InMotion хостинг проти BlueHost – який хостинг-провайдер найкращий?

inmotion-hosting-vs-bluehost


Індустрія веб-хостингу змінюється щодня. Нові компанії з’являються, пропонуючи нові захоплюючі можливості хостингу для веб-сайтів з великою ідеєю, як той, який ви плануєте будувати. Головне, щоб переконатися, що ви вибрали правильний, – бути в курсі.

Існує величезна кількість інформації для всіх різних хостів, і їх важко просіти, тому ми поглянемо на кілька компаній-хостингів і подивимось, як вони складаються поруч. У цій статті ми будемо порівнювати двох кращих хостинг-провайдерів там: InMotion та BlueHost.

Почнемо з короткого огляду BlueHost.

BlueHost – лідер хостингової галузі

BlueHost був заснований у 2003 році Меттом Хітоном, і вони є одним з найбільших імен на веб-хостингу сьогодні. Разом зі своїми дочірніми компаніями; Hostmonster, FastDomain та iPage вони розміщують понад 2 мільйони доменів.

Про BlueHost можна сказати багато, вони риби з великим іменем у жвавому ставку. Тож як ми можемо зрозуміти, чи правильно вони для нас? Що ж, давайте подивимось на деякі речі, які я вважаю перевагами та недоліками роботи з BlueHost.

Плюси BlueHost

BlueHost пропонує респектабельний спектр функцій з великими іменами та опціями підтримки для всіх потреб своїх клієнтів:

 • Протягом 15 років BlueHost створив собі ім’я як надійний хостинг-сервіс. Вони пропонують широкий спектр якісних послуг, про які вони добре відомі. Маючи велике ім’я, це означає, що там багато інформації про те, як ця компанія працювала для інших у минулому. Погляньте, що говорять інші про BlueHost, і подивіться, чи не можете ви самі прийти до висновку.
 • Хороші навчальні ресурси. На борту нових користувачів є невід’ємною частиною хорошої хостингової компанії, а BlueHost має шрифт відмінних навчальних ресурсів, щоб привернути нових користувачів до сервісу. BlueHost також використовує стандартний cPanel в галузі, і може навчити вас важливим навичкам, які допоможуть вам рухатись до вашого веб-сайту.
 • Спеціальні пропозиції. Як і будь-яка хороша хостингова компанія, BlueHost має часті спеціальні пропозиції щодо знижок на різні свої послуги хостингу. Ознайомтеся і з їхніми дочірніми компаніями і дізнайтеся, чи не можете ви отримати хороші пропозиції.
 • Підтримка клієнтів. Переконайтесь, що ваші клієнти мають необхідну підтримку – це один з найважливіших факторів для хорошої компанії з веб-хостингу. Особливо, коли ви тільки починаєте, ресурси підтримки можуть зробити або порушити ваш хостинг. BlueHost пропонує цілодобову підтримку телефону, а також підтримку в прямому чаті.
 • Гарантія повернення грошей. BlueHost пропонує 30-денну гарантію повернення грошей за свої послуги. Якщо ви скасуєте хостинг-послугу протягом 30 днів, ви отримаєте повне відшкодування за послуги хостингу. Хоча є певний тонкий шрифт, тому корисно перевірити його їх веб-сайт.
 • Ресурси з великими іменами. Бути одним із великих хлопців означає, що BlueHost має у своєму розпорядженні достатньо ресурсів, щоб дійсно зосередитись на задоволенні клієнтів. Хороша компанія, що займається веб-хостингом, настільки ж хороша, як задоволені їх клієнти, тому це важливий фактор.
 • Як я вже говорив раніше, BlueHost використовує стандартний інтерфейс cPanel та пропонує широку базу знань для нових користувачів. Інтерфейс cPanel широко відомий своєю простотою у використанні, і ці фактори поєднуються, щоб зробити BlueHost дуже зручним для користувачів. Дійсно приваблива якість для нових розробників власників бізнесу, які прагнуть розширити Інтернет.
 • Відмінний сервіс. BlueHost витратив 15 років, відточуючи свої навички, щоб принести вам найкращі послуги веб-хостингу. На цьому шляху були деякі удари, але їхня репутація одного з провідних веб-хостів є справжньою. Веб-сайти, розміщені BlueHost, дуже швидкі, а діапазон доступних функцій дуже розумний для цінового діапазону та структури.

Мінуси BlueHost

Очевидно, що має бути щось, що BlueHost не робить краще. Ось кілька напрямків, де конкуренція має тенденцію трохи попереду BlueHost:

 • Хоча BlueHost пропонує чудові швидкості за своїм ціновим діапазоном та структурою функцій, деякі інші послуги, як правило, перевершують їх у цій категорії. Однак BlueHost дуже чесно ставиться до своїх послуг і прозоро надає точну інформацію про характеристики всіх своїх серверів та функцій.
 • BlueHost має розумну структуру ціноутворення, яка, як правило, вигідне в порівнянні зі своїми конкурентами, але іноді може вийти з ладу. Деякі плани та розширені функції коштують дорожче, ніж аналогічні поступки від їх конкуренції, і, схоже, ви майже платите за підтримку та впізнаваність бренду, а не за функції.
 • Обмежені плани зберігання. На відміну від більшості інших хостинг-компаній, BlueHost не пропонує необмежене зберігання даних зі своїми хостинг-планами. Хоча ціни дуже розумні, це неабиякий недолік порівняно з деякими іншими хостами з необмеженими можливостями.
 • Проблеми з великими іменами. Наявність впізнаваного бренду може бути великою перевагою для компанії; це приваблює бізнес та формує довіру до ваших потенційних клієнтів та інвесторів. Але, маючи на увазі, є і деякі проблеми, пов’язані з тим, що бути великою компанією. Будучи великим іменем, ви можете стати мішенню для кібератак, як ми бачили раніше з BlueHost. Це також може зробити величезну різницю в рівні контролю якості та якості обслуговування клієнтів.

Для BlueHost деякі недоліки можуть здатися величезними червоними прапорами, але в цілому вони є надійною хостинговою компанією, яка надійна модель та широкий спектр ресурсів та можливостей роблять їх привабливим варіантом для широкого кола веб-сайтів.

Тож наступним нашим маршрутом є ознайомлення з InMotion.

Хостинг InMotion – стабільність & Масштабованість

InMotion – ще одна велика марка, порівнянна з BlueHost. З 2001 року вони розробили свою клієнтську базу до понад 300 000 доменів, і вони висловлюють великі претензії щодо найкращої ефективності серед усіх хостинг-компаній.

Незважаючи на це, багато цих компаній, що займаються великими іменами, можуть розмовляти великими розмовами зі своїм визнанням бренду, а потім розпадатися під серйозною ретельністю. Давайте подивимось, що InMotion приносить до столу, перш ніж ми побачимо, як дві компанії порівнюють сторону.

Плюси хостингу InMotion

 • Обслуговування клієнтів. InMotion робить величезний акцент на підтримці клієнтів для їх маркетингу. Вони пропонують підтримку в США за допомогою телефону, електронної пошти, квитків або чату наживо. Більшість із нас мали справу з обслуговуванням клієнтів, і ми знаємо, як це може здатися, що компанії це не хвилює. InMotion, здається, дуже прихильний до того, щоб розвіяти цю ідею, проте багато задоволених клієнтів із задоволенням повідомляють про відмінний сервіс у місцях їх підтримки..
 • InMotion має 99,926% середнього часу роботи. Це в нижній частині найкращих середніх, але це все ще дуже хороший середній показник. Їх фактичний час роботи також часом краще, ніж це. Ще один хороший стандарт, який можна судити, – це час на перший байт (TTFB). Тобто, скільки часу потрібно, щоб сервер відповідав після того, як відвідувач зробив запит. InMotion був протестований на базовому веб-сайті WordPress на спільному плані хостингу близько 0,528 секунд для TTFB.
 • InMotion пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів, що значно довше, ніж 30-денна гарантія BlueHost. Для деяких клієнтів це може бути фактором збитку або перерви, особливо тих, хто хоче одразу знизити плату за цілий рік, щоб заощадити гроші, не максимізуючи їхній фактор ризику.
 • Спеціальні пропозиції. Як і багато компаній галузі, InMotion має безліч спеціальних пропозицій та безкоштовних функцій. Завжди корисно провести кілька досліджень того, що пропонує кожна компанія на даний момент, щоб побачити, чи не можете ви отримати кращу угоду десь в іншому місці.
 • Безкоштовне резервне копіювання даних. Надійне резервне копіювання даних є дуже важливою частиною хорошого сервісу хостингу, оскільки більшість людей не надто прагнуть втратити всі свої дані. Резервні копії, зроблені InMotion, вільні для завантаження, що привабливо порівняно з іншими компаніями, які беруть участь у пошуку резервних даних.
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів. Це великий плюс для людей, які багато стрибають, або можуть бути незадоволені приймаючою компанією, яку вони обрали для свого веб-сайту. InMotion пропонує безкоштовну послугу передачі веб-сайтів із нульовим простоєм для сайту, коли вони здійснюють передачу.
 • Гарна спільнота підтримки. Будучи ще одним великим іменем у галузі, InMotion має вірну спільноту клієнтів та послідовників, які формують надійну базу знань та підтримки для тих, хто хоче розпочати роботу з InMotion. InMotion також є одним з небагатьох справді незалежних брендів у цій галузі, що дозволяє їм по-справжньому зосередитись на своїй спільноті клієнтів та задоволенні їх підтримки клієнтами..
 • Як і BlueHost, InMotion використовує для свого інтерфейсу стандартний cPanel. Панель управління проста у використанні, і там є багато інформації та літератури про її ефективне використання. InMotion також інтегрує інтерфейс cPanel безпосередньо на панель приладів, тобто вам не знадобляться окремі облікові записи для входу для вашого cPanel та рахунків..
 • Акредитація BBB. На відміну від BlueHost, InMotion Hosting, Inc. була акредитована Бюро кращого бізнесу з 2003 року. Вони мають рейтинг A +, що означає, що вони отримали дуже високий показник щодо обслуговування та задоволеності клієнтів..

Мінуси хостингу InMotion

 • Структура цін. Пошук потрібного сервісу за прийнятною ціною – це назва гри тут. Ніхто не хоче платити більше, ніж потрібно за послугу, яка може навіть не коштувати. InMotion має дуже низькі ціни на рекламу для своїх планів, але це річні плани, де вам потрібно буде придбати весь рік одразу. Вони мають доступні плани, але існують великі обмеження, про які я розповім далі.
 • Обмеження веб-сайту. Кількість дозволених баз даних на вашому веб-сайті визначає, які програми можна запускати та як працюватиме ваш веб-сайт в цілому. Кількість веб-сайтів, які ви можете мати в одному домені, також є важливою точкою продажу для багатьох хостинг-послуг. InMotion, на жаль, встановлює суворі обмеження цих можливостей, обмежуючи кількість веб-сайтів та баз даних навіть при їх дорожчих планах.
 • Фокус на бренді. InMotion пропонує широкий спектр послуг, спеціалізованих для різних типів веб-сайтів. Це може бути добре, якщо ви знайдете щось, що ідеально відповідає вашому веб-сайту, але це може бути і болем, якщо ви не зовсім знаєте, що хочете. Навіть якщо ви знаєте, чого ви хочете, компанія, яка поширює свою увагу на стільки моделей обслуговування, може викликати проблеми для деяких клієнтів, які можуть отримати більш спеціалізовану увагу від більш цілеспрямованої компанії.
 • Повільна перевірка. InMotion дуже піклується про свою безпеку і вимагає підтвердження телефону для всіх нових клієнтів. Немає можливості миттєво отримати доступ до свого облікового запису. Процес підтвердження вашої особи може зайняти довгий час. Деякий клієнт навіть повідомив, що вимагає надіслати зображення свого посвідчення особи. Хоча це добре для безпеки, це може стати поворотом для багатьох потенційних клієнтів.
 • Проблеми з великими іменами. Як і BlueHost, InMotion – відома компанія з великою кількістю встановлених клієнтів. Хоча це забезпечує ряд чітких переваг, це може перетворити певні аспекти роботи з компанією в необгрунтований головний біль.

Отже, як бачите, між цими двома компаніями є на що подивитися. Обидва мають чіткі переваги та недоліки, а їх продуктивність та репутація дуже порівнянні. Отже, як ми обираємо, який саме для нас підходить?

Як вони складаються?

Вирішити, яка хостингова компанія краще, може стати проблемою. Існує велика кількість різних питань, і кожна компанія пропонує абсолютно різний спектр послуг та спеціальних пропозицій. Це насправді залежить від того, що ви шукаєте, але якщо ми хочемо детальніше ознайомитись, e може поділити його на три категорії: функціональність, підтримка, і ціна.

Функціональність

Обидва веб-сайти можуть похвалитися вражаючою статистикою швидкості та часу роботи, необмеженим простором на диску, безкоштовним доменним іменем на один рік та гарантією повернення грошей на їх обслуговування. Гарантія InMotion втричі довша, ніж BlueHosts, хоча BlueHost може похвалитися провідним обладнанням та простором роботи.

В цілому, BlueHost, здається, працює на кращому рівні, але різниця в ціні та структура – це те, що насправді буде впливати на цей фактор. BlueHost пропонує безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів із шаблонами разом із безкоштовним Cloudfare CDN та безліччю знижок залежно від того, хто звертається до вашої послуги. InMotion також пропонує цілий ряд безкоштовних варіантів з їх хостинговим планом хостингу, включаючи безкоштовні інструменти та шаблони для побудови, безкоштовні міграції, безкоштовне зберігання SSD, &c.

Неограничена пропускна здатність навіть у програмах знижок для InMotion робить її привабливою в низькому ціновому діапазоні, хоча, можливо, BlueHost пропонує більш високі показники продуктивності та підтримки за рахунок більш дешевих планів.

InMotion починає розвиватися вперед, коли дивишся на більш дорогі плани, однак, покращення продуктивності та можливостей, як правило, перевершує BlueHost в міру подорожчання..

Підтримка

Підтримка клієнтів та навчальні ресурси, пропоновані хостинг-компанією, є одними з найважливіших факторів для багатьох клієнтів. Навіть якщо ви не плануєте коли-небудь потребувати підтримки клієнтів, наявність знань та досвіду у випадку, якщо ви зіткнетесь з проблемою, є безцінним надбанням.

Обидві компанії мають широкі центри знань, де нові користувачі можуть навчитися ефективно використовувати свої послуги хостингу, і обидві компанії пропонують підтримку чату в реальному часі для своїх клієнтів. Хоча обидві компанії пропонують підтримку по телефону, лише BlueHost пропонує цілодобову. З іншого боку, InMotion також пропонує підтримку клієнтів через систему квитків або дзвінки по Skype.

InMotion трохи менше, ніж BlueHost, і це проявляється у їх відданості задоволенню клієнтів. Незважаючи на те, що їх можливостей може здатися трохи бракує для порівняння, їх репутація підтримки клієнтів є феноменальною. Вам буде важко знайти людину, яка постійно розчарована варіантами підтримки клієнтів InMotion.

Зважаючи на це, підтримка телефонів BlueHost цілодобово може бути дуже корисною для тих клієнтів, які не хочуть пройти автоматизовану службу або систему квитків, щоб отримати підтримку, а команда експертів із підтримки BlueHost також має дуже хорошу репутацію для вирішення питань..

Зрештою, це буде залежати від того, яка підтримка вам потрібна, і яку саме. Обидві компанії пропонують дуже надійну підтримку клієнтів, якої має бути достатньо, щоб ви були задоволені веб-хостингом.

Ціна

Як бачите, обидва сервіси пропонують широкий спектр функцій та підтримки. Ці відмінності свідчать про деякі очевидні переваги та недоліки. Одним з найважливіших факторів для більшості клієнтів буде саме цей ціна. Скільки коштує кожна послуга та як порівнюють ціни?

 • BlueHost пропонує спільний хостинг починаючи з $ 3,95 на місяць, VPS хостинг починаючи з $ 19,99 на місяць, і виділений сервер хостингу починається від $ 79,99 на місяць. Їх діапазон варіантів здається досить обмеженим, але їх плани дуже універсальні, і їх можна ефективно використовувати для широкого кола моделей веб-сайтів.
  • Для людей, які тільки починають, їх спільні плани, мабуть, найкраща ставка, і вони починаються від $ 3,95 на місяць (зазвичай 7,99 дол. США) для базового плану з обмеженим SSD-накопичувачем, субдоменами, зберіганням електронної пошти та відсутністю спеціальних пропозицій чи функцій. План плюс становить 5,95 долара на місяць (як правило, 10,99 дол. США) і пропонує необмежену кількість веб-сайтів, SSD-пам’яті, субдоменів та електронної пошти. План плюсів також містить 200 доларів у маркетингових пропозиціях. Пакет вибору плюс плюс також становить 5,95 дол. На місяць (як правило, 14,99 дол. США), і він пропонує всі функції необмежену всіма додатковими пакетами та пропозиціями.
 • В русі пропонує надзвичайно широкий спектр варіантів різної ціни, розроблених з урахуванням потреб вашого веб-сайту. Їх плани коливаються від $ 3,99 на місяць для базового хостингу для спільного бізнесу, аж до їх спеціальних планів сервера, які починаються від $ 95 на місяць
  • Їх спільний бізнес-хостинг, який нараховує 50% знижки, оснащений безкоштовним SSD-накопичувачем, встановленням у один клік із 400+ додатками та безкоштовним доменом.
  • Вони мають спеціалізований хостинг WordPress, починаючи з $ 4,99 на місяць. Ці плани розроблені для оптимізації веб-сайтів на базі WordPress та забезпечують високу швидкість та надійність. Це те, що ви шукаєте, якщо ви хочете створити сайт WordPress.
  • Інший цікавий варіант – пакет реселерів, який спеціалізується на тих, хто зацікавлений у перепродажі доменів. Вони починаються від $ 13,99 на місяць і дозволяють розміщувати власних клієнтів та перепродавати домени з необмеженими веб-сайтами.

Отже, як ми бачимо, діапазон цін на обидві послуги дуже різний. InMotion має набагато більш універсальну структуру, зі спеціалізованими планами щодо WordPress або перепродажу домену. З іншого боку, BlueHost пропонує своїм клієнтам неперевершену ефективність та величезну кількість ресурсів, які вони можуть використовувати на свою користь. Плани BlueHost також набагато дешевші.

Зрештою, це залежатиме від типу веб-сайту, який ви хочете зробити. Люди, які тільки починають, напевно віддадуть перевагу BlueHost для своєї простоти, тоді як більш спеціалізовані клієнти, напевно, виберуть InMotion завдяки своїй універсальності та можливостям.

Вердикт: InMotion або BlueHost?

Обидва хостинг-сервіси мають десятиліття надійного обслуговування під своїми поясами, і жоден з них не зазнав серйозних серйозних проблем. BlueHost – це більш широке ім’я, і ​​хоча це іноді може означати нестабільне обслуговування клієнтів та задоволення, BlueHost дійсно підходить до платівки, коли справа стосується підтримки їх клієнтської бази.

Ефективність також повністю рівномірна, InMotion стає дійсно більш привабливим варіантом, якщо ви шукаєте спеціалізований план. Клієнти, які дивляться на ці дві компанії, ймовірно, в кінцевому рахунку будуть задоволені незалежно від того, з чим вони йдуть, але завжди добре приймати обгрунтоване рішення, а не поспішне.

Зважаючи на це, буде важливо подумати про тип веб-сайту, який ви хочете створити, і як ви очікуєте, що різні функції обох служб працюватимуть на вашу користь. Моя рекомендація – дивитися в обидві компанії самостійно, можливо, навіть поговорити з представником і побачити, чи не можете ви знайти щось, що підходить саме вам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map