5 labākās atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas (CMS), kas jāņem vērā

labākā satura vadības sistēma


Ja tīmekļa vietnes, emuāra vai tiešsaistes uzņēmuma palaišana ir viena no jūsu Jaungada rezolūcijām 2018. gadam, jums vajadzētu veltīt laiku, lai izpētītu satura pārvaldības sistēmas, kuras jūs varētu izmantot savas vietnes izveidošanai. Pagājuši ir ar rokām kodētu vietņu dienas, jo satura vadības sistēmas veiksmīgi aizstāja to, kā vietnes tika izveidotas ne tik sen. Šodien viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu tiešsaistē, ir mitināšanas plāns un CMS. Lai gan jūsu mitināšanas veidam un izvēlētajam CMS veidam ir būtiska ietekme uz jūsu tiešsaistes centienu panākumiem, šajā rakstā mēs pievērsīsimies atvērtā koda satura pārvaldības sistēmām, kuras ir vērts apsvērt, veidojot jūsu vietne.

Salīdziniet top 3 CMS: WodPress vs Joomla vs Drupal

Lai gan WordPress ir atpazīstamākā satura pārvaldības sistēma nozarē, ir arī citas spēcīgas CMS, kuras jūs varētu interesēt, atkarībā no jūsu vietnes vai emuāra rakstura. Šeit ir top 5 atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas kas jums būtu jāapsver 2017. gadā:

# 1 WordPress

WordPress ir viegli vispopulārākā un visbiežāk lietotā platforma plaša vietņu un emuāru veidošanai. WordPress stiprās puses ir ātrā instalēšana, augsta pielāgojamība un milzīgā izstrādātāju un atbalsta kopiena, kas to atbalsta. Plašais bezmaksas un premium spraudņu un motīvu klāsts, kā arī vienkārša PHP un CSS failu rediģēšana lietotājiem atvieglo funkcionalitātes un dizaina elementu pievienošanu parastajam emuāram, korporatīvajai vietnei vai e-komercijas vietnei..

WordPress ir arī lietotājiem draudzīga, SEO un multimedijiem draudzīga platforma, kas tika veidota, ņemot vērā veiktspēju un drošību. Tā kā WordPress ir tikpat populārs gan ekspertu lietotāju, gan iesācēju vidū, to var instalēt jebkurā hostinga kontā, un vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā WordPress optimizētu mitināšanu ar WordPress iepriekš instalētu vai instalējamu, izmantojot viena klikšķa instalēšanu, automātiskus atjauninājumus, dublējumus un WP -CLI integrācija.

Neatkarīgi no tā, kas jums jāpanāk ar jūsu vietni, WordPress ir daudzšķautņaina platforma, kas ļaus jums izveidot ļoti pulētu, meklētājprogrammām draudzīgu vietni, kas pielāgota tieši jūsu vajadzībām.

Lasiet: Kā izveidot WordPress vietni?

# 2 Drupal

Drupal ir viena no modernākajām satura pārvaldības sistēmām, kas palīdz izstrādātājiem izveidot jaudīgas vietnes ar simtiem lapu, kas ir spējīgas apstrādāt lielu apmeklētāju daudzumu. Drupal galvenokārt tiek izmantots, lai izveidotu sarežģītas un interaktīvas biznesa, e-komercijas vai valdības vietnes, taču to var izmantot arī emuāru vai vienkāršāku vietņu izveidošanai. Pateicoties sarežģītībai, Drupal tiek uzskatīts par uzņēmuma klases CMS vai pat kā par satura vadības ietvaru, jo tas neparedz pieņēmumus par satura strukturēšanu un pārvaldību.

Izmantojot Drupal, meklētājprogrammām draudzīgu, mobilajām ierīcēm un funkcijām bagātu vietņu izveidošana ir brīze, un, pateicoties mērogojamībai, jaudai un stabilitātei, liela apjoma satura un trafika pārvaldību var panākt bez problēmām..

Drupal ir aktīva lietotāju un atbalsta kopiena, taču pati platforma ir paredzēta vairāk pieredzējušiem lietotājiem, nevis iesācējiem un nepieredzējušiem izstrādātājiem. Drupal piedāvā plašu papildinājumu klāstu, kas paredzēts biznesa un e-komercijas vietnēm, piemēram, krājumu pārvaldība, iepirkšanās ratiņi, tiešraides tērzēšana, datu bāzu pārskatu veidošana, projektu izsekošanas rīki utt..

# 3 Joomla

Joomla ir vēl viena atvērtā koda CMS, kas piešķir miljoniem vietņu no biznesa vietnēm līdz lielu organizāciju un bezpeļņas vietnēm. Sarežģītības ziņā tas atrodas kaut kur starp WordPress un Drupal, jo tā ir izvēles platforma mazu vai vidēja līmeņa e-komercijas vai biznesa vietnēm, taču Joomla var izmantot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida vietnes, pateicoties tās ļoti pielāgojamajai dabai..

Lai gan tas nav vienāds ar WordPress lietojamības ziņā, tas joprojām tiek uzskatīts par lietotājam draudzīgu platformu, kas atvieglo tādu vietņu izveidi un ērtu pārvaldību, kurās ir simtiem lapu satura. Resursu, mācību materiālu un programmētāja rīku pārpilnība ļauj lietotājiem ātri iepazīties ar Joomla priekšrocībām un ātri sākt darbu pie saviem tiešsaistes projektiem..

Joomla administratora lapa lietotājiem ļauj izvēlēties no plaša opciju klāsta, kā pārvaldīt visus sava satura aspektus, izmantojot izvēlņu pārvaldību, multivides pārvaldību, lietotāju pārvaldību, moduļu pārvaldību un paplašinājumu pārvaldības rīkus..

Lasiet: Kā izveidot vietni ar Joomla?

# 4 ModX

Meklētājprogramma ir optimizēta, izstrādāta, lai nodrošinātu ātrumu un mobilitāti, ModX sevi pārdod kā pielāgojamāko, mērogojamo un ātrāko atvērtā koda PHP satura pārvaldības sistēmu. Tas ir lielisks SEO CMS, kas lietotājiem palīdz izveidot vietnes, kuras patīk meklētājprogrammas. ModX tika izveidots ar ideju, lai izstrādātājiem nodrošinātu dizaina brīvību, vienlaikus saglabājot stabilu drošību.

Kopš 2005. gada, kad tas pirmo reizi tika izlaists, ModX ir palīdzējis lietotājiem atbrīvot viņu radošo brīvību, nekad nemodificējot, kā jums vajadzētu izveidot savu vietni. Iebūvētā pakotņu bibliotēka izstrādātājiem nodrošina lielāko daļu rīku, kas viņiem nepieciešami, lai izveidotu, kas padara to vairāk par satura pārvaldības ietvaru, nevis vienkāršu CMS, kas atrodas ārpus komplekta. ModX ļauj jums pilnībā kontrolēt savu saturu, dodot iespēju mainīt pamata funkcionalitāti, neaizdodot pamata kodu.

Papildus vietnes veiktspējai, ātrumam un nepārspējamai mērogojamībai ModX ļoti nopietni uztver arī vietņu drošību. xPDO kalpo kā xMod pamats, pārliecinoties, ka tiek veiksmīgi novērsti SQL injekcijas uzbrukumi, ar kuriem cīnās daudzas platformas.

# 5 Betons5

Betons5 ienāca atvērtā koda satura pārvaldības jomā 2009. gadā un kopš tā laika ir plaukstoša. Šī CMS ir uzņēmusies uzdevumu sevi pozicionēt kā viegli lietojamu, laiku taupošu CMS ikvienam, sākot no mazāk pieredzējušiem individuāliem lietotājiem līdz vietņu dizaineriem un izstrādātājiem..

Concrete5 ir vienkārši lietojams jau no paša sākuma – to ir viegli uzstādīt, tam ir tūkstošiem papildinājumu, kas ir pa rokai, piekļuve lielam motīvu direktorijam, ļauj pielāgot jūsu vietni ar vilkšanas un nomešanas veidotājiem, stila redaktoriem un atvieglo izveidi reaģējošas vietnes, kas izskatās labi jebkurā ierīcē. Concrete5 koncentrējas arī uz mārketinga rīku, piekļuves kontroles rīku, SEO un sociālo mediju rīku nodrošināšanu, lai viegli un visaptveroši izmantotu satura pārvaldības pieredzi.

Šai CMS bez šaubām vajadzētu būt galvenajam sāncensim ikvienam, kurš meklē gludu, ērti lietojamu un pielāgojamu CMS, kuru atbalsta bez problēmu atbalsta komanda un vēlas palīdzēt lietotāju kopienai..

Secinājums

CMS izmantošanai tīmekļa vietnes izveidē ir daudz priekšrocību, tostarp īsā laikā sasniedzot uzlabotas vietnes funkcionalitātes, kas ļauj ātri izveidot un izvietot. Šajā rakstā izklāstītās atvērtā koda CMS, kas jāņem vērā 2017. gadā, ir dažas no vispopulārākajām, ērti lietojamām un pilnvērtīgām CMS, kuras varat bez maksas lejupielādēt un izmantot, lai atvērtu jebkuru vietni no standarta emuāra uz intensīvu trafiku. e-komercijas vietne.

Kā izvēlēties Web hostingu savai CMS vietnei?

Šeit ir dažas konsultācijas, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savai iecienītākajai CMS:

 • WordPress mitināšanas rokasgrāmata
 • Joomla mitināšanas ceļvedis
 • Drupal mitināšanas ceļvedis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map