10+ labākās baznīcas WordPress motīvi

01.06.2020
Raksti un vēl ... '10+ labākās baznīcas WordPress motīvi
0 12 мин.

labākās baznīcas WordPress tēmas


Viedtālruņu, planšetdatoru, bezvadu interneta un citu jaunu un interesantu tehnoloģiju laikmetā pat baznīcām vai kopienām, kas izveidotas netālu no reliģijas vai baznīcas, vajadzētu būt vietnei, kas palīdzētu konkrētās kopienas locekļiem biežāk tērzēt, ātri organizēt pasākumus. viegli un pārvaldīt dažādas ar baznīcu saistītas lietas.

Jauniem interneta lietotājiem vai tiem, kas nezina, kā kodēt, labākais ar baznīcu saistītās vietnes risinājums ir piemaksa WordPress baznīcas tēma, kuru varat iegādāties vietnē Themeforest..

Lasiet arī: Kā izveidot vietni ar WordPress.

Ir vismaz 10 labi izgatavotas baznīcas WordPress motīvi, kas var piedāvāt visu nepieciešamo. Šīs tēmas ir aprakstītas zemāk sarežģītā pārskatā.

Žēlastība – minimāla baznīcas tēma WordPress

Grace ir tendence uz baznīcu un reliģiju WordPress tēma, ko izmanto simtiem cilvēku, jo tai ir daudz noderīgu funkciju, piemēram, minimāls dizains, tīra tipogrāfija, nevainojama SEO savietojamība un lieliska sociālā iesaistīšanās, un tā maksā 49 USD.

žēlastība wordpress baznīcas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Izmantojot uzlaboto demonstrāciju, jūs ar vienu klikšķi varat instalēt precīzu priekšskatījuma kopiju no motīva tirgus lapas, un jums jāzina, ka Grace ir mobilā ierīce, kas ir optimizēta ar ritinātām sadaļām, zvēlšanas efektiem, mobilajiem tālruņiem draudzīgiem slīdņiem, Revolution un Swiper spraudņiem, kas ir pilnībā un pilnībā iekļauti. atsaucīgs izkārtojums.

Motīvs ir savietojams ar IE 10, IE 11, Firefox, Safari un Opera, un lieliski darbojas ar WordPress 3.8 +, kā arī ir Visual Composer spraudnis, kas integrēts kopā ar dažādiem rīkiem, piemēram, īskodiem, tulkošanas rīkiem ar PO komponistu.

Citas motīva funkcijas ietver unikālus iestatījumus, ignorēšanas sistēmu, pielāgotu motīvu opciju paneli, saderīgu ar WPML spraudni, multivides satura pārvaldnieku, bezmaksas atbalstu, bezmaksas atjauninājumus, plašu dokumentāciju, ievietotu lapu izkārtojumus, plašu lapu izkārtojumus, galvenes stilus, daudzfunkcionālu lietotāja paneli , lidināmā efekti, Retina HD opcija, lietotāja izvēlne, galvenā izvēlne, galvenās izvēlnes slīdnis, CSS3 un jQuery animācijas efekti, notikumu kalendārs, pielāgoti logrīki dažādiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem vai ziņām un attēliem, Ajax meklēšana un ikonu parādīšana.

ChurcHope – atsaucīga WordPress tēma baznīcām

ChurcHope ir vislabāk pārdotā tēma baznīcu kategorijā ar vairāk nekā 7500 pārdošanas apjomiem, 2000 komentāriem un vidēju pircēju vērtējumu 4,54, pamatojoties uz 779 vērtējumiem, un tā ir savietojama ar IE 9, IE 10, IE 11, Firefox, Safari, Opera un Arī Chrome maksāja 49 USD.

Churchope WordPress tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Šai tēmai ir ekskluzīvas iespējas, piemēram, notikumu sistēma, sprediķi un neierobežotas krāsas, kā arī tādas kopīgas funkcijas kā instalēšana ar vienu klikšķi, tulkošanai gatavs, atsaucīgs un daudz kas cits. Tam ir arī dažādi pielāgoti spraudņi, piemēram, organizatoru kolekcija: notikumu atpakaļskaitīšana, gaidāmie notikumi, kalendāra lapa, kalendāra logrīks, atrašanās vietas grafiks un laika grafiks; sociālo rīku kolekcija: ikonas, pogas, atsauksmes un Twitter logrīks; cenu plāni, biļetens un vairāk nekā 500 fontu ikonas.

Varat izmantot šo motīvu, lai izveidotu draudzes tiešsaistes prezentāciju, lai padarītu savus uzskatus populārākus vai pat izveidotu vietni, kurā cilvēki var uzzināt kaut ko noderīgu un saistītu ar reliģiju..

Cer – iezīme bagāta baznīcas tēma WordPress

Šai tēmai ir ļoti skaists nosaukums, kuru iedvesmojuši reliģiski cilvēki, un tā piedāvā izstrādātāja atbalstu 6 mēnešus, un Envato pārbauda tās kvalitāti, un tā atbalsta turpmākos atjauninājumus.

Tas maksā 49 ASV dolārus, un tajā ir iekļauti 4 galvenie un nozīmīgie spraudņi, piemēram, Mega Menu, Visual Composer, Business Hours Pro un Revolution Slider, kas piemēroti baznīcām, uzņēmumiem un bezpeļņas organizācijām.

cer, ka kristiešu baznīcas tēma WordPress

Demonstrācija / lejupielāde

Tēma tika īpaši izveidota, lai būtu saderīga ar iPad, iPhone, Android un Windows viedtālruņiem un galdiem gan portreta, gan ainavas orientācijā.

Cerības ir pilnībā savietojamas ar baznīcas tēmas saturu: sprediķis, notikums, persona un atrašanās vieta, taksonomijas un notikumu kalendārs, ko izmanto notikumu vadībai un kalendāra attēlošanai..

Citas funkcijas ir uzlabotas motīvu iespējas, 500+ fonti, īskodu ģenerators, neierobežotas krāsas, WPML tulkošana, slīdņi, galvenes stili, sānjoslas, apakšvirsrakstu opcijas, lipīga josla un foni utt..

Cerības ir saderīgas ar jaunākajām pārlūkprogrammām, piemēram, IE 11, Firefox, Safari, Opera, Chrome un Edge, bet arī ar vecām versijām, piemēram, IE 9 un IE 10, un jūs varat izmantot WPML, WooCommerce 2.3 +, Events Calendar Pro 3.6+, Visual Komponists 4.7.4 + un WordPress 3.6 + ar to.

Credo – tīklenēm gatava WordPress baznīcas tēma

Credo ir jauna baznīcas WordPress tēma, kas izveidota 2015. gada 26. novembrī un maksā 49 USD, un tā ļauj ērti organizēt pasākumus, izmantojot atpakaļskaitīšanu, kalendāru un gaidāmo notikumu rīkus; ievietot sociālajos medijos caur sociālo integrāciju, izmantot sprediķa variantu ar sprediķu video, audio un foto arhīvu; izveidojiet ziedojumus ar aicinājuma uz darbību funkciju, tulkojiet tēmu ar WPML, izveidojiet slaidus ar Revolution Slider ietaupījumu procesā 14 USD un izveidojiet savu lapu, izmantojot Visual Composer, ietaupot 34 USD..

kredo piemaksu baznīcas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Motīvam ir daudz oriģinālu un unikālu iespēju, piemēram, personāla profils, optimizēts ielādes ātrums, Fontawesome integrācija, parallax, video un attēlu foni, tīrs kods, demonstrācijas dati, draudzīga bērnu tēmai, derīgs W3C avota kods, pareizi formatēts un komentēts. personisko pielāgošanu, un tas tiek pārbaudīts operētājsistēmās IE 9+, Firefox, Chrome, Opera, Safari un operētājsistēmās iOS, Android un Blackberry, arī Credo ir savietojams ar Bootstrap 3+.

Baznīca – tiešsaistes ministrijas WordPress tēma

Jauka WordPress tēma tiešsaistes kalpošanai ir baznīca, kuras cena ir 44 USD, un tā ir viena no lētākajām baznīcas tēmām no ThemeForest un vairāk nekā 900 pircēju, kas šo tēmu novērtēja ar 4,43.

baznīcas WordPress tiešsaistes ministrijas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Tas ir savietojams pat ar vecām Internet Explorer versijām, piemēram, IE 6, IE 7 vai IE 8, un vairums pircēju ir ļoti apmierināti ar šo motīvu.

Baznīcai ir 5 krāsu opcijas, akordeona logrīki, sociālās ikonas, un tā koncentrējas uz apmeklētājiem, tai ir jQuery uzlabošana un ērts administratora panelis.

Citas svarīgas funkcijas ir motīvu opcijas, kas pieejamas caur WP Theme Customizer, WP piedāvātais attēls, WP izvēlne, Featured priekšmeti pirmajā lapā, jaunumu un notikumu sadaļa kopā ar mācītāja emuāru mājas lapā, īpašs reklāmkarogs jaunam saturam, rīka padomi, sociālās grāmatzīmes un daudz vairāk!

Misija – baznīcas e-komercijas tēma

Misija ir spēcīga WordPress tēma pūļu finansēšanai un baznīcu e-komercijai, kas ir nedaudz dārga un maksā 64 USD, taču tai ir savietojamība ar lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu un ar WooCommerce 2+, izmantojot 2 kolonnu reaģējošu izkārtojumu un kurai ir vairāk nekā 500 pircēju.

misijas e-komercijas baznīcas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Motīva izstrādātāji piedāvā bezmaksas atjauninājumus nākotnē, 6 mēnešu atbalstu ar iespēju pagarināt atbalstu līdz 12 mēnešiem, ja maksājat 19,20 USD, Twitter atjauninājumus, 50 palīdzības videoklipus un dokumentāciju ar bieži atbildētiem jautājumiem.

Misija izmanto WordPress, WooCommerce, HTML 5, jaunākās PHP, CSS un JS versijas, un tai ir aizdedzes iekārta kopā ar miljoniem krāsu kombināciju, adaptīvs dizains, aplāde, Google Maps integrācija, neskaitāmas pielāgotas preces un komercijas iespējas..

Izstrādātāji nodeva jūsu rīcībā izmaiņu žurnālu, lai redzētu visus atjauninājumus, kurus viņi ir veikuši misijā, lai jūs varētu redzēt, ka pašlaik ir versija 1.0.1..

Baznīcas komplekts – WooCommerce tēma WordPress

Church Suite piedāvā jums ekskluzīvu rīku kolekciju, piemēram, Events Manager ar režģiem, sarakstiem, kalendāru, gaidāmajiem notikumiem, viena notikuma lapu un pat vāku; Advanced Sermons Manager ar 4 dažādu veidu izkārtojumiem, cēloņu un ziedojumu pārvaldnieks ar režģa un saraksta izkārtojumiem.

baznīcas komplekta woocommerce tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Motīvs maksā 59 USD, un tā vairāk nekā 600 pārdošanas apjomi ir savietojami ar WooCommerce, bbPress un lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu..

Tas ir pilnībā pielāgojams, ātrs, gudrs, lietotājam draudzīgs, īpaši reaģējošs, tīklam gatavs, ar viena klikšķa demonstrācijas instalēšanu un izmanto Visual Composer spraudni, kurā ir vairāk nekā 100 elementu un kas var palīdzēt jums izveidot mega izvēlnes, optimizēt SEO, rakstīt perfektus kodus un saīsiniet CSS.

Motīvs atbalsta RTL un ir gatavs WPML, tulkojumus sagatavojot kopā ar vairāk nekā 700 divu veidu ikonām: Typekit un Google. Church Suite ir emuāru un žurnālu funkcijas, kā arī saderība ar MailChimp un WooCommerce.

WP baznīca

WP-baznīca maksā 49 USD un atšķirībā no citām baznīcas WordPress tēmām tai ir neierobežotas komandas lapas, unikāls notikumu kalendārs, audio atskaņotājs un inteliģents skriptu rīks.

baznīcas ticības kopienas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Tā ir viena no populārākajām tēmām, kurai ir gandrīz 2500 pārdošanas un 1000 komentāru, bet tā ir saderīga tikai ar IE 7, IE 8 un Safari.

Citas šīs tēmas noderīgās funkcijas un iespējas ir administrācijas panelis, pielāgojama slaidrāde, Google Maps ielas skats un norādes, Svēto Rakstu meklētājs, Pielāgota galerija, Ziņu galerija, 6 pielāgotas krāsas, 8 Pielāgoti logrīki, Biļetens, Klientu apkalpošana un tā tālāk.

Betlēme – elastīga atsaucīga baznīcas tēma

Betlēma ir viena no labākajām baznīcas WordPress tēmām, kuras cena ir 59 ASV dolāri un kurai ir intuitīvs, elastīgs un atsaucīgs dizains. Šī komanda ir izveidota baznīcām, mošejām, bezpeļņas organizācijām, lūgšanu grupām un labdarībai utt., Turklāt jums ir piekļuve trim demonstrācijas versijām, lai redzētu, kurš izkārtojums vislabāk atbilst jūsu vēlmēm.

bethlehem Flexible WordPress baznīcas tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Jūs ietaupāt vairāk nekā 61 USD, jo Betlēmē ir iekļauti vairāki spraudņi, piemēram, Slider Revolution, Visual Composer, bet arī 15 PSD faili.

Motīvu var pielāgot, izmantojot vispārīgus, galvenes, mājas, navigācijas, kājenes, veikalu, ziedojumus, pasākumus, sprediķus, ministrijas, stāstus, emuāru, stilu, tipogrāfiju, sociālos medijus, pielāgotu kodu un importa / eksporta iespējas, un jūs varat pārvaldīt saturu, izmantojot īpašā ēdienkarte, kas iedalīta ziedojumos, ministrijās, sprediķos, statiskā saturā un stāstos.

Turklāt jums ir 8 galvenes stili un citi interesanti rīki, piemēram, laika taupīšanas rīki, pasākumu vadītāji, integrācija ar WooCommerce, GiveWP, mūsu komandu, Mega Menu, Testimontials un citiem spraudņiem..

Galīgā baznīca – ar 3 dažādām priekšējām lapām

Pēdējā, bet ne sliktākā baznīcas WordPress tēma ir Ultimate Church, kurai ir jaunas un īpašas funkcijas, piemēram, ThemeWaves lapu veidotājs, slāņu slīdnis, notikuma ziņas tips, galerijas ziņas tips, sprediķa ziņas tips un plašas tēmas iespējas, un tā maksā tikai 49 USD..

galīgā baznīcas WordPress tēma

Demonstrācija / lejupielāde

Ultimate Church ir aprīkots ar 3 dažādiem oriģinālās lapas unikālo dizainu ar 1420 pikseļu režģi kopā ar tīru, sakārtotu, rediģējamu un perfektu pikseļu funkciju.

Jūs patiešām varat izmantot šo tēmu, lai palielinātu ar baznīcu saistītās lietas, palielinot savu kopienu, ziedojumus un pasākumu skaitu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector