WPEngine vs Cloudways – Який керований хост WordPress найкращий?

01.06.2020
Порівняння хостингу 'WPEngine vs Cloudways – Який керований хост WordPress найкращий?
0 14 мин.

wpengine-vs-cloudways


Шукаючи веб-хостів, ми часто можемо бути переповнені всіма послугами, які там знаходяться. Особливо, коли ми тільки починаємо або розгортаємо масштаби вперше, з’ясовуючи, з якою компанією піти на ваш веб-хостинг, це може бути кошмаром.

Важливо позбутися всього бурхливого маркетингу і зосередитись на тому, що потрібно вашому веб-сайту, і як різні компанії там можуть допомогти вам виконати ці потреби. З цією метою нам знадобиться хороший спосіб розбити основи та приєднатись до проблеми в шматочках розміру з укусами.

Для того, щоб отримати такий вид укусу розміру на те, на що ми повинні зосередитись, сьогодні ми розглянемо дві компанії, що займаються хостингом, і те, як вони розташовуються поруч. Проходження цього процесу на різних веб-сайтах – це відмінний спосіб ознайомитись із галуззю та реально побачити, що може запропонувати кожна компанія.

Сьогодні ми розглянемо два хостингові послуги, орієнтовані на WordPress; WPEngine та Cloudways. Ці два сайти пропонують дуже добре прийняті та відомі послуги, обидва з унікальним підходом до цієї конкретної ніші. Хоча на обох цих сайтах є що запропонувати, особливо з точки зору функціональності WordPress, вони, безумовно, мають і деякі сфери, які потребують вдосконалення..

Щоб розпочати нас, ми переглянемо WPEngine, хто вони та про що вони.

Що таке WPEngine?

Програмне забезпечення WordPress використовує багато веб-сайтів сьогодні. Відповідно, багато хостів вирішили зосередити свої послуги на наданні оптимізованих сервісів хостингу WordPress, розроблених для ідеальної роботи з встановленнями та плагінами WordPress. WPEngine є одним з провідних хост-орієнтованих WordPress на ринку.

За даними веб-сайту WPEngine, 30% всіх веб-сайтів у всьому Інтернеті створено за допомогою WordPress. Крім того, WordPress також підтримує 27% сайтів, що займаються 10-кратним трафіком. Ці цифри дійсно приводять додому реальність життєздатності WordPress як контентної платформи, а добре розміщені WordPress сайти можуть стати величезним благом для певних типів веб-сайтів.

Різні плани WPEngine пропонують широкий спектр статистики та сервісів, орієнтованих на WordPress, і вони забезпечують експертний рівень підтримки клієнтів та простоти у використанні, роблячи їх дуже привабливим варіантом для новачків, при цьому все ще мають потужність, необхідну для задоволення потреб більш масштабних веб-сайтів.

Давайте розглянемо деякі з різних переваг, які може запропонувати WPEngine.

Плюси WPEngine

 • Оптимізація WordPress. WordPress – це потужний інструмент, який може створювати високоефективні веб-сайти з великою кількістю функцій та можливостей розміщення вмісту. Для того, щоб ваш сайт WordPress працював з максимальною ефективністю, серверне обладнання та функції сервера WPEngine розроблені таким чином, щоб забезпечити живлення навіть найважчих установок WordPress. Їх параметри як спільних, так і VPS-планів добре пам’ятати, оскільки це додає великої кількості універсальності структурі ціноутворення WPEngine та здатності до масштабування..
 • Теми StudioPress. Існує безліч преміальних тем, в тому числі мобільних телефонів, доступних через StudioPress. Використання цих тем зі своїм веб-сайтом надасть вам легку у застосуванні функціональну та естетичну перевагу перед іншими дизайнерами, яким доводиться створювати власні теми або доплачувати за преміальні теми через інший сервіс. Багато з цих тем StudioPress оснащені вбудованими функціями SEO та безпеки.
 • Оцінки готовності. WPEngine має в своєму розпорядженні групу експертів, які готові виконати оцінки на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що він перебуває у формі корабля, перш ніж виходити наживо. Це може бути величезною привабливістю для людей, які тільки починають, або які, як правило, багато експериментують зі своїм дизайном та функціями веб-сайту. Самі тести проводяться за допомогою тестування сумісності з кодом та інсценування сайту.
 • WPEngine має безліч змістових функцій, які орієнтуються на певні географічні райони. Це дозволяє налаштувати спосіб взаємодії людей із вашим вмістом у різних куточках світу, що дозволяє легко охопити дивовижну кількість читачів за допомогою функціональності вашого веб-сайту..
 • Підтримка клієнтів. Підтримка WPEngine має чудові відгуки клієнтів і доступна через підтримку телефонів та чатів у режимі 24/7. Вони також пропонують велику бібліотеку навчальних ресурсів, розроблених для того, щоб отримати нових веб-дизайнерів та досвідчених ветеранів, які так само звикли до додатків та послуг.
 • Глобальна присутність. Маючи сервери, розташовані в США, Європі, на Близькому Сході, в Азії та Африці, WPEngine здатний запропонувати приголомшливі швидкості та доступність сервера, незалежно від того, де ви знаходитесь. Наявність такої глобальної присутності означає, що WPEngine завжди зможе дати вам найкращі показники на ринку, на якому ви присутні та активні.
 • Широкий спектр партнерських відносин. WPEngine є партнером з широким спектром інших послуг і пропонує безліч інновацій. До їхніх різних партнерів належать веб-сервіси Amazon, Google Cloud та інші. Весь їхній вміст, що надається через партнерські стосунки, оптимізований для використання з WordPress та надає безліч додаткових функцій, з якими багато конкурентів не можуть відповідати.

Про послуги WPEngine, очевидно, дуже багато подобається. Вони мають чудову підтримку клієнтів, бортові ресурси та глобальну присутність, що в основному гарантує хороші показники та має сенс для вашого географічного ринку.

Їх структура ціноутворення також досить універсальна, але до цього ми дійдемо миттєво. Очевидно, є деякі інші способи, завдяки яким WPEngine не так вигідно конкурує з конкуренцією, і не було б гарною ідеєю приймати будь-які рішення, не заокруглюючи наше дослідження.

З цією метою давайте розглянемо способи, як WPEngine має тенденцію до дефіциту.

Мінуси WPEngine

 • Менш універсальний, ніж деякі конкуренти. WPEngine пропонує широкий спектр планів, спеціалізованих для використання з WordPress. Хоча це робить їх дуже універсальними та масштабованими для веб-сайтів на базі WordPress, їх функціональність не настільки приваблива для веб-сайтів, які не використовуватимуть платформу WordPress. Оскільки обидва сайти, які ми сьогодні переглядаємо, орієнтовані на оптимізацію WordPress, це не така вже й маленька справа, але все-таки можна добре пам’ятати про те, щоб рухатися вперед.
 • Оскільки WPEngine пропонує такий широкий спектр функцій, іноді через партнерські стосунки з іншими службами, до їхнього інтерфейсу та функцій можна звикнути трохи важко. Хоча система розроблена як зручна у використанні, все ж є її аспекти, які потребують трохи часу, щоб навчитися ефективно використовувати.
 • Деякі обмеження. Щоб запропонувати найкращі швидкості та тривалість роботи на ринку, WPEngine встановлює невеликі обмеження на різні встановлення та плагіни, які ви можете використовувати для свого сайту WordPress. Незважаючи на те, що це досить стандартно і дозволяє WPEngine запропонувати вигляд найвищої оптимізації WordPress, яку вони знають, це все одно розчаровує при роботі з такою потенційно універсальною платформою.

Для потужного хостингу WordPress з глобальною присутністю та доступними ціновими точками WPEngine – це дуже конкурентоспроможний варіант. Незалежно від того, ви новачок і хочете почати користуватися своїми спільними планами, або ветеран, який хоче розширити свою присутність в Інтернеті, WPEngine має багато ресурсів та функцій, які вам знадобляться, щоб допомогти вам на шляху.

Їх недоліки також не надто кричущі. Більшість з них є досить стандартними, якщо мова йде про хостингові послуги на базі WordPress. Коли ми говорили, ми не зрозуміємо, як ці плюси і мінуси витримують конкуренцію, поки ми не подивимось на наступну компанію у списку.

Для нашого наступного погляду ми розглянемо Cloudways і чим вони відрізняються від інших сервісів на хостинговому ринку.

Що таке Cloudways?

Cloudways – це проста у користуванні керована платформа хмарного хостингу. Вони надають керовану консоль для розміщення веб-сайтів на хмарних серверах. Хоча вони надають широкий спектр послуг, вони зосереджуються на хостингу WordPress. Їх унікальна модель також дає їм ряд інших переваг.

Їх фактичну хмарну інфраструктуру надають треті сторони, такі як DigitalOcean, Vultr, Amazon та Google. Вони також пропонують безкоштовну міграцію на свою платформу, щоб отримати свою команду експертів, що працюють з вашим сервером та управлінням безпекою, при цьому ви зосереджуєтесь на частинах вашого веб-сайту, які мають значення для вашої нижньої лінії.

Ще однією унікальною особливістю Cloudways є їх цінові оплати. Насправді вони мають погодинні договори, які дозволяють вам оплачувати їхні послуги до години, тому ви ніколи не платите за послуги, якими не користуєтесь. Є і деякі інші цікаві цінові особливості, але ми можемо дійти до них за мить.

Зараз для початку поглянемо на різні переваги, які Cloudways може забезпечити нам.

Плюси Cloudways

 • 5 різних хмарних хостингових послуг. Хостинг Cloudways фактично забезпечується вибором однієї з п’яти сторонніх компаній. Компанії включають DigitalOcean, Linode, Vultr, веб-сервіси Amazon та хмарну платформу Google. Пропонування послуг від різноманітних постачальників дозволяє Cloudways надавати приголомшливі функції безпеки та управління сервером, прості у користуванні інтерфейси та відмінна підтримка клієнтів на основі того, з якого хмарного сервісу ви вирішили піти..
 • Простий у використанні. На додаток до великої бази знань та блогу, що детально описує додаткові ресурси та послуги, Cloudways також має інтуїтивний та простий у користуванні інтерфейс, який легко підібрати навіть недосвідченим веб-дизайнерам. Це приємний штрих, якщо ви новий або менш досвідчений, коли справа стосується хостингу.
 • Підтримка клієнтів. Cloudways забезпечує добре переглянуте обслуговування клієнтів за допомогою цілодобового телефону або чату. Хоча ці варіанти є досить стандартними для більшості хостинг-послуг, які варті їх солі, все ж запевняєш, що ти будеш мати доступ до компетентної служби підтримки через обраний вами шлях.
 • Швидкі сервери. Оскільки фактичні послуги хмарного хостингу Cloudways надаються деякими провідними сторонніми постачальниками послуг хмарного хостингу, для їх платформи є дуже потужні сервери. Оскільки вони можуть зосередитись на управлінні та користувальницькому інтерфейсі своєї служби, аутсорсинг хмарного хостингу є блискавичним і робить відмінну роботу з того, щоб бути в курсі сучасних і конкурентних.
 • Безкоштовні сертифікати SSL. Як досить стандартна функція безпеки, Cloudways пропонує безкоштовні сертифікати SSL для веб-сайтів, розміщених на їх платформі. Це приємний штрих, навіть якщо це досить стандартна функція. Сертифікати SSL є важливими для безпеки вашого веб-сайту, і завжди добре розміщувати всі ці речі в одному місці, а не проходити третіх сторін.
 • Безкоштовний плагін для кешування WordPress. Cloudways має вбудований плагін кешування, який працює через Лак і надає параметри кешування браузера. Це дозволяє кешувати ваш сайт, не звертаючись до іншої сторони для ваших послуг кешування. Ви також можете керувати параметрами кешування на панелі налаштувань WordPress.
 • Плати з оплатою. Cloudways пропонує платні за плату, які виставляють рахунок за серверну годину. Це працює трохи інакше, ніж щогодинна виставлення рахунків у режимі реального часу, а веб-сайти, які використовують більше ресурсів, коштуватимуть дорожче за годину, ніж на плані більш довгих зобов’язань. Це все ще хороший варіант для менших веб-сайтів, і система напрочуд життєздатна для ще більших веб-сайтів, які не використовують багато важких плагінів.
 • Безкоштовний період випробовування. Cloudways пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію своїх послуг. Це трохи відрізняється від типової 30-денної гарантії повернення грошей, яку пропонує більшість компаній, тому що вам не потрібно відкладати гроші, і немає шансів виставити рахунок за послуги, що не підлягають поверненню. Вам навіть не знадобиться кредитна картка для реєстрації.
 • Комісія з направлення клієнтів. Cloudways пропонує партнерську програму, яка дозволяє користувачам збирати комісії за пересилання нових клієнтів на послугу. Можливо, ваш час, можливо, краще витратити на розробку веб-сайту та бізнесу, а також керування ним, але це маленький крутий трюк, який виділяється.
 • Прості автоматичні оновлення. Cloudways дозволяє легко планувати автоматичне оновлення програмного забезпечення WordPress. Це хороша функція як частина їх керованої хмарної хостингової етикетки та полегшує оновлення веб-сайту.
 • Безлімітні програми на будь-якому плані. Всі плани, пропоновані Cloudways, пропонують необмежену кількість додатків разом із вашою установкою WordPress. Це відмінно підходить для людей, які хочуть запускати веб-сайти з найрізноманітнішими функціями на основі додатків. Додаткові додатки використовуватимуть додаткові ресурси, і це важливо мати на увазі, якщо ви розглядаєте їх структуру оплати.
 • Вільна міграція. Як і будь-який хороший веб-хостинг, Cloudways пропонує безкоштовну міграцію вашого веб-сайту на свою хостинг-платформу. Це ще одна особливість, яка є досить стандартною для будь-якого надійного хостингового плану, і це більше маркетинговий трюк, ніж фактичний. Тим не менш, приємно уникати плати за міграцію сайту з власного кишені, якщо цього не потрібно.

У Cloudways дуже багато подобається, і вони мають унікальний підхід до надання чудових хмарних послуг. Їхні послуги чудово працюють для веб-сайтів на базі WordPress, але вони не настільки обмежені у цій ніші, як спеціалізований сервіс, як WPEngine.

Очевидно, що кмітливий веб-дизайнер може відмінно користуватися послугами Cloudways, але все ж важливо переглянути деякі їх недоліки, перш ніж рухатися вперед з нашими міркуваннями. Далі ми розглянемо деякі недоліки, пов’язані з Cloudways.

Мінуси Cloudways

 • Немає реєстрації домену. Хоча Cloudways надає чудові послуги хмарного хостингу через різні сторонні хмарні хостингові компанії, вони не забезпечують реєстрацію ваших доменних імен. Вам доведеться зареєструвати свій домен через іншу компанію, що може стати перетягуванням, якщо ви звикли отримувати цю послугу від своєї хостингової компанії.
 • Немає хостингу електронної пошти. Окрім відсутності реєстрації домену, Cloudways також не надає електронну адресу та послуги хостингу. Все це має сенс, коли ви замислюєтеся над тим, як обробляти їх хмарний хостинг, але все одно може бути розчаровувати, якщо ви звикли отримувати всі ці послуги в одному місці.
 • Підтримка може бути важкодоступною. Хоча Cloudways має добре переглянуту підтримку клієнтів з різними способами, є деякі повідомлення про повільний час відгуку по телефону або в прямому чаті. Це прикро, але це досить поширений недолік, навіть серед компаній, що мають чудову репутацію в обслуговуванні клієнтів.

Як і у WPEngine, ці недоліки не є надто важливими. Однак вони все ще важливо пам’ятати, особливо, коли ми рухаємось до завершальних етапів нашого рішення.

Далі ми розбиваємо ці дві компанії та дивимось, як вони конкретно порівнюються у трьох різних категоріях. Ми розглянемо, як працюють ці дві компанії функціональність, підтримка, і ціна.

Порівняння функціональності

Як WPEngine, так і Cloudways надають чудову підтримку веб-сайтів на базі WordPress, і вони є досить універсальними як для невеликих, так і масштабних веб-сайтів. Функціональність WPEngine дещо обмежена, оскільки вона набагато більше орієнтована на веб-сайти на базі WordPress. Хостинг Cloudways також трохи унікальний: його хостинг стороннього постачальника.

В цілому обидва веб-сайти мають глобальну присутність та порівняну функціональність, якщо суто дивитися на свої можливості WordPress. У Cloudways є кілька додаткових цікавих безкоштовних файлів, таких як плагін для пробних програм та кешування. Хоча вони, можливо, не мають такої ж бібліотеки навчальних ресурсів, як WPEngine, здається, що Cloudways залишається дуже сильним варіантом для нових і менших клієнтів.

Сам функціонал трохи неясний, не дивлячись на ціну, тому ми повернемося до всього цього і поглянемо зараз на те, як ці дві компанії вирішують підтримку.

Порівняння підтримки

Обидві компанії дуже добре переглянули підтримку клієнтів. Оскільки Cloudways надає послуги керованого хостингу через третіх сторін, це може бути дещо складніше, і ви можете частіше використовувати службу підтримки клієнтів. За їх словами, їх керована модель хостингу спрощує багато більш технічних аспектів управління сервером і безпеки.

WPEngine, з іншого боку, пропонує підтримку клієнтів через ті самі шляхи і має дуже порівнянну репутацію за ефективністю своєї команди підтримки. Це ще важко судити, оскільки обидві компанії чудово отримали команди підтримки, але невелика репутація за повільний час реагування.

Порівняння цін

Це момент створення або перерви для багатьох клієнтів. Не дивлячись на ціну, неможливо по-справжньому судити про ефективність конкретного хостингового сервісу. Структура цін Cloudways є досить складною, оскільки вони пропонують свої хмарні послуги через цілий ряд сторонніх компаній, але ми порівняємо повний підсумок цін на обидві компанії, тим не менш..

 • WPEngine oнадає «стартові» плани від 35 доларів на місяць, плани “зростання” від 115 доларів на місяць, “масштабні” плани від 290 доларів на місяць, а також спеціальні плани для людей, яким потрібно ще більше масштабу та надійності.
  • Ціни можуть здатися трохи крутими порівняно з Bluehost, але функціонал набагато більш універсальний. План «запуску» дає вам 25000 відвідувань, 10 Гб пам’яті, 50 ГБ щомісячної пропускної здатності та 1 веб-сайт. Він також включає в себе програми Genesis Framework, теми StudioPress та варіанти підтримки, про які я згадував раніше.
  • План “зростання” збільшує це до 100 000 відвідувань, 20 Гб пам’яті, 200 Гб щомісячної пропускної здатності та 5 сайтів.
  • План “масштабу” – це колосальні $ 290 на місяць і включає 400 000 відвідувань, 30 Гб пам’яті, 400 ГБ пропускної здатності та 15 веб-сайтів.
  • Вони також мають “спеціальний” план для людей, яким потрібні значно потужніші веб-сайти. Це збільшує кількість відвідувань на мільйони, зберігання в області 1 ТБ, пропускну здатність вище 400 ГБ на місяць та до 25 веб-сайтів.
 • Хмарні доріжки працює трохи інакше, і має різні структури ціноутворення, засновані на сторонніх хостингових послугах, які ви вирішили вибрати. Компанії, які пропонують свій хмарний хостинг через Cloudways, включають DigitalOcean, Linode, Vultr, веб-служби Amazon та веб-сервіси Google Cloud.
  • Діапазони цін і можливості цих різних послуг різняться. Найдешевший – DigitalOcean, а найдорожчий – веб-сервіси Amazon.
  • Для DigitalOcean плани починаються від 10 доларів на місяць (0,0139 доларів за годину) і включають 1 Гб оперативної пам’яті, 1 ядерний процесор, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності..
  • Ці плани варіюються аж до 1035 доларів на місяць (1,44375 доларів на годину), що купує вам 192 ГБ оперативної пам’яті, 32-ядерний процесор, 3840 ГБ пам’яті та 12 ТБ пропускної здатності..

Для Amazon плани починаються від $ 34,91 на місяць (0,0485 за годину), що дає вам 1,75 ГБ оперативної пам’яті, процесор 1vCPU, 4 Гб пам’яті та 2 ГБ пропускної здатності..

 • Ці плани варіюються аж до 3058,26 доларів на місяць (2,22476 доларів на годину), що включає 256 Гб оперативної пам’яті, процесор 64vCPU, 4 Гб пам’яті та 2 ГБ пропускної здатності..

Загалом, ціна діапазонів значно відрізняється від Cloudways, а також є цікаві ласощі. Ви, напевно, помічали, що плани DigitalOcean пропонують набагато кращі пам’яті та пропускну здатність, але важливо зазначити, що це початкові ціни на ці плани, а також можна придбати додатковий простір або пропускну здатність.

Згортаючи його

Врешті-решт, схоже, що WPEngine – це, мабуть, кращий варіант для новачків та веб-сайтів меншого розміру, завдяки їх ціновим пунктам та простоті у використанні. Якщо у вас більший масштаб, Cloudways має шалену кількість варіантів у всіх своїх планах та безліч хороших функцій підтримки, які допоможуть вам масштабувати та керувати веб-ресурсами..

Як завжди, якщо у вас є якісь коментарі або ви хочете зазначити щось, що ми пропустили, повідомте нас про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector