17 labākā atvērtā koda e-komercijas programmatūra, kas jums jāzina

labākā atvērtā koda e-komercijas programmatūra


Attīstoties tehnoloģijai, ir jēga, ka mēs arī esam liecinieki straujam e-komercijas pieaugumam. Jaunas platformas pastāvīgi mainās, lai apmierinātu mazumtirdzniecības uzņēmumu vajadzības, un paredzams, ka pārdošanas apjomi šogad pārsniegs USD 5 triljonus. Paredzētais e-komercijas platformu pieaugums līdz 2019. gadam ir 44%.

Nav svarīgi, vai tie ir mazi vai lieli; visi e-komercijas veikali pievēršas atvērtā koda platformām. Galvenie iemesli tam ir ietaupīt naudu un vairāk kontrolēt. Ja jums ir prasmes ar CSS, HTML un Ruby on Rails, tad tas ir jums. Bet pat bez tā jūs varat kādam samaksāt par manipulācijām ar jūsu e-komercijas vietnes aspektiem un to kontroli, tāpēc ar atvērtā koda e-komercijas platformām visi uzvar.

Lasiet arī: Kāpēc vairums e-komercijas uzņēmumu neizdodas?

E-komercijas platformu izmantošanai ir daudz priekšrocību, un mēs to nosauksim. Viņi automatizē pārvadājumus un nodokļus, pārvalda produktus, uzlabo vispārējo lietotāju pieredzi utt.

Mēs izveidojām šo sarakstu, lai parādītu dažas atvērtā koda e-komercijas platformas, lai palīdzētu jums atrast vislabāko platformu, kas piemērota jūsu vajadzībām.

Vai atvērtā koda programmatūra ir patiešām bezmaksas?

Izmantojot atvērtā koda e-komercijas risinājumus, jūs iegūstat ļoti daudz funkciju un sarežģītības. Jums jāizlemj, kura platforma ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām, ņemot vērā jūsu budžetu un programmēšanas zināšanas.

Ja nebūs spēcīgu tehnisko iespēju, jūs tiksiet zaudēts, ja kodā radīsies problēma, un jūs nevēlējāties maksāt piemaksas atbalstu. Ņemot to vērā, mēs ceram, ka jūs izmēģināsit dažas no šīm platformām un gudri izvēlēsities jūsu vajadzībām vispiemērotāko..

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast perfektu risinājumu jūsu e-komercijas vietnē.

Drupal komercija

Apmeklēt vietni »

drupal komercijaDrupal Commerce izstrādā Commerce Guys, un to galvenokārt izmanto lielie uzņēmumi. Lietošana ir ļoti vienkārša, tā ir ļoti pielāgojama, un to var izmantot cilvēki bez tehnikas pieredzes. Drupal ir šobrīd elastīgākā e-komercijas sistēma.

Viens no šīs platformas plusiem ir tas, ka tā ir veidota uz CMS (satura pārvaldības sistēma). Tas ir lielisks risinājums, jo tas palielina pārdošanu tiešsaistē un bezsaistē. Drupal Commerce ir paplašināms, un tas tiek integrēts ar trešo personu sistēmām, lai mainītu vietnes rekvizītus. Tas ir atvērtā koda, kaut arī piedāvātais lietojumprogrammu atbalsts jums maksās. Mēs nosauksim dažas no daudzajām Drupal funkcijām, piemēram, elastīgu izrakstīšanos, iepirkumu grozam veltītu API, uzlaboto arhitektūru, daudzkanālu mazumtirdzniecību.

Ubercart

Apmeklēt vietni »

ubercartŠis iepirkumu groza spraudnis ir paredzēts Drupal vietnēm, jo ​​tas integrējas ar veikaliem tikai izmantojot Drupal satura pārvaldības sistēmu. Ubercart ir diezgan vienkāršs, un tam nav iebūvētu mitināšanas vai e-pasta iespēju.

Liekas, ka laiks lēnām rit pāri šai platformai un tas iekrīt vispopulārāko e-komercijas platformu sarakstā. Viena no retajām šīs platformas labajām lietām ir tā, ka to ir diezgan viegli iemācīties, taču bez tā nav arī plašs Ubecart piedāvāto funkciju klāsts. Šī un dažu citu iemeslu dēļ tas ir ieteicams tikai ļoti maziem veikaliem, kuros ir mazs produktu skaits.

CubeCart

Apmeklēt vietni »

kubakarteSpilgta un daudzsološa nākotne ir šī populārā Lielbritānijas atvērtā koda tirdzniecības risinājuma priekšā. Šī platforma piedāvā klientu atbalstu, sociālo mediju spraudņus, neierobežotu produktu administratoru, un tā ir ļoti draudzīga lietotājam.

Šī platforma sevi ierindo labāko e-komercijas risinājumu sarakstā, taču tai nav atbalsta pa tālruni un tā nav ļoti piemērota lieliem uzņēmumiem. Tas arī izmanto atsaucīgu ādu, kas balstīta uz 100% veidni, tāpēc tā izskatās lieliski visās ierīcēs. Tas tiek integrēts ar MailChimp, taču tam nav daudzu trešo pušu integrācijas iespēju.

Zen Cart

Apmeklēt vietni »

zencartZen Cart platforma sāka darboties 2003. gadā, kad tā atdalījās ar osCommerce. Šajā e-komercijas platformā ir spēcīga kopiena ar vairāk nekā 150 000 lietotājiem, un tai ir arī detalizēta dokumentācija un liels skaits spraudņu.

Tas ir balstīts uz PHP programmēšanas valodu, un tajā tiek izmantotas arī MySQL datu bāzes un HTML. Tas ir atvērtā koda avots, un tam ir atbalsts vairākām valodām un valūtām.

WooCommerce

Apmeklēt vietni »

Woocommerce WordPressBez šaubām, šis ir pieejams atvērtā koda e-komercijas risinājums numur viens. Lejupielāžu skaits pārsniedz 20 000 000, un to skaits pieaug, un šī platforma apstrādā gandrīz 40% tiešsaistes tirgus.

Tas ir paredzēts izmantošanai kopā ar WordPress, un 2015. gadā to iegādājās WordPress operators ar nosaukumu Automattic. Tam ir augsts elastības līmenis, un to var izmantot jebkura lieluma veikalā, taču to galvenokārt izmanto lielie uzņēmumi. To var lejupielādēt un instalēt bez maksas, taču jums būs jāmaksā par sarežģītākām funkcijām un tehnisko atbalstu. Dažas no jūsu iegūtajām funkcijām ietver vismaz 100 GB vietnes vietas, 100 e-pasta kontus, speciālu atbalsta līniju un īpašu IP un citas.

VirtueMart

Apmeklēt vietni »

virtuemartŠī atvērtā pirmkoda platforma ir paredzēta lietošanai kopā ar Joomla vai Mambo satura pārvaldības sistēmu. To darbina PHP kods, un tā glabāšanai ir vajadzīgas MySQL datu bāzes.

Šī platforma tika izveidota 2004. gadā Vācijā, un tai ir spēcīga un ļoti iedvesmojoša kopiena, kurā ir vairāk nekā 400 000 lietotāju. Uz platformas strādā neliela dažu izstrādātāju komanda. Tam ir plašs funkciju klāsts, taču tas nav īsti piemērots cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar Joomla CMS. To galvenokārt izmanto mazie un vidējie uzņēmumi, un lielākā daļa lietotāju nāk no ASV un Krievijas. To atbalsta iPhone, taču esiet piesardzīgs, tērējot pārāk daudz naudas dažādiem spraudņiem un papildinājumiem. Šīs platformas VirtueMart 3 jaunā paaudze ir izlaista, un tā piedāvā dažas jaukas funkcijas, kas ietver rafinētus pielāgotos laukus, API izmaiņas un paplašinājumus un jQuery klīrensu. Kopumā mēs jums ieteiktu šo platformu.

WP e-komercija

Apmeklēt vietni »

wp e-komercijaŠī ir ļoti vienkārša un ērti lietojama platforma, kā arī WordPress spraudnis, kas ir lejupielādēts vairāk nekā miljons reizes, un tas darbojas vairāk nekā 36 000 veikalos. Lielākā daļa mazo uzņēmumu ir veidoti uz šī vai līdzīga WordPress spraudņa.

Kā mēs teicām, šī platforma ir vienkārša un uzticama, un jūs to varat izmantot ar dažām pamatzināšanām par CSS un HTML. Sarežģītākām lietām varat meklēt padomu tiešsaistes kopienai vai nolīgt kādu, kam ir vairāk kompetences. Dažas no labajām funkcijām, kas ir iekļautas šajā platformā, ir lielisks klientu atbalsts, nozares vadošie maksājumu vārti, pārdošanas uzraudzība un pārskati. Šī risinājuma negatīvie ir tas, ka tajā ir daudz kļūdu, un, lai arī bezmaksas papildu funkcijas un atbalsts jums maksās.

Magento kopienas izdevums

Apmeklēt vietni »

magentoMagento kopienas izdevums ir atvērtā koda platforma, kas rakstīta PHP programmēšanas valodā, un to ir izstrādājis privāts uzņēmums no ASV. Tā sākās 2007. gadā, un pēdējā stabilā versija tika izlaista 2016. gada beigās. Daži no lielākajiem uzņēmumiem tirgū, piemēram, Nestle un Coca-Cola, izmanto šo platformu.

Magento strādā ar MySQL / MariaDB datu bāzes sistēmu un ietver dažus Zend Framework elementus. Ar jaunāko versiju mēs ieguvām dažas lieliskas iespējas, piemēram, vienmērīgu navigāciju, CSS priekšapstrādi, izmantojot LESS un CSS URL, jaunu faila struktūru ar pielāgošanu un citas. Viņiem bija dažas drošības problēmas, taču viņiem tās izdevās pārvarēt. Mēs iesakām izmantot šo platformu testa braucienam.

TomatoCart

Apmeklēt vietni »

tomātu kārumsLīdzīgi kā Zen Cart, šī platforma tika izstrādāta arī no osCommerce. Tā popularitāte ir jāpateicas dažām lieliskām funkcijām, kas ietver pielāgošanu un iebūvētu CMS. Jāpiemin, ka šī platforma ir diezgan viegla, tāpēc to var ielādēt diezgan ātri.

Tam nav daudz problēmu saistībā ar SEO, un tā daudzpusība, tā ir piemērota arī satura mārketingam, un tā pat darbojas vairākos maksājumu vārtos. Bet šim risinājumam ir arī dažas negatīvas puses, kuras mēs vēlamies norādīt. Piemēram, ir pieejams ierobežots skaits paplašinājumu, piegādes iespējas ir ierobežotas, un dizains var būt nedaudz nepatīkams. Bet tomēr mēs ieteiktu to izmēģināt; varbūt tas uz jums augs.

X grozs

Apmeklēt vietni »

xcartIr viena lieta, kas atšķir šo e-komercijas risinājumu un padara to unikālu, un tā ir mūža licence. Šo platformu izstrādāja Krievijas uzņēmums, kas arī strādāja pie Ecwid. Tā bija pirmā iepirkumu groza programmatūra, kas pasaulē tika izveidota ar PHP.

Tas piedāvā daudz funkciju, taču tās jūs atmaksās apmēram par 495 USD vai vairāk. Tas ir uzrakstīts uz PHP koda un ir ļoti pielāgojams. Tas būs lieliski piemērots kādam, kurš pārzina HTML un kurš var manuāli mainīt kodu, lai pēc iespējas vairāk izmantotu šo platformu. Tas piedāvā arī mitinātas un pašinstalēšanas iespējas. Tas piedāvā integrāciju ar tādiem kuģniecības uzņēmumiem kā Australia Post, Canada Post, FedEx, UPS un USPS. Tajos ir arī funkcija, kas novērš krāpšanu. Ja jūsu veikals darbojas labi un jūs vēlaties stabilu platformu, kurai ir mūža licence, mēs sakām, ka dodieties uz to!

PrestaShop

Apmeklēt vietni »

prestashopŠī ir ļoti stabila e-komercijas platforma, kas ir pieejama vairāk nekā 200 valstīs 65 valodās, un tā nav maza lieta. Tas sākās kā studentu projekts 2005. gadā Parīzes IT skolā, un sākotnēji tas bija pieejams tikai franču un angļu valodā.

Tam ir arī vairāk nekā miljons lietotāju, un PrestaShop darbojas vairāk nekā 250 000 veikalu. Tajā ir spēcīga, atbalstoša kopiena, kurai varat vērsties pēc padoma un diskusijas. Šai platformai ir dažas lieliskas iespējas, piemēram, adaptīvs tīmekļa dizains, milzīgs veidņu skaits, un tā sniedz jums pilnīgu radošu kontroli. Viņu partneri ir tādi lieli uzņēmumi kā PayPal un Google. Mēs ieteiktu šo risinājumu, kā arī jūs varat pārbaudīt viņu vietni, lai iegūtu dokumentāciju, un viņu emuāru, lai uzzinātu jaunumus un atjauninājumus.

Spree komercija

Apmeklēt vietni »

jautrības komercijaŠis atvērtā koda e-komercijas risinājums tika izveidots 2007. gadā, un tā pamatā ir Ruby on Rails. Tas ir lejupielādēts vairāk nekā 420 000 reizes, un vairāk nekā 45 000 veikalu to izmanto. Tam ir liela kopiena, un to 2015. gadā iegādājās uzņēmums First Data.

Šī platforma ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri ir izstrādātāji, taču cilvēkiem, kas nav tehnoloģiju speciālisti, to var būt grūti saprast. Šim risinājumam ir daudz investoru, kas iegulda milzīgas naudas summas, piemēram, Thrive Capital, Vegas Tech Fund, Red Swan un arī AOL projekti, tāpēc mēs varam sagaidīt, ka šī platforma nākotnē attīstīsies arvien vairāk. Šī platforma ir ļoti populāra lietotāju vidū, tā ir tulkota 30 valodās, un tā ir vairāk piemērota lielākiem uzņēmumiem. Viņu vietnē ir arī diezgan laba un detalizēta dokumentācija, kuru mēs iesakām jums pārbaudīt.

JigoShop

Apmeklēt vietni »

jigoshopŠī ir vēl viena populāra WordPress e-komercijas platforma, kas ļauj WordPress lietotājiem to ērti izmantot. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu, un tas ir lejupielādēts vairāk nekā pusmiljons reižu.

JigoShop vietnē ir paziņojums par jaunu versiju, kas lietotājiem sniegs daudz uzlabojumus. Piemēram, jaunā versija būs divas reizes ātrāka, ar pārveidotiem paplašinājumiem, dažām saskarnes izmaiņām un bez stabilitātes problēmām. Mēs iesakām pārbaudīt viņu vietni, lai iegūtu vairāk informācijas par jauno versiju.

simpleCart js

Apmeklēt vietni »

simplecart jsPirmkārt, tas ir jānošķir no platformas, kuras nosaukums ir ModMore’s SimpleCart, jo tās nav vienas un tās pašas lietas. SimpleCarts js ir veidots, izmantojot JavaScript, un tas pārstāv ātru, vienkāršu, vieglu e-komercijas platformu.

Šo platformu var izmantot ar jebkuru valodu, taču tā nepiedāvā daudz aizmugures funkciju. Labā lieta šajā platformā ir tā, ka tā ir diezgan precīza, un jūs varat to izmantot ar HTML zināšanām.

Viņu vietnē varat atrast visu nepieciešamo, ieskaitot dokumentāciju, apmācības un citas funkcijas. Šīs platformas lielākais mīnuss ir tas, ka tā nav atjaunināta kopš 2010. gada.

Zeuscart

Apmeklēt vietni »

zeuscartMēs iesakām šo platformu cilvēkiem, kuri ir iesācēji programmēšanas pasaulē. Tajā ir lieliska kopiena. Tas galvenokārt ir paredzēts maziem un vidējiem veikaliem, un tas piedāvā daudz iespēju, piemēram, atribūtiem balstītus produktu katalogus, kategoriju pārvaldību, SEO draudzīgus URL, e-pasta veidnes un daudzus citus.

Šī platforma piedāvā stabilu e-komercijas risinājumu ar lielu atbalstu un koncentrējas uz UX. Šī platforma ir izstrādāta, izmantojot Bootstrap, un tai ir daudz funkciju, ko piedāvāt saviem lietotājiem. Viņi arī sniedz e-komercijas konsultāciju pakalpojumus un iepirkumu grozu pielāgošanu. Zeuscart strādā saskaņā ar GPI licenci, un mēs iesakām pārbaudīt vairāk dokumentācijas viņu vietnē. Mēs sagaidām, ka nākotnē palielināsies šīs platformas darbība, pārāk slikti, ka viņi atstāja novārtā vietni un savu sociālo mediju iznākumu.

RokQuickCart

Apmeklēt vietni »

rokquickcartRokQuickCart ir ļoti vienkāršs Joomla risinājums, kas padarīs jūsu iepirkšanās pieredzi patīkamāku. Tas darbojas ar Google Checkout, PayPal un Amazon, un tas parāda produktus kā bloķētus vienumus režģa struktūrā. Jūs varat pievienot preces grozam, un viss pārējais, piemēram, kuģniecības un tirdzniecības nodoklis, ir parūpējies.

Šī programmatūra ir viegla, tāpēc tā jūs nepalēninās. Jums ir augsts šī risinājuma kontroles un pielāgošanas līmenis, un tas darbojas arī ar 23 valūtām. Tai ir jauka kopiena, un viņu vietnē jūs varat iepazīties ar dokumentāciju un citu informāciju.

Daži no mīnusiem, kas saistīti ar šīs platformas izmantošanu, ietver dažas saderības problēmas ar pārlūku Google Chrome un to, ka tā nedod iespēju aprēķināt vai apstrādāt nosūtīšanu pēc svara.

OpenCart

Apmeklēt vietni »

opencartŠī ir salīdzinoši neliela platforma, taču to izmanto gandrīz 600 000 vietņu, kas ir pārsteidzošs sasniegums. Jūsu veikala izskats tiešām ir nozīmīgs OpenCart, un šī ir lieliska lieta no klienta viedokļa.

Izgatavots Ķīnā, bet ar lielāko daļu lietotāju no ASV, tajā ir rosīga un viesmīlīga kopiena. Lietotājiem šis risinājums patīk, jo tas ir ļoti vienkārši lietojams, nav lieki domāt par kodu. Tas piedāvā arī vairāk nekā 20 maksājumu vārtejas un darbojas ar vairākām valodām un valūtām. Kopumā mēs to ieteiktu visiem lietotājiem un paredzam, ka šim e-komercijas risinājumam ir gaiša nākotne, ja viņi seko šim tempam.

Piedāvātais attēls: Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map