InMotion Hosting vs Hostinger – Який хостинг-провайдер найкращий?

inmotion-vs-hostinger


Hostinger та InMotion Hosting – це дві компанії, з якими ми хотіли довго порівнювати. Зараз нарешті прийшов час, і ми можемо опублікувати вам цей детальний огляд про переваги та недоліки цих двох. Однак ми не тут, щоб сказати вам, яка компанія краща.

Оскільки кожен хостинг-провайдер відрізняється, тут ми не можемо чітко оголосити переможця. Натомість ми тут, щоб допомогти вам визначити, який постачальник кращий для ваших власних цілей. В кінці цієї статті ви зможете легко зробити вибір, виходячи з деталей, якими ми збираємося поділитися.

Ми поговоримо про ціни, час роботи, підтримку клієнтів, апаратне забезпечення та безкоштовні функції, які ви можете отримати, підписавшись. Незважаючи на те, що є меншою компанією в цій галузі, InMotion забезпечує чудову підтримку клієнтів та продуктивність на основі найновішого обладнання.

З іншого боку, Hostinger має велику репутацію у наданні простих у користуванні послуг, до яких можуть підписатися недосвідчені користувачі. Будучи для початківців зручними, їхні послуги також надійні та швидкі порівняно з галузевими стандартами. Без зайвих прихильностей, поглибимося в деталі!

Про хостинг InMotion

Зазвичай існує значна різниця у думках старших користувачів та новачків, коли мова йде про компанії, що займаються веб-хостингом. З InMotion це точно не так, оскільки вони надають досить переконливі пакети хостингу для обох груп клієнтів.

Вони завжди добре ретельно досліджували потреби своїх клієнтів. На початку компанія була дуже маленькою. У 2001 році два хлопці вирішили присвятити свій час роботі в крихітному кабінеті. У них було лише один виділений сервер і телефон.

Вони дбали про технічне обслуговування, надаючи підтримку своїм клієнтам та піклуючись про весь бізнес. Хоча на початку на сервері було лише кілька користувачів, компанія набула такої популярності, що тисячі користувачів сьогодні підписуються на свої хостинг-пакети..

InMotion забезпечує відмінне обслуговування клієнтів, високоякісне обладнання та безліч корисних функцій у вигляді інтернет-програмного забезпечення та додатків. Після майже двох десятиліть у цій галузі вони змогли стати однією з найкращих компаній-хостингів. Давайте подивимось, що робить InMotion таким чудовим конкурентом на ринку веб-хостингу.

Плюси і мінуси хостингу InMotion

Плюси InMotion

Немає зобов’язань – У InMotion вам не потрібно негайно брати на себе зобов’язання хостингу. Якщо вам це не подобається, ви можете повернути гроші, якщо ви скасуєте підписку протягом 90 днів. Порівняно з іншими хостинг-провайдерами, можна сказати, що їх 90-денна гарантія є досить щедрою пропозицією. Більшість інших компаній дають 60 днів, але гарантії на 30 та 15 днів також не рідкість.

Цінні хостингові пакети – InMotion відрізняє себе від конкуренції, пропонуючи пару необмежених функцій у кожному з своїх пакетів. До них належать необмежений переказ та необмежене зберігання. Обидві ці функції дуже корисні для різних типів веб-сайтів.

Якщо передача даних і дисковий простір особливо важливі для вашого веб-сайту, то ви точно будете задоволені планом хостингу InMotion. Постачальник включає ці функції навіть у свій найпростіший план, що дозволяє вам почати з жорстким бюджетом.

Корисні халяви – Провайдер готовий безкоштовно надати користувачам багато матеріалів. По-перше, ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я незалежно від того, який хостинг-пакет ви виберете. Цей домен можна отримати в процесі реєстрації або передачі сайту.

Це чудова новина, оскільки ваш домен стане основою вашого веб-сайту. По-друге, ви отримуєте безкоштовні кредити, які можна використовувати для просування вашого сайту в Інтернеті. InMotion надає кредити для Bing, Yahoo та Google AdWords, що дозволяє заохочувати додатковий трафік з цих джерел.

Але це ще не все! InMotion також захищає ваші дані за допомогою автоматизованих резервних копій безкоштовно. Якщо все піде не так, ви можете легко повернутися до старішої версії даних вашого веб-сайту.

Спеціальна підтримка – Вам не потрібно бути експертом, щоб придбати хостинг-пакет та створити інтернет-бренд. Однак вам, безумовно, потрібна досвідчена команда підтримки клієнтів, яка має вашу спину. Хоча InMotion надає видатний сервіс, речі в технологічному світі часом можуть бути досить непередбачуваними.

Їхня підтримка клієнтів готова відповісти, чи потрібна вам порада чи швидке вирішення проблеми, з якою ви зіткнулися. Ви можете зв’язатися з ними через різні канали, включаючи телефон, чат у прямому ефірі та електронну пошту або заповнивши форму на їх веб-сайті.

InMotion може бути меншим, ніж інші провідні компанії, але вони напевно знають, як забезпечити видатну підтримку клієнтів. Крім цього, ви можете відвідати їх всебічну базу знань. Користувачі, які потребують швидкого виправлення, доступні безліч корисних посібників, поширених запитань, відео-уроків та статей.

Апаратура високого класу – Якщо ваш веб-хостинг-провайдер використовує новітні технології для своїх серверів, то ваш веб-сайт обов’язково завантажиться з блискавичною швидкістю. InMotion – одна з компаній, яка не цуралася інвестицій у апаратне забезпечення високого класу.

Вся справа в швидкості спілкування між сервером і веб-сайтом. Є ще кілька факторів, які визначають швидкість завантаження, але якщо обладнання не достатньо потужне, то більше нічого не зможе допомогти ситуації.

InMotion має лише 2 центри обробки даних, що може здатися не переконливим, але принаймні ці два є повнофункціональними та повністю надійними.

99% часу роботи – Сервери InMotion працюють і працюють понад 99% часу. Це є вирішальним фактором для бізнесу, оскільки навіть година простою може призвести до значних втрат доходу для них. Насправді, “висока тривалість роботи” або “надійний час роботи” є одними з найбільш шуканих термінів, коли підприємства хочуть знайти альтернативу веб-хостингу для свого веб-сайту.

Їх сервери базуються на високотехнологічній технології. Вони використовують сервери Dell, на яких працює операційна система Linux, та встановлені компоненти Cisco. Ці три імені говорять самі за себе, оскільки було б прикро за ці передові технології відпускати сервери.

Незважаючи на такий надійний набір апаратних засобів, в InMotion також працює група експертів. Вони забезпечують постійний час роботи серверів і усувають кожну проблему, можливо, ще до того, як вони навіть стануть видимими для користувача.

Програмне забезпечення безпеки – InMotion дає вам фільтр спаму, який є простим, але високоефективним інструментом, який може заощадити вам багато часу. Замість того, щоб вручну вибирати важливі електронні листи серед великої кількості спаму, інструмент фільтрує їх для вас, щоб ви могли чітко бачити, що важливо у папці “Вхідні”.

Крім того, ви отримуєте дві дуже популярні платформи безпеки, включаючи Patchman та Sucuri. Patchman, як видно з назви, постійно оновлює все, тим самим запобігаючи вразливості вашого сайту до атак. Основна мета обох цього програмного забезпечення – захист ваших даних від зловмисного програмного забезпечення та DDoS-атак, якесь доповнення один одного в цих завданнях.

Екологічно чисті – Не дивно, що дата-центрам потрібно багато енергії, щоб нормально функціонувати. Зазвичай це означає, що такі компанії залишають значний слід вуглецю, завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Сьогоднішня технологія дозволяє нам генерувати енергію з поновлюваних джерел і таким чином використовувати її для повсякденного життя, захищаючи земну кулю від забруднення. Серед хостинг-компаній стали все більш популярними використовувати зелену енергію.

InMotion, будучи однією з найбільш високотехнологічних компаній у цій галузі, також почала використовувати екологічну енергію, що дозволяє зменшити збитки, нанесені на планеті, підписавшись на один із своїх хостинг-планів..

Мінуси InMotion

Вищі середні ціни – Ми радимо вам уважно отримати доступ до цін на хостингу InMotion. Звичайно, їх основні плани можуть здатися доступними, тоді як вони поступово масштабують свої ціни до найдорожчих спеціалізованих серверів. Практично всі провайдери дотримуються однієї схеми.

Однак виявляється, що в цілому ціни на InMotion вищі за середні, якщо порівнювати їх з аналогічними пакетами, пропонованими іншими компаніями. Ще одним невтішним фактором є те, що ви не можете платити щомісяця, вони хочуть, щоб ви взяли на себе зобов’язання принаймні цілий рік.

Їх 90-денна гарантія повернення грошей – ваш єдиний шанс безболісно скасувати підписку. Цифри говорять про те, що потенційні клієнти вирішують виїхати після огляду цін, незважаючи на велику гарантію.

Непотрібні обмеження – Основні плани хостингу досить потужні на хостингу InMotion, проте існують деякі суворі обмеження. План запуску дає вам найнеприємніший, обмеживши кількість веб-сайтів, які ви можете мати до 2.

Хоча є й інші приємні функції, багато користувачів все ще не можуть рости далі лише через це обмеження. В основному InMotion змушує їх перейти на більш дорогий план, який, можливо, ще не відповідає їхньому бюджету. Не кажучи вже про те, що ви можете швидко знайти постачальника, який дозволяє запускати необмежену кількість веб-сайтів з базовим пакетом.

Довгі налаштування та активація – InMotion має незвичну політику щодо налаштувань та перевірки веб-сайтів. На виконання цих завдань потрібен непотрібно довгий час, а інші провайдери дозволяють активувати ваш рахунок та веб-сайт набагато швидше.

Сувора політика резервного копіювання – Служба автоматичного резервного копіювання, що надається компанією, є чудовою справою на початку, але вона може стати додатковою витратою, якщо ви не будете обережні. Після того, як розмір даних вашого веб-сайту перевищить ліміт 10 Гб, вам потрібно буде оплатити резервні копії, а не отримувати їх безкоштовно.

Крім того, резервні копії не доступні назавжди. З часу створення резервної копії вона стає доступною протягом 4 місяців до її видалення. Ви просто не можете піти далі назад у часі.

Про хостингер

Тисячі людей підписуються на плани Хостінгера щодня, додавши до цього часу 29 мільйонів акаунтів. Цифри не брешуть; цей постачальник, безумовно, надає сервіс вище середнього рівня для своєї цільової аудиторії. Тепер єдине, що вам потрібно з’ясувати, потрапляєте ви до тієї групи людей чи ні.

Ми можемо вам допомогти, виклавши всі переваги та недоліки постачальника. Згідно з їх веб-сайтом, ви отримуєте від них повністю зручний, швидкий та надійний сервіс із найвищою безпекою, кваліфікованим персоналом підтримки клієнтів та безліччю безкоштовних.

Звучить добре, правда? Однак завжди потрібно бути трохи скептично ставиться до цих провайдерів. Багато разів ці послуги не є настільки хорошими, як вони стверджують, що вони є. По-перше, розглянемо деякі найкращі функції, які надає Hostinger. Тоді ми збираємось показати вам декілька потенційних порушників.

Плюси і мінуси хостингу

Плюси хостингу

Потужні сервери – Сьогодні, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був успішним, вам потрібно забезпечити швидке завантаження сторінки. Якщо для завантаження вашого веб-сайту потрібно більше пари секунд, ви можете попрощатися з більшістю відвідувачів.

На щастя, Hostinger забезпечує швидке з’єднання зі своїми висококласними серверами та інфраструктурою. Вони створили центри обробки даних у Європі, США та Азії, зробивши їхні послуги доступними у всьому світі. Їх обладнання може гарантувати користувачам 1000 Мбіт / с.

Навіть якщо ви використовуєте вимогливу тему для свого веб-сайту, для завантаження, ймовірно, не знадобиться більше 1 секунди. Якщо швидкість – один із ваших пріоритетів, ви не можете помилитися з Hostinger.

Зручний для користувачів – Послуги хостингу часом можуть бути досить складними, особливо для недосвідченого користувача. Основна увага Hostinger – зробити так, щоб початківцям було неприємніше використовувати хостинг-сервіс. Вони переконалися, що відсутність досвіду не стане проблемою для всіх, хто хоче зареєструватися у своїх службах.

Панель управління в Hostinger трохи інша. Він використовує мінімалістичний, барвистий дизайн з макетом, який легко орієнтуватися. Кожен варіант має невеликий опис, написаний на ньому, якщо ви не відразу зрозумієте, що це робить.

На цій смарт-панелі управління ви можете знайти всі інструменти та параметри, необхідні для керування веб-сайтом та обліковим записом хостингу. Нічого прихованого або важкого знайти, ви можете дістатися до всього за кілька клацань.

Безпека та конфіденційність поза SSL – Це вже не така вже й велика справа, коли хостинг-провайдер пропонує безкоштовні SSL разом зі своїми планами. Настільки важливо, щоб на вашому веб-сайті встановлено SSL, що ви навіть не повинні розглянути можливість його запуску.

Вам потрібно більше, ніж SSL, щоб бути повністю безпечним в Інтернеті. Хостингер впевнений, що існують додаткові заходи безпеки, які захищають дані вашого веб-сайту. Незалежно від того, який план ви вибрали, ви отримуєте платформу безпеки під назвою Bitninja, яка надає вам безліч корисних функцій.

Він постійно захищає вас від DDoS-атак, зловмисних програм, грубої сили та всіляких інших атак, які ви можете отримати від хакерів. Крім того, ви отримуєте SpamAssassin – фільтр спаму, який видаляє повідомлення електронної пошти, які ви в будь-якому випадку перемістите в кошик. Ще одна річ, яка доводить, що Hostinger серйозно ставиться до безпеки – це їх безкоштовне резервне обслуговування.

Безкоштовний веб-сайт – Хостингер має велику перевагу перед багатьма іншими постачальниками своїх веб-сайтів. Ви не тільки отримаєте надійний та потужний план веб-хостингу, але також зможете без проблем створити свій веб-сайт. Не базовий неохайний веб-сайт, але той, який виглядає справді професійним.

Кінцевим результатом стане унікальний веб-сайт, не той, який люди масово виробляють на інших платформах. Існує широкий спектр шаблонів веб-сайтів на вибір з великою кількістю параметрів налаштування в кожному з них.

Після того, як ви закінчите новий веб-сайт, Hostinger запропонує вам безкоштовно зареєструвати доменне ім’я. Щоб отримати безкоштовний домен, вам потрібно вибрати Бізнес або Преміум-план.

Вражаюча база знань – Хостингер прагне ділитися знаннями та надавати своїм користувачам швидкі виправлення та пояснення щодо веб-сайтів та хостингу взагалі. Ось чому вони створили власну базу знань, де можна легко знайти теми, які вас цікавлять, використовуючи панель пошуку.

Для кожного користувача доступні численні відеоуроки, путівники та корисні статті. Це прекрасна можливість для тих, хто не має досвіду веб-хостингу, швидко дізнатися щось. Ви навіть можете використовувати їхній чат у прямому ефірі як базу знань. Їх обслуговуючий персонал навчений спілкуватися з клієнтами як викладачі.

Доступні плани – У Хостінгері ви можете знайти досить потужні плани хостингу, навіть якщо у вас щільний бюджет. Якщо порівнювати його з деякими іншими провідними хостинг-провайдерами у грі, виявляється, що їх ціни досить низькі. Крім того, ви отримуєте безліч безкоштовних функцій з кожним із своїх планів.

Тепер ми усвідомлюємо той факт, що існує декілька тактик в дії, які змусять вас заплатити трохи більше, але це майже у всіх випадках. Вони хочуть відобразити найменше можливої ​​інформації про свої пакунки, щоб люди підписувались більш охоче.

Корисні інструменти електронної пошти – Це може здатися невеликим бонусом, але пакет інструментів електронної пошти може бути дуже корисним для інтернет-бізнесу. Будь-який план хостингу, крім самого основного, надає вам необмежену кількість облікових записів електронної пошти, не вимагаючи доплати.

Створивши обліковий запис Hostinger, ви зможете входити та керувати своїм електронним рахунком будь-коли. Якщо ви працюєте з командою, ви також можете надати доступ кожному з членів. Ви отримуєте дуже корисні інструменти разом із обліковими записами електронної пошти, включаючи автоматичні відповіді, фільтр спаму та програмне забезпечення для пересилання електронної пошти.

Винятковий час роботи – Однією з речей, якими повинен хотіти хостинг-провайдер, є збереження веб-сайту в Інтернеті без перешкод. У веб-хостингу є багато речей, які можуть помилитися як в апаратному, так і в програмному забезпеченні.

Хостингер має чудовий час роботи в режимі безперервного часу завдяки високому класу обладнання та його здатності запобігати проблемам, перш ніж вони стануть видимими для користувачів. Вони гарантують, що ваш веб-сайт не матиме більше ніж кілька годин простою щомісяця, що становить понад 99,9% часу роботи.

Мінуси хостингера

Занадто зайнята підтримка клієнтів – Хостингер вимагає, щоб ви увійшли до свого облікового запису, якщо ви хочете підключитися до їх служби підтримки за допомогою чату в реальному часі. Це часом може бути дуже дратує. Їх команда підтримки складається з досвідчених фахівців у своїй галузі. Вони також дуже добре вирішують проблеми та дають поради.

Мінусом тут є те, що вам потрібно чекати значну кількість часу, поки ви не отримаєте якісну підтримку. Як тільки вони нарешті дістаються до вас, вони можуть попросити вас почекати ще трохи, поки вони не знайдуть члена команди або ресурсу, який повністю відповідає вашій поточній ситуації.

Немає cPanel – Вони хотіли чогось простого, що привело їх до рішення позбутися cPanel та запропонувати власну панель управління. Це може бути поганою новиною для тих користувачів, які вже звикли до cPanel і тепер їм потрібно знову навчитися орієнтуватися на новій платформі.

Загалом, їх версія є досить простою і зрозумілою, але все ж є причина, по якій cPanel настільки популярний серед хостинг-провайдерів. Є також більш досвідчені користувачі, які звикли до складних завдань, і їм може бути прикро працювати з такою надмірно спрощеною панеллю управління.

Неприємні фокуси щодо ціноутворення – Серед хостинг-провайдерів прийнято виконувати кілька хитрощів та переконувати клієнтів у дешевих цінах, а згодом просити більше. Хостингер, безумовно, не є винятком, тому ви повинні бути готові до додаткових витрат, якщо хочете приєднатися.

Витрати на оновлення будуть, але ви зможете отримати гідну ціну, якщо зареєструєтесь на повний рік і більше. Зрештою, ціни цілком доступні, якщо ви вирішите розмістити там довгостроково. Ще одним недоліком є ​​те, що немає місячних планів.

Висновок: хостинг або хостинг InMotion?

InMotion може бути однією з менших компаній на вершині рейтингу, але це, безумовно, швидкозростаюча компанія. Вони ставляться до кожної проблеми серйозно і прагнуть задовольнити своїх клієнтів якнайкраще. Таке ставлення, на жаль, не таке поширене серед провайдерів веб-хостингу. Крім того, ви отримуєте безліч безкоштовних речей незалежно від того, до якого хостинг плану ви підписуєтесь.

Компанія дає вам гарантію повернення грошей на 90 днів, це багато часу, щоб спробувати свої послуги та визначити, задоволені ви чи ні. У той же час InMotion почав надавати послуги з одним виділеним сервером. Сьогодні це абсолютно незалежна компанія, яка вдосконалюється з кожним днем.

Хостингер настійно рекомендується для початківців, які хочуть встановити присутність в Інтернеті та створити сильний бренд. Їх послуги зручні для користувачів, швидкі, і ви отримуєте широкий спектр додаткових послуг з кожним пакетом. Якщо ви готові до додаткових витрат, які можуть виникнути на цьому шляху, то хостингер – це непересічний вибір. Тепер від вас залежить лише визначити, який із них дає вам більше значення!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map