до цього моменту вони точно знають, як задовольнити потреби багатьох різних цільових аудиторій, таких як досвідчені власники веб-сайтів, власники бізнесу, блогери, розробники тощо. Сьогодні InMotion також пропонує різні спеціальні плани хостингу. Якщо ви вважаєте їх занадто дорогими, є різні спільні та VPS плани на вибір.

На даний момент компанія є одним з найбільших імен в галузі. Люди знають це як стабільне, надійне та доступне рішення. Без зайвих помилок, давайте переглянемо найкращі функції, які може запропонувати цей постачальник!

Плюси хостингу InMotion

 • 90-денна гарантія повернення грошей – InMotion хостинг має велику довіру до їх послуг. Вони пропонують 90-денну гарантію для користувачів, які не задоволені їх планом. З таким тривалим періодом часу тиск на вас не буде. Ви можете запустити свій сервер і в значній мірі випробувати все, що постачається з їх хостинг-сервісом. Якщо вам це не подобається, ви можете просто піти зі своїми грошима.
 • Щедрі плани хостингу – Що ви, як правило, очікуєте від постачальника веб-хостингу, – це запропонувати кілька необмежених функцій, а потім здивувати вас неочікуваною платою. Зазвичай люди вибирають постачальника залежно від того, чи відповідають необмежені функції, що входять до пакету, для потреб веб-сайту. InMotion має досить гарну угоду для своїх користувачів. Їх плани включають необмежене зберігання та необмежену передачу даних. Ви можете отримати ці додаткові послуги, навіть підписавшись на найдешевший план. Наскільки це добре? Особливо чудово, якщо зберігання та передача даних – це дві особливості, які вам особливо потрібні для вашого веб-сайту. Якщо ви цього не зробите, то це не призведе до великої ваги для вас.
 • Багато додаткових послуг – InMotion дає вам доменне ім’я з самого початку, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб знайти реєстратора домену та придбати там домен. Ви можете отримати його безкоштовно, просто зареєструвавшись в одному зі своїх планів. Крім того, ви можете почати рекламувати свій веб-сайт у найпопулярніших пошукових системах, включаючи Bing, Google та Yahoo, за допомогою безкоштовних кредитів, які дає вам InMotion. Автоматизовані резервні копії також входять до пакету безкоштовних халяв, гарантуючи, що дані вашого веб-сайту ніколи не будуть пошкоджені або втрачені. Сьогодні ви не можете реально розвивати Інтернет-бізнес без безпеки резервних копій.
 • Підтримка клієнтів з технічними можливостями – Веб-сайти та сервери – це настільки складні об’єкти, що ви можете несподівано зіткнутися з проблемами в будь-який час. У цих випадках добре мати персонал з обслуговування клієнтів, на якого можна покластися. За допомогою InMotion ви можете отримати професійну допомогу 24/7; Вам просто потрібно запитати, використовуючи доступні канали. З їх персоналом можна зв’язатись електронною поштою, контактною формою, чатом у прямому ефірі та телефоном із швидким часом реагування. Що стосується свого розміру, InMotion як і раніше вважається однією з менших компаній у грі. Однак вони, безумовно, більш професійні, ніж багато інших, більших. Особливо це стосується підтримки клієнтів. Звичайно, якщо вам не потрібна пряма допомога, ви можете вирішити багато питань, просто переглянувши путівники, поширені запитання та відеоуроки на їх базі знань. Там задокументовано багато поширених проблем, які можна вирішити за пару хвилин. Все, що вам потрібно зробити – це ввести ключові слова у рядок пошуку та натиснути Пошук.
 • Потужні сервери – InMotion Hosting вклав багато коштів у їх обладнання, щоб забезпечити блискавичну швидкість для своїх користувачів. Постачальники завжди можуть оптимізувати швидкість роботи своїх серверів за допомогою програмного забезпечення, але це завжди в основному на основі різних апаратних частин, з яких складається сервер. За допомогою найновішого обладнання вони можуть встановити швидкий і стабільний зв’язок між веб-сайтами та сервером. Як ми вже згадували, InMotion – дещо менша компанія, ніж багато інших великих імен у веб-хостингу. Вони створили лише 2 центри обробки даних, і обидва вони розташовані у США. Вони не доступні на будь-якому іншому континенті, але компанія, безумовно, сильно присутня в районах навколо Ешберна та Лос-Анджелеса.
 • Переконливий час роботи – Їх сервери в мережі більше 99% часу. Це інформація, яку власники веб-сайтів найбільше цікавлять, перш ніж вибрати постачальника веб-хостингу. І це має сенс, оскільки ніхто не хоче розчаровувати своїх відвідувачів (або клієнтів) веб-сайтом в офлайні. З іншого боку, час простою сервера може призвести до значної втрати доходу. InMotion Hosting запускає Linux на своїх серверах Dell, а інфраструктура базується на компонентах Cisco. Це досить сильне поєднання, і результат говорить сам за себе. Ви навряд чи зможете зупинити роботу цих машин, і вони постійно контролюються. Крім програмного забезпечення, є і людський компонент. У компанії працює команда експертів, які не тільки здатні вирішити проблеми, але і запобігти їх збиткові сервери..
 • Безпечний хостинг – Постачальник включає в свій пакет надійних інструментів для безпеки. Ви отримуєте фільтр спаму, який гарантує, що у вашу поштову скриньку будуть прийматися лише справжні електронні листи. Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете створити, з часом ви почнете отримувати регулярні спам-повідомлення, тому іншого способу не існує. Крім того, ви отримуєте Sucuri та Patchman. Sucuri – популярна платформа безпеки веб-сайтів, яка захищає ваш сайт від зловмисного програмного забезпечення. Це гарантує, що ви можете продовжувати створювати свій інтернет-бренд, не турбуючись про загрози. Patchman, з іншого боку, гарантує, що все на вашому веб-сайті належним чином зафіксовано, запобігаючи вразливості. Він також регулярно сканує зловмисне програмне забезпечення та видаляє їх у разі виявлення. Це в основному інший охоронець вашого сервера.
 • Екологічно чисті – Оскільки для запуску сервера потрібно багато енергії, центри обробки даних надзвичайно забруднюють. На щастя, слід зменшити викиди вуглецю за рахунок використання зеленої енергії. Постачальники веб-хостингу зазвичай інвестують у енергію вітру і тим самим сприяють кращому середовищу. Це стає все більш популярним серед хостинг-компаній і навіть InMotion хостинг слідує цим крокам. Підписавшись на їх хостинг-плани, ви також можете допомогти зменшити забруднення.

Мінуси хостингу InMotion

 • Дороге масштабування – Одним із недоліків хостингу InMotion є те, що вони мають дорогі та дешеві плани у своєму репертуарі, але нічого середнього. Це може бути проблемою, якщо ви почнете не вистачати ресурсів і хочете перейти на наступний план, оскільки це вимагатиме від вас вкласти значно більший бюджет. Ми порівняли компанію з іншими популярними в хостинговій індустрії і виявилося, що ціни на них вище середніх. Однак вам потрібно врахувати, що ви отримуєте високу якість за ціною. Ваш єдиний варіант – це, як правило, підписатись щонайменше на рік на контракт, що не зручно для тих веб-сайтів, які потребують сервісу лише пару місяців. Принаймні, у них досить тривалий термін гарантії повернення грошей 90 днів. Протягом 90 днів ви можете вирішити, чи підходить вам довгостроково запускати веб-сайт на їх сервері. Це достатньо часу для роздумів, але, згідно з відгуками, ціни вже є досить великим обігом, щоб потенційні клієнти могли піти..
 • Обмежені основні плани – Їх початковий план може бути недостатньою для всіх, оскільки він обмежує користувача максимум на 2 веб-сайти та 2 бази даних. Можливо, вам доведеться перейти до наступного плану лише для того, щоб дозволити розміщувати більше веб-сайтів, хоча вам ще не потрібно стільки ресурсів. Це означає, що плани InMotion насправді не збалансовані для щоденних користувачів, що змушує витрачати їх на непотрібні оновлення. Якщо ви хочете встановити надійну онлайн-присутність, основного плану напевно не вистачить надовго. Інші постачальники пропонують основні плани, де ви зможете стабільно нарощувати свій дохід в Інтернеті до того моменту, коли вам буде зручно оновити. Це точно не стосується хостингу InMotion.
 • Запускається занадто багато часу, щоб почати – Потрібно пройти непотрібну довгу послідовність сторінок і форм, поки ваш обліковий запис і веб-сайт не будуть готові прокручуватися. Це може забрати великий час вашого часу, тоді як акаунти у інших постачальників можуть бути налаштовані за пару хвилин. InMotion ускладнював ці речі без видимих ​​причин.
 • Безкоштовна резервна копія обмежена – Провайдер досить щедро створює регулярні резервні копії даних вашого веб-сайту, хоча це також має обмеження. І на жаль, ця межа досить низька. Якщо ви хочете регулярно створювати резервні копії, вам потрібно зберегти розмір свого веб-сайту нижче 10 Гб. Інакше ваш єдиний варіант – почати платити за резервні копії. Крім того, резервні копії, старші 4 місяців, автоматично видаляються, тому не сподівайтеся, що вони повернуться далі, ніж у часі. Усі інші послуги, пов’язані із резервним копією, вважаються додатковими платними послугами.

Плюси & Мінуси SiteGround

Що SiteGround намагається довести найбільше, це те, що вони можуть надати саме те, що обіцяють на своєму веб-сайті. Є десятки хостинг-провайдерів, які просто не в змозі виконати свої обіцянки. Коли ви підписуєтесь на їхній план, ви зазвичай виявляєте, що за угодою на вас чекають різні розпродажі та несподівані збори.

На сайті SiteGround ви можете знайти всі типи пакунків для веб-хостингу, які працюють як описано. Існують рішення і для користувачів WordPress, Joomla, Magento, Drupal, PrestaShop та WooCommerce. Крім того, існують спільні, реселлерські, хмарові та спеціальні плани хостингу. Вони можуть забезпечити все, що допомагає вашому веб-сайту вийти в Інтернет та розвиватися. Без зайвих помилок, давайте розглянемо деякі основні аспекти цієї компанії, які ми розглядаємо як переваги!

Плюси SiteGround

Швидкісний хостинг – Що більшість власників веб-сайтів шукають у провайдера веб-хостингу – це швидкість завантаження сторінки. Оскільки Інтернет переповнений дуже конкурентоспроможними веб-сайтами, забезпечення високої швидкості стало обов’язковим для всіх, хто хоче встановити надійну Інтернет-присутність. Іншого шляху немає. Відвідувачі повинні мати можливість безперешкодно переглядати ваш вміст, поки вони не знайдуть те, що хочуть. Якщо ви сповільнити цей процес, вибравши повільний сервіс, вони просто вирішать залишити його і знайти його в іншому місці. SiteGround – один з хостинг-провайдерів, який дотримується високих стандартів щодо швидкості. Це, головним чином, завдяки численним центрам обробки даних, створеним у стратегічних місцях по всьому світу. Після реєстрації потрібно просто вибрати найближче місце, і ви налаштовані.

Багато халяв – Окрім сильного хостингового плану, SiteGround також пропонує вам широкий спектр безкоштовних інструментів та функцій, які допоможуть вам рости. Наприклад, вони дозволяють створити стільки облікових записів електронної пошти та баз даних, скільки вам потрібно. Компанія зберігає дані вашого веб-сайту в безпеці, створюючи щоденні резервні копії. Якщо ваш веб-сайт виходить з ладу, і ви не знаєте чому, завжди є можливість повернутися до попередньої версії. Той факт, що SiteGround надає ліцензію cPanel, лише підкреслює, що вони хочуть робити речі простими та зручними для користувачів. Люди час від часу переключаються на провайдерів, а cPanel – це панель управління, до якої, швидше за все, звикли. Для них це може бути величезною перевагою продовжувати його використовувати. Крім того, вони допомагають вам швидко запустити ваш веб-сайт, включивши в пакет безкоштовний домен та розробник веб-сайтів. Це велика ціна.

Безперечна безпека – SiteGround не дає зайвих обіцянок, коли йдеться про безпеку. Вони просто роблять це, і вам не буде чого скаржитися. На вашому веб-сайті цілодобово відстежуватимуться зловмисні програми та всі види хакерських атак. Вони застосували останні заходи безпеки до апаратної та програмної інфраструктури всіх своїх центрів обробки даних у 6 різних місцях. З високою продуктивністю приходить безпека високого рівня, недарма у них так багато задоволених клієнтів. Їх сервери фізично і практично недоторканні.

Ефективна та корисна підтримка – Ведення бізнесу в Інтернеті покладається на відповідальність за підтримку роботи веб-сайту та його роботи 24/7. Якщо проблема з’являється посеред ночі і спричиняє її збій, вам потрібно знати про це і діяти якнайшвидше. Те саме очікується від провайдера. Їм потрібно швидко дістатись до проблеми і почати працювати над нею, кожна хвилина рахується. На щастя, SiteGround пропонує високий рівень підтримки зі своєю командою експертів. Вони можуть виправити технічні проблеми швидко та ефективно, так що ви можете розслабитися та розслабитися замість того, щоб освіжати ваш офлайн-сайт знову та знову після півночі. Щойно ви повідомляєте про проблему, ви незабаром отримуєте дружню відповідь, і це не займе багато часу, поки її не буде вирішено. Якщо у вас є сайт на базі Joomla, Drupal або WordPress, ви можете отримати допомогу і для цих платформ.

Доступний у багатьох країнах – Наразі SiteGround – це величезна компанія, і хто б міг подумати, що все почалося в маленькій країні Болгарії? Коли їхні послуги набули популярності, вони зробили їх доступними по всьому світу. Оскільки їх штаб-квартира розташована в Болгарії, вона вже звучить перспективно для європейських користувачів, оскільки вона досить близька до всіх тамтешніх країн. Інші центри та офіси даних розташовані в Сінгапурі, Лондоні, Мілані, Чикаго та Амстердамі. Виявляється, вони можуть надавати послуги швидкого хостингу, незалежно від того, де ви знаходитесь на планеті. Вони навіть дозволяють вам перейти на ту валюту, яка вам найбільш зручна для оплати. Загалом, SiteGround – це зручний варіант для людей як географічно, так і економічно.

Оптимізовано для WordPress – Якщо ви віддаєте перевагу запускати свої веб-сайти на WordPress, підписання на план хостингу SiteGround буде для вас дуже корисним. Ви зможете встановити CMS одним натисканням кнопки та почнете працювати відразу. Жодного досвіду не потрібно, і ви можете заощадити набагато більше часу за допомогою додаткових сценаріїв встановлення одним кліком, наданих також SiteGround. Вони значно спростили WordPress та WooCommerce для користувачів на їх спільних, хмарних та виділених серверних пакетах.

Мінуси SiteGround

 • Невеликий дисковий простір за ціною – Компанія досить щедра на безкоштовні доменні імена та бази даних, які вони включають у кожен спільний план. Вони також дозволяють запускати численні веб-сайти на кожному плані та встановлювати велику кількість корисного програмного забезпечення. Але, як виявляється, дискового простору, який вони надають вам із спільним хостинг-планом, не достатньо на тривалий термін. Інші характеристики хороші, але ви не можете очікувати, що ваш веб-сайт довго виживе за допомогою базового плану, який дає лише 10 Гб пам’яті. Це суворий ліміт, який можна перевищити, лише якщо ви перейдете до наступного плану. Не кажучи вже про те, що є кілька інших хостинг-провайдерів, які надають вам необмежену кількість пам’яті хоча б в одному зі своїх основних планів.
 • Ціни ростуть занадто високо – Можна сказати, що SiteGround час від часу пропонує деякі дивовижні знижки, і їх звичайні ціни теж не надто високі. Однак це стосується лише першого року передплати. Після закінчення терміну підписки на 12 місяців вони значно підвищують ціни, вимагаючи від вас значно більше інвестувати в веб-хостинг. Їх плани для цього періоду чудові, і тоді ми рекомендуємо лише поновити підписку, лише якщо ви справді задоволені їх послугами. Підвищення ціни часто буває настільки болючим для підприємств та приватних осіб, що в основному змушує їх перейти до іншого постачальника. Завдяки їх способу виставлення рахунків, ви можете зіткнутися з деякими несподіваними комісіями, оплачуючи свій щомісячний план хостингу. Перевага щомісячного виставлення рахунків полягає в тому, що ви можете зупинятись, коли захочете. Оскільки контракт триває лише 30 днів, вам не потрібно турбуватися про додаткові витрати, якщо справи не співпадають із вашим веб-сайтом. На жаль, SiteGround стягує з вас 14,95 дол. США, якщо ви вирішите піти. Звичайно, ви дізнаєтесь це лише після відходу від постачальника.
 • Переважно вигідні підприємства – Послуги, що пропонуються постачальником, більше підходять для бізнесу, ніж для окремих проектів. Незважаючи на цей факт, SiteGround все ще рекламує себе як всебічне рішення, рекомендоване для всіх. Ми б сказали, що їхні плани є досить дорогими для блогера чи того, хто хоче веб-сайт для інших особистих цілей. Так, він є повнофункціональним, і ви, швидше за все, не матимете жодних проблем, але є багато інших доступних варіантів, пропонованих іншими компаніями. SiteGround – це не той тип постачальників, який надає вам пакет функцій і залишає вас у спокої. Вони також готові надати вам підтримку та допомогти вашому бізнесу розвиватися.

SiteGround vs InMotion – який краще?

З моменту створення InMotion двома хлопцями ще в 2001 році, компанія сильно зросла. Зараз він вважається однією з найбільш швидко зростаючих компаній серед хостинг-провайдерів. Вони не просто хочуть розширюватися, вони також хочуть удосконалюватися. Для досягнення своєї мети вони застосовують інший підхід і протистоять усім складним елементам, які роблять їх послугу вигідною для клієнтів.

Ось чому вони включають такий специфічний та універсальний набір особливостей у кожен із своїх планів. Крім того, їхня довга гарантія повернення грошей та повна незалежність від компанії – це те, що найбільше задовольняє людей. SiteGround також є сильним конкурентом, коли мова йде про безкоштовні інструменти та функції.

Вони присвячені наданню високошвидкісних серверів, які забезпечують надзвичайну роботу користувачів для відвідувачів веб-сайту. SiteGround доступний у більшості регіонів, ніж InMotion, оскільки вони зосереджені на досягненні більш широкої аудиторії. Поки вони розширюються, їм також вдається запропонувати високоякісні послуги. Чудове обслуговування клієнтів – ще одна річ, до якої ви матимете доступ під час розміщення свого веб-сайту.

Як бачите, і SiteGround, і InMotion є досить сильними альтернативами, коли справа стосується веб-хостингу. Що вам потрібно зробити тут, це врахувати кожну дрібницю та вибрати план хостингу, який найбільше відповідає вашому веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector