5 kļūdas, no kurām jāizvairās, izvēloties Web mitināšanu biznesam

kļūdas, izvēloties biznesu, tīmekļa mitināšanu


Vai vēlaties vislabāko tīmekļa mitināšanas pieredzi sava uzņēmuma vietnei? Pēc tam pārliecinieties, lai izvairītos no šīm izplatītajām kļūdām.

Tīmeklī ir daudz padomu, kā izvēlēties labāko vietni mitināšanai. Šis padomu, konsultāciju un rakstu pārpilnība par to, kā atrast uzticamu mitināšanu, nav nejauša, jo pēc visa veida hostinga, ko jūs saņemat, un mitināšanas uzņēmumam, ar kuru piereģistrējaties, ikdienas darbībā būs daudz teikšanas. no jūsu vietnes.

Lai gan lielākajā daļā rakstu uzmanība tiek pievērsta obligātajiem resursdatora izvēlei, apskatīsim dažas nepilnības, no kurām jāizvairās, meklējot tīmekļa mitināšanu:

1. Kritums par BEZMAKSAS hostinga vilināšanu

Tagad bezmaksas mitināšana var izklausīties kā lielisks darījums, ja jums ir maza personīga vietne, kas netiek daudz atjaunināta, un jūs to neizmantojat, lai piesaistītu klientus vai biznesa iespējas. Visos citos lietošanas gadījumos bezmaksas mitināšana nav uzticama un nevēlama.

Daži tīmekļa mitinātāji piedāvā bezmaksas mitināšanu, lai piesaistītu vairāk klientu, kuri kādā brīdī varētu nolemt jaunināt uz apmaksātām pakotnēm vai kuri varētu interesēties par citiem apmaksātiem tīmekļa pakalpojumiem, kurus reklamē mitināšanas uzņēmums..

Ja jūs tikko sākat darbu, jums var rasties kārdinājums reģistrēties bezmaksas hostinga pakalpojumam, taču ir daudz apsvērumu, kas jāņem vērā, it īpaši, ja jūs atverat sava uzņēmuma vietni..

Pirmkārt, bezmaksas tīmekļa mitināšana un reklāma parasti iet roku rokā. Tas nozīmē, ka jūsu vietni, visticamāk, aizpilda reklāmas vai reklāmkarogi, un tā pārvērtīsies par mitināšanas uzņēmuma vai tā filiāļu reklāmas platformu. Nav grūti saprast, kā uzņēmuma vietnes mitināšana bezmaksas mitināšanas platformā var sabojāt jūsu reputāciju.

Vēl viena bezmaksas hostinga problēma ir veiktspēja. Bezmaksas mitināšana ir saistīta ar ierobežotiem resursiem un šausmīgām veiktspējas problēmām. Tā kā jūs par neko neesat samaksājis, jūs nevarat gaidīt nekādas izmantojamas garantijas, drošību vai atbalsta palīdzību.

Samaksa par mitināšanu nozīmē, ka jūs iegūsit garantijas attiecībā uz veiktspēju, pieejamību, atbalstu vai drošību. Laba mitināšana ne vienmēr ir dārga, un ir daudz budžetam draudzīgu tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā uzticamus pakalpojumus.

2. Pārmērīga hostinga plāna lielums

Hostinga kompānijas piedāvā dažāda veida hostinga plānus, kas izstrādāti visu veidu vietņu vajadzību apmierināšanai. Koplietojamais mitināšana ir visizplatītākais un lētākais mitināšanas plāns, ko piedāvā tīmekļa mitinātāji, taču ir arī virtuālie privātie serveri, īpaši serveri un citas specializētas mitināšanas paketes..

Protams, lielizmēra pakotnēs ir visu veidu zvani un svilpes, kas jūsu mazajai vietnei, iespējams, nebūs vajadzīgi, tāpēc lielākajai daļai vietņu sākt ar kopīgu mitināšanas plānu ir lieliski..

Kad jūsu vietne sāk kļūt par liela apjoma un intensīvas trafika vietni, varat sākt meklēt virtuālus privātus serverus vai augstāka līmeņa opcijas. Līdz tam ietaupiet savam biznesam naudu un sāciet ar dalīta hostinga paketi.

3. Naudas atdošanas garantiju ignorēšana

Ne visi tīmekļa mitinātāji piedāvā naudas atdošanas garantijas saviem sākuma līmeņa plāniem, taču ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu atrast resursdatoru, kurš.

Var gadīties, ka jūs izvēlaties nepareizu mitināšanas plānu un tikai tad saprotat, ka pēc pirkuma veikšanas jums var būt slikta pieredze ar klientu atbalstu vai rodas veiktspējas problēmas, kas var mainīt jūsu domas par jūsu izvēlēto mitinātāju. Visos šajos gadījumos jūs varat pieprasīt naudas atmaksu un aizvest savu vietni citur.

Nozares standarta naudas atdošanas garantija ir 30 dienas, taču daži tīmekļa mitinātāji, piemēram, InMotion Hosting, piedāvā 90 dienu laikā ilgus naudas atdošanas periodus..

4. Lēmums par mitinātāju, pamatojoties uz cenu atsevišķi

Izvēloties lētāko pieejamo mitināšanas opciju, pieņemot, ka viņi visi ir vienādi, neizcels jums vislabāko mitināšanas plānu, bet arī neizvēlēsies dārgāko, uzskatot, ka tas ir labāks par visiem pārējiem.

Galvenais ir atrast mitināšanas paketi, kurai būtu visas funkcijas, resursi un garantijas, ka esat apmierināts un nepieciešams.

Vēl viens iemesls, kāpēc ir grūti pieņemt uz cenu balstītu lēmumu, ir tas, ka daudzi mitināšanas uzņēmumi izveido savus hostinga paketes, iekļaujot dažādus bezmaksas piedāvājumus, kurus citi mitinātāji, iespējams, nepiedāvā..

Piemēram, jūs varat iegūt bezmaksas domēnu ar dažiem saimniekiem, bet citi saimnieki var lūgt jums par to maksāt papildus. Tas pats attiecas uz drošības rīkiem, vietņu veidošanas rīkiem, dublējumiem un citām priekšrocībām.

Salīdzinot tīmekļa mitinātāju cenas, jāņem vērā dažas lietas:

 • Parādītās cenas var būt veicināšanas cenas, kas piemērojamas jūsu līguma pirmajam termiņam, un termiņa beigās paketes tiks atjaunotas par augstākām cenām;
 • Parādītās cenas var ietvert vai nesatur PVN (PVN parasti tiek pievienots norēķinoties);
 • Pierakstoties uz ilgāku laiku (2 vai 3 gadiem), jūs varat gūt labumu no augstākām cenu atlaidēm;
 • Ne visi tīmekļa mitinātāji atļauj ikmēneša maksājumus, tāpēc reklamētās cenas var būt piemērojamas tikai tad, ja jūs pierakstāties uz minimālo līguma termiņu un maksājat iepriekš.

Rezultāts ir tāds, ka veids, kādā tiek noteikta cena, var ļoti atšķirties dažādos uzņēmumos.

5. Nezina par ierobežojumiem

Kad jūs redzat vārdus Bezmaksas vai Neierobežots, kas saistīti ar tīmekļa mitināšanu, vienmēr pieņemiet, ka tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi, kā arī iepazīstieties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem neatkarīgi no tā, cik garlaicīgs tas varētu šķist..

Ja mitināšanas uzņēmums sola neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, tas nozīmē, ka no jums netiks iekasēta maksa par izmantoto resursu daudzumu, taču tas nenozīmē, ka nav nekādu ierobežojumu. Resursi vienmēr tiek ierobežoti, un, kad jūsu vietnei sāk būt vajadzīgs vairāk, vietne palēnināsies un pat aties bezsaistē, ja vien jūs neatjaunināsit plānu, kurā būs vairāk resursu.

Papildus ierobežojumiem, kas attiecas uz resursiem, ir arī ierobežojumi attiecībā uz satura veidu, kuru varat mitināt savā kontā, un ar straumēšanu saistītie ierobežojumi. Daži mitinātāji neļauj jums savā kontā mitināt pieaugušajiem paredzētu saturu, citi neatbalsta straumēšanu.

Īsāk sakot: nepalaidiet garām smalko druku un sazinieties ar sava resursdatora atbalsta komandu, ja jūsu vietnei ir īpašas prasības.

Diemžēl, mēģinot atrast savai vietnei piemērotu, jums būs jāizpēta mitināšanas uzņēmumi un mitināšanas plāni. Cerams, ka mūsu raksts palīdzēs jums nomainīt svarīgākos aspektus, izvēloties piemērotu mitināšanas plānu, un izvairīties no kļūdām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map