WPEngine vs Kinsta – який керований хост WordPress найкращий?

01.06.2020
Порівняння хостингу 'WPEngine vs Kinsta – який керований хост WordPress найкращий?
0 16 мин.

wpengine-vs-kinsta


Індустрія веб-хостингу постійно розширюється. Кількість компаній, які постійно з’являються для вашої уваги, може бути приголомшливою. Завжди є безліч спеціальних пропозицій та рекламних оголошень, які обіцяють вам найкращий хостинг на ринку. Отже, як вибрати, який саме підходить саме тобі?

Найпростіший спосіб боротися з цим потоком інформації – залишатися в курсі. Якщо ви можете поглянути на деталі двох компаній поруч, це часто може бути дуже корисним у вирішенні питання, який найкраще відповідає вашим потребам.

Для того, щоб заощадити проблему самостійно просіювати всю інформацію, ми збираємось її зруйнувати та поглянути на пару хороших веб-хостів, щоб допомогти вам стежити за тим, що має робити галузь запропонувати вам.

Сьогодні ми розглянемо WPEngine та Kinsta. Ці дві дуже різні компанії орієнтовані в основному на хостинг, оптимізований WordPress. Обидва хости мають на меті принести вам досвід, присвячений вам швидкий та ефективний хостинг WordPress, але який з них робити краще?

Почнемо, поглянувши на WPEngine.

Що таке WPEngine?

Багато компаній пропонують послуги, орієнтовані на WordPress, і вони роблять це з різним рівнем відданості та ефективності. WPEngine прагне запропонувати найбільш універсальний та потужний досвід при розробці вашого сайту WordPress.

Їх цінова структура та структура планується на основі безлічі різноманітних функцій, які ви можете використовувати, щоб зробити свій сайт унікальним. Навіть інші хости, які пропонують такий же фокус на WordPress, як WPEngine, як правило, стають недостатніми порівняно з деякими їх наборами функцій.

При цьому, ніколи не було ідеальної хостингової компанії, і WPEngine, безумовно, поєднується зі своїми недоліками. Для того, щоб дати вам цілеспрямоване уявлення про те, що може запропонувати WPEngine, ми почнемо з тих переваг, які вони приносять на стіл.

Плюси WPEngine

 • Оптимізовано для WordPress. WordPress це досить проста та оптимізована програма, і її можна ефективно використовувати для спільних або VPS-планів з інших веб-сайтів. Однак, це означає, що сайти WordPress можуть швидко стати дуже складними і важко працювати ефективно, якщо використовувати велику кількість плагінів та інших складностей, які можуть уповільнити продуктивність. Сервіси WPEngine оптимізовані, щоб стати потужною роботою навіть з найважчими сайтами WordPress.
 • Теми StudioPress доступні. WPEngine має мобільні мобільні теми, доступні через StudioPress. Ці теми дозволяють вашому веб-сайту WordPress пропонувати безліч різноманітних цифрових вражень, що працюють на основі Genesis Framework. Ці теми містять вбудовану оптимізацію пошукових систем та функції безпеки.
 • Запустіть оцінку готовності. Команда експертів WPEngine може провести оцінку готовності до запуску, щоб визначити, наскільки готовий ваш сайт для запуску. Це величезний плюс для людей, які тільки починають роботу, оскільки вони можуть не знати кожного фактора, який входить в розробку функціонального веб-сайту. Оцінювання проводиться за допомогою тестування сумісності коду та постановки сайту.
 • WPEngine пропонує особливості контенту для конкретних місцеположень, які дозволяють зберігати свій вміст та оголошення для широкого кола користувачів. Універсальність та привабливість рекламодавців робить цю функцію дуже привабливою для блогерів або людей, які прагнуть охопити широку аудиторію.
 • Гарна підтримка клієнтів. WPEngine пропонує розгалужену мережу підтримки клієнтів, від широкого спектру навчальних ресурсів на їхньому веб-сайті, до цілодобової підтримки телефонів та чатів, WPEngine є для того, щоб підтримувати своїх клієнтів всю дорогу.
 • Глобальні центри даних. WPEngine має сервери, розташовані в США, Європі, на Близькому Сході, в Азії та Африці. Наявність центрів обробки даних по всьому світу означає, що ви завжди отримаєте найкращі показники для своєї області під час роботи через WPEngine. Інші хости можуть мати лише локальні центри обробки даних або деякі, розповсюджені по своїй країні. Поширення їх по всьому світу робить WPEngine дуже конкурентоспроможним господарем з точки зору продуктивності.
 • WPEngine має широкий спектр партнерських відносин з іншими службами, які пропонують широкий спектр різноманітних інноваційних можливостей. Партнерство включає веб-служби Amazon, Google Cloud та багато іншого. Весь їхній партнерський контент розроблений для того, щоб оптимізувати WordPress, надаючи безпрецедентні переваги порівняно з менш пов’язаними компаніями.

Як бачите, про хостинг WPEngine є дуже багато що подобається. Їх підтримка клієнтів та глобальна присутність приносять багато ресурсів до столу. Маючи це як спеціалізований варіант для вашого хостингу в WordPress, це може бути дуже приємно, оскільки це приділяє вам увагу та можливості великої компанії, і постачає його в спеціалізованому пакеті, розробленому для веб-сайтів, що працюють на WordPress..

Звичайно, як я вже говорив, жоден хост ніколи не був ідеальним, і WPEngine не є винятком. Для того, щоб закріпити наш набір можливостей WPEngine, нам потрібно буде поглянути на те, як вони виявляються недостатніми порівняно з деякими змаганнями.

Мінуси WPEngine

 • Менша універсальність порівняно з менш спеціалізованими компаніями. Оскільки WPEngine оптимізовано для WordPress, ви не отримаєте багато користі від нього, якщо не використовуєте WordPress для живлення свого веб-сайту. Так само багато привабливіших функцій суперечать, якщо ви не плануєте завантажувати свій сайт WordPress великою кількістю плагінів чи функцій. WPEngine також вимагає, щоб установки на їх платформі були відносно рівномірними, що ще більше обмежує ваші можливості.
 • Для того, щоб запропонувати всі привабливі, спеціалізовані можливості, WPEngine має безліч якостей, що відрізняє їх від конкуренції. Ці відмінності часто можуть зробити поводження з WPEngine дещо складним, особливо якщо ви звикли використовувати більше стандартизованих платформ.
 • Деякі обмеження можливостей WordPress. Плагіни та функції, які ви використовуєте на своєму веб-сайті WordPress, повинні бути передбачуваними та регулярними. У вас не може бути багато нових або інноваційних програм, що працюють на вашому сайті, і навіть ваш трафік також повинен бути відносно регулярним. Це може не бути великою справою для людей, які не хочуть експериментувати зі своєю платформою, але якщо ви хочете внести зміни за примхою, це може стати для вас вимикачем угод..

Якщо ви шукаєте потужний хостинг, оптимізований WordPress, з великими іменами та доступними цінами, WPEngine – це дуже привабливий варіант. Незважаючи на деякі проблеми, які можуть мати обмеження та складність, вони залишаються дуже життєздатним варіантом для веб-сайтів, що працюють на WordPress, навіть якщо ви новачок у всьому, що стосується веб-дизайну..

Важливо зазначити, що згідно з власною статистикою WPEngine, 30% веб-сайтів в Інтернеті створено за допомогою WordPress, а 27% сайтів із 10-ти кращих веб-сайтів за трафіком також використовують WordPress. Це дійсно підкреслює привабливість використання WordPress для управління сайтом, що, в свою чергу, підкреслює переваги, які WPEngine повинен принести на стіл.

Але це ще не все, що вона написала. Є ще одна компанія, яку ми повинні розглянути, перш ніж приймати будь-які рішення. Ця інша компанія також базується на хостингу на базі WordPress, і вони також мають привабливий набір функцій, розроблених для того, щоб зробити їх найкращим хостинговим сервісом WordPress на ринку..

Що таке Кінста?

Kinsta була заснована в 2013 році з метою стати найкращою хостинговою платформою WordPress по всьому світу. Команда складається з досвідчених розробників WordPress, які присвячені залученню вражаючої, змістовної та потужної присутності до спільноти WordPress хостингу.

Вони пропонують величезне різноманіття планів на основі WordPress. У них є початкові пакети, придатні для початківців блогерів та любителів, а також потужні підприємливі рахунки, призначені для великих компаній для управління величезною кількістю одночасних даних.

У порівнянні з іншими хостами, які зосереджені на інших сферах і нішах, хостинг WordPress Kinsta є дуже конкурентоспроможним. У них багато світиться відгуків клієнтів, а також реєстр впізнаваних клієнтів, таких як Tripadvisor.

Загалом, Kinsta може здатися найкращим варіантом передачі даних для хостингу WordPress. При цьому завжди корисно зосередитись на тому, що саме компанія може запропонувати вам.

Зараз ми розглянемо деякі плюси та мінуси Kinsta. Kinsta приносить на стіл багато, і багато хорошої та поганої реклами про них по мережі. Щоб розібратися в особливостях того, як ми будемо приймати своє рішення, ми почнемо з деяких переваг, які може запропонувати Kinsta.

Плюси Кінста

 • 30-денна гарантія повернення грошей. Kinsta пропонує повернення коштів, якщо ви скасуєте їхні хостинг-послуги протягом 30 днів. Завжди з цими гарантіями завжди є тонкий шрифт, тож корисно заглянути на їхній веб-сайт і переконатись у тому, чи отримуєте ви те, за що торгуєтесь. Сама гарантія є досить стандартною, якщо мова йде про веб-хостингові компанії, але це може бути приємно для клієнтів, які прагнуть мінімізувати свій ризик.
 • Немає пониження чи підвищення штрафу. Kinsta не штрафуватиме вас за додаткову плату за те, що передумаєте, що ви хочете зі своїм планом. Перехід на більш високий план, а також перехід на менший план не спричинять додаткових комісій або витрат, окрім фактичної різниці між двома планами, якщо ви оновляєте. Це приємно, тому що багато компаній можуть ввійти в звичку рискувати з невеликими комісіями за все, що роблять їхні клієнти.
 • 2 вільних місяці, включені до річних планів. Підписавшись на річний план, а не на місячний план, ви отримаєте два місяці безкоштовного хостингу WordPress безкоштовно. Поряд із зниженими тарифами, які вони пропонують із більшими зобов’язаннями, це дуже приємна особливість, особливо для людей, які хочуть заощадити гроші, в той же час отримуючи якісний WordPress хостинг.
 • Немає строкових договорів. Kinsta не обмежує свої плани часовими періодами. Це відмінна особливість для людей з нестабільними бізнес-моделями, частими міграціями веб-сайтів та вибагливими клієнтами. Знання того, що ти можеш вийти з контракту з меншими клопотами, – це завжди користь, коли у тебе є кращі речі, про які потрібно турбуватися. Це особливо легкий фактор, якщо врахувати потужні функції та технології, які поєднуються з хостингом WordPress Kinsta.
 • Підтверджене повернення коштів. Коли ви отримаєте відшкодування від Kinsta, вони повертають кошти, щоб ви не отримали викрутки від повернення за вже надані послуги. Якщо ви отримали хостинг лише частину періоду оплати, вам буде виставлено рахунок або повернення коштів відповідно до суми, яку ви заплатили, а не врізану в більшу плату. Знову ж таки, це приємна вигода для тих, хто вважає, що може вимагати повернення грошей в якийсь момент.
 • Щоденне резервне копіювання. Хостинг Kinsta WordPress керує щоденними резервними копіями його вмісту, тому ви ніколи не втрачаєте жодного важливого матеріалу, що відбувається на вашому веб-сайті. Дуже багато інших хостинг-компаній WordPress надають резервні копії рідше або лише з певними планами, але хостинг Kinsta WordPress включає в себе резервні копії з усіма своїми планами. Це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про втрату великої кількості ваших даних.
 • Постановочні середовища. Kinsta забезпечує влаштування у своїх планах середовищ. Це дозволяє переглядати та перевіряти зміни на вашому веб-сайті перед тим, як переглядати його в прямому ефірі, і переконайтеся, що ви маєте саме таку присутність в Інтернеті, яку потребує ваш бізнес. Знову ж таки, багато інших веб-хостів надають подібні функції постановки, але приємно включити їх як безкоштовну функцію у всі свої плани. Це означає, що незалежно від того, в якому масштабі обслуговування ви будете надаватись, ви отримаєте переваги, якщо матимете інсценізаційне середовище. Тільки один із багатьох способів, якими Kinsta демонструє, що вони піклуються.
 • Оптимізація WordPress Killer. Kinsta має одні з найкращих хостингів WordPress там, із статистикою часу вбивць та найсучаснішим апаратним забезпеченням, оптимізованим для того, щоб принести швидкість зриву на ваш WordPress сайт. Їх відгуки та відгуки клієнтів про їх ефективність, як правило, світяться в цій категорії. Я схильний вірити масам, коли вони кажуть мені, що господар має дивовижні показники. Деякі люди, здається, мали певні проблеми з невеликим простоєм, але вони, здається, є скоріше винятком, ніж правилом.
 • Приємна панель приладів. Хоча Kinsta, здається, не використовує стандартний інтерфейс cPanel, їх інтерфейс користування дуже інтуїтивно зрозумілий, і у вас є вся інформація та інструменти, які бажають будь-який веб-розробник. Хоча ви не дізнаєтесь жодних галузевих навичок, ознайомившись із інтерфейсом, ви помітите, що функції та обтічний вигляд роблять його дуже спроможним інтерфейсом, тим не менш.

Тут дуже багато подобається. Kinsta приносить багато такої ж потужності та універсальності столу, як WPEngine, з додатковим поворотом екологічності. Багато з цих якостей дуже привабливі, але вони не означатимуть велику частину нашого досвіду, не розглядаючи деякі мінуси.

Недоліки, які має Kinsta, не особливо кричущі, але завжди добре переконатися, що ви знаєте, за що платите, на випадок, якщо може виникнути непередбачений розірвач угоди.

Мінуси Кінста

 • Немає реєстрації домену. Хоча Kinsta пропонує дуже потужний хостинг для WordPress, який, як правило, видуває з води безліч інших хостів, вони не пропонують власні послуги з реєстрації домену. Це добре для клієнтів, які звикли займатися реєстрацією свого домену окремо від своїх хостинг-послуг.
 • Немає хостіну електронної пошти Знову ж таки, Kinsta, на жаль, не включає хостинг послуг електронної пошти у свої плани. Це більш-менш стандарт для господарів WordPress, які люблять присвячувати більше своїх ресурсів речам, які дійсно потрібні сайтам WordPress. Тим не менш, це може бути боляче, якщо ви хочете, щоб повідомлення електронної пошти надходило разом із вашим веб-сайтом. Якщо ви звикли отримувати послуги електронної пошти, розміщені через веб-хостинг, це може бути для вас великою справою, але ймовірніше, що це просто не буде надто великою проблемою..
 • Дещо обмежувальний. Як і багато інших керованих служб хостингу WordPress, Kinsta встановлює деякі обмеження щодо типів та кількості плагінів, які ви можете встановити на своєму веб-сайті. Це трохи необхідне зло, оскільки воно дозволяє Kinsta регулювати свої розміщені сайти WordPress таким чином, щоб гарантувати швидкість та тривалість роботи, якими вони відомі.
 • Структура цін. Деякі люди, які звикли користуватися спільними планами, можуть бути дещо здивовані структурою цін, яку використовує Kinsta. Ви повинні мати на увазі, що ці ціни призначені для хмарних та спеціалізованих серверів, і що ціни все ще є дуже конкурентними порівняно з іншими компаніями. Набори функцій та технології все ще дуже потужні для всіх їхніх планів, навіть незважаючи на ціну.

Як і у WPEngine, тут є деякі речі, які виділяються як чистий недолік у порівнянні з деякою конкуренцією, але тут немає нічого занадто серйозного, щоб зробити Kinsta неконкурентоспроможним.

Навпаки, їх найсучасніша технологія та екологічне ставлення роблять їх дуже конкурентоспроможним, навіть порівняно з командною присутністю WPEngine у ​​світі хостингу WordPress.

Отже, тепер, коли ми розглянули всі різні переваги та недоліки, які ці дві компанії вносять до столу, що нам залишається? Для того, щоб нас дійсно вразити додому, ми побачимо, як ці два господарі порівнюють пліч-о-пліч у кількох різних категоріях.

Щоб отримати найкращий переріз того, з чим ми працюємо, ми розглянемо функціональність, підтримка, і ціна.

Функціональність

Для обох компаній у нас є дуже спроможний хостинг, оптимізований для сайтів на базі WordPress. Очевидно, що це нічого не саме по собі. Кожна компанія може запропонувати щось особливе в цій категорії, WPEngine надає надзвичайно універсальний і всесвітній досвід, розроблений для задоволення ваших потреб WordPress, незалежно від рівня вашого досвіду чи розташування у світі..

З іншого боку, у нас є Kinsta, який також має надзвичайно потужне обладнання та швидкості, які навіть випереджають WPEngine у ​​багатьох контекстах, незважаючи на відсутність такої ж глобальної присутності. Для завантаження Kinsta також обіцяє компенсувати економічний вплив своїх хостинг-послуг за рахунок придбання кредитів на вітрову енергію.

Зрештою, це залежить від того, чи ти екологічний чи більш орієнтований на спілкування з визнаним брендом. Ми дамо цю категорію Kinsta, оскільки вони мають дуже порівнянну потужність з точки зору власних хостингових послуг, зберігаючи ту особливу привабливість екологічно чистого кута, якого WPEngine просто не має.

Підтримка

Обидві компанії мають зоряні відгуки клієнтів про свою послугу. Kinsta пропонує підтримку через електронну пошту, а також систему квитків. WPEngine пропонує цілодобову підтримку телефону та чату, на додаток до значного онлайн-ресурсу для навчання, призначеного для ознайомлення та підтримки користувачів на платформі.

Перше, що ми помітимо – це відсутність підтримки телефону для Kinsta. Це певний недолік, особливо з огляду на періоди очікування та безособовий характер підтримки квитків та електронної пошти. Kinsta також не має майже тих самих навчальних ресурсів, які пропонують своїм клієнтам порівняно з WPEngine.

Ми передамо цю програму WPEngine, завдяки різноманітним способам доступу для підтримки клієнтів та додатковому плюс їхніх навчальних ресурсів.

Ціна

Це справжній момент виготовлення або перерви для багатьох потенційних клієнтів. Немає сенсу створювати найкращі варіанти, якщо ви порушите банк. Для того, щоб дійсно визначити значення плюсів і мінусів, які ми переходили, ми збираємося поставити цінові структури WPEngine та Kinsta поруч і виділити кілька ключових сфер інтересів щодо ціни.

 • WPEngine пропонує “стартові” плани від $ 35 на місяць, “зростання” плани від 115 доларів на місяць, “масштабні” плани від 290 доларів на місяць, а також спеціальні плани для людей, яким потрібно ще більше масштабу та надійності.
  • Ціни можуть здатися трохи крутими порівняно з Bluehost, але функціонал набагато більш універсальний. План «запуску» дає вам 25000 відвідувань, 10 Гб пам’яті, 50 ГБ щомісячної пропускної здатності та 1 веб-сайт. Він також включає в себе програми Genesis Framework, теми StudioPress та варіанти підтримки, про які я згадував раніше.
  • План “зростання” збільшує це до 100 000 відвідувань, 20 Гб пам’яті, 200 Гб щомісячної пропускної здатності та 5 сайтів.
  • План “масштабу” – це колосальні $ 290 на місяць і включає 400 000 відвідувань, 30 Гб пам’яті, 400 ГБ пропускної здатності та 15 веб-сайтів.
  • Вони також мають “спеціальний” план для людей, яким потрібні значно потужніші веб-сайти. Це збільшує кількість відвідувань на мільйони, зберігання в області 1 ТБ, пропускну здатність вище 400 ГБ на місяць та до 25 веб-сайтів.
 • Кінста пропонує хостингові плани WordPress, починаючи від 30 доларів на місяць, аж до 900 доларів на місяць для їх підприємливих планів.
  • Ви також можете зв’язатися з їхньою командою з продажу, щоб створити індивідуальний план, складений саме для вас, якщо вам потрібна ще більша потужність порівняно з їхніми планами вищого класу.
  • Їх план для початківців, що становить 30 доларів на місяць, включає в себе 1 установку WordPress, 20 000 відвідувань, 5 Гб місця та безкоштовні SSL та CDN. Це досить стандартний набір функцій для базового плану WordPress.
  • Програма планує це до 2 встановлень WordPress, 40 000 відвідувань та 10 ГБ місця за 60 доларів на місяць. Плани продовжують масштабуватися таким чином, а самі ціни трохи крутіші, ніж ви могли б очікувати від іншої послуги. Пам’ятайте лише, що ви платите за додаткову якість.
  • Їх бізнес-плани закінчуються майже так само; від 100 до 400 доларів на місяць і від 5 до 40 встановлень WordPress, 100 000-600 000 відвідувань та 15-40 ГБ місця.
  • Їх найдорожчі плани Enterprise коштують 600 або 900 доларів на місяць і включають до 80 встановлень WordPress, 1 500 000 відвідувань та 120 Гб місця.

WPEngine, здається, має кращі ціни від вашої руки, коли ви збільшуєте масштабні плани, але Kinsta, безумовно, має достатньо широкий діапазон, щоб покрити все, що може знадобитися вашому веб-сайту. Kinsta не згадує про розподіл пропускної здатності на своїй ціновій сторінці, але їх відвідування значно перевершують розподіли, виділені WPEngine, особливо за більш високими ціновими пунктами.

Чесно кажучи, в цілому ця категорія є краваткою. Це дійсно зводиться до того, скільки енергії потрібно для вашого веб-сайту. Важливо зауважити, що Kinsta виявляється очевидним переможцем великих масштабних проектів.

Вирок

Ці два веб-сайти дуже добре піддаються ретельному контролю, мають спеціалізовану клієнтську базу та яскраві огляди в Інтернеті, щоб підтвердити свої обіцянки щодо ідеального хостингу WordPress. Визначення того, що краще, буде насправді залежати від типу веб-сайту, який ви хочете створити, і який бізнес ваш інтернет-присутність буде доповнювати.

Якщо ви маломобільні та недосвідчені, величезні навчальні ресурси та різноманітна підтримка WPEngine – це очевидний вибір для вас. Особливо це стосується їх конкурентних цінових точок за нижчими масштабами.

З іншого боку, більш висококласні або екологічно свідомі клієнти, безумовно, знайдуть Kinsta привабливим варіантом, особливо враховуючи потужність їх серверних технологій. Зрештою, вам доведеться приймати власне рішення, оскільки, здається, обидві ці компанії принесли свою A-гру.

Як завжди, сміливо повідомте нам про будь-які примхи, про які ми, можливо, забули, чи спеціальні враження, які, можливо, передумали!

Щасливий хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector