10 labākie PHP ietvari tīmekļa izstrādātājiem

01.06.2020
Raksti un vēl ... '10 labākie PHP ietvari tīmekļa izstrādātājiem
0 10 мин.

labākie php ietvari tīmekļa izstrādātājiem


Šajā rakstā mēs apskatīsim PHP un to, kuri ietvari jāizmanto, lai panāktu ātru, sarežģītu un profesionālu vietņu un tīmekļa lietotņu attīstību.

PHP, kas sākotnēji apzīmēja personīgo mājas lapu, bet tagad apzīmē hiperteksta priekšapstrādātāju, ir sānu skriptu valoda, un tā galvenokārt paredzēta tīmekļa izstrādei. Kopš ieviešanas 1995. gadā PHP ir nogājis garu ceļu, un tagad tā ir vispopulārākā servera puses skriptu valoda. To lieto arī kā vispārējas nozīmes programmēšanas valodu.

Sarežģītu vietņu un tīmekļa lietotņu izveidošana no nulles var būt sarežģīta un laikietilpīga, tāpēc izstrādātāji tā vietā, lai izmantotu neapstrādātu PHP kodu, izmanto ietvarus, kas viņiem palīdz strādāt ātrāk, un tiem ir strukturēts kods, ko var izmantot atkārtoti..

Lasiet arī: Vietnes izveidošana, izmantojot PHP

Šajā rakstā mēs izvēlējāmies 10 ietvarus, un šie ietvari ir populārākie izstrādātāju vidū, un tie arī tiek aktīvi uzturēti.

Iemesli izmantot PHP sistēmu

Tagad mēs uzzināsim, kāpēc tik daudzi izstrādātāji izmanto PHP ietvarus un kā šie ietvari mums palīdz tīmekļa izstrādes procesos.

 • Visizplatītāko tehnisko ievainojamību novēršana
 • URL maršrutēšana
 • Panāciet integrāciju ar pasta pakalpojumiem un rīkiem, kas var padarīt tīmekļa lietojumprogrammas darbīgākas
 • Failu un kodu organizācija atkārtota lietojama un labi strukturēta koda izveidošanai
 • Paaugstināta vietnes drošība
 • Pielietojiet MVC modeli PHP lietojumprogrammām
 • Daudz bibliotēku un spraudņu, kas var mums palīdzēt ar datu bāzēm, ievades / izvades filtrēšanu, veidlapām

10. PHPixie

Apmeklēt vietni »

PHPixie ir jauna sistēma, kas sākās kā mikro ietvarstruktūra, bet ātri pārgāja uz ļoti populāru pilna kaudze PHP sistēmu. Šī ir augstas veiktspējas sistēma, taču to ir ļoti viegli apgūt, un tajā ir pazemīga un draudzīga kopiena.

PHPixie ir izstrādāts HMVC dizains, un tas ir izgatavots no neatkarīgiem komponentiem. Dažas no PHPixie funkcijām ir ORM (objekta – relāciju kartēšana), autentifikācijas un autorizācijas iespējas. Tas arī ļauj izmantot HAML iezīmēšanas valodu, un tai cita starpā ir arī sarežģīta maršrutēšanas sistēma. Vietnē PHPixie ir daudz konsultāciju, un viņi arī apgalvo, ka viņi var iemācīt jums PHPixie 30 minūtēs, kas noteikti ir intriģējošs.

9. FuelPHP

Apmeklēt vietni »

Šis ietvars ir ļoti elastīgs, tam ir iebūvēta modulāra struktūra, kā arī spēcīga lietotāju kopiena. FuelPHP eļļa ir jauka komandrindas funkcija, un tā ļauj ātri attīstīties, kā arī ļauj pārbaudīt jūsu lietojumprogrammu un veikt vairākus uzdevumus. Tas nodrošina arī vairākas citas funkcijas, piemēram, pakotni, testēšanu, uzlabošanu un citas.

FuelPHP ir pilna kaudze, kurā tiek izmantota HMVC arhitektūra. Viena no funkcijām, kas tiek pievienota FuelPHP, ir ViewModel, pazīstams arī kā prezentācijas modeļi, un tas ļauj jums pievienot slāni starp Kontrolieri un Skatu. FuelPHP ir paplašināms, un tajā ietilpst tādas funkcijas kā URI filtrēšana un izvades kodējums. Tāpat kā mēs teicām, tajā ir spēcīga kopiena un lieliska dokumentācija, kuru varat pārbaudīt oficiālajā vietnē.

8. Tievs

Apmeklēt vietni »

Ja vēlaties izveidot mazas, vienkāršas un elastīgas lietotnes, Slim ir ideāls ietvars jums. Tā dizains ir minimālistisks, vienkāršs, un jūs nevēlaties tērēt daudz laika tā apgūšanai.

Plānais ir PHP mikro ietvarstruktūra, un tas ir vislabāk piemērots, ja vēlaties izveidot vienkāršu API, saglabājot pilnīgu elastību. Tievai komplektācijai ir arī dažas atdzist funkcijas, piemēram, sesiju un sīkfailu šifrēšana, URL maršrutēšana, klienta puses HTTP kešatmiņas saglabāšana, kā arī zibatmiņas, izmantojot HTTP pieprasījumus..

Tas ir labi dokumentēts, un mēs joprojām gaidām pilnīgu Slim 3.0 izlaišanu

7. Zend ietvars

Apmeklēt vietni »

Zend Framework bez šaubām ir viens no visu laiku lielākajiem PHP ietvariem. Šī sistēma ir sarežģīta un ļoti grūti apgūstama, un to galvenokārt izmanto sarežģītākiem projektiem. Zend Framework izmanto daži lieli uzņēmumi, piemēram, BBC, CISCO WebEx un BNP Paribas. Daži no partneriem ir arī IBM, Microsoft, Google un Adobe.

Pašreizējā versijā Zend Framework 3.0 ir dažas jaunas funkcijas, piemēram, XML – JSON pārveidotājs, JSON RPC serveris un saderība ar PHP 7. Tas ir arī 4 reizes ātrāks nekā iepriekšējā versija.

6. CakePHP

Apmeklēt vietni »

CakePHP ir atvērtā koda projekts, kas tika ieviests 2006. gadā, un tas ir veidots pēc jēdzieniem “Ruby on Rails”. Daudz kas ir uzlabots ar jaunāko versiju, CakePHP 3.0, un šī vecākā sistēma ir atkal pieprasīta. Dažas no funkcijām, kuras jūs saņemat ar jauno versiju, ir uzlabota sesiju pārvaldība, atsevišķas bibliotēkas un atdalīti komponenti labākai modularitātei..

Diezgan ievērojams fakts ir tas, ka CakePHP tiek izmantots, lai darbinātu dažu lielāko korporāciju vietnes, piemēram, BMW, Hyundai, Zumba un Express. Tas arī ievieš augstu drošības līmeni lietotnēs. To var panākt, izmantojot tādas drošības funkcijas kā SQL injekciju novēršana, vietņu skriptu veidošana, CSRF aizsardzība un citas.

5. Phalcon

Apmeklēt vietni »

Phalcon ir augstas veiktspējas PHP tīmekļa ietvars, kas tika izlaists 2012. gadā, un salīdzinoši neilgu laiku tas ieguva lielu popularitāti tīmekļa izstrādātāju vidū. Šis ietvars ir rakstīts C valodā, bet jūs varat to izmantot, ja nezināt C valodu, jo tajā ir PHP klases, kuras var izmantot jebkurai lietojumprogrammai.

Šis ietvars piedāvā daudzas modernas funkcijas, piemēram, kontrolierus, vaicājumu valodu, skatu veidnes un tā tālāk. Lieliska lieta par Phalcon ir tā, ka tā paātrina veiktspēju un darbojas gandrīz uz jebkura servera. Tas ir ļoti labi dokumentēts ietvars, un mēs iesakām to izmēģināt.

4. Yii 2

Apmeklēt vietni »

Yii 2 ir viens no šobrīd visbiežāk izmantotajiem PHP ietvariem. Tas piedāvā plašu ļoti noderīgu funkciju klāstu, un ir daudz iemeslu, kāpēc izstrādātāji to izmanto. Yii 2 ir vienkāršs un ērts, taču arī ļoti jaudīgs un ātrs, jūs varat ļoti ātri parādīt savu vietni.

Instalēšana ir diezgan vienkārša, un instalēšanas procesā varat izmantot Composer. Yii 2 ir uz objektu orientēta programmēšanas sistēma, kurai ir vienkāršs un tīrs kods. Izmantojot šo ietvaru, jūs izmantojat dažas lieliskas iespējas, piemēram, novēlotu statisku iesiešanu, SPL klases un saskarnes un anonīmas funkcijas, un tas ir arī ļoti paplašināms. Kādam, kas nāk no priekšējā fona, Yii 2 ir noderīgs, jo tajā ir jQuery un arī AJAX iespējotas funkcijas.

Lietojot Yii2, jums nav jāuztraucas par drošību, jo tam ir pievienots drošības lietojumprogrammas komponents, kas palīdz izveidot drošāku lietojumprogrammu. Yii 2 arī palīdzēs jums tērēt mazāk laika dažiem uzdevumiem, izmantojot rīku “Gill”. Šis rīks palīdzēs jums izveidot veidņu, modeļu un paplašinājumu veidnes.

3. CodeIgniter

Apmeklēt vietni »

CodeIgniter tika izlaists 2006. gadā, un šķiet, ka ar laiku tas kļūst mazāk populārs. CodeIgniter lielākais spēks ir tas, ka tas ir vienkāršs, viegls un saprotams. Tas prasa tikai apmēram 2 MB, tāpēc to ir viegli uzstādīt, un to ir ļoti vienkārši iemācīties.

CodeIgniter neliek jums izmantot MVC, tāpēc tas izstrādātājiem dod brīvību kodēšanas un nosaukšanas konvenciju ziņā un atbalsta vienkāršību. Turklāt tas ļauj lejupielādēt spraudņus sarežģītāk. Tas atbalsta visbiežāk izmantotās datu bāzes, ieskaitot MySQL. Pašreizējā prasība ir PHP 5.3.7, bet tā darbojas arī gandrīz visās dalītajās un īpašajās mitināšanas platformās.

2. Simfonija

Apmeklēt vietni »

Simfonijas ietvaru var izmantot, ja jums ir jāpabeidz liela mēroga projekts. Simfonija sastāv no atkārtoti izmantojamiem komponentiem, un tai ir arī ļoti aktīva un plaša izstrādātāju kopiena.

Izmantojot atkārtoti izmantojamos komponentus, kurus jums piedāvā Symphony, jūs varat darīt daudzas lietas, piemēram, augstu pielāgošanu, veidņu motoru, e-pasta bibliotēku, vienību pārbaudi, veidlapu izveidi. Arī Symphony ietvars tiek izmantots daudzos nozīmīgos projektos, piemēram, Drupal, PHPBB, PIWIk un arī “Twig”, kas ir viens no populārākajiem veidņu motoriem, kas tiek darbināts ar Symphony komponentiem..

Simfonija tika izveidota 2005. gadā, un tā ir pieejama ar MIT licenci.

Jūs varat apmeklēt vietni Symphony.com, lai uzzinātu vairāk par Symphony.

1. Laravels

Apmeklēt vietni »

Saskaņā ar tiešsaistes aptaujām Laravel ir kļuvis par populārāko ietvaru izstrādātāju vidū. Kā salīdzinoši jauna PHP sistēma (izlaista 2011. gadā), Laravel sevi pozicionēja kā ietvaru karali, pateicoties vienkāršībai, milzīgai un atbalstošai kopienai ar daudzām bezmaksas pamācībām un citiem mācību resursiem.

Laravel ir viegli iemācīties, un tam ir daudzas iespējas, kas ļauj mums ātri strādāt un ātri veikt liela mēroga projektus. Laravel nāk ar “Blade”, kas ir tā pati veidņu valoda, kas ļauj veidnē uzrakstīt parastu PHP kodu. Laravel ir arī “Lumen”, nesen izlaists mikro PHP ietvars, kas var izveidot ļoti ātru API.

Kopsavilkums

PHP ietvari noteikti ir ļoti noderīgi rīki, lai izveidotu sarežģītas tīmekļa lietojumprogrammas un citus projektus. Viena no vissvarīgākajām lietām tīmekļa izstrādē, protams, ir ātrums, ar uzturējamu un atkārtoti lietojamu kodu. Web attīstības pasaule pastāvīgi mainās un uzlabojas, un tas attiecas arī uz ietvariem. Tāpēc šeit mēs mēģinājām iepazīstināt ar dažiem PHP ietvariem, kas mūsdienās ir kvalitātes standarti tīmekļa izstrādē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector