10 galvenie iemesli, kādēļ jūsu vietnei vajadzētu izvēlēties CMS

Iemesli, kādēļ jāizvēlas mājas lapas izveides cms


Satura pārvaldības sistēmas (CMS) mūsdienās sāk dominēt veidos, kā cilvēki veido vietnes. Tradicionālais statisko lapu augšupielādes veids uz serveriem kļūst novecojis un, kaut arī daži uzņēmumi joprojām paļaujas uz šo metodi, lielākā daļa cilvēku atzīst tās ierobežojumus un tā vietā izvēlas CMS. Satura pārvaldības sistēma ir rīku, lietojumprogrammu un programmatūras komplekts, kas atbalsta digitālā satura izveidi un pārvaldību. Satura izveidi, modificēšanu un vietnes pārvaldību var viegli panākt pat lietotāji, kuriem nav, piemēram, plašas tīmekļa pārziņa tehniskās zināšanas. A CMS ir servera puses programmatūra, kurai var piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūku, tāpēc klienta programmatūra nav jāinstalē.

Ja jums jau ir pieredze vietņu veidošanā, jūs droši vien zināt, kādas ir CMS priekšrocības, un jūs jau izmantojat to. Tomēr kā iesācējs jūs, iespējams, domājat, kāpēc jūsu vietnei vajadzētu izmantot CMS? Lai uzzinātu, kāpēc satura pārvaldības sistēma ir jūsu labākā izvēle vietnes izveidošanai, izlasiet desmit galvenos iemeslus, kāpēc savai vietnei jāizvēlas CMS:

1. Laika taupīšanas veidnes & tēmas

Tā vietā, lai veidotu lietas no jauna, patīk satura pārvaldības sistēmas WordPress vai Drupal nāciet ar komplektācijā neiekļautām lapu veidnēm, kuras varat vēl vairāk pielāgot un pievienot funkcionalitātei, lai vajadzības gadījumā izveidotu lapas, un saglabāt konsekvenci, attīstoties vietnei. Izstrādes un ieviešanas laiks ir saīsināts, ļaujot jūsu vietnei, emuāram, forumam vai e-komercijas vietnei darboties un darboties ātri. Motīvi ir arī CMS priekšrocība, jo tie ietaupa jūsu laiku, izstrādājot jūsu vietnes dizainu. Pievienojiet vienādojumam spraudņus, un jūs vairs nevēlaties atgriezties pie tradicionālajām vietņu veidošanas metodēm.

2. Lietotājam draudzīgs

Vēl viens iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties CMS, ir tas, ka tas dod iespēju cilvēkiem bez tehniskas pārliecības ātri nokļūt zinātībā, kas saistīta ar CMS izmantošanu. Viena no funkcijām visizdevīgākajām un lietotājam draudzīgākajām satura pārvaldības sistēmām ir WordPress, kuru izmanto gan profesionāļi, gan neprofesionāļi, ņemot vērā, ka tas jūsu vietnes pārvaldību un uzturēšanu pārvērš centienos bez kodēšanas. WordPress ir arī atvērtā koda un bezmaksas programmatūra, tāpēc ikviens to var brīvi izmantot.

3. orientēts uz saturu

Tā kā tehniskās prasmes un dizaina radīšana ir noņemta no procesa, jūs varat koncentrēties uz satura izveidi un publicēšanu tiešā veidā. Tas ļauj jums koncentrēties uz kvalitatīva satura izveidi, uzlabot SEO, piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu vietni un sasniegt labākus reklāmguvumus.

4. Atbalsta vairākus redaktorus

Ja jums ir nepieciešams kāds, kas pārvalda jūsu emuāru, cits – lai augšupielādētu produktus un produktu aprakstus, CMS ļaus jums piešķirt dažādas atļaujas dažādiem cilvēkiem mērķtiecīgā un ierobežotā veidā piekļūt noteiktiem jūsu vietnes apgabaliem, neriskējot pakļaut savu visu vietni, lai veiktu izmaiņas, kuras veikuši neatļauti lietotāji.

5. Atbalsta globālās izmaiņas

Izmantojot CMS, globālu izmaiņu veikšana jūsu vietnē ir iespējama, neatjauninot vai mainot atsevišķus failus. Neatkarīgi no tā, vai jāmaina galvenes, logotips vai citi šādi aspekti, to varat izdarīt visā vietnē, tādējādi paātrinot sava satura uzturēšanu un atjaunināšanu. Tas arī dod jums lielu elastību, veicot ātrās izmaiņas, piemēram, kontaktinformācijas veidlapas nomainīšanu vai dažus aicinājuma uz darbību pogas aspektus, vai arī vietnei pievienojiet pilnīgi jaunu dizainu. Tas viss nozīmē, ka jūs varat labāk reaģēt uz klientu prasībām, kas jūsu vietnei piešķir zināmu mainīgumu.

6. Atbalsta uzlabotas funkcijas

Izmantojot spraudņus vai iebūvētus elementus, varat savai vietnei pievienot tādas funkcijas kā veidlapas vai notikumu kalendāri, ko būtu grūti ieviest ārpus CMS. Spēja ieviest šīs funkcijas nozīmē, ka jūs varat savā vietnē sasniegt tādas lietas, kuras pretējā gadījumā būtu ārkārtīgi laikietilpīgas un neiespējami izveidot..

7. Paaugstināta drošība

CMS vide var būt diezgan droša, it īpaši, ja to izmanto kopā ar uzticamiem spraudņiem un tiek regulāri atjaunināta. Ja izvēlaties instalēt daudzus spraudņus, izmantojot WAF (tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris), aizsargāsit no ievainojamībām, kuras rada neuzticami spraudņi.

8. Samazinātas izmaksas

Komplektējoši risinājumi, piemēram, pati CMS un tās paplašinājumi, kas ir motīvu un spraudņu veidā, samazina izmaksas, kas saistītas ar pielāgotas CMS izveidi vai tīmekļa vietnes veidošanu vecajā veidā. Ar laiku vietņu īpašniekiem kļūstot labāk pārzinātiem par satura pārvaldības sistēmas iekšējo darbību, samazinās arī nepieciešamība pēc ārējas tehniskās palīdzības, un līdz ar to arī izmaksas kļūst zemākas..

9. Analītikas rīki

CMS ļauj integrēt trešo personu SEO un analīzes rīkus, kas var sniegt ieskatu jūsu satura ietekmē jūsu lietotājus. Šie rīki ļauj jums izsekot sava teksta satura, galveno lapu, kontaktu veidlapu, aicinājumu uz darbību pogām, video un citu vietnes aspektu veiktspējai, kas ir paredzēti, lai piesaistītu auditoriju un izveidotu spēcīgu un aktīvu klientu bāzi. . Šīs atziņas var jums palīdzēt optimizēt daudzus jūsu vietnes vai tiešsaistes veikala elementus, piemēram, klientu atbalstu, klientu izrakstīšanās procesu, saziņas veidlapu utt., Un redzēt, kuras izmaiņas labāk konvertē.

10. Pilnīga kontrole

Iespējams, ka lielākais iemesls, kāpēc savai vietnei jāizvēlas CMS, ir fakts, ka jūs īsā laikā varat kontrolēt katru savas vietnes aspektu, sākot no dizaina līdz tā saturam. CMS ir biznesa rīks, kas dod jums pilnvaras piešķirt uzdevumus, uzraudzīt, pārbaudīt progresu un dod jums visus nepieciešamos līdzekļus, lai visefektīvāk un saprotamāk izveidotu un pārvaldītu saturu..

Ir daudz citu iemeslu, kāpēc CMS tiek izmantotas vietņu izveidošanai. To mērogojamība, pielāgojamība un pielāgojamība, kā arī tieša pieeja ir visi elementi, kas var palīdzēt jums sekot līdzi mūsdienu tīmekļa vietņu dizaina tendencēm, tendencēm lietotāju pieredzē, meklētājprogrammu kvalitātes vadlīnijām un nozares vadlīnijām. Jūsu darbs būs daudz vieglāks, izmantojot CMS, un jūsu laiks tiks labāk iztērēts citiem uzdevumiem, kas nepieciešami produktīvāka uzņēmuma vadīšanai. Jūs varat palaist vietni bez satura pārvaldības sistēmas, bet kāpēc jūs to darītu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map