12+ labākās Gmail alternatīvas personīgai un biznesa lietošanai

01.06.2020
Raksti un vēl ... '12+ labākās Gmail alternatīvas personīgai un biznesa lietošanai
0 16 мин.

labākās gmail alternatīvas personīgais bizness


E-pasts spēlē lielu lomu mūsu darba dzīvē. Viņi pārveidoja un attīstīja liela attāluma komunikāciju par kaut ko, ko var paveikt dažu sekunžu laikā. Mūsdienās informācijas daudzums, ko mēs sūtām un saņemam, izmantojot mūsu e-pastus, var būt milzīgs.

Ja ir pārāk daudz datu, lai jūs varētu tos apstrādāt, jums nepieciešami daži labi rīki, kas palīdzēs jums padarīt jūsu darbu efektīvāku. E-pasta klienti turpina censties sniegt lietotājiem vislabāko pieredzi un būt labākiem nekā viņu konkurence. Pateicoties tam, ir pieejami daudzi e-pasta klienti.

Gmail darbojas jau labu laiku, un kopš tā laika tas ir bijis viens no visbiežāk izmantotajiem e-pasta pakalpojumiem. Kopš tā izlaišanas tas ir ieguvis daudz atjauninājumu, un galu galā tā saskarne kļuva vienkāršotāka un lietotājam draudzīga, kas ieviesa dažas izmaiņas. Daudzi cilvēki to mīl, un, protams, ir cilvēki, kuri to nespēj izturēt.

Daudzi lietotāji sūdzas, ka šī jaunā saskarne nav lietotājam draudzīga, un poga sastādīt ir dažreiz tik kļūdaina un apgrūtinoša. Ja jums ir vairāk nekā viens Gmail konts, varat apskatīt tikai vienu (vienā cilnē).

Gmail arī nepiedāvā iespēju importēt kontus no citiem iepriekš izmantotiem pasta pakalpojumiem. Bet visproblemātiskākais ir fakts, ka Google skenē katru jūsu e-pasta ziņojumu. Google to dara, lai reklāmdevēji varētu labāk atlasīt lietotājus un parādīt viņiem atbilstošākas reklāmas.

To varētu uzskatīt par pabeigtu necieņa un privātās dzīves aizskaršana.

Lasīt: ja jūs izmantojat pakalpojumu Gmail uzņēmējdarbībai?

Šie iemesli ir vairāk nekā pietiekami, lai attālinātos no Gmail un izmēģinātu kaut ko jaunu un kaut ko labāku.

Šajā rakstā mēs palīdzēsim jums atrast e-pasta pakalpojumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Mail.com

Apmeklēt vietni »

Mail.com ir bezmaksas e-pasta pakalpojums, kas ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 200 domēniem. Katru domēnu var izvēlēties atkarībā no profesijas (@ saturs-rakstītājs.com), vaļaspriekiem (@ carlover.com) un sporta veidiem (@ footballplayer.com)..

Mail.com nodrošina arī neierobežotu e-pasta glabāšanu, antivīrusu skenēšanu, surogātpasta filtrus, pasta kolekcionāru, mobilo pakalpojumu, kalendāra integrāciju un 50 MB pielikumus. Tam ir arī pasta savācēja funkcija, kas ļauj saņemt un nosūtīt ziņojumus visiem jūsu ārējiem e-pasta pakalpojumiem jūsu Mail.com kontā. Tam ir atbalsts Gmail, Yahoo un Hotmail.

Outlook.com

Apmeklēt vietni »

Labākais e-pasta pakalpojums jebkuram smagam Microsoft lietotājam. Tas arī satur dažas lieliskas Office Web lietojumprogrammas un SkyDrive. Varat importēt visus savus e-pastus no Windows Mail, Windows Live pasta vai Outlook Express. Varat arī to izmantot, lai nosūtītu un saņemtu e-pastus no citiem e-pasta kontiem.

Programmai Outlook ir dziļa sociālā integrācija, kas ļauj importēt savus Facebook kontaktus, lai atvieglotu piekļuvi, un tērzēt ar viņiem, izmantojot funkciju Ziņapmaiņa. Jūs varat piekļūt un publicēt visus savus Facebook statusus, fotoattēlus vai videoklipus, kā arī skatīt savu draugu atjauninājumus.

Glabāšanas telpa principā ir neierobežota, un tā automātiski palielināsies, kad jums tā būs nepieciešama.

Inbox.com

Apmeklēt vietni »

Inbox.com ir pārsteidzošs funkciju iesaiņots e-pasta klients, kas piedāvā 5 GB krātuvi e-pastam un pielikumu lielumu 50 MB. Tam ir arī foto modulis, kas ļauj ērti glabāt, koplietot un kārtot visus savus fotoattēlus.

Starp daudzajām funkcijām ir integrēts organizators, kas var palīdzēt palielināt jūsu produktivitāti, un tajā ir arī uzdevumu pārvaldnieks, kalendārs un atgādinājumi. Lai pievienotu vēl vairāk funkcionalitātes, funkciju Piezīmes var izmantot, lai izveidotu sarakstus, ierakstītu idejas un uzdevumus.

Iesūtne automātiski skenē visus jūsu ziņojumus pret surogātpastu, spiegprogrammatūru un vīrusiem, visu laiku aizsargājot jūsu privātumu. Varat arī instalēt Inbox.com rīkjoslu, ja vēlaties, lai uz darbvirsmas būtu e-pasta paziņojumi.

Zimbra

Apmeklēt vietni »

Zimbra ir populāra izvēle ne tikai tāpēc, ka tai ir ļoti vēlamais interfeiss ar cilnēm ar cilnēm, bet arī tāpēc, ka ar to var rīkoties arī jūsu Facebook un Twitter konti. Tās saskarne izskatās nedaudz novecojusi, taču tā satur daudz funkcionalitātes. Lielais Zimbra piedāvāto funkciju klāsts prasa sarežģītāku interfeisu, lai jūs varētu tos pareizi izmantot. Tas atbalsta arī darbu bezsaistē.

Yandex

Apmeklēt vietni »

Yandex piedāvā bezmaksas @ yandex.com adresi un vienkāršotu saskarni, kas rada zināmu prieku, pārlūkojot jūsu e-pastus. Savā Yandex diskā jūs saņemat 3 GB krātuves, kuru var paplašināt līdz 7 GB, veicot dažas vienkāršas darbības, piemēram, instalējot Windows lietojumprogrammu, augšupielādējot dažus failus un nosūtot draugam pakalpojumu. Yandex ir vispopulārākais Krievijā, un tam ir arī atbalsts 9 valodās, kurās ietilpst angļu valoda.

Yandex ļauj arī importēt visus e-pastus, izmantojot POP vai IMAP. Lejupielādēšanai ir arī iOS un Android lietotnes.

Yahoo Mail

Apmeklēt vietni »

Yahoo kādreiz bija briesmīgs pasta klients, taču tā attīstībā ir gājusi tālu un kļuvusi daudz modernāka. Tam var piekļūt datorā vai mobilajā ierīcē, galvenokārt izmantojot jebkuru e-pasta klientu, kas atbalsta POP.

Jūsu krātuve ir neierobežota, un jūs varat importēt kontaktpersonas no Facebook, Outlook, Gmail un citiem. Yahoo aizsardzība pret surogātpastu ir ievērojami uzlabota, un ir pieejama arī SSL šifrēšana, taču tā ir jāieslēdz manuāli.

Pateicoties Yahoo Messenger, čatot ar draugiem var arī, kamēr jūs lasāt savu e-pastu, kā arī varat sūtīt un saņemt īsziņas.

GMX

Apmeklēt vietni »

GMX ir lieliska alternatīva Gmail. Jūs varat saņemt bezmaksas e-pasta kontu, kas piedāvā ļoti līdzīgas funkcijas kā Gmail, ja jūsu e-pasta adresē tiks izmantots domēns @ gmx.com vai @ gmx.de. Nav ierobežojumu tam, cik e-pastu varat glabāt savā kontā, taču ir 50 MB pielikuma lieluma vāciņš. Ja jums ir jānosūta lielāki faili, varat izmantot to FileStorage funkciju.

Ienākošajos e-pasta ziņojumos uz jūsu GMX kontiem tiek pārbaudīti vīrusi un Trojas zirgi, un tiek izmantoti uzlaboti surogātpasta faili, kas palīdzēs novērst nevēlamu ziņojumu saņemšanu.

Facebook

Apmeklēt vietni »

Vai zinājāt, ka varat izmantot Facebook, lai nosūtītu un saņemtu ārējus e-pastus? Mēs visi zinām, ka, izmantojot Facebook Messenger, jūs varat nosūtīt ziņojumu draugiem vai citiem Facebook lietotājiem, taču ir iespējams arī nosūtīt e-pastus uz ārējām e-pasta adresēm, piemēram, Gmail, Yahoo vai citām..

Ziņu sūtīšana uz ārējiem e-pastiem darbojas tieši tāpat kā privātu ziņojumu sūtīšana Facebook, ar nelielu atšķirību, ka jums būs jāievada e-pasta adrese, uz kuru vēlaties nosūtīt e-pastu, nevis drauga vārds. Varat arī sūtīt grupas ziņojumus, apskatīt sarunu vēsturi vai atzīmēt masveida surogātpastu.

Zoho pasts

Apmeklēt vietni »

Ja jums nepieciešama e-pasta adrese, kas darbojas ar jūsu domēnu, tad Zoho ir jums nepieciešamais pakalpojums. Izmantojot bezmaksas versiju, jūs varat mitināt vienu domēnu un katram kontam izveidot ne vairāk kā 5 e-pasta adreses ar 5 GB vietas. Lai mitinātu vairākus domēnus, jums būs jājaunina uz maksas pakalpojumu, kas sākas ar 2 USD mēnesī un piedāvā daudz vairāk iespēju nekā bezmaksas versija..

Zoho e-pasta pakalpojums atbalsta arī POP, kā arī IMAP. To var izmantot jebkurā ierīcē, kā arī trešo personu e-pasta klientiem. Izmantojot POP, varat arī ienest pastu no ārējām e-pasta adresēm savos Zoho Mail kontos.

Husmail

Apmeklēt vietni »

Husmail ir lielisks e-pasta pakalpojums bez reklāmām, kas piedāvā 25 GB krātuvi, e-pasta šifrēšanu un atbalsta POP un IMAP. Varat izmantot Husmail, izmantojot savu pārlūkprogrammu, tajā ir lietotnes visdažādākajām mobilajām ierīcēm, piemēram, Android, iOS un Blackberry, vai arī varat to izmantot, izmantojot trešo personu e-pasta klientus.

Jūsu bezmaksas e-pasta kontā tiks izmantots domēns @ hushmail.com, taču, ja jums nepieciešama pielāgota e-pasta adrese, jums būs jājaunina plāns.

Vienīgais šī e-pasta pakalpojumu sniedzēja mīnuss ir tas, ka, lai jūsu bezmaksas e-pasta konts būtu aktīvs, jums ir jāpiesakās vismaz reizi nedēļā, kas var radīt grūtības, it īpaši, ja jūs dodaties atvaļinājumā.

Tutanota

Apmeklēt vietni »

Tutanota ir vienkāršs, drošs e-pasta pakalpojums, kas atrodas Vācijā. Tas nodrošina pilnīgu šifrēšanu e-pastam, kas tiek nosūtīts starp Tutanota e-pasta kontiem.

Bezmaksas konts piedāvā 1 GB e-pasta krātuvi ar @ tutanota.com e-pasta kontu. Piemaksu plāns, kas mēnesī maksā 1 eiro, ļauj pievienot savu pielāgoto domēnu un jums ir līdz 5 e-pasta kontiem. Iesūtnes pielāgošana ir atļauta arī ar apmaksātu plānu. Ja jums nepieciešama lielāka krātuve lielākiem failiem, varat iegādāties papildu vietu līdz 1 TB.

AOL pasts

Apmeklēt vietni »

AOL ir viens no vecākajiem un, iespējams, populārākajiem bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzējiem un alternatīva Gmail. Izmantojot AOL, jums var būt bezmaksas e-pasta konts ar neierobežotu e-pasta glabāšanu un iespēju izvēlēties starp vairākiem e-pasta domēniem (@ love.com, @ ygm.com, @ games.com)..

Ar AOL ziņojumi tiek šifrēti un skenēti pret vīrusiem, kā arī pret surogātpastu. Viņu ziņojumapmaiņas lietotne ļauj ātri nosūtīt ziņojumus draugiem.

Pielikumā esošais 25 MB faila lielums var būt negatīvs, ja jums ir jānosūta lielāki faili.

iCloud pasts

Apmeklēt vietni »

ICloud Mail pakalpojums ir labi pazīstams iOS un Mac lietotājiem. Varat izmantot šo pakalpojumu, ja jums ir Apple ID un e-pastam var piekļūt, izmantojot lietojumprogrammu no sava iPhone vai iPad. Jūs varat arī piekļūt savam iCloud e-pastam no datora vai Android ierīces, izmantojot tīmekļa pārlūku un piekļūstot icloud.com vietrādim URL.

Pakalpojums nodrošina 5 GB e-pasta krātuvi, un augšupielādēt ir atļauts ne vairāk kā 20 MB faili. Tas ļauj sinhronizēt datus starp dažādām Apple ierīcēm. Šis e-pasta pakalpojums piedāvā jūsu e-pastiem augstu drošību un privātumu.

Kopumā tā ir lieliska Gmail alternatīva, taču ir arī daži negatīvie elementi. Jūs nevarat importēt e-pasta kontus no citiem klientiem un nevarit sakārtot savus e-pastus mapēs.

Ātrais pasts

Apmeklēt vietni »

Fastmail piedāvā vienkāršu, ērti lietojamu interfeisu ar minimālisma dizainu, kā arī lielisku e-pasta pakalpojumu. Uzņēmums izmanto sarežģītus anti-spam filtrus, lai jūsu iesūtnē nebūtu surogātpastu, un piedāvā līdzīgas funkcijas kā Gmail. Viņu meklēšanas sistēma ļauj ātri atrast vajadzīgos ziņojumus un ātri pārlūkot e-pastus. Varat piespraust svarīgus ziņojumus, un tie parādīsies iesūtnes augšpusē.

Jūs varat piekļūt savam e-pasta kontam, izmantojot tīmekļa pārlūku, vai arī varat izmantot viņu lietotni. Ir iespējama arī kalendāru sinhronizēšana vai kopīgošana ar citām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem, mobilajiem vai personālajiem datoriem, vai ar citiem kontiem.

Viņu e-pasta lietotne ir pieejama visām platformām un atbalsta arī divu faktoru autentifikāciju.

Kopsavilkums

Tas noslēdz labāko, mūsuprāt, e-pasta klientu sarakstu. Var redzēt, ka ir daudz vietu, kur varat migrēt, ja jums būtu pietiekami daudz Gmail. Daudzi no šiem klientiem iesaiņo tonnas funkcijas un funkcionalitāti, un tas ir iemesls, kāpēc miljoniem lietotāju atbalsta katru no viņiem. Joprojām ir daudz klientu, kurus mēs neaptveram, bet esmu pārliecināts, ka kāds no šiem klientiem lieliski derēs!

Mēs ceram, ka esat atradis meklēto informāciju, un ceram, ka redzēsim vēlreiz!

Atjaunināt:

Noderīgi e-pasta klienti

Kaut arī starp e-pasta pakalpojumiem un e-pasta klientiem bija dažas neskaidrības, mēs atjauninājām šo rakstu un nodalījām tos. Zemāk jūs varat atrast e-pasta klientu kolekciju, kuru varat izmantot ar dažiem no iepriekšminētajiem e-pasta pakalpojumiem.

em Klients

Apmeklēt vietni »

em klienta vienkāršā saskarne daudz vairāk koncentrējas uz funkcionalitāti un piekļuves vieglumu nekā bezgalīgs funkciju skaits. Varat pievienot vairākus e-pasta kontus, taču bezmaksas versijā ir tikai 2. Unikāla iezīme ir Skype integrācija, kas ļauj tērzēt caur klientu.

Tam ir arī atbalsts Exchange, iCloud, Gmail un Outlook.com. Tādas funkcijas kā integrēts kalendārs, skārienjutīgās vadīklas, kontakti un ātrā meklēšana padara to par patiešām spēcīgu rīku.

Tintes

Apmeklēt vietni »

Tinti ir visvairāk slavena ar savu intuitīvo dizainu. Tā, iespējams, ir vislabākā Gmail alternatīva. Tam ir pieejami arī mobilie klienti, un jūs varat sinhronizēt visus iestatījumus starp tiem, izmantojot mākoni. Dažādu e-pasta kontu iestatīšana un lietošana ir pastaiga pa parku, un jums nav par daudz jādomā.

TouchMail

Apmeklēt vietni »

Interesants e-pasta klients, kas sniedz e-pastus unikālā, bet vienkāršā veidā. Katrs jūsu e-pasts tiek izcelts kā to nosaukums, un jūs tos sadalāt pa kontaktiem. Tas atbalsta arī vairākus kontus un atbalsta jebkuru filtru, par kuru varētu domāt. Tas ir paredzēts Windows 10 mašīnām un planšetdatoriem, tāpēc saskarne ir paredzēta skārienekrāniem, nevis peli un tastatūru. Jums var būt divi konti ar bezmaksas versiju.

Mailbird Lite

Apmeklēt vietni »

Mailbird Lite ir funkciju komplektēta saziņas platforma, kuru var paplašināt ar dažādām lietotnēm. Varat pievienot plānošanu, failu sinhronizēšanu, tērzēšanu un komandas darbu.

Pēc Mailbird lejupielādes 30 dienas varēsit piekļūt profesionālajai versijai. Kad izmēģinājuma periods būs pabeigts un jūs izvēlēsities nemaksāt par profesionāli, jūsu klientam tiks atgriezta bezmaksas versija, kurai ir savi ierobežojumi.

Bezmaksas lietotāji nesaņems tādas funkcijas kā ātrlasīšana, pielikumu priekšskatījumi, e-pasta atlikšana, taču šis klients joprojām veic izcilu darbu. Tas ir optimizēts ātrumam, izskatās lieliski, un jūs varat izmantot ne vairāk kā trīs e-pasta kontus.

Pērkons

Apmeklēt vietni »

Cilvēki, kuri atnesa jums slaveno pārlūkprogrammu Firefox, pirms dažiem gadiem ir izveidojuši Thunderbird, un kopš tā laika viņi to uztur. Tas ir parasts IMAP un Pop pasta klients, kuru var iestatīt principā jebkurai e-pasta adresei, kuru vēlaties, ieskaitot Gmail kontu.

Tas ir atvērts avots un to var brīvi izmantot. Cilvēki to mīl pēc piedāvātās vienkāršības un funkcionalitātes. Varat arī diezgan viegli iestatīt Gmail kontu, izmantojot Thunderbird, pierakstoties ar saviem Gmail akreditācijas datiem un iestatot Thunderbird lietot IMAP.

Šis starp platformu e-pasta klients ir pieejams operētājsistēmai Windows, Linux un Mac OS X.

Operas pasts

Apmeklēt vietni »

Opera Mail nāk ar iecienīto tīmekļa pārlūku Opera, un to ir patiešām viegli iestatīt gandrīz jebkuram e-pasta pakalpojumu sniedzējam. Vienīgais, kas par labu Opera Mail nav pārāk labs, ir tas, ka tas ir integrēts pārlūkošanas pieredzē.

Opera Mail var izmantot Opera pārlūka iekšpusē, kā arī atbalsta bezsaistes izmantošanu. Lieliskās meklēšanas iespējas ļauj viegli meklēt jebko, un pielikumu sadaļa ļauj piekļūt visiem pielikumiem tajā pašā vietā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector