15 labākās bezmaksas attēlu mitināšanas vietnes

labākās bez attēla uzņemšanas vietnes


Attēlu mitināšanas vietnes ļauj jums saglabāt attēlus tiešsaistē un izmantot dažādas funkcijas, piemēram, sociālo multivides funkcionalitāti, fotoattēlu izmēru maiņu un organizēšanu. Parasti tie nodrošina saites, kuras varat iegult savā vietnē vai nosūtīt draugiem. Tādā veidā jums izdosies parādīt savus fotoattēlus savā vietnē, vienlaikus izmantojot pakalpojuma krātuves vietu, nevis jūsu vietnes mitināšanas kontus. Lielākā daļa attēlu mitināšanas platformu ļauj lietotājiem kārtot savu saturu.

Jūs varat izveidot mapes, pievienot tagus un rediģēt savus attēlus, neizejot no vietnes. Tātad, kuras ir labākās attēlu mitināšanas vietnes? Jums nav jāveic meklēšanas darbi, jo mēs to esam izdarījuši jūsu labā. Šeit ir 15 fotogrāfiju mitināšanas vietnes, kuras izmēģināt.

0. SmugMug

smugmug-photo-hostings

SmugMug

SmugMug piedāvā daudzas funkcijas, kas ir līdzīgas Flickr funkcijām, jo ​​tas ļauj fotogrāfiem parādīt savus fotoattēlus. Kaut arī vietne nav laba izvēle cilvēkiem, kuri vēlas dalīties ar saviem fotoattēliem sociālajos medijos, jūs varat dalīties ar saviem fotoattēliem un pēc tam apskatīt citu lietotāju fotoattēlus. Pēc SmugMug konta izveidošanas būsit atvēris savu pielāgojamo fotoattēlu vietni. Izmantojot fotoattēlu vietni, papildus iebūvētajiem fotoattēlu rediģēšanas rīkiem, kurus varat izmantot piedāvāto dizaina veidņu mainīšanai, jums būs pieejams plašs dizainu klāsts. Tā kā vietne nepiedāvā bezmaksas kontu, tā ir piemērota cilvēkiem, kuri vēlas parādīt savus fotoattēlus un tos pārdot. Iepakojumu cena svārstās no 40 līdz 300 USD gadā.

1. Google fotoattēli

google-photos-free-image-hostings

Google fotoattēli

Ja vēlaties augšupielādēt augstas kvalitātes attēlus un fotoattēlus lielākā skaitā, jums vajadzētu izvēlēties pakalpojumu Google fotoattēli. Fotoattēlu uzņemšanas platforma piedāvā automātiskas dublēšanas funkciju, kas nozīmē, ka jūs nekad neuztraucaties par fotoattēla pazaudēšanu. Tie ļauj arī sakārtot un rediģēt savus attēlus, lai jūs tos varētu identificēt ar vizuāliem meklējumiem.

Turpinot platformas izmantošanu, tā atpazīs jūsu fotoattēlu ieradumus un sāks tos automātiski kārtot, lai samazinātu manuālo darbu. Lai sāktu izmantot platformu, atveriet photos.google.com vai ierīcē instalējiet lietotni Google fotoattēli. Lietotne automātiski augšupielādēs visus jūsu fotoattēlus un sinhronizēs tos ar jūsu Google kontu. Platforma piedāvā neierobežotu vietu fotoattēliem. 1080P formātā var augšupielādēt PNG, GIF, JPG un videoklipus.

2. Imgur

imgur-free-image-hostings

Imgur

Imgur ļauj lietotājiem pastāvīgi saglabāt tik daudz fotoattēlu, cik viņi vēlas. Lai tos saglabātu, jums nav jāizveido konts, bet, ja jums jāpievieno paraksti, jāizveido albumi vai augšupielādējami fotoattēli, izmantojot e-pasta pielikumus, tas jums būs jādara. Vietne ļauj tieši sasaistīt, un jūs iegūsit saiti par katru augšupielādēto attēlu, lai jūs varētu iegult to HTML vai ievietot to sociālajos saziņas līdzekļos un forumos.

Augšupielādes process ir vienkāršs – jums vienkārši jāpielīmē fotoattēli vietnē, jāievada URL vai jāizvēlas tas no datora. Atļautajos failu formātos ietilpst JPEG, JPG, TIF, PNG, GIF, APNG, BMP, XCF, PDF un animētais GIF TIFF. Viena attēla lielums ir ierobežots līdz 200 MB.

3. Dropbox

drop-free-image-photo-hostings

Dropbox

Dropbox ļauj lietotājiem augšupielādēt un saglabāt attēlus dažādos formātos. Pēc attēlu augšupielādes bezmaksas mākoņu krātuvē jūs iegūsit koplietojamu saiti uz atsevišķo mapi un failu. Vietne nodrošina automātiskas dublējumkopijas, kas ir ieguvums cilvēkiem, kuri plāno augšupielādēt daudz attēlu vienlaikus.

Pēc augšupielādes fotoattēlus nevar mainīt, mainīt to izmērus vai rediģēt. Tomēr, ja vēlaties labāk sakārtot savus fotoattēlus, varat izveidot mapes un apakšmapes. Jūs iegūsit 3 GB krātuves.

4. TinyPic

tinypic-free-image-hostings

Tinypic

TinyPic ir Photobucket māsas vietne, kas nozīmē, ka jums vajadzētu sagaidīt daudz līdzīgu funkciju. Lai sāktu fotoattēlu augšupielādi, vietnei nav nepieciešams izveidot kontu. Tādēļ jūs varēsit ātrāk augšupielādēt savus fotoattēlus un tos koplietot. Lai augšupielādētu attēlu, jums tas vienkārši jāizvēlas, jāpievieno tagi un jāiestata atbilstošais izmērs. Vietne nodrošinās jums nepieciešamo saiti, lai dalītos ar savu fotoattēlu sociālajos medijos vai caur jūsu vietni.

Papildu tagi padarīs jūsu fotoattēlus redzamus TinyPic lietotājiem, kuri tos meklē. Jums ir tikai PNG, JPG, BMP un GIF, kuru lielums nepārsniedz 100 MB. Varat arī augšupielādēt 5 minūšu ilgu video. Ja fotoattēla platums un garums pārsniedz 1600 pikseļus, TinyPic automātiski mainīs tā lielumu. Viņi izdzēš attēlus, kurus cilvēki neskatās 90 dienas. Tāpēc tā nav laba izvēle cilvēkiem, kuri vēlas pastāvīgi saglabāt savus attēlus.

5. Use.com

izmantojiet fotoattēlu mitināšanu bez maksas

Lietošana.com

Viena no lieliskajām priekšrocībām, ko piedāvā Use, ir iespēja vienlaikus augšupielādēt 100 fotoattēlus. Tāpēc, ja plānojat augšupielādēt daudz fotogrāfiju, jums labāka ir vietne. Kad būsit augšupielādējis attēla failu, tas pastāvīgi paliks vietnē un jums nebūs jāierobežo faila lielums, krātuve vai joslas platums. Turklāt, lai sāktu augšupielādes procesu, jums nav jāizveido konts.

Jums noderēs fotoattēlu redaktors un mainītājs, kā arī iespēja sakārtot savus attēlus albumos. Varat savus attēlus padarīt privātus vai publiskus. Tā kā vietne nepiedāvā tiešas saites uz vietnēm, jums būs tieši jākopē attēla URL vai jāizmanto savas vietnes sociālās koplietošanas pogas, lai katru augšupielādi publicētu savās sociālo mediju vietnēs. Vietne atbalsta GIF, BMP, JPG, TIF un PNG failus.

6. Flikrs

Flickr-free-photography-hostings

Flikrs

Flickr ir viena no slavenajām attēlu un fotoattēlu koplietošanas vietnēm. Un, kaut arī kopš tā laika, kad Yahoo to iegādājās, tas ir piedzīvojis daudz izmaiņu, tā joprojām ir lieliska izvēle fotogrāfiem. Papildus bezmaksas mitināšanas pakalpojumiem vietne piedāvā arī rediģēšanas rīkus, kurus varat izmantot, lai sakārtotu savus fotoattēlus albumos. Flickr ir sociālo mediju vietne. Tādēļ jūs varēsit kopīgot savas fotogrāfijas ar visu kopienu.

Pēc konta izveides jūs atradīsit daudz dažādu interešu un tēmu grupu, sākot no melnbaltas fotogrāfijas līdz modei un dabai. Jūs varat pievienot izlasei citu lietotāju fotoattēlus vai atstāt savus komentārus.

Konfidencialitātes labad vietne piedāvā iespēju rediģēt privātuma iestatījumus pirms fotoattēlu kopīgošanas. Turklāt fotoattēlu augšupielādēšanai varat izmantot savu e-pastu, tālruni vai jebkuru citu fotoattēlu lietojumprogrammu. Piedāvātā mobilā lietojumprogramma ir vieglāk lietojama un ļauj jums dublēt fotoattēlus no Dropbox, datora vai iPhoto.

7. 500 pikseļi

Fotoattēlu mitināšana bez 500 pikseļiem

500 pikseļi

Ja jums nepieciešama fotoattēlu mitināšanas vietne ar sociālo tīklu funkcijām, 500 pikseļi ir laba izvēle. Neatkarīgi no tā, vai esat amatieris vai profesionāls fotogrāfs, varat dalīties ar savu darbu, komentēt citas fotogrāfijas un sekot saviem iecienītākajiem lietotājiem. Jūs varat augšupielādēt vajadzīgo fotoattēlu skaitu, bet cilvēki galvenokārt izmanto vietni, lai parādītu savu darbu. Pēc profila izveidošanas vietnē varēsit pārdot savu fotoattēlu izmantošanu. Tomēr jūs nevarēsit tieši saistīt fotoattēlus ar savu vietni vai kopīgot tos sociālo mediju platformās. Viņi neļauj augšupielādēt vairāk nekā 20 fotoattēlus nedēļā – jūs to darāt pēc tam, kad esat iegādājies prēmijas gada dalību, kas jums izmaksās 25 USD.

8. Pinterest

pinterest-image-hostings

Pinterest

Pinterest faktiski ir attēlu meklētājprogramma. Katru dienu vietnē Pinterest tiek augšupielādēti miljoniem attēlu. Tikai daži no mums izmantotu šo platformu attēlu augšupielādei un glabāšanai, tomēr tā ir lieliska platforma attēlu saglabāšanai. Faktiski, ja jūs esat fotogrāfs un vēlaties piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, Pinterest ir lieliska platforma, lai augšupielādētu savus portfeļa fotoattēlus.

Maksimālais faila lielums, ko varat augšupielādēt vietnē Pinterest, ir 10 MB, un jums ir atļauts augšupielādēt tikai PNG un JPEG failu tipus. Var arī augšupielādēt animētus GIF, taču tas var nedarboties ļoti labi. Varat arī augšupielādēt videoklipus, kuru lielums nepārsniedz 2 GB. Videoklipa garums var būt no 4 sekundēm līdz 30 minūtēm. Pinterest atbalstīti video failu tipi ir tikai mp4 un mov.

9. FreeImageHosting.net

bezmaksas attēls-hostings-net-vietne

FreeImageHosting.net

Bezmaksas attēlu mitināšana ir vēl viena bezmaksas vietne, kuru varat izmantot savu attēlu glabāšanai un kopīgošanai. Vietne piedāvā daudzas funkcijas, kas ir līdzīgas Imgur funkcijām, taču tā nepiedāvā līdzīgu modernu izkārtojumu un hipersaites saīsinātāja ērtības. Ja daudzās tīmekļa vietnes reklāmas jūs netraucēs, varat augšupielādēt savus fotoattēlus un attēlus bez nepieciešamības izveidot kontu.

Bezmaksas attēlu mitināšana nodrošinās jums HTML kodu, kuru varat izmantot, lai piekļūtu fotoattēliem koplietošanai. Attēlu glabāšana nav īslaicīga, tas nozīmē, ka jūsu fotoattēli vietnē paliks mūžīgi, kamēr vien jūs ievērosit viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Daži cilvēki izvēlas vietni, jo tie ļauj augšupielādēt animētus GIF – tie var izskatīties izkropļoti.

10. PostImage

bezmaksas fotoattēlu mitināšana pēc attēla

PostImage

Bezmaksas fotoattēlu mitināšanas vietne PostImage ļauj lietotājiem pastāvīgi saglabāt savus fotoattēlus, neizveidojot kontu. Tie nodrošina arī darbvirsmas programmatūras versiju. PostImage ļauj augšupielādēt attēlus, kuru lielums nepārsniedz 8 MB, un augšupielādēšanai varat pat izmantot to URL.

Atbalstītie failu formāti ir JPG, PDF, GIF, PSD, TIFF, BMP un PNG. Jums būs iespēja izveidot galeriju un dalīties ar jūsu attēliem ar draugiem. Katram atsevišķam failam ir tā unikālā tiešā saite, un jūs varat tos saistīt ar savu vietni vai sociālo mediju vietnēm. Attēlu izmēru var mainīt tūlīt pēc augšupielādes.

11. ImageShack

bezmaksas fotografēšana-fotografēšana-mitināšana

ImageShack

ImageShack nodrošina izkārtojumu, kas ir ļoti līdzīgs Pinterest izkārtojumam – tas izceļ tikai labākās fotogrāfijas. Lai sāktu augšupielādēt savus fotoattēlus, jums būs jāizveido konts. Bezmaksas kontā ir daudz noderīgu funkciju. Piemēram, jūs visus fotoattēlus un attēlus varēsit pārkārtot albumos. Vietne arī ļauj pievienot tagus un izsekot attēlus. Citiem vārdiem sakot, citi lietotāji viegli atklās jūsu labo darbu.

Ja vēlaties, lai visi jūsu attēli paliktu privāti vai arī būtu pieejami noteiktai auditorijai, jūs to varēsit izdarīt. Viņi piedāvā premium versijas 30 dienu izmēģinājuma periodu. Šajā periodā jūs iegūsit no daudzām funkcijām, piemēram, tiešas saites, neierobežotas vietas, attēla statistikas un ūdenszīmes. Izmantojot piedāvātās tīmekļa un mobilās lietojumprogrammas, jūs varēsit augšupielādēt savus fotoattēlus un pēc tam tos viegli koplietot. Piedāvātajos rīkos ietilpst lietotne ShackIt, kas ļauj ātrāk augšupielādēt, un Resize App, kas ļauj jums viegli apgriezt, mainīt izmērus un rediģēt attēlus.

12. ImageVenue

imagevenu-free-hostings

ImageVenue

JPEG attēlus varat augšupielādēt vietnē ImageVenue. Ja jūsu attēli ir ļoti lieli, vietne tos mainīs un pēc augšupielādes procesa beigām saglabās to kvalitāti. Vietne saglabā attēlu kvalitāti un malu attiecību lieluma maiņas procesa laikā. Ja nevēlaties, lai tas mainītu jūsu attēlu lielumu, jums tie būs jāierobežo līdz 3 MB lielumam.

Tie lietotājiem nodrošina maksimālo 3 GB atmiņas ietilpību mēnesī. Attēlu mitināšanas pakalpojums ir bijusi laba izvēle ziņojumu dēļu lietotājiem un emuāru autoriem, kuriem ir jāorganizē un augšupielādē fotoattēli lielos apjomos un jādalās ar citiem lietotājiem.

13. Imgbox

imgbox-free-image-hostings

Imgbox

Papildus fotoattēlu un attēlu mitināšanai Imgbox atvieglos arī kopīgošanas procesu. Vietne nodrošina neierobežotu vietu glabāšanai, neierobežotu mitināšanas laiku un iespēju augšupielādēt jebkuru attēlu, kura izmērs ir mazāks par 10 MB. Turklāt attēlu augšupielādētāja funkciju ir vieglāk izmantot un ātri. Pēc attēlu augšupielādes varat tos kopīgot, izmantojot jebkuru sociālo mediju vietni. Lai iegultu savus attēlus savā vietnē vai emuārā, jums katram fotoattēlam būs jāizmanto tikai tiešās saites, ko vietne piedāvā.

Turklāt jums būs iespēja ļaut citiem Imgbox lietotājiem atrast attēlus un komentēt tos. Negatīvā puse ir tā, ka fotoattēlu organizēšanas iespējas vietnē ir ierobežotas.

14. Facebook

facebook-image-hostings

Facebook

Lielākā daļa cilvēku neuztver Facebook kā bezmaksas attēlu mitināšanas vietni. Patiesībā tas ir viens no lielākajiem šodien pieejamo attēlu mitinātājiem, un jūs varat augšupielādēt bezmaksas attēlu un fotoattēlu skaitu. Turklāt sociālo mediju vietne piedāvā plašu funkcionalitāti, lai palīdzētu jums sakārtot, marķēt un klasificēt visus savus attēlus. Ja esat izmantojis vietni, tad jūs, iespējams, zināt, ka tās ļauj fotoattēlus un attēlus sakārtot galerijās un albumos.

Fotoattēlu pārvietošanas process vēlāk var būt laikietilpīgs, taču piedāvātās rediģēšanas funkcijas atvieglos pārkārtošanu. Facebook nodrošina arī sejas atpazīšanas funkciju. Viņi identificēs personas jūsu fotoattēlos un paziņos viņiem tūlīt pēc augšupielādes. Varat arī padarīt savus fotoattēlus privātus vai kopīgot tos savā vai drauga profilā. Atcerieties, ka vietne pēc augšupielādes automātiski saruks jūsu fotoattēli.

15. Fotokauss

Fotoattēlu pakete bez attēla mitināšanas

Fotokauss

Ja jums ir nepieciešama lietotājam draudzīga vietne, kuru varat izmantot kvalitatīvu fotoattēlu glabāšanai, tad Photobucket ir laba izvēle. Vietne ļauj lietotājiem iegādāties vai izveidot drukātas fotogrāfiju kopijas savā milzīgajā bibliotēkā. Pēc fotoattēlu augšupielādēšanas tīmekļa vietnē jūs varat tos pārveidot par mājas dekorēšanas priekšmetiem, metāla izdrukām, audekla plakātiem, ierāmētām vai parastām izdrukām. Cilvēki, kas izvēlas bezmaksas konta iespēju, gūst labumu no 10 GB joslas platuma katru mēnesi un 2 GB atmiņas ietilpības.

Tomēr vietne nodrošina pro konta iespēju cilvēkiem, kuri vēlas organizēt, koplietot un uzglabāt neierobežotu skaitu attēlu un fotoattēlu. Jūs varat saglabāt tik daudz fotoattēlu, cik vēlaties, un izdrukāt tos oriģinālajā formātā. Ja nevēlaties tērēt naudu, varat lejupielādēt mobilo lietojumprogrammu, kas piedāvā 8 GB krātuves vietu. Vietne atbalsta BMP, GIF, JPEG, JPG un PNG failu formātus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map