WPEngine vs Kinsta – Ktorý spravovaný hostiteľ WordPress je najlepší?

01.06.2020
Porovnanie hostingu 'WPEngine vs Kinsta – Ktorý spravovaný hostiteľ WordPress je najlepší?
0 26 мин.

wpengine-vs-KINŠTA


Odvetvie webhostingu sa neustále rozširuje. Počet spoločností, ktoré neustále vyzerajú, že vás budú zaujímať, môže byť ohromujúci. Vždy existuje nespočetné množstvo špeciálnych ponúk a reklám, ktoré vám sľubujú najlepší hosting na trhu. Ako teda vyberiete, ktorá je pre vás najvhodnejšia?

Najjednoduchší spôsob, ako sa vysporiadať s týmto prúdom informácií, je zostať informovaný. Ak sa môžete pozrieť na podrobnosti dvoch spoločností vedľa seba, často vám môže pomôcť pri rozhodovaní, ktorá z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám..

Aby sme vám ušetrili problémy s preosievaním všetkých informácií sami, pokúsime sa ich rozobrať a dobre sa zamerať na pár dobrých webových hostiteľov, aby sme vám pomohli udržať krok s tým, čo má odvetvie urobiť. Ponúknuť ti.

Dnes sa pozrieme na WPEngine a Kinsta. Tieto dve úplne odlišné spoločnosti sa zameriavajú hlavne na hosting optimalizovaný pre WordPress. Cieľom oboch hostiteľov je priniesť vám zážitok venovaný rýchlemu a efektívnemu hosťovaniu WordPress, ale ktorý z nich to robí lepšie?

Začneme tým, že sa pozrieme na WPEngine.

Čo je to WPEngine?

Mnoho spoločností ponúka služby zamerané na WordPress a robia to s rôznou úrovňou odhodlania a efektívnosti. Cieľom WPEngine je ponúknuť najuniverzálnejší a najvýkonnejší zážitok pri navrhovaní vašich stránok WordPress.

Ich cenová a plánovacia štruktúra je založená na nespočetných rôznych funkciách, ktoré môžete použiť na vytvorenie jedinečnej stránky. Dokonca aj iní hostitelia, ktorí ponúkajú rovnaké zameranie WordPress ako WPEngine, majú tendenciu zaostávať v porovnaní s niektorými zo svojich funkcií..

Ako už bolo povedané, nikdy neexistovala dokonalá hostiteľská spoločnosť a spoločnosť WPEngine určite prichádza so svojimi vlastnými nedostatkami. S cieľom poskytnúť vám presnú predstavu o tom, čo WPEngine môže ponúknuť, začneme s výhodami, ktoré prináša stolu..

Výhody WPEngine

 • Optimalizované pre WordPress. WordPress je pomerne jednoduchý a optimalizovaný program a je ho možné efektívne využívať s plánmi Zdieľané alebo VPS z iných webových stránok. Ako už bolo povedané, stránky WordPress sa však môžu rýchlo stať veľmi zložitými a je ťažké ich efektívne prevádzkovať, ak použijete veľké množstvo doplnkov a ďalších komplikácií, ktoré môžu spomaliť výkon. Služby spoločnosti WPEngine sú optimalizované tak, aby boli hnacou silou pri riešení aj tých najťažších stránok WordPress.
 • Dostupné témy aplikácie StudioPress. WPEngine má prostredníctvom aplikácie StudioPress k dispozícii prémiové témy reagujúce na mobilné zariadenia. Tieto témy umožňujú, aby vaše stránky WordPress ponúkali celý rad rôznych digitálnych zážitkov založených na technológii Genesis Framework. Tieto témy obsahujú zabudovanú optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja a funkcie zabezpečenia.
 • Spustite posúdenie pripravenosti. Tím expertov WPEngine môže vykonať posúdenia pripravenosti na spustenie s cieľom určiť, ako pripravená bude vaša stránka spustená. Toto je obrovské plus pre ľudí, ktorí sa práve začínajú, pretože nemusia poznať každý faktor, ktorý sa týka navrhovania funkčných webových stránok. Posúdenie sa vykonáva testovaním kompatibility kódu a usporiadaním stránky.
 • WPEngine ponúka funkcie obsahu špecifické pre danú polohu, ktoré vám umožňujú ponechať váš obsah a reklamy určené širokému okruhu používateľov. Vďaka univerzálnosti a príťažlivosti pre inzerentov je táto funkcia veľmi príťažlivá pre blogerov alebo ľudí, ktorí chcú osloviť široké publikum.
 • Dobrá podpora zákazníkov. WPEngine ponúka rozsiahlu sieť zákazníckej podpory, od širokej škály vzdelávacích zdrojov na svojich webových stránkach až po nepretržitú podporu živého telefónu a chatu, WPEngine je tu na podporu svojich zákazníkov po celú dobu.
 • Globálne dátové centrá. WPEngine má servery so sídlom v USA, Európe, na Strednom východe, v Ázii a Afrike. Mať dátové centrá na celom svete znamená, že pri práci prostredníctvom siete WPEngine budete mať vždy najlepší výkon vo svojej oblasti. Iní hostitelia môžu mať iba miestne dátové centrá alebo niektoré distribuované po svojej domovskej krajine. Ich šírenie po celom svete robí z WPEngine veľmi konkurenčného hostiteľa z hľadiska výkonu.
 • WPEngine má širokú škálu partnerstiev s inými službami, ktoré ponúkajú širokú škálu rôznych inovatívnych schopností. Medzi partnerstvá patria Amazon Web Services, Google Cloud a ďalšie. Celý ich partnerský obsah je navrhnutý tak, aby bol optimalizovaný pomocou WordPress, čo vám v porovnaní s menej prepojenými spoločnosťami prináša nevídané výhody..

Ako vidíte, webhosting WPEngine má veľa rád. Ich zákaznícka podpora a globálna prítomnosť prinášajú k stolu množstvo zdrojov. Mať túto špecializovanú možnosť pre váš hosting na WordPress môže byť veľmi pekné, pretože vám poskytuje pozornosť a možnosti spoločnosti s veľkým menom a dodáva ju v špecializovanom balíku určenom pre webové stránky podporujúce WordPress..

Samozrejme, ako som už povedal, žiadny hostiteľ nebol nikdy dokonalý a WPEngine nie je výnimkou. Aby sme zavŕšili náš vpád do schopností WPEngine, musíme sa pozrieť, ako prídu krátko v porovnaní s konkurenciou..

Nevýhody WPEngine

 • Menšia všestrannosť v porovnaní s menej špecializovanými spoločnosťami. Keďže WPEngine je optimalizovaný pre WordPress, nebudete z neho mať veľa využitia, ak na napájanie svojich webových stránok nepoužívate WordPress. Podobne aj mnohé atraktívnejšie funkcie sú náročné, ak neplánujete načítať svoj web WordPress veľkým počtom doplnkov alebo funkcií. WPEngine vyžaduje, aby boli inštalácie na ich platforme relatívne jednotné, čo ešte viac obmedzuje vaše možnosti.
 • S cieľom ponúknuť všetky atraktívne špecializované funkcie, ktoré sú k dispozícii, má WPEngine veľa vlastností, vďaka ktorým sa líšia od konkurencie. Tieto rozdiely môžu často spôsobiť, že riešenie WPEngine bude trochu zložitejšie, najmä ak ste zvyknutí používať štandardizované platformy.
 • Niektoré obmedzenia možností WordPress. Doplnky a funkcie, ktoré používate na svojej webovej stránke WordPress, musia byť predvídateľné a správne. Na svojom webe nemôžete spustiť veľa novších alebo inovatívnych programov a dokonca aj vzorce návštevnosti by mali byť rovnako pravidelné. Pre ľudí, ktorí nechcú experimentovať s ich platformou, to nemusí byť veľký problém, ale ak chcete robiť rozmary, môže to pre vás znamenať prerušenie obchodu..

Ak hľadáte výkonný hosting optimalizovaný pre WordPress s veľkými zdrojmi a cenovo dostupnými cenami, WPEngine je veľmi atraktívnou možnosťou. Napriek niektorým problémom, ktoré môžu mať s obmedzeniami a zložitosťou, zostávajú veľmi životaschopnou možnosťou pre webové stránky podporujúce WordPress, aj keď ste novým v celej webdizajne..

Je dôležité si uvedomiť, že podľa vlastných štatistík WPEngine, 30% webových stránok na internete je vytvorených pomocou WordPress a 27% z 10k najväčších webov používa WordPress rovnako. Toto naozaj zdôrazňuje atraktívnosť používania WordPress na podporu vášho webu, čo zase zdôrazňuje výhody, ktoré musí WPEngine priniesť k stolu..

Ale to nie je všetko, čo napísala. Predtým, ako sa rozhodneme, musíme sa pozrieť na ďalšiu spoločnosť. Táto ďalšia spoločnosť je tiež založená na hosťovaní založenom na WordPress a má tiež atraktívnu sadu funkcií navrhnutých tak, aby boli najlepšími hosťujúcimi službami WordPress na trhu..

Čo je Kinsta?

Kinsta bola založená v roku 2013 s cieľom stať sa najlepšou hostingovou platformou WordPress na celom svete. Tím sa skladá zo skúsených vývojárov WordPress, ktorí sú odhodlaní prinášať pôsobivú, zmysluplnú a silnú prítomnosť hostiteľskej komunite WordPress..

Ponúkajú obrovskú škálu plánov založených na WordPress. Majú štartovacie balíčky vhodné pre začínajúcich blogerov a fandov, ako aj výkonné podnikateľské účty určené pre veľké spoločnosti na správu obrovského množstva simultánnych údajov..

V porovnaní s inými hostiteľmi, ktorí sa zameriavajú na iné oblasti a výklenky, je hosting Kinsta WordPress veľmi konkurenčný. Majú veľa žiarivých zákazníckych recenzií, ako aj zoznam rozpoznateľných klientov, ako je Tripadvisor..

Celkovo sa môže Kinsta javiť ako najlepšia voľba hands-down pre hosting WordPress. Ako už bolo povedané, vždy je dobré sa zamerať presne na to, čo vám spoločnosť môže ponúknuť.

Teraz sa pozrieme na niektoré z kladov a záporov spoločnosti Kinsta. Existuje veľa, čo Kinsta prináša na stôl, a veľa dobrých aj zlých publicít o nich okolo siete. Aby sme sa dostali do podrobností o tom, ako sa rozhodneme, začneme s niektorými výhodami, ktoré spoločnosť Kinsta ponúka..

Pros Kinsta

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Kinsta ponúka vrátenie peňazí, ak zrušíte svoje hostingové služby do 30 dní. Vždy je tu nejaký drobný výtlačok, ktorý bude sprevádzať tieto záruky, takže je dobré sa pozrieť na ich webové stránky a presvedčiť sa sami, či dostávate to, o čo ste vyjednali. Samotná záruka je pomerne štandardná, pokiaľ ide o webhostingové spoločnosti, ale môže byť príjemná pre klientov, ktorí chcú minimalizovať svoje riziko.
 • Žiadne zníženie triedy alebo vylepšenie pokuty. Spoločnosť Kinsta vám nebude penalizovať dodatočnými poplatkami za to, že zmeníte názor na to, čo chcete v rámci svojho plánu. Ak upgradujete na vyššiu verziu, ako aj na nižšiu verziu, okrem skutočného rozdielu medzi týmito dvoma programami nevzniknú žiadne ďalšie poplatky ani náklady. Je to pekné, pretože mnoho spoločností sa môže dostať do zvyku dráždiť s malými poplatkami za všetko, čo ich zákazníci robia.
 • 2 bezplatné mesiace zahrnuté do ročných plánov. Keď sa zaregistrujete na ročný plán, a nie na mesačný plán, dostanete dva bezplatné mesiace hostenia WordPress zadarmo. Spolu so zľavnenými sadzbami, ktoré ponúkajú s dlhšími záväzkami, je to veľmi príjemná funkcia, najmä pre ľudí, ktorí chcú ušetriť nejaké peniaze a pritom stále získavajú vysoko kvalitný hosting WordPress..
 • Žiadne zmluvy na dobu určitú. Kinsta neobmedzuje svoje plány časovými obdobiami. Je to vynikajúca funkcia pre ľudí s nestabilnými obchodnými modelmi, častými migráciami z webových stránok a vybranými klientmi. Vedieť, že môžete získať zmluvu s menšou námahou, je vždy požehnaním, keď máte lepšie veci na starosti. Toto je obzvlášť pohodlný faktor, keď uvažujete o výkonných funkciách a technológiách, ktoré prichádzajú spolu s hostingom WordPress spoločnosti Kinsta.
 • Pomerné náhrady. Keď dostanete vrátenie od spoločnosti Kinsta, vrátia sa podľa toho, aby vám neboli vrátené náhrady za už poskytnuté služby. Ak ste dostali hosting iba na časť výplatnej lehoty, bude vám účtovaná alebo refundovaná iba suma, ktorú ste zaplatili, a nie skrátená do väčšieho plateného pigeonhole. Opäť platí, že je to pekný výhoda pre tých, ktorí majú pocit, že v určitom okamihu môžu vyžadovať vrátenie peňazí.
 • Denné zálohy. Hosting Kinsta WordPress spravuje denné zálohy svojho obsahu, takže nikdy nestratíte žiadne dôležité veci, ktoré sa dejú na vašom webe. Mnoho ďalších hostingových spoločností WordPress poskytuje zálohy menej často alebo iba so špecifickými plánmi, ale hosting Kinsta WordPress zahŕňa zálohy so všetkými ich plánmi. To znamená, že sa už nikdy nemusíte obávať straty veľkého množstva údajov.
 • Pracovné prostredie. Spoločnosť Kinsta poskytuje plánovacie prostredia. To vám umožní vidieť a otestovať zmeny na vašom webe pred jeho uvedením na trh a uistiť sa, že máte presne ten druh online prítomnosti, ktorý vaša firma potrebuje. Mnoho ďalších webových hostiteľov opäť poskytuje podobné funkcie predstavenia, je však dobré, aby boli zahrnuté do všetkých svojich plánov ako bezplatná funkcia. To znamená, že bez ohľadu na to, s akou mierou služby idete, získate výhody plynúce z postupovacieho prostredia. Je to jeden z mnohých spôsobov, ktorým Kinsta ukazuje, že ich zaujímajú.
 • Killer WordPress optimalizácia. Kinsta má k dispozícii niektoré z najlepších hostingových serverov WordPress, so štatistikami dostupnosti zabijakov a najmodernejším hardvérom optimalizovaným tak, aby na vaše webové stránky WordPress priniesol rýchlosť zlomu. Ich zákaznícke recenzie a názory na ich výkon sú zvyčajne žiariace v tejto kategórii. Mám sklon veriť masám, keď mi hovoria, že hostiteľ má úžasný výkon. Zdá sa, že niektorí ľudia mali problémy s malým množstvom prestojov, zdá sa však, že sú skôr výnimkou ako pravidlom.
 • Pekný informačný panel. Aj keď sa zdá, že spoločnosť Kinsta nepoužíva priemyselné štandardné rozhranie cPanel, ich používateľské rozhranie je veľmi intuitívne a má k dispozícii všetky informácie a nástroje, ktoré by chcel akýkoľvek vývojár webu. Aj keď sa po zoznámení s týmto rozhraním nebudete učiť akýmkoľvek priemyselným štandardom, všimnete si, že jeho vlastnosti a zjednodušený vzhľad ho robia veľmi schopným rozhraním, napriek tomu.

Je tu veľa rád. Kinsta prináša na stôl veľa rovnakej sily a všestrannosti ako WPEngine, s dodatočným zvratom ekologickosti. Mnohé z týchto vlastností sú veľmi atraktívne, ale neznamenajú to, že by sme veľa z našich skúseností nezaobchádzali tým, že sa pozrieme na niektoré z nevýhod..

Nevýhody, ktoré má spoločnosť Kinsta, nie sú zvlášť škodlivé, ale vždy je dobré uistiť sa, že viete, za čo platíte, v prípade nepredvídaného prerušenia obchodov..

Nevýhody Kinsta

 • Žiadna registrácia domény. Aj keď spoločnosť Kinsta ponúka veľmi výkonný webový server WordPress, ktorý má tendenciu vyhodiť veľa iných počítačov z vody, nenabízí svoje vlastné služby registrácie domén. Toto je v poriadku pre zákazníkov, ktorí sú zvyknutí zaoberať sa registráciou svojej domény oddelene od svojich hostingových služieb.
 • Žiadny e-mail hostin Kinsta, nanešťastie, nezahŕňa hosting e-mailových služieb so svojimi plánmi. Toto je viac-menej štandard pre hostiteľov WordPress, ktorí radi venujú viac svojich zdrojov veciam, ktoré stránky WordPress skutočne potrebujú. Napriek tomu môže byť trochu bolestivé, ak chcete, aby e-mail súvisel s vašimi webovými stránkami. Ak ste zvyknutí na hosťovanie svojich e-mailových služieb prostredníctvom webového hostiteľa, môže to pre vás byť trochu veľká vec, ale je pravdepodobnejšie, že to jednoducho nebude príliš veľký problém..
 • Trochu reštriktívne. Rovnako ako mnoho iných riadených hostingových služieb WordPress, aj Kinsta ukladá určité obmedzenia týkajúce sa typov a počtu doplnkov, ktoré môžete nainštalovať na svoju webovú stránku. Toto je trochu nevyhnutné zlo, pretože umožňuje spoločnosti Kinsta regulovať svoje hostované stránky WordPress takým spôsobom, aby zaručili druh rýchlosti a dostupnosti, ktoré sú známe.
 • Cenová štruktúra. Niektorí ľudia, ktorí zvykli používať spoločné plány, môžu byť trochu prekvapení cenovou štruktúrou používanou spoločnosťou Kinsta. Musíte mať na pamäti, že tieto ceny sa týkajú serverov typu cloud a dedikovaných serverov a že ceny sú v porovnaní s inými spoločnosťami stále veľmi konkurencieschopné. Sady funkcií a technológie sú stále veľmi výkonné pre všetky svoje plány, a to aj napriek ich cenovej hodnote.

Rovnako ako v prípade WPEngine tu existujú niektoré veci, ktoré sa v porovnaní s niektorými konkurenciami vyznačujú čistou nevýhodou, ale nič tu nie je príliš závažné na to, aby spôsobilo, že spoločnosť Kinsta nebola konkurencieschopná..

Naopak, ich najmodernejšia technológia a ekologický prístup z nich robia veľmi konkurenčnú možnosť, a to dokonca aj v porovnaní s vedúcou účasťou WPEngine vo svete hostenia WordPress..

Teraz, keď sme sa pozreli na všetky rôzne výhody a nevýhody, ktoré tieto dve spoločnosti prinášajú k stolu, čo nám zostáva? Aby sme pri hodnotení mohli skutočne zasiahnuť domov, uvidíme, ako títo hostitelia porovnávajú vedľa seba v niekoľkých rôznych kategóriách..

S cieľom získať čo najlepší prierez toho, s čím pracujeme, sa pozrieme na to funkčnosť, podpora, a cena.

funkčnosť

Pre obe spoločnosti máme veľmi schopný hostiteľský počítač optimalizovaný pre webové stránky založené na WordPress. Toto samozrejme nie je samo osebe nič zvláštne. Každá spoločnosť má v tejto kategórii čo ponúknuť. WPEngine poskytuje nesmierne všestranný a celosvetový zážitok navrhnutý tak, aby vyhovoval vášmu WordPress, bez ohľadu na to, aká je vaša skúsenosť alebo miesto na svete.

Na druhej strane máme spoločnosť Kinsta, ktorá má tiež veľmi výkonný hardvér a rýchlosti, ktoré dokonca prekonávajú WPEngine v mnohých kontextoch, napriek tomu, že im chýba rovnaká globálna prítomnosť. Na zavedenie systému Kinsta tiež sľubuje kompenzovať ekonomický dopad svojich hostingových služieb nákupom kreditov na veternú energiu.

Nakoniec, záleží to na tom, či ste šetrnejší k životnému prostrediu alebo sa viac orientujete na to, aby ste šli s uznávanou značkou. Chystáme dať túto kategóriu spoločnosti Kinsta, pretože majú veľmi porovnateľnú silu, pokiaľ ide o ich skutočné hostiteľské služby, pričom si zachová osobitnú príťažlivosť ekologického uhla, aký WPEngine jednoducho nemá..

podpora

Obe spoločnosti majú pre svoje služby hviezdne recenzie zákazníkov. Kinsta ponúka podporu prostredníctvom e-mailu a lístkového systému. WPEngine ponúka 24/7 telefonickú a chatovú podporu, okrem rozsiahleho online vzdelávacieho zdroja určeného na to, aby sa používatelia aklimatizovali a podporovali na platforme.

Prvá vec, ktorú si všimneme, je nedostatok telefonickej podpory pre spoločnosť Kinsta. To je jednoznačná nevýhoda, najmä vzhľadom na čakacie lehoty a neosobnú povahu podpory lístkov a e-mailov. Kinsta tiež nemá takmer rovnaké vzdelávacie zdroje ponúkané svojim zákazníkom v porovnaní s WPEngine.

Toto dáme WPEngine kvôli rôznym prístupovým bodom pre zákaznícku podporu a navyše plus ich vzdelávacie zdroje.

cena

Toto je skutočný okamih pre mnoho potenciálnych zákazníkov. Nemáte zmysel usilovať o najlepšie dostupné možnosti, ak v tom zlomíte banku. Aby sme sa skutočne spojili s výhodami a nevýhodami, ktoré sme prešli, položíme bok po boku cenovú štruktúru WPEngine a Kinsta a zdôrazníme niekoľko kľúčových oblastí záujmu, pokiaľ ide o cenu.

 • WPEngine ponúka plány na uvedenie do prevádzky od 35 dolárov mesačne, plány rastu od 115 dolárov mesačne, plány mierky od 290 dolárov mesačne a vlastné plány pre ľudí, ktorí potrebujú ešte väčšiu mieru a spoľahlivosť.
  • Ceny sa môžu zdať v porovnaní s firmou Bluehost trochu strmé, ale funkčnosť je omnoho všestrannejšia. Plán „spustenia“ vám ponúka 25 000 návštev, 10 GB úložného priestoru, 50 GB mesačnej šírky pásma a 1 webovú stránku. Vrhá sa tiež do rámca Genesis Framework, StudioPress Themes a možností podpory, ktoré som už spomenul.
  • Plán „rastu“ narába až na 100 000 návštev, 20 GB úložného priestoru, 200 GB mesačnej šírky pásma a 5 stránok.
  • Plán „v mierke“ predstavuje neuveriteľných 290 dolárov mesačne a zahŕňa 400 000 návštev, 30 GB úložného priestoru, 400 GB šírky pásma a 15 webových stránok.
  • Majú tiež „vlastný“ plán pre ľudí, ktorí požadujú oveľa výkonnejšie webové stránky. Toto narúša návštevy v miliónoch, ukladanie do oblasti 1TB, šírku pásma nad 400 GB za mesiac a až 25 webových stránok..
 • KINŠTA ponúka hostingové plány WordPress v rozsahu od približne 30 dolárov mesačne až po 900 dolárov mesačne pre svoje podnikateľské plány.
  • Môžete tiež kontaktovať ich predajný tím a zostaviť prispôsobený plán vyrobený pre vás v prípade, že potrebujete ešte viac energie v porovnaní so svojimi plánmi vyššej kategórie..
  • Ich plán Starter, 30 dolárov mesačne, zahŕňa 1 inštaláciu WordPress, 20 000 návštev, 5 GB priestoru a bezplatné SSL a CDN. Toto je pomerne štandardná sada funkcií pre základný plán WordPress.
  • Program Pro to narába až na 2 inštalácie WordPress, 40 000 návštev a 10 GB priestoru za 60 dolárov mesačne. Plány sa takto rozširujú a samotné ceny sú o niečo strmšie, ako by ste očakávali od iných služieb. Nezabudnite, že platíte za mimoriadnu kvalitu.
  • Ich obchodné plány prechádzajú rovnakým spôsobom; od 100 do 400 dolárov mesačne a od 5 do 40 inštalácií WordPress, 100 000 až 600 000 návštev a 15 až 40 GB priestoru.
  • Ich najdrahšie Enterprise plány idú buď 600 dolárov alebo 900 dolárov mesačne a zahŕňajú až 80 inštalácií WordPress, 1 500 000 návštev a 120 GB priestoru.

Zdá sa, že WPEngine má lepšie ceny z ceny netopiera, keď sa prispôsobíte väčším plánom, ale Kinsta má určite dosť širokú škálu na pokrytie všetkého, čo by vaše webové stránky mohli potrebovať. Spoločnosť Kinsta nespomína svoje pridelenia šírky pásma na svojej stránke s cenami, ale ich návštevy značne prevyšujú kvóty pridelené spoločnosťou WPEngine, najmä vo vyšších cenových bodoch..

Úprimne povedané, celkovo je táto kategória kravata. Je to naozaj príde na to, koľko energie potrebujete pre vaše webové stránky. Je však dôležité si uvedomiť, že Kinsta sa v prípade veľkých projektov stáva priekopníkom.

Verdikt

Tieto dva webové stránky fungujú veľmi dobre pod dohľadom a majú špecializovanú zákaznícku základňu a šumivé online recenzie na zálohovanie svojich sľubov o perfektnom hostovaní WordPress. Určenie, ktoré je lepšie, bude skutočne závisieť od typu webovej stránky, ktorú chcete vytvoriť a od akej firmy sa vaša online prítomnosť doplní..

Ak ste malí a neskúsení, rozsiahle vzdelávacie zdroje a všestranná podpora WPEngine sú pre vás samozrejmou voľbou. Platí to najmä s ohľadom na ich konkurencieschopné cenové body v nižších mierkach.

Na druhej strane, zákazníci vyššej kategórie alebo ekologicky uvedomelí zákazníci určite nájdu Kinsta atraktívnou možnosťou, najmä vzhľadom na silu ich serverovej techniky. Nakoniec sa musíte sami rozhodnúť, pretože sa zdá, že obe tieto spoločnosti priniesli svoju hru A.

Ako vždy, neváhajte a dajte nám vedieť akékoľvek prílivy, na ktoré sme zabudli, alebo špeciálne skúsenosti, ktoré mohli zmeniť váš názor!

Šťastný hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector