20 labākie tīmekļa pārziņu forumi iesācējiem un profesionāļiem

labākā tīmekļa pārziņa-forumi


Kad esat apņēmies iegādāties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ir diezgan grūti iegūt likumīgu informāciju tur, kur neviens jums neko nemēģina pārdot. Patiesībā daži resursi ir ticamāki nekā cilvēki, kuriem faktiski ir pieredze un kuri ir izmantojuši hostinga pakalpojumus, par kuriem viņi runā. Tāpēc tīmekļa pārziņu forumos ir viens no jūsu labākajiem ticamas informācijas avotiem.

Šajos forumos varat saņemt daudz palīdzības, it īpaši, ja runa ir par konkrētu mitināšanas pakalpojumu, kuru vēlaties iegādāties. Citi cilvēki forumā lielāko daļu laika ir ārkārtīgi noderīgi, un viņi jums sniegs jums nepieciešamās norādes.

Varat arī iegūt daudz informācijas par vēlamās vietnes izveidošanu un to, kāda programmēšanas valoda jums jāizmanto utt. Turklāt, ja neesat pārliecināts, kādas būs jūsu precīzās vajadzības, vai ja jums rodas problēmas ar servera konfigurāciju, forumi, piemēram, tas, ko es gatavojos parādīt, var būt īsti glābēji. Nav labākas vietas, lai uzzinātu vairāk par tīmekļa mitināšanu un to, kā vislabāk izmantot, nekā šie forumi.

Jūs pat varat izmantot šos forumus, lai savā vietnē saņemtu atsauksmes. Bet es atkāpos. Apskatīsim labākos forumus, kas būs piemēroti gan tiem, kuri vēl tikai sāk darbu, gan profesionāļiem, kuriem jau ir liela pieredze. Bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

Google tīmekļa pārziņu centrs

Ja esat iesaistījies SEO un meklējat lielisku informācijas avotu par vietņu optimizēšanu, šī ir vieta, kur jums vajadzētu doties. Šis ir oficiālais Google forums, kurā varat saņemt atbildes no Google darbiniekiem. Ja esat iesācējs meklētājprogrammu mārketingā, šis forums ir lieliska vieta, kur uzzināt visu par SEO. Lai ievietotu ziņojumu šajā forumā, jums ir nepieciešams tikai gmail konts! Lai iegūtu papildu tīmekļa pārziņa palīdzību un Google rīkus noklikšķiniet šeit.

Tīmekļa pārziņa pasaule

Webmaster World ir viens no vecākajiem forumiem šajā tēmā. Tas tika izveidots 1999. gadā, pirms SEO laikmeta, kad vairums vietņu tika veidotas ar vienkāršu HTML un GIF attēliem. Mūsdienās tas joprojām ir viens no aktīvākajiem tīmekļa pārziņu forumiem, kur jūs varat daudz uzzināt par Google SEO, tīmekļa mitināšanu, sociālajiem medijiem, tīmekļa attīstību un daudz ko citu. Šis forums ir lieliski piemērots, ja jūs tikko sākat darbu, taču savu vietu šeit atradīs arī progresīvāki tīmekļa pārziņi.

Tīmekļa mitināšanas saruna

Web hostinga saruna ir ļoti populāra desmitiem tūkstošu lietotāju, un apmēram viens līdz divi tūkstoši pastāvīgi atrodas tiešsaistē. Tā ir ideāla vieta, kur jautāt par konkrētu mitināšanas pakalpojumu un pēc iespējas ātrāk saņemt atbildes. Web Hosting Talk ir arī daudz apakšforumu, kurus varat apmeklēt saistībā ar konkrētām problēmām un tēmām. Turklāt, ja neesat pārliecināts par to, kādas funkcijas un specifikācijas jums būs nepieciešamas, lai jūsu vietne darbotos efektīvi, varat par to pajautāt arī lietotājiem..

Vietnes punktu forumi

SitePoint ir pilns ar lieliskiem mācību resursiem, kas kalpos topošajiem tīmekļa izstrādātājiem un gandrīz ikvienam, kurš vēlas atvērt vietni. Viņiem jebkurā laikā ir aptuveni divi līdz trīs tūkstoši tiešsaistes dalībnieku, kas nozīmē, ka arī šeit varat sagaidīt dažas ātras atbildes. Viņiem ir dažādi forumi serveru konfigurēšanai, reklamēšanai tiešsaistē un tīmekļa noformēšanai, kā arī gandrīz visam, kas jums nepieciešams. Ir daudz apakšforumu, kas palīdzēs jums apvilkt galvu par īpašiem jēdzieniem un kurus varat izmantot, lai ievietotu savu vietni un saņemtu atsauksmes no ekspertiem.

Digitālā punkta forumi

Ja vēlaties savas vietnes mārketingu un savas zināšanas par SEO nomainīt nākamajā līmenī, tad izmantojiet šo forumu. Tajā ir daudz mārketinga ekspertu un SEO, kas vēlas dalīties ar daudz noderīgas informācijas un gadu gaitā uzkrāto pieredzi. Viņi var jums palīdzēt atrast labākās metodes, kā optimizēt savu vietni un iegūt tai vairāk trafika.

Dev Shed forumi

Dev Shed Forums ir mājvieta tūkstošiem cilvēku, kas papildus tūkstošiem geeks. Tā ir lieliska vieta, kur atrast programmēšanas padomus un informāciju. Tie lielākoties ir noderīgi un noteikti sniegs palīdzību, kad centīsities izskatīt savas programmēšanas problēmas. Turklāt šis forums specializējas datu bāzu pārvaldībā, programmēšanā, serveru iestatīšanā un citās tehniskās iemaņās, no kurām ir viegli pazust. Papildu tam, viņiem ir arī stabili tīmekļa dizaina forumi, kuros ir daudz vietņu veidotāju, lai palīdzētu.

WJunctions

WJunction ir arī diezgan izveidots forums ar tūkstošiem aktīvu lietotāju. Bez tīmekļa pārziņu diskusijām, SEO un mārketinga šeit atradīsit arī tēmas, kas saistītas ar kriptovalūtu, naudas pelnīšanu tiešsaistē, spēlēm, tehnoloģijām un citām vispārīgām diskusijām.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis tīmekļa pārzinis vai iesācējs, kurš tikai sāk darbu, WJunction vietnē atradīsit nepieciešamo informāciju.

V7N forumi

V7N ir vēl viens lielisks informācijas avots, kas attiecas uz SEO, tiešsaistes mārketingu, emuāru veidošanu, web dizainu, fotogrāfiju, tīmekļa mitināšanu un domēnu nosaukumiem. Šeit atradīsit atsevišķu sadaļu diskusijām par tiešsaistes uzņēmumiem, piemēram, e-komerciju, ar klientiem saistītām lietām un daudz ko citu.

Atsevišķs forums ir paredzēts juridiskiem jautājumiem, piemēram, autortiesībām, preču zīmēm un interneta likumiem, ieskaitot jauno GDPR likumdošanu.

Ja vēlaties nolīgt kādu personu noteikta uzdevuma veikšanai vai jums ir nepieciešams SEO, kopēšanas virpošana vai cits saistīts pakalpojums, varat apskatīt sadaļu tirgū. Šeit jūs varat arī pirkt un pārdot domēnus, vietnes un citus pakalpojumus.

Karotāju forums

Warrior forums ir labākais spēlētājs starp mārketinga forumiem un tirdzniecības vietām. Tas piedāvā daudz vērtīgu ziņu un daudz padomu par to, kā jūs varat uzlabot savu spēli savā biznesā un digitālajā mārketingā. Visievērojamākais ieguvums, izmantojot šo vietni, ir tas, ka jūs saņemat ļoti ātri un labi informētus ziņojumus un atbildes. Tad kāpēc gan nepievienoties un pašam kļūt par īstu karotāju?

SEO tērzēšana

SEO tērzēšana ir izcila vieta, kur apkopot noderīgu informāciju, kas var palīdzēt gan profesionāļiem, gan iesācējiem uzlabot savas vietnes SEO. Šeit varat atrast daudz vērtīgu nozares rakstu, kā arī daudz rīku un saites uz citiem forumiem. Jūs iesaistīsities arī izcilā sabiedrībā un apkoposit patiesi iedvesmojošas idejas.

Nelaba uguns

Wicked Fire ir viens no modernākajiem tiešsaistes mārketinga forumiem tīmeklī. Iesācējiem tas var šķist neticami satriecoši, taču, ja neesat iesācējs, noteikti jutīsities, ka esat īstajā vietā. Vienkārši iesaistieties diskusijās un apgūstiet jaunus veidus, kā reklamēt savu uzņēmumu.

Melno cepuru pasaule

Black Hat World ir viena no lielākajām tīmekļa pārziņu, SEO un tiešsaistes mārketinga kopienām, kurām jūs varētu pievērst uzmanību. Lai arī šis forums agrāk kļuva populārs kā forums, kas veltīts melnās cepures SEO, jūs varat atrast tonnas legālās informācijas par to, kā pareizi rīkoties SEO. Tā kā esat viens no pasaules lielākajiem forumiem, kas veltīts tīmekļa pārziņiem, jums tajā tūlīt vajadzētu ienirt un redzēt, ko atrodat.

SEO apguve

SEO apguve ir vienkāršs un vienkāršs SEO forums. Tam ir vairāk nekā 87 000 aktīvu mēneša lietotāju, tāpēc tas ir lielisks informācijas avots. Jūs varat ātri saņemt atbildes uz visiem ar SEO saistītajiem jautājumiem.

eWebDiscussion

eWebDiscussion ir lieliska vieta, kur saņemt noderīgas atbildes no autoritatīviem tīmekļa pārziņiem. Kad esat reģistrējies, jums būs daudz ieteikumu no nozares ekspertiem, kuri ar prieku palīdzēs jums paaugstināt savas prasmes nākamajā līmenī.

Ozzu

Ozzu ir plaša interneta tirgotāju kopiena ar aptuveni 170 000 lietotājiem mēnesī. Šajā forumā varat saņemt profesionālu palīdzību, rīkus un daudz resursu. Turklāt tiešsaistes lietotāju sniegtās atbildes palīdzēs jums atrisināt lielāko daļu problēmu, ar kurām jūs varētu saskarties šajā jomā.

Webiski

Webicy ir diskusiju forums, kas veltīts tīmekļa pārziņiem. Tajā darbojas vairāk nekā 100 000 aktīvo dalībnieku, kuri dalās savā labākajā praksē un uz jautājumiem, kas saistīti ar mārketingu. Ja vēlaties uzlabot savas tiešsaistes mārketinga prasmes nākamajā līmenī, Webicy ir tā vieta, kur būt.

WebMasterServe

Iesaistieties citos, kurus interesē tīmekļa apguve, SEM un SEO vai vispārīgs interneta mārketings. Jūs varat arī atrast daudz resursu un diskusiju par programmēšanu, web dizainu, satura mārketingu. Turklāt ir pat darba sludinājumi, uz kuriem varat pieteikties.

Reddit SEO

Reddit SEO ir subkredīts, kurā notiek daudz iesaistīšanās. Jūs vienmēr varat pievienoties un satikt citus, kuri mēģina ierindoties un ir zinošāki par tēmu. Tā ir arī diezgan piemērota vieta, kur sākt, ja esat iesācējs SEO.

SEO bēglis

SEO Refugee apspriež meklētājprogrammu optimizāciju; kā jūs varat iegūt dabisko satiksmi un kā varat attīstīt savu zīmolu. Tā ir lieliska vieta, kur iegūt vairāk izglītības interneta mārketingā un satikt zinošas personas, kas var jums palīdzēt.

Tīmekļa maģistra forumi

Nosaukums nevarētu būt pilnīgāks. Ja jūs meklējat IT resursus, kas palīdzēs jūsu vietni izveidot un palaist, vai to tirgot, varat to atrast šeit. Turklāt jūs varat atrast ļoti daudz diskusiju par IT saistītām tēmām. Katram loceklim ir pieejama jaunākā informācija par SEO pasauli. Jūs varat arī atrast daudz atsauksmju, saistīto programmu, mitināšanas pakalpojumu un tīmekļa pārziņa pakalpojumu pārskatus; šeit ir pieejami pat darba piedāvājumi.

Webmaster-Talk

Atjaunināt: šis forums vairs nav pieejams; vietni iegādājās Freelancer.com un pāradresēja uz viņu vietni.

Webmaster-Talk ir vieta, kur jābūt, ja runa ir par programmēšanas resursiem, digitālo mārketingu, web dizainu un visu citu, kas jums nepieciešams jūsu vietnes darbināšanai. Jebkurā laikā tiešsaistē ir vairāk nekā tūkstotis tīmekļa pārziņu, un jūs noteikti saņemat nepieciešamo palīdzību diezgan ātri. Turklāt jūs varat arī iegūt daudz informācijas, gūstot peļņu no savas vietnes, kas reti sastopama visos citos forumos, kurus es jau minēju šajā sarakstā.

Secinājums

Tur jums tas ir, pietiekami daudz informācijas visu mūžu. Ja apskatīsit vismaz dažus no šiem forumiem, jums noteikti jākļūst par daudz labāku tīmekļa pārzini un jāpadara tiešsaistes bizness jaunos augstumos. Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka mēs šodien palīdzējām jums uzzināt kaut ko jaunu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map