WPEngine vs Pressidium – Ktorý je najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress?

01.06.2020
Porovnanie hostingu 'WPEngine vs Pressidium – Ktorý je najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress?
0 24 мин.

wpengine-vs-pressidium


Hľadanie webových hostiteľov môže byť často ohromujúce. V sieti je ponúkaných príliš veľa medzier a špeciálnych služieb. To môže mať veľký vplyv najmä na webových dizajnérov, ktorí práve začínajú alebo prvýkrát rozširujú svoju webovú prítomnosť.

Uistite sa, že váš výber webhostingu je schopný splniť požiadavky vašich webových stránok, je jedným z najlepších prvých krokov, ktoré môžete podniknúť. Mať za primeranú cenu hosting s podporou a funkčnosťou, ktorá vyhovuje vašim potrebám, môže uľahčiť každý krok procesu. Je to len otázka schopnosti povedať dobro od zlého.

Aby sme zistili, čo potrebujeme, pozrime sa na dvoch rôznych hostiteľov a uvidíme, ako sa hromadí vedľa seba. To nám umožňuje pozrieť sa na to, na čo sa musíme zamerať, a to nám umožňuje skutočne vidieť, čo každá spoločnosť môže ponúknuť. Je to tiež dobrý spôsob, ako sa rozhodnúť, ktorý je lepší.

Dnes sa pozeráme na WPEngine a Pressidium. Sú to dvaja známi hostitelia s dobrými recenziami a konkurencieschopnými cenami. Obidve zameriavajú svoju energiu na hosting založený na WordPress, a to odráža ich vlastnosti a štatistiky. Všetky ich plány sú zostavené s ohľadom na WordPress a sľubujú bleskové rýchlosti a dobre optimalizovanú funkčnosť WordPress.

Ako už bolo povedané, existuje pravdepodobne viac ako niekoľko spôsobov, ako obidve tieto spoločnosti majú tendenciu zaostávať za konkurenciou. Začnime teda tým, že sa pozrieme na WPEngine, kto sú a čo vlastne sú.

Čo je to WPEngine?

Mnoho webových stránok využíva technológiu WordPress v týchto dňoch. Mnoho hostiteľov sa v skutočnosti zameriava na poskytovanie optimalizovaných plánov navrhnutých pre webové stránky založené na WordPress. WPEngine je dnes jedným z popredných hostiteľov založených na systéme WordPress.

Podľa ich vlastných webových stránok je 30% všetkých webových stránok vytvorených pomocou systému WordPress a 27% z 10 000 najčastejšie používaných webov používa aj službu WordPress. Tieto čísla hovoria samy za seba. WordPress je výkonný nástroj, ktorý pri správnom používaní dokáže napájať veľmi schopný web.

WPEngine sa snaží urobiť tento proces čo najjednoduchším a najschopnejším spôsobom a poskytuje širokú škálu plánov a služieb zameraných na WordPress. Majú tiež dobrú povesť pre zákaznícky servis a jednoduché použitie, čo z nich robí vynikajúcu voľbu pre začiatočníkov aj skúsených web dizajnérov..

Ďalej sa pozrieme na rôzne výhody, ktoré WPEngine môže ponúknuť.

Výhody WPEngine

 • Optimalizácia WordPress. WordPress je výkonný nástroj, ktorý dokáže vytvárať veľmi výkonné webové stránky s množstvom funkcií a možností hostenia obsahu. Aby bol váš web WordPress čo najúčinnejší, sú hardvérové ​​a funkčné sady servera WPEngine navrhnuté tak, aby podporovali aj tie najnáročnejšie inštalácie WordPress. Nemali by sme zabúdať ani na ich možnosti zdieľaných plánov a plánov založených na VPS, pretože to prispieva k veľkej miere univerzálnosti cenovej štruktúry a škálovateľnosti WPEngine..
 • Témy StudioPress. Prostredníctvom služby StudioPress je k dispozícii množstvo prémiových tém vrátane tém reagujúcich na mobilné zariadenia. Používanie týchto tém na vašom webe vám dá ľahko použiteľnú funkčnú a estetickú výhodu v porovnaní s inými dizajnérmi, ktorí musia vytvárať svoje vlastné motívy alebo platiť za prémiu prostredníctvom inej služby. Mnohé z týchto tém StudioPress sa dodávajú so zabudovanými funkciami SEO a zabezpečenia.
 • Posúdenie pripravenosti. Spoločnosť WPEngine má k dispozícii crackový tím odborníkov, ktorý je pripravený vykonať hodnotenie na vašom webe a uistiť sa, že má tvar lode pred uvedením do prevádzky. To môže byť veľkým lákadlom pre ľudí, ktorí práve začínajú alebo ktorí majú tendenciu robiť veľa experimentov s dizajnom a funkciami svojich webových stránok. Samotné testy sa vykonávajú prostredníctvom testovania kompatibility kódov a postupovania podľa stránok.
 • WPEngine má veľa obsahových funkcií, ktoré sú geograficky zacielené na určité geografické oblasti. To vám umožní prispôsobiť spôsob, akým ľudia v rôznych častiach sveta spolupracujú s vaším obsahom, a vďaka tomu môžete ľahko dosiahnuť úžasné množstvo čitateľov pomocou funkčnosti vášho webu..
 • Zákaznícka podpora. Podpora WPEngine má vynikajúce recenzie zákazníkov a je k dispozícii prostredníctvom telefonickej a živej podpory 24/7. Ponúkajú tiež rozsiahlu knižnicu vzdelávacích zdrojov navrhnutých tak, aby nových webových dizajnérov a skúsených veteránov aklimatizovali na vstupy a výstupy zo služby..
 • Globálna prítomnosť. Vďaka serverom so sídlom v USA, Európe, na Strednom východe, v Ázii a Afrike je spoločnosť WPEngine schopná ponúknuť úžasné rýchlosti a dostupnosť serverov bez ohľadu na to, kde vo svete sa nachádzate. Mať takúto globálnu prítomnosť znamená, že WPEngine vám vždy poskytne najlepší výkon na trhu, na ktorom ste prítomní a aktívny..
 • Široká škála partnerstiev. Spoločnosť WPEngine má partnerstvo s celou radou ďalších služieb a výsledkom je nespočetné množstvo inovácií. Medzi ich rôznych partnerov patria webové služby Amazon, Google Cloud a ďalšie. Celý ich obsah poskytovaný prostredníctvom partnerstiev je optimalizovaný na použitie s programom WordPress a poskytuje mnoho ďalších funkcií, ktoré mnohí konkurenti nemôžu porovnávať..

O službách WPEngine je evidentne veľa. Majú vynikajúcu zákaznícku podporu, vstupné zdroje a globálnu prítomnosť, ktorá v zásade zaručuje dobrý výkon a zmysel pre váš geografický trh.

Ich cenová štruktúra je tiež dosť univerzálna, ale za chvíľu sa k tomu dostaneme. Je zrejmé, že existuje niekoľko ďalších spôsobov, ako sa WPEngine neporovnáva s konkurenciou tak priaznivo, a nebolo by dobré robiť akékoľvek rozhodnutia bez toho, aby sme náš výskum zavŕšili..

Na tento účel sa pozrime na spôsoby, ako má WPEngine sklon zaostávať.

Nevýhody WPEngine

 • Menej univerzálny ako niektorí konkurenti. WPEngine ponúka širokú škálu plánov špecializovaných na použitie s WordPress. Aj keď sú veľmi univerzálne a škálovateľné pre webové stránky založené na WordPress, ich funkčnosť nie je tak atraktívna pre webové stránky, ktoré nebudú používať platformu WordPress. Pretože obe stránky, na ktoré sa dnes zameriavame, sa zameriavajú na optimalizáciu WordPress, nejde o taký problém, ale stále je dobré mať na pamäti,.
 • Keďže WPEngine ponúka takú širokú škálu funkcií, niekedy prostredníctvom partnerstiev s inými službami, je ťažké si na niektoré z ich rozhraní a funkcií zvyknúť. Aj keď je systém navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný, stále existujú jeho aspekty, ktoré si budú vyžadovať trochu času, aby sa naučili, ako ich efektívne používať..
 • Niektoré obmedzenia. S cieľom ponúknuť na trhu čo najvyššiu rýchlosť a dostupnosť, spoločnosť WPEngine kladie určité obmedzenia na rôzne inštalácie a doplnky, ktoré môžete použiť pre svoj web WordPress. Aj keď je to celkom štandardné a umožňuje WPEngine ponúkať takú špičkovú optimalizáciu WordPress, o ktorej sú známe, pri práci s takou potenciálne všestrannou platformou je to stále sklamaním..

Napriek týmto nedostatkom zostáva WPEngine veľmi konkurenčnou možnosťou. Poskytujú výkonný hosting WordPress s globálnou prítomnosťou a dostupnými cenami. Novší používatelia dostanú veľa najazdených kilometrov z rôznych zdieľaných plánov, zatiaľ čo skúsenejší alebo rozsiahlejší weboví hostitelia majú stále veľa priestoru a možností na rozšírenie svojej online prítomnosti..

Nevýhody, ktoré súvisia s WPEngine, tiež nie sú príliš škodlivé. Väčšina z týchto vecí nie je príliš veľká, a to je do značnej miery pre kurz, pokiaľ ide o výkonný hosting WordPress. Napriek tomu je ťažké získať dobrú predstavu o porovnaní týchto funkcií bez toho, aby sme sa pozreli na konkurenciu.

Ďalej sa pozrieme na Pressidium.

Čo je Pressidium?

Pressidium je spravované hostingové riešenie WordPress, ktorého víziou je „navrhnúť a perfektne a špičkovo spravovať hostingové služby pre našu obľúbenú platformu – WordPress“. Poskytujú podnikovú platformu WordPress, ktorej dôverujú technologické startupy a 500 spoločností. Sú považovaní za nadradených konkurenčným hostiteľom spravovaným WordPress a sľubujú kvalitu služieb, rýchlosť, bezpečnosť a výkon.

Zahájené v roku 2014 tímom veteránskych webdizajnérov, stali sa známym a dobre prehodnoteným hostingovým riešením. V roku 2015 a 2016 im spoločnosť Review Signal.com udelila najvyššiu výkonnosť hosťovania WordPress. Okolo Pressidia je veľa humbuk a zdá sa, že sa im darí dosiahnuť väčšinu.

Jednu vec však treba vziať do úvahy v tom, že Pressidium účtuje svojim používateľom poplatky na základe počtu návštev, ktoré ich stránky dostanú. Je to očividne trochu odlišné od toho, ako sa s tým zaobchádzajú iné spoločnosti, kde by zvyčajne ponúkali väčšie množstvo návštev spolu so svojimi väčšími plánmi.

Toto je samozrejme niečo, na čo by ste mali mať na pamäti, keď diskutujeme o ďalších podrobnostiach tejto spoločnosti. Ako už bolo povedané, nebudeme to vedieť, kým sa nepozeráme, takže sa pozrime na niektoré z výhod, ktoré nám Pressidium môže ponúknuť.

Pros z Pressidium

 • Ľahká platba. Pressidium akceptuje všetky hlavné spôsoby platby, čo uľahčuje riešenie fakturácie. Zatiaľ čo väčšina spoločností je dosť dobrá na to, aby udržala krok s hlavnými platobnými metódami, niektoré z nich však môžu zaostávať.
 • 60-dňová záruka vrátenia peňazí. Ako každý dobrý webhosting, má Pressidium záruku vrátenia peňazí za svoje služby, ak ho zrušíte do 60 dní. Je to asi dvakrát tak dlhá doba ako 30-dňová záruka, ktorú ponúka väčšina spoločností. Je pekné mať k dispozícii slušnú záruku, aby sa minimalizovalo riziko. Ako vždy, prečítajte si ich politiky vrátenia platby sami sa uistite, že viete, čo získate.
 • Pressidium má dátové centrá v Japonsku, Severnej Amerike, juhovýchodnej Ázii, Európe a Oceánii. To im umožňuje poskytovať veľmi vysoké rýchlosti bez ohľadu na to, kde na svete žijete. Ich recenzie sa mierne líšia, pokiaľ ide o rýchlosť, ale veľká väčšina používateľov sa zdá byť viac než spokojná s tým, čo je Pressidium schopné poskytnúť..
 • Pressidium má veľmi konkurencieschopné cenové body, do ktorých sa dostaneme neskôr, keď sa dotkneme porovnávaní. Ich skutočné ceny sa porovnávajú priaznivo s WPEngine takmer v každom cenovom bode a rôzne plány, ktoré majú, sú z hľadiska rozsahu trochu všestrannejšie ako plány ponúkané WPEngine..
 • Jednoduchosť použitia. Bezplatná migračná služba spoločnosti Pressidium a jej skutočné rozhranie sú používateľmi na internete preverené. Aj keď nepoužívajú priemyselné rozhranie cPanel, ich rozhranie je komplexné a je známe, že sa ho ľahko učia a ovládajú.
 • Systém filtrovania Bot. Všetky plány spoločnosti Pressidium sa dodávajú so systémom filtrovania chybných robotov, ktorý chráni váš web pred aktiváciou robotov a podobne. Je to pekné, ak obsah na vašom webe pravdepodobne pritiahne aktivitu robotov alebo ak je vaša používateľská základňa skutočne citlivá na prítomnosť robotov..
 • Pressidium sľubuje 99,95% dostupnosti a zdá sa, že testy vykonané inými používateľmi online potvrdzujú túto štatistiku. 99,95% je veľmi dobré skóre, aj keď nie najlepšie. Je dôležité si uvedomiť, že väčšina online recenzií skutočne tvrdí, že počas testovacieho obdobia dostali 100% prevádzkyschopnosť.
 • Pressidium sľubuje bezproblémovú prevenciu hrozieb. Majú veci ako spravované automatické aktualizácie, filtrovanie robotov a brány firewall, aby zabezpečili bezpečnosť vašich webových stránok. Majú tiež blog zabezpečenia, ktorý obsahuje všetky podrobnosti o tom, ako zabezpečujú vaše stránky. Celkovo sa Pressidium zdá byť v tomto ohľade dôveryhodné so svojimi tvrdeniami.
 • Bezplatná migrácia. Pressidium poskytuje bezplatnú migráciu na svoje služby ako každý iný dobrý hostiteľ. Pressidium má tiež veľa dobrých informácií o skutočnom migračnom procese a tvrdí, že je to veľmi jednoduché a podpora počas tohto procesu bola fenomenálna. Ak hľadáte dobrého hostiteľa, na ktorý by ste mali prejsť, je to príjemné.
 • Zadarmo CDN, SSL a zálohy. Spolu s ďalšími funkciami zabezpečenia a podpory ponúkajú plány Pressidium bezplatné zálohovanie CDN, SSL a stránok. Slúži na zabezpečenie toho, aby vaše webové stránky správne fungovali so všetkými bezpečnostnými funkciami, ktoré potrebuje. Je pekné, že tieto funkcie môžete získať zadarmo od samotného webového hostiteľa namiesto toho, aby ste museli platiť tretiu stranu.

Pressidium je v hostiteľskom priemysle dobre udržiavaným tajomstvom. Ich štatistika dostupnosti a rozsiahla sada funkcií sú veľmi pekné, najmä so zahrnutým technickým blogom, ktorý uspokojí každého s pokročilejšími otázkami..

Bezplatné ponuky a také, ktoré ponúkajú, sú tiež príjemné. Musíme si však pamätať, čo povedali o svojej cene za návštevu. Toto je samozrejme celková nevýhoda, ale naozaj záleží na type webových stránok, ktoré chcete vytvoriť.

Zdá sa, že Pressidium by vzhľadom na svoje ceny a funkčnosť bolo pre správneho používateľa pomerne silnou možnosťou. Ako už bolo povedané, bude ťažké získať dobrú predstavu o tom, čo máme na mysli, kým sa nepozeráme na nevýhody, ktoré súvisia s Pressidiom.

Je pravda, že tu toho nie je veľa. Sú to celkom solídni hostitelia, ktorí prichádzajú a odchádzajú. Existuje však niekoľko vecí, ktoré sme dokázali identifikovať.

Nevýhody Pressidium

 • Systém platby za návštevu. Toto je hlavná nevýhoda Pressidia, aj keď to nemusí byť také zlé, ako sa zdá. Skutočne to záleží na vašom webe. Hoci väčšina webových stránok WordPress je navrhnutá tak, aby fungovala prostredníctvom výnosov z reklamy, niektoré obchodné modely vám umožňujú profitovať iným spôsobom. Pretože zobrazenia stránok budú hlavným určujúcim faktorom vo vašom spodnom riadku v takmer každom scenári, je rozumné vysunúť trochu viac pre viac zobrazení. Tento faktor vstúpi do hry o niečo výraznejšie, keď sa pozrieme na cenu, pretože nám to umožní preukázať, ako tieto poplatky za zobrazenie ovplyvnia skutočné ceny..
 • Cenové body zamerané na obchodný trh. Aj keď Pressidium ponúka niekoľko možností pre webové stránky menšieho rozsahu, väčšina jeho plánov je navrhnutá pre podnikové meradlá a vy môžete povedať, kam sa ich veľká pozornosť venuje ako spoločnosť. Kto ich môže viniť? Koniec koncov veľké projekty sú náročnejšie a ziskovejšie. Ak budete potrebovať hosting vo väčšom rozsahu, pravdepodobne to bude pre vás výhodou. V opačnom prípade môže byť potrebné zvážiť, či hľadáte hostiteľa menšieho rozsahu.
 • Žiadny e-mail hosting. Na rozdiel od mnohých iných hostingových spoločností, Pressidium neponúka hosting e-mailov na svojej platforme. Je to trochu horšie, pretože stránka je taká špičková takmer vo všetkých ostatných ohľadoch. Ako už bolo povedané, nie je také veľké, aby bol váš e-mail hostený inde, je to škoda, že musíme ísť na dve rôzne miesta za niečo, čo by mohlo ponúknuť jedno..

Rovnako ako v prípade WPEngine tu nie je veľa na to, aby sa dalo priveľa červených vlajok. Najväčšou nevýhodou Pressidia sa zdá byť ich systém platenia za návštevu. Je to zaujímavý vtip a možno dokonca príde na prospech určitých webových stránok, ale celkovo je to len jedna vec, ktorú musíte sledovať.

Väčšina ostatných hostiteľov vám už účtuje poplatok za zhliadnutia nad určitým limitom spojeným s vaším plánom, takže to nie je príliš veľký problém, keď sa naň pozriete v kontexte, ale my naozaj nedostaneme konkrétnu predstavu o tom, čo sme vysporiadať sa, až kým sa nedostaneme k nášmu nitricko-drsnému porovnaniu.

Aby sme zistili, ktorý z týchto serverov prevyšuje ostatné, budeme sa na ne pozerať bok po boku a porovnáme ich pomocou niekoľkých rôznych kritérií. Podľa toho to rozložíme Funkčnosť, bezpečnosť, a cena.

Porovnanie funkcií

Oba webové stránky ponúkajú špičkový hosting WordPress doplnený všetkými výkonnými funkciami a podpornými sieťami, ktoré by ste od tohto výklenku očakávali. Obe spoločnosti majú širokú škálu konkurenčných plánov, ktoré pokrývajú potrebnú funkčnosť pre širokú škálu obchodných stupníc.

Obaja majú tiež funkcie navrhnuté tak, aby vyhovovali predajcom a iným dizajnérom webových stránok, ktorí môžu mať v porovnaní s ostatnými používateľmi systému WordPress nejaké odlišné potreby. Čo však nemajú, sú možnosti pre hosťovanie mimo WordPress. Toto by nemal byť príliš veľký problém, pretože pravdepodobne aj napriek tomu hľadáte hosting WordPress, ale je dobré mať na pamäti, ak chcete v budúcnosti zmeniť svoju online prítomnosť..

Budeme tu označovať víťaza Pressidium kvôli jeho vynikajúcim prevádzkovým a konkurenčným funkciám.

Porovnanie podpory

Obidva tieto webové stránky majú opäť veľmi dobré zákaznícke recenzie pre svoje tímy podpory. Obaja ponúkajú rozsiahle vedomostné a podporné bázy na svojich skutočných webových stránkach, ktoré vám pomôžu pri riešení menších problémov s podporou. Ak však potrebujete pozornosť skutočného človeka, Pressidium má pre členov jednoducho k dispozícii podporu na vstupeniek.

Na druhej strane WPEngine ponúka telefonickú a živú konverzáciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj keď sú obe spoločnosti známe dobrým zákazníckym servisom, budeme tu hovoriť WPEngine jasným víťazom iba na základe tejto skutočnosti..

Porovnanie cien

Toto je skutočný okamih pre mnoho potenciálnych zákazníkov. Nemáte zmysel usilovať o najlepšie dostupné možnosti, ak v tom zlomíte banku. Aby sme sa skutočne spojili s výhodami a nevýhodami, ktoré sme prešli, položíme bok po boku cenovú štruktúru WPEngine a Kinsta a zdôrazníme niekoľko kľúčových oblastí záujmu, pokiaľ ide o cenu.

 • WPEngine oposkytuje plány na uvedenie do prevádzky od 35 dolárov mesačne, plány rastu od 115 dolárov mesačne, plány mierky od 290 dolárov mesačne a vlastné plány pre ľudí, ktorí potrebujú ešte väčšiu mieru a spoľahlivosť.
  • Ceny sa môžu zdať v porovnaní s firmou Bluehost trochu strmé, ale funkčnosť je omnoho všestrannejšia. Plán „spustenia“ vám ponúka 25 000 návštev, 10 GB úložného priestoru, 50 GB mesačnej šírky pásma a 1 webovú stránku. Vrhá sa tiež do rámca Genesis Framework, StudioPress Themes a možností podpory, ktoré som už spomenul.
  • Plán „rastu“ narába až na 100 000 návštev, 20 GB úložného priestoru, 200 GB mesačnej šírky pásma a 5 stránok.
  • Plán „v mierke“ predstavuje neuveriteľných 290 dolárov mesačne a zahŕňa 400 000 návštev, 30 GB úložného priestoru, 400 GB šírky pásma a 15 webových stránok.
  • Majú tiež „vlastný“ plán pre ľudí, ktorí požadujú oveľa výkonnejšie webové stránky. Toto narúša návštevy v miliónoch, ukladanie do oblasti 1TB, šírku pásma nad 400 GB za mesiac a až 25 webových stránok..
 • Pressidium Ponúka plány začínajúce na 21 USD mesačne a škálovaním až na 500 USD mesačne, pričom väčšie plány „Enterprise“ sú k dispozícii za 750 USD + mesačne.
  • Ich „mikro“ plán vám poskytne 1 inštaláciu WordPress, 5 GB úložného priestoru, pracovné prostredie, zálohy, SSL a ďalšie funkcie, ktoré som spomenul vyššie.
  • Ich „osobný“ plán to narastá až na 42 dolárov mesačne, čo vám dáva 3 inštalácie, 10 GB úložného priestoru a všetky ostatné dobroty.
  • Balík „Professional“ je 125 dolárov mesačne, vďaka čomu získate 10 inštalácií a 20 GB úložného priestoru.
  • „Obchodný“ plán je 250 dolárov mesačne, s 25 inštaláciami a 30 GB úložného priestoru.
  • Ich najväčší štandardný plán je plán „Business Plus“, za 500 dolárov mesačne, s 50 inštaláciami a 40 GB úložného priestoru.

Je zrejmé, že obe spoločnosti ponúkajú konkurenčné vlastnosti za nižšie ceny. Pressidium ponúka lacnejší plán, ale chýba mu niektoré z funkcií plánu nižšej ceny WPEngine.

Nakoniec to bude závisieť od typu webových stránok, ktoré si prajete. Webové stránky ľubovoľného rozsahu budú mať dobrý zážitok s jedným z týchto hostiteľov, hoci weboví návrhári v menšom rozsahu pravdepodobne nájdu menšieho hostiteľa, ktorý je pre nich lepší..

Ako vždy, ak niečo, čo nám chýbalo, alebo ak ste mali s týmito hostiteľmi iný zážitok, neváhajte a dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector