WPEngine vs Flywheel – який найкращий хост WordPress хост?

01.06.2020
Порівняння хостингу 'WPEngine vs Flywheel – який найкращий хост WordPress хост?
0 13 мин.

шпиндін-маховик


Незалежно від того, чи ви просто любитель, починаючи з його першого веб-сайту, або підприємець, який розширює свою тисячу, вибір веб-хостингу може стати головним рішенням. Переконайтесь, що обраний вами хост має потужність та підтримку, необхідну вам за правильну ціну, полегшує весь процес.

Але як ми можемо просіяти всі маркетингові жаргони та спеціальні пропозиції, розсипані по Інтернету? Постійно з’являються нові хости, які обіцяють про їх час роботи та серверне обладнання, а також нові хости, які постійно беруть участь за нашу увагу.

Що нам потрібно зробити, – це хороший і цілеспрямований погляд на те, що потребує наш веб-сайт, і як різні хостингові послуги на ринку можуть задовольнити ці потреби. Один з найкращих способів зробити це – зосередитись на двох конкретних компаніях та порівняти їх різноманітні особливості та ціни, щоб визначити, яка з них є найкращим вибором.

Сьогодні ми розглянемо два сервісні послуги, орієнтовані на WordPress; WPEngine та маховик. Ці два хости пропонують спеціалізований хостинг, призначений для використання з WordPress. Незважаючи на те, що обидва ці сайти розроблені, щоб запропонувати найкращі швидкості на ринку з різноманітними ціновими структурами, розробленими для задоволення ваших потреб, є кілька ключових відмінностей між цими двома, які можуть зробити або порушити ваше хостинг рішення.

Щоб почати нас, ми поглянемо на WPEngine, хто вони та що вони.

Що таке WPEngine?

WordPress – потужний інструмент для веб-дизайнерів. Це дозволяє їм легко створювати та керувати веб-сайтами, здатними розміщувати та обслуговувати широкий спектр контенту. WPEngine є одним з провідних хостів на базі WordPress, доступних на хостинговому ринку сьогодні.

Згідно з власним веб-сайтом WPEngine, 30% всіх веб-сайтів створені за допомогою WordPress, а 27% від 10 000 найпопулярніших веб-сайтів за трафіком також працюють від WordPress. Це дійсно показує, як WordPress може бути дуже ефективним інструментом для найрізноманітніших веб-сайтів.

Різні плани WPEngine пропонують різноманітний набір послуг, оптимізованих WordPress, а також пропонують експертний рівень підтримки клієнтів. Їх простий у використанні інтерфейс та бібліотека доступних знань роблять навчання ефективно використовувати платформу легким вітром.

Щоб дійсно зрозуміти, що може запропонувати WPEngine, давайте подивимося на деякі плюси та мінуси.

Плюси WPEngine

 • Оптимізація WordPress. WordPress – це потужний інструмент, який може створювати високоефективні веб-сайти з великою кількістю функцій та можливостей розміщення вмісту. Для того, щоб ваш сайт WordPress працював з максимальною ефективністю, серверне обладнання та функції сервера WPEngine розроблені таким чином, щоб забезпечити живлення навіть найважчих установок WordPress. Їх параметри як спільних, так і VPS-планів добре пам’ятати, оскільки це додає великої кількості універсальності структурі ціноутворення WPEngine та можливості масштабування..
 • Теми StudioPress. Існує безліч преміальних тем, в тому числі мобільних телефонів, доступних через StudioPress. Використання цих тем зі своїм веб-сайтом надасть вам легку у застосуванні функціональну та естетичну перевагу перед іншими дизайнерами, яким доводиться створювати власні теми або доплачувати за преміальні теми через інший сервіс. Багато з цих тем StudioPress оснащені вбудованими функціями SEO та безпеки.
 • Оцінки готовності. WPEngine має в своєму розпорядженні групу експертів, які готові виконати оцінки на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що він перебуває у формі корабля, перш ніж виходити наживо. Це може бути величезною привабливістю для людей, які тільки починають, або які, як правило, багато експериментують зі своїм дизайном та функціями веб-сайту. Самі тести проводяться за допомогою тестування сумісності з кодом та інсценування сайту.
 • WPEngine має безліч змістових функцій, які орієнтуються на певні географічні райони. Це дозволяє налаштувати спосіб взаємодії людей із вашим вмістом у різних куточках світу, що дозволяє легко охопити дивовижну кількість читачів за допомогою функціональності вашого веб-сайту..
 • Підтримка клієнтів. Підтримка WPEngine має чудові відгуки клієнтів і доступна через підтримку телефонів та чатів у режимі 24/7 та 24/7. Вони також пропонують велику бібліотеку навчальних ресурсів, розроблених для того, щоб отримати нових веб-дизайнерів та досвідчених ветеранів, які так само звикли до додатків та послуг.
 • Глобальна присутність. Маючи сервери, розташовані в США, Європі, на Близькому Сході, в Азії та Африці, WPEngine здатний запропонувати приголомшливі швидкості та доступність сервера, незалежно від того, де ви знаходитесь. Наявність такої глобальної присутності означає, що WPEngine завжди зможе дати вам найкращі показники на ринку, на якому ви присутні та активні.
 • Широкий спектр партнерських відносин. WPEngine є партнером з широким спектром інших послуг і пропонує безліч інновацій. До їхніх різних партнерів належать веб-сервіси Amazon, Google Cloud та інші. Весь їхній вміст, що надається через партнерські стосунки, оптимізований для використання з WordPress та надає безліч додаткових функцій, з якими багато конкурентів не можуть відповідати.

Функціональність та підтримка WPEngine – це справді хороший варіант як для новачків, так і для досвідчених веб-дизайнерів. Їх глобальна присутність та навчальні ресурси роблять їх платформу дуже універсальною та простою у використанні. У них є чимало варіантів для людей, які хочуть збільшити масштаб своєї присутності в Інтернеті.

Не дивлячись на ціну, може бути важким уявлення про те, як ці функції протистоять конкуренції, але ми можемо перейти це за мить. Однозначно, є певні мінуси, які слід вирішити з цими плюсами, і завжди є хорошою ідеєю завершити наше дослідження, перш ніж ми вирішимо.

Далі ми розглянемо, як WPEngine має тенденцію до дефіциту порівняно з конкуренцією.

Мінуси WPEngine

 • Менш універсальний, ніж деякі конкуренти. WPEngine пропонує широкий спектр планів, спеціалізованих для використання з WordPress. Хоча це робить їх дуже універсальними та масштабованими для веб-сайтів на базі WordPress, їх функціональність не настільки приваблива для веб-сайтів, які не використовуватимуть платформу WordPress. Оскільки обидва сайти, які ми сьогодні переглядаємо, орієнтовані на оптимізацію WordPress, це не така вже й маленька справа, але все ж може бути добре пам’ятати про те, щоб рухатися вперед.
 • Оскільки WPEngine пропонує такий широкий спектр функцій, іноді через партнерські стосунки з іншими службами, до їхнього інтерфейсу та функцій можна звикнути трохи важко. Хоча система розроблена як зручна у використанні, все ж є її аспекти, які потребують трохи часу, щоб навчитися ефективно використовувати.
 • Деякі обмеження. Щоб запропонувати найкращі швидкості та тривалість роботи на ринку, WPEngine встановлює невеликі обмеження на різні встановлення та плагіни, які ви можете використовувати для свого сайту WordPress. Хоча це досить стандартно і дозволяє WPEngine запропонувати вигляд найвищої оптимізації WordPress, яку вони знають, це все-таки розчаровує при роботі з такою потенційно універсальною платформою.

Як бачите, тут немає нічого основного, що б насправді стримувало потрібного клієнта. Є кілька речей, про які потрібно пам’ятати, якщо ви збираєтеся з WPEngine, але, не дивлячись на те, що можуть запропонувати інші компанії, важко зрозуміти, як складеться WPEngine.

WPEngine здається хорошим варіантом для менших масштабів веб-сайтів та новачків, оскільки вони пропонують такі речі, як спільні плани та база знань, щоб розпочати роботу. Попри це, у них все ще є велика можливість розширити масштаб, до якого ми можемо потрапити, як тільки подивимось на ціну.

Зараз ми переключимо передачі та подивимось на маховик.

Що таке маховик?

Flywheel пропонує керований WordPress хостинг, “створений для тих, хто створює прекрасні сайти”. Їх потужна платформа WordPress обіцяє усунути багато клопотів хостингу шляхом впорядкування ваших процесів. Вони були розпочаті в 2012 році з місією покращити життя веб-дизайнерів скрізь, хто використовує WordPress.

Вони пропонують широкий спектр планів, розроблених для спрощеного та керованого хостингу WordPress. Вони також мають кілька варіантів, розроблених для торговельних посередників веб-сайтів, що приємно. У них є безліч безкоштовних демо-версій та функцій постановки, які дозволяють вам переконатися, що ваш веб-сайт працює належним чином, перш ніж він з’явиться в реальному часі..

Оскільки Flywheel більше орієнтований на керований хостинг WordPress, який упорядковує безліч функцій та завдань, пов’язаних із підтримкою сайту WordPress, він дещо відрізняється від WPEngine. Щоб отримати гарне уявлення про те, чим відрізняються дві компанії, давайте переглянемо деякі плюси і мінуси Flywheel.

Плюси маховика

 • Хмарна інфраструктура. Flywheel має хмарну хостингову інфраструктуру, що працює від Google Cloud. Це дає вам дуже потужну можливість хостингу в керованому наборі, впорядкувавши багато процесу, забезпечуючи всю потужність, необхідну вашому сайту..
 • Присутність у всьому світі. Flywheel має сервери в Азії, Північній Америці та Європі, гарантуючи, що вони можуть запропонувати вам послуги швидкого хостингу залежно від місця проживання у світі. Їх присутність у всьому світі не настільки розвинена, як WPEngine, і їм не вистачає різноманітних функцій геотехнічного націлення, які роблять його справді особливим, але це все-таки привабливий варіант.
 • 30-денна гарантія повернення грошей. Як і всі добрі господарі, Flywheel пропонує відшкодування за придбані послуги, якщо ви скасуєте протягом 30 днів за щорічні плани. Це також досить стандартна функція, але приємно, якщо ви зацікавлені в тому, щоб мінімізувати ризик, пов’язаний із спробою Flywheel. Завжди корисно перевірити їхню політику повернення коштів на своєму веб-сайті.
 • База знань. Хоча це не така різноманітна бібліотека знань, як може запропонувати WPEngine, Flywheel має регулярні статті та публікації в блогах, де розповідається про різні функції та поради, пов’язані з їх платформою. Це не зовсім порівняно з фактичною бібліотекою знань, створеною для привітання нових користувачів до платформи, але приємно мати деяку літературу, пов’язану з функціями хостингу, у будь-якому разі.
 • Двигун кешування лаку. Хостинг маховиків працює на кеш-сервері Varnish, що забезпечує швидке прискорення HTTP на основі пам’яті, налаштовану на відмінну роботу з WordPress. Двигун кешування лаку – відоме та надійне рішення кешування, яке обіцяє прискорити веб-сайти до 1000%, кешуючи веб-сторінки ефективно та ефективно.
 • 9% часу роботи. Flywheel гарантує тривалість роботи 99,9%, що приємно для веб-сайтів, які не відрізняються від простою, або будь-якого хостингу вмісту в цілому. Час – це гроші. Деякі відгуки стверджують, що вони мали 100% тривалості роботи після 9 місяців служби.
 • Демо-сайти демонструються безкоштовно та платять, коли вони йдуть наживо. Демографічна функція сайту Flywheel дозволяє демонструвати свій веб-сайт, щоб переконатися, що він працює належним чином, перш ніж виходити наживо. Ви також маєте можливість платити, як тільки веб-сайт починає працювати, що дозволяє демонструвати свій сайт безкоштовно. Це приємно для користувачів, які багато експериментують зі своїм вмістом.
 • Клонування веб-сайтів. Flywheel дозволяє клонувати цілі веб-сайти, а не створювати нові з нуля кожного разу, коли ви хочете розширюватись. Ця функція має широкий спектр використання і особливо приваблива для перепродажу веб-сайтів або дизайнерів, які продають свої веб-сайти після їх створення.
 • Вільна міграція. Як і будь-який хороший веб-хостинг, Flywheel пропонує безкоштовну міграцію на свою хостинг-платформу. Це чудово, якщо у вас є веб-сайт, готовий перейти з хоста, яким ви не задоволені, але це не така вже й велика справа, якщо ви тільки починаєте. Це все ще хороший варіант.
 • Постановочний веб-сайт. Flywheel надає послуги з постановки веб-сайтів, розроблені для усунення неполадок вашого веб-сайту та всіх його функцій, перш ніж виходити в реальному часі. Це приємна функція, яка поєднується з демо-функціями, переліченими вище. В цілому ці функції можуть зробити Flywheel дуже привітним веб-сайтом для нових користувачів та людей, які багато експериментують зі своїм дизайном веб-сайтів.

Як і у WPEngine, є що дуже подобатися. Їх хмарна інфраструктура робить їх хостинг дуже потужним за дуже конкурентною ціною, яку ми перейдемо за мить. Наразі ми продовжимо рух і розглянемо декілька способів, за якими маховик, як правило, стає недостатнім порівняно з конкуренцією.

Мінуси маховика

 • Немає телефонної підтримки. Flywheel пропонує цілодобову підтримку за допомогою чату та системи квитків, але не має жодної опції для підтримки телефону. Це може трохи засмутити, особливо для нових користувачів, яким, можливо, доведеться використовувати функції підтримки більше, ніж інші.
 • Відносна відсутність апаратної прозорості. Це щось нахабне скаргу, але уявити про апаратне забезпечення, яке працює за хостинговими послугами Flywheel, непросто. Однак, оскільки інфраструктура працює від хмари Google, дуже ймовірно, що це одне з найкращих апаратних засобів у цій галузі.
 • Відсутність спільних, VPS та виділених планів. Flywheel – це хмарна послуга, і вони не мають спільних планів хостингу, планів, які використовують VPS, або планів, що пропонують виділені сервери. Це добре для веб-сайтів та бізнес-моделей, побудованих навколо хмарних сервісів, але це може бути обмеженням для сайтів меншого масштабу або користувачів, які хочуть використовувати VPS.

Як і у WPEngine, недоліки не всі такі основні, і це насправді залежить від того, який веб-сайт ви хочете створити, збираєтесь ви ходити з Flywheel чи ні. Відсутність підтримки телефону досить гуляє, і служить для того, щоб зробити маховик менш привабливим варіантом для нових користувачів або малого бізнесу.

У поєднанні з відсутністю спільних планів це робить маховик дуже обмеженим у плані масштабу порівняно з WPEngine. Коли ми говорили, ми не отримаємо гарного уявлення про те, як складаються ці два сайти, поки ми не подивимось, як усі ці функції порівнюються поряд.

Далі ми розглянемо обидві ці компанії з точки зору трьох категорій: функціональність, підтримка, і ціна.

Порівняння функціональності

Хоча Flywheel, очевидно, має в своєму розпорядженні власні хмарні сервіси Google, WPEngine має глобальну присутність, що випереджає Flywheel, та базу знань для того, щоб нові користувачі звикли до їх сервісу. Також важливо пам’ятати, що Flywheel не пропонує спільні, VPS або спеціальні плани.

Про це стане простіше судити, коли ми подивимось на ціну, але, схоже, WPEngine, ймовірно, перемагає маховик з точки зору функціональності та можливостей меншого масштабу. Flywheel все ще має широкий спектр цікавих інструментів та варіантів, і залишається потужним варіантом для веб-дизайнерів, які знають, що роблять.

Зрештою, це залежить від того, що потрібно вашому веб-сайту. Далі ми розглянемо підтримку.

Порівняння підтримки

WPEngine має дуже хороші відгуки клієнтів, що говорять про його службу підтримки. Вони також пропонують свою підтримку через чат 24/7 в реальному часі та по телефону. Завжди є огляди в Інтернеті, які показують деяке невдоволення обслуговуванням клієнтів, але WPEngine має дуже хороший досвід.

Слон у кімнаті полягає в тому, що маховик не пропонує жодної телефонної підтримки. Це може бути дуже неприємно для нових користувачів або користувачів, які звикли спілкуватися безпосередньо по телефону, в цілому. Очевидний переможець з точки зору підтримки в цьому порівнянні – WPEngine, через відсутність телефонної підтримки Flywheel та відносно хорошої репутації WPEngine щодо підтримки клієнтів..

Перш ніж приймати остаточне рішення, ми нарешті подивимось на ціну.

Порівняння цін

Це фактор підриву або перерви для багатьох користувачів. Немає сенсу платити за найкращі послуги там, якщо вони не відповідають потребам та бюджету вашого веб-сайту. Обидві ці компанії мають дуже різні плани оплати та доступні варіанти залежно від функцій, які вам знадобляться.

 • WPEngine oнадає «стартові» плани від 35 доларів на місяць, плани “зростання” від 115 доларів на місяць, “масштабні” плани від 290 доларів на місяць, а також спеціальні плани для людей, яким потрібно ще більше масштабу та надійності.
  • Ціни можуть здатися трохи крутими порівняно з Bluehost, але функціонал набагато більш універсальний. План «запуску» дає вам 25000 відвідувань, 10 Гб пам’яті, 50 ГБ щомісячної пропускної здатності та 1 веб-сайт. Він також включає в себе програми Genesis Framework, теми StudioPress та варіанти підтримки, про які я згадував раніше.
  • План “зростання” збільшує це до 100 000 відвідувань, 20 Гб пам’яті, 200 Гб щомісячної пропускної здатності та 5 сайтів.
  • План “масштабу” – це колосальні $ 290 на місяць і включає 400 000 відвідувань, 30 Гб пам’яті, 400 ГБ пропускної здатності та 15 веб-сайтів.
  • Вони також мають “спеціальний” план для людей, яким потрібні значно потужніші веб-сайти. Це збільшує кількість відвідувань на мільйони, зберігання в області 1 ТБ, пропускну здатність вище 400 ГБ на місяць та до 25 веб-сайтів.
 • Маховик пропонує широкий спектр планів для широкого спектру масштабів. Їх найдешевші плани починаються від 14 доларів на місяць, а найдорожчі – від 229 доларів на місяць. Вони також мають варіанти для індивідуальних планів, якщо вам потрібно більше енергії, ніж те, що можуть запропонувати їхні пакети.
  • Їх крихітний план дає вам встановити 1 WordPress, 5000 щомісячних відвідувань, 5 Гб дискового простору та 250 ГБ пропускної здатності. Особистий план розширює це до 25000 відвідувань щомісяця, 10 Гб місця на диску та 500 ГБ пропускної здатності. Професійний план коштує 69 доларів на місяць і вище і включає 100 000 щомісячних відвідувань, 20 Гб місця на диску і 1 ТБ пропускної здатності..
  • Для планів з трохи більшою потужністю у них є план фрілансерів. Починаючи від 92 доларів на місяць, що включає 10 встановлень, 150 000 відвідувань, 40 Гб місця та 4 ТБ пропускної здатності. Планується, що Агентство надає цьому до 30 встановлень, 600 000 відвідувань, 120 ГБ місця та 8 ТБ пропускної здатності, за 229 доларів на місяць.
  • Спеціальні плани пропонують 30+ встановлень, мільйони відвідувань щомісяця, спеціальний простір на диску та пропускну здатність, а також всі інші функції, що входять до їх інших планів.

Ціни тут дуже порівнянні, і обидва сайти пропонують потужний та різноманітний набір функцій, здатних задовольнити потреби широкого спектру веб-сайтів. В цілому WPEngine залишається лідером для веб-сайтів менших масштабів, незважаючи на вищу ціну в менших масштабах. Це пов’язано з базою підтримки та знань, доступними через WPEngine, які Flywheel не надає.

Як завжди, якщо ви маєте свої думки і відчуваєте, що ми щось пропустили, повідомте нас про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector