WPEngine vs Pressidium – який найкращий хост WordPress хост?

01.06.2020
Порівняння хостингу 'WPEngine vs Pressidium – який найкращий хост WordPress хост?
0 14 мин.

wpengine-vs-pressidium


Шукати веб-хостів часто може бути непосильним. Занадто багато ніш і спеціальних послуг пропонується по всій мережі. Це може бути особливо вражаючим для веб-дизайнерів, які тільки починають, або масштабують свою присутність в Інтернеті вперше.

Переконайтесь, що ваш вибір веб-хостингу здатний відповідати вимогам вашого веб-сайту – це один із найкращих перших кроків, які ви можете зробити. Завдяки відповідним цінам хостингу з підтримкою та функціональністю, що відповідає вашим потребам, можна полегшити кожен крок процесу. Це лише питання здатності розповісти добро від поганого.

Щоб зрозуміти, що нам потрібно, ми будемо дивитись на двох різних хостів і бачити, як вони розташовуються поруч. Це дозволяє нам поглянути на те, що нам потрібно зосередити увагу, і дозволяє нам реально побачити, що може запропонувати кожна компанія. Це також є хорошим способом вирішити, який краще.

Сьогодні ми подивимось на WPEngine та Pressidium. Це два відомих господаря з хорошими відгуками та конкурентними цінами. Вони обидва зосереджують свою енергію на хостингу на основі WordPress, і їх функції та статистика відображають це. Усі їх плани складаються з урахуванням WordPress, і вони обіцяють блискавичні швидкості та добре оптимізовану функціональність WordPress.

Але, мабуть, існує декілька способів, коли обидві ці компанії, як правило, не відповідають конкуренції. Тож почнемо, поглянувши на WPEngine, хто вони та про що вони.

Що таке WPEngine?

У наші дні багато веб-сайтів працюють на WordPress. Багато хостів насправді зосереджуються на наданні оптимізованих планів, розроблених для веб-сайтів на базі WordPress. WPEngine є одним з провідних хостів на базі WordPress сьогодні.

Згідно з власним веб-сайтом, 30% усіх веб-сайтів створені за допомогою WordPress, а 27% з 10 000 найпопулярніших сайтів за трафіком також використовують WordPress. Ці цифри говорять самі за себе. WordPress – це потужний інструмент, який при належному використанні може забезпечити роботу дуже спроможного веб-сайту.

WPEngine намагається зробити цей процес максимально простим та спроможним, надаючи широкий спектр планів та послуг, орієнтованих на WordPress. Вони також мають хорошу репутацію щодо обслуговування клієнтів та простоти у використанні, що робить їх відмінним вибором як для новачків, так і для досвідчених веб-дизайнерів..

Далі ми розглянемо різні переваги, які може запропонувати WPEngine.

Плюси WPEngine

 • Оптимізація WordPress. WordPress – це потужний інструмент, який може створювати високоефективні веб-сайти з великою кількістю функцій та можливостей розміщення вмісту. Для того, щоб ваш сайт WordPress працював з максимальною ефективністю, серверне обладнання та функції сервера WPEngine розроблені таким чином, щоб забезпечити живлення навіть найважчих установок WordPress. Їх параметри як спільних, так і VPS-планів добре пам’ятати, оскільки це додає великої кількості універсальності структурі ціноутворення WPEngine та можливості масштабування..
 • Теми StudioPress. Існує безліч преміальних тем, в тому числі мобільних телефонів, доступних через StudioPress. Використання цих тем зі своїм веб-сайтом надасть вам легку у застосуванні функціональну та естетичну перевагу перед іншими дизайнерами, яким доводиться створювати власні теми або доплачувати за преміальні теми через інший сервіс. Багато з цих тем StudioPress оснащені вбудованими функціями SEO та безпеки.
 • Оцінки готовності. WPEngine має в своєму розпорядженні групу експертів, які готові виконати оцінки на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що він перебуває у формі корабля, перш ніж виходити наживо. Це може бути величезною привабливістю для людей, які тільки починають, або які, як правило, багато експериментують зі своїм дизайном та функціями веб-сайту. Самі тести проводяться за допомогою тестування сумісності з кодом та інсценування сайту.
 • WPEngine має безліч змістових функцій, які орієнтуються на певні географічні райони. Це дозволяє налаштувати спосіб взаємодії людей із вашим вмістом у різних куточках світу, що дозволяє легко охопити дивовижну кількість читачів за допомогою функціональності вашого веб-сайту..
 • Підтримка клієнтів. Підтримка WPEngine має чудові відгуки клієнтів і доступна через підтримку телефонів та чатів у режимі 24/7 та 24/7. Вони також пропонують велику бібліотеку навчальних ресурсів, розроблених для того, щоб отримати нових веб-дизайнерів та досвідчених ветеранів, які так само звикли до додатків та послуг.
 • Глобальна присутність. Маючи сервери, розташовані в США, Європі, на Близькому Сході, в Азії та Африці, WPEngine здатний запропонувати приголомшливі швидкості та доступність сервера, незалежно від того, де ви знаходитесь. Наявність такої глобальної присутності означає, що WPEngine завжди зможе дати вам найкращі показники на ринку, на якому ви присутні та активні.
 • Широкий спектр партнерських відносин. WPEngine є партнером з широким спектром інших послуг і пропонує безліч інновацій. До їхніх різних партнерів належать веб-сервіси Amazon, Google Cloud та інші. Весь їхній вміст, що надається через партнерські стосунки, оптимізований для використання з WordPress та надає безліч додаткових функцій, з якими багато конкурентів не можуть відповідати.

Про послуги WPEngine, очевидно, дуже багато подобається. Вони мають чудову підтримку клієнтів, бортові ресурси та глобальну присутність, що в основному гарантує хороші показники та має сенс для вашого географічного ринку.

Їх структура ціноутворення також досить універсальна, але до цього ми дійдемо миттєво. Очевидно, є й інші способи, по яких WPEngine не так вигідно поступається з конкуренцією, і не було б гарною ідеєю приймати будь-які рішення, не заокруглюючи наше дослідження.

З цією метою давайте розглянемо способи, як WPEngine має тенденцію до дефіциту.

Мінуси WPEngine

 • Менш універсальний, ніж деякі конкуренти. WPEngine пропонує широкий спектр планів, спеціалізованих для використання з WordPress. Хоча це робить їх дуже універсальними та масштабованими для веб-сайтів на базі WordPress, їх функціональність не настільки приваблива для веб-сайтів, які не використовуватимуть платформу WordPress. Оскільки обидва сайти, які ми сьогодні переглядаємо, орієнтовані на оптимізацію WordPress, це не така вже й маленька справа, але все ж може бути добре пам’ятати про те, щоб рухатися вперед.
 • Оскільки WPEngine пропонує такий широкий спектр функцій, іноді через партнерські стосунки з іншими службами, до їхнього інтерфейсу та функцій можна звикнути трохи важко. Хоча система розроблена як зручна у використанні, все ж є її аспекти, які потребують трохи часу, щоб навчитися ефективно використовувати.
 • Деякі обмеження. Щоб запропонувати найкращі швидкості та тривалість роботи на ринку, WPEngine встановлює невеликі обмеження на різні встановлення та плагіни, які ви можете використовувати для свого сайту WordPress. Хоча це досить стандартно і дозволяє WPEngine запропонувати вигляд найвищої оптимізації WordPress, яку вони знають, це все-таки розчаровує при роботі з такою потенційно універсальною платформою.

Незважаючи на ці вади, WPEngine залишається дуже конкурентним варіантом. Вони забезпечують потужний хостинг WordPress із глобальною присутністю та доступними ціновими точками. Нові користувачі отримають багато пробігу від різних спільних планів, тоді як більш досвідчені або більш масштабні веб-хости все ще мають багато місця та варіантів для збільшення масштабів своєї присутності в Інтернеті.

Мінуси, які йдуть разом із WPEngine, теж не надто прокляті. Більшість із цих матеріалів не надто велика справа, і це майже однаковий курс, якщо мова йде про потужний хостинг WordPress. Однак, сказати, що складно зрозуміти, як ці функції порівнюються, важко зрозуміти, не дивлячись на конкуренцію.

Далі ми подивимось на Pressidium.

Що таке пресідіум?

Pressidium – це кероване хостинг-рішення WordPress, бачення якого – «спроектувати та вдосконалити та керувати хостинговим сервісом для нашої улюбленої платформи – WordPress». Вони забезпечують корпоративну платформу WordPress, якій довіряють технологічні стартапи та 500 компаній. Вони вважаються вищими за конкуруючих господарів WordPress, і вони обіцяють якість обслуговування, швидкість, безпеку та продуктивність.

Запущені в 2014 році командою ветеранських веб-дизайнерів, вони переросли у відоме та добре переглянуте хостинг-рішення. Вони були нагороджені рейтингом хостингу Top Tier WordPress у 2015 та 2016 роках компанією Review Signal.com. Навколо Pressidium дуже багато шуму, і вони, здається, подають більшість із нього.

Однак слід врахувати, що Pressidium стягує плату за своїх користувачів залежно від кількості відвідувань їхніх сайтів. Це, очевидно, трохи відрізняється від того, як справляються інші компанії, де вони, як правило, пропонують більшу кількість відвідувань разом зі своїми більшими планами.

Це, очевидно, ви хочете пам’ятати, обговорюючи інші деталі цієї компанії. Коли ми говоримо, ми дійсно не будемо знати, поки не подивимось, тож давайте подивимося на деякі переваги, які може запропонувати нам Pressidium.

Плюси Pressidium

 • Легка оплата. Pressidium приймає всі основні форми оплати, що полегшує справу з виставленням рахунків. Хоча більшість компаній досить добре в курсі основних способів оплати, деякі з них можуть бути недостатніми.
 • 60-денна гарантія повернення грошей. Як і будь-який хороший веб-хостинг, Pressidium має гарантію повернення грошей за свої послуги, якщо ви скасуєте протягом 60 днів. Це приблизно вдвічі більше, ніж 30-денна гарантія, яку пропонує більшість компаній. Приємно мати гідну гарантію, щоб мінімізувати ризик. Як завжди, читайте їх політика відшкодування щоб переконатися, що ви знаєте, що отримуєте.
 • Pressidium має центри обробки даних в Японії, Північній Америці, Південно-Східній Азії, Європі та Океанії. Це дозволяє їм забезпечувати дуже високі швидкості, незалежно від того, де ви живете в світі. Їхні відгуки дещо відрізняються за швидкістю, але переважна більшість користувачів здається більш ніж задоволеною тим, що Pressidium здатний надати.
 • Pressidium має дуже конкурентоспроможні цінові точки, про які ми дізнаємось пізніше, коли торкнемось порівнянь. Їх фактичні ціни вигідно порівнюються з WPEngine майже в кожній ціновій точці, а різні плани, які вони мають, є трохи більш універсальними, ніж плани, запропоновані WPEngine з точки зору масштабу..
 • Простота використання. Користувачі в Інтернеті перевіряють як безкоштовну міграційну послугу Pressidium, так і їх власний інтерфейс. Хоча вони не використовують стандартний інтерфейс cPanel, їх інтерфейс є всеосяжним і, як відомо, його легко вивчити та опанувати.
 • Система фільтрування ботів. Усі плани Pressidium оснащені системою фільтрації поганих ботів, яка захищає ваш веб-сайт від активності бота та іншого. Це добре, якщо вміст на вашому веб-сайті, ймовірно, привертає активність бота, або якщо ваша база користувачів дійсно чутлива до наявності роботи бота.
 • Pressidium обіцяє 99,95% тривалості роботи, а тести, зроблені іншими користувачами в Інтернеті, схоже, підтверджують цю статистику. 99,95% – це дуже хороший бал, хоча і не найкращий. Важливо зазначити, що більшість оглядів в Інтернеті насправді стверджують, що вони отримали 100% тривалість роботи протягом періоду тестування.
 • Pressidium обіцяє безпроблемне попередження загроз. У них є такі речі, як керовані автоматичні оновлення, фільтрування ботів та брандмауери, щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту. У них також є блог із безпеки, який містить детальну інформацію про те, як вони захищають ваш сайт. В цілому, Pressidium, безумовно, здається заслуговуючим на довіру до своїх вимог з цього приводу.
 • Вільна міграція. Pressidium забезпечує безкоштовну міграцію на свої послуги, як і будь-який інший хороший хост. Pressidium також має багато хорошої преси про фактичний процес міграції, кажучи, що це дуже просто, і підтримка під час процесу була феноменальною. Це приємний штрих, якщо ви шукаєте хорошого господаря, щоб перейти на.
 • Безкоштовні CDN, SSL та резервні копії. Поряд з іншими їх функціями безпеки та підтримки, плани Pressidium пропонують безкоштовні резервні копії CDN, SSL та сайтів. Вони призначені для того, щоб ваш веб-сайт працював належним чином з усіма необхідними функціями безпеки. Приємно мати можливість отримати ці функції безкоштовно від самого веб-хоста, замість того, щоб платити сторонній стороні.

Pressidium – це свого роду добре зберігається секрет в індустрії хостингу. Їх статистика роботи та обширний набір функцій дуже приємні, особливо, якщо в них включений неприємний технічний блог, щоб задовольнити будь-кого із більш складними питаннями.

Безкоштовні пропозиції та такі, які вони пропонують – також приємний штрих. Однак ми маємо пам’ятати, що вони сказали про свою вартість відвідування. Це, очевидно, загальний недолік, але він дійсно залежить від типу веб-сайту, який ви хочете створити.

Через їхні ціни та функціональність, схоже, що Pressidium був би досить потужним варіантом для потрібного користувача. Зважаючи на це, буде складно зрозуміти, з чим ми маємо справу, доки не подивимось на недоліки, які пов’язані з Pressidium.

Справді, тут не так багато. Вони є досить солідним господарем, що надходить. Однак є кілька речей, які нам вдалося визначити.

Мінуси Pressidium

 • Система оплати за відвідування. Це головний недолік Pressidium, хоча це може бути не так вже й погано, як здається. Це дійсно залежить від вашого сайту. Хоча більшість веб-сайтів WordPress покликані працювати за рахунок доходів від реклами, деякі бізнес-моделі дозволяють отримувати прибуток іншими способами. Оскільки перегляди сторінок будуть головним визначальним фактором у вашому нижньому рядку майже в будь-якому сценарії, є сенс виділити трохи додаткових для отримання більше переглядів. Цей фактор буде грати трохи помітніше, коли ми подивимось на ціну, оскільки він дозволить нам продемонструвати, як ці збори за перегляд впливатимуть на фактичні ціни.
 • Цінові пункти, спрямовані на ринок бізнесу. Хоча Pressidium пропонує кілька варіантів для веб-сайтів меншого масштабу, більшість його планів розроблені для масштабів підприємств, і ви можете сказати, куди велика їхня увага йде як компанія. Хто може їх звинуватити? Масштабні проекти, зрештою, більш вимогливі та вигідніші. Якщо вам знадобиться більш масштабний хостинг, це, мабуть, буде для вас плюсом. В іншому випадку ви можете щось врахувати, якщо ви шукаєте хост меншого масштабу.
 • Немає хостингу електронної пошти. На відміну від багатьох інших хостинг-компаній, Pressidium не пропонує розміщення електронної пошти на своїй платформі. Це трохи непомітно, оскільки сайт настільки першокласний майже в усіх інших аспектах. Зазначаючи, що розмістити електронну пошту в іншому місці не так вже й складно, просто прикро їхати в два різні місця за тим, що може запропонувати один.

Як і у WPEngine, тут не так багато, щоб підняти занадто багато червоних прапорів. Найбільшим недоліком Pressidium, здається, є система оплати за відвідування. Це цікава вигадка, і навіть може вийти на користь певних веб-сайтів, але в цілому, це ще одна річ, про яку ви повинні слідкувати.

Більшість інших хостів вже стягують вам додаткову плату за перегляд понад певний ліміт, пов’язаний із вашим планом, тому це не дуже велика угода, коли ви дивитесь на це в контексті, але ми дійсно не отримаємо конкретного уявлення про те, що ми що стосується, поки ми не перейдемо до нашого азотно-зернистого порівняння.

Для того, щоб визначити, який із цих сайтів виходить за межі іншого, ми розглянемо їх поруч і порівняємо їх, використовуючи кілька різних критеріїв. Ми будемо його розбивати відповідно до Функціональність, безпека, і Ціна.

Порівняння функціональності

Обидва веб-сайти пропонують найвищий хостинг для WordPress, супроводжуваний усіма потужними функціями та мережами підтримки, яких ви очікували від цієї ніші. Обидві компанії мають широкий спектр конкурентних планів, які охоплюють необхідну функціональність для широкого діапазону ділових масштабів.

Вони також мають функціональні можливості, призначені для розміщення торгових посередників та інших дизайнерів веб-сайтів, які можуть мати деякі інші потреби порівняно з іншими користувачами WordPress. У них немає варіантів хостингу без WordPress. Це не має бути занадто великою угодою, оскільки ви, мабуть, шукаєте WordPress хостинг, але добре пам’ятати, якщо ви хочете змінити свою присутність в Інтернеті в майбутньому.

Тут ми будемо називати Pressidium переможцем завдяки їхнім кращим режимам роботи та конкурентним можливостям.

Порівняння підтримки

Знову ж таки, обидва ці веб-сайти мають дуже хороші відгуки клієнтів для своїх груп підтримки. Вони обидва пропонують широкі бази знань та підтримки на власних веб-сайтах, щоб допомогти вам вирішити менші проблеми підтримки. Однак, коли вам потрібна увага дійсної людини, Pressidium просто має підтримку квитків для членів.

WPEngine, з іншого боку, пропонує цілодобову підтримку через телефон та чат у прямому ефірі. Незважаючи на те, що обидві компанії відомі гарним обслуговуванням клієнтів, ми збираємось назвати WPEngine явним переможцем тут, заслуговуючи лише цього факту..

Порівняння цін

Це справжній момент виготовлення або перерви для багатьох потенційних клієнтів. Немає сенсу створювати найкращі варіанти, якщо ви порушите банк. Для того, щоб дійсно визначити значення плюсів і мінусів, які ми переходили, ми збираємося поставити цінові структури WPEngine та Kinsta поруч і виділити кілька ключових сфер інтересів щодо ціни.

 • WPEngine oнадає «стартові» плани від 35 доларів на місяць, плани “зростання” від 115 доларів на місяць, “масштабні” плани від 290 доларів на місяць, а також спеціальні плани для людей, яким потрібно ще більше масштабу та надійності.
  • Ціни можуть здатися трохи крутими порівняно з Bluehost, але функціонал набагато більш універсальний. План «запуску» дає вам 25000 відвідувань, 10 Гб пам’яті, 50 ГБ щомісячної пропускної здатності та 1 веб-сайт. Він також включає в себе програми Genesis Framework, теми StudioPress та варіанти підтримки, про які я згадував раніше.
  • План “зростання” збільшує це до 100 000 відвідувань, 20 Гб пам’яті, 200 Гб щомісячної пропускної здатності та 5 сайтів.
  • План “масштабу” – це колосальні $ 290 на місяць і включає 400 000 відвідувань, 30 Гб пам’яті, 400 ГБ пропускної здатності та 15 веб-сайтів.
  • Вони також мають “спеціальний” план для людей, яким потрібні значно потужніші веб-сайти. Це збільшує кількість відвідувань на мільйони, зберігання в області 1 ТБ, пропускну здатність вище 400 ГБ на місяць та до 25 веб-сайтів.
 • Пресідіум Пропонуємо плани починаючи з 21 долара на місяць та масштабуючи до 500 доларів на місяць, а більші “Enterprise” плани доступні за 750 доларів + на місяць.
  • Їхній план «Мікро» дає вам встановити 1 WordPress, 5 Гб пам’яті, таємне середовище, резервне копіювання, SSL та інші функції, про які я згадав вище.
  • Їхній “Особистий” план налічує це до $ 42 на місяць, що дає 3 встановлення, 10 Гб пам’яті та всі інші товари.
  • Пакет «Професіонал» становить 125 доларів на місяць, що дає 10 встановлень та 20 ГБ пам’яті.
  • План “Бізнес” складає 250 доларів на місяць, з 25 встановленнями та 30 ГБ пам’яті.
  • Їх найбільшим стандартним планом є план «Бізнес плюс», що становить 500 доларів на місяць, з 50 встановленнями та 40 ГБ пам’яті.

Очевидно, що обидві компанії пропонують конкурентоспроможні характеристики за нижчі ціни. Pressidium пропонує більш дешевий план, але не має деяких особливостей плану нижчих цін WPEngine.

Зрештою, це залежатиме від типу веб-сайту, який ви хочете. Веб-сайти будь-якого масштабу матимуть хороший досвід роботи з будь-яким із цих хостів, хоча веб-дизайнери меншого масштабу, ймовірно, можуть знайти менший хост, який краще для них.

Як завжди, якщо щось ми пропустили, або якщо ви мали інший досвід роботи з цими господарями, сміливо повідомте нас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector