5 labākās Drupal alternatīvas – populārākā atvērtā koda CMS profesionālu vietņu veidošanai

01.06.2020
Raksti un vēl ... '5 labākās Drupal alternatīvas – populārākā atvērtā koda CMS profesionālu vietņu veidošanai
0 16 мин.

labākās drupal alternatīvas


Drupal ir viena no 3 populārākajām satura pārvaldības sistēmām tīmeklī. Izstrādātāji paļaujas uz to, jo tā nodrošina strukturētu pieeju, kas noved pie sadarbspējīgas, modulāras kodu sistēmas, kuru var izmantot ļoti daudziem mērķiem. Šajā sistēmā ir iekļauti daži no labākajiem bitiem, kas ņemti no forumiem, e-komercijas vietnēm, satura pārvaldības sistēmām un emuāru veidošanas platformām. To var izmantot publikāciju, e-komercijas un komunikāciju vajadzībām, tāpēc tā izstrādātāji to sauc par kopienas izdošanas sistēmu.

Drupal ir ļoti elastīgs, un tas pārliecinās, ka jūs varat veikt izmaiņas tomēr un kad vien vēlaties. To var izmantot arī kā lietojumprogrammu izstrādes ietvaru. Tas ir piesaistījis daudzus izstrādātājus, jo caur to var izveidot sarežģītas lietojumprogrammas ar maksimālu caurspīdīgumu no sākuma līdz beigām.

Šī atvērtā koda CMS bez maksas nodrošina vairāk nekā miljonu tiešsaistes lietojumprogrammu un vietņu, un tai ir plaša sabiedrības kopiena. Tajā esošie cilvēki pastāvīgi strādā, lai uzlabotu Drupal, izveidojot nepieciešamos spraudņus un paplašinājumus, lai darbotos nākamajā līmenī.

Drupal lietošanas priekšrocības

Drupal, iespējams, ir viena no vismodernākajām satura pārvaldības sistēmām, kas tur darbojas. Tas piedāvā tādas funkcijas kā uzlabota lietotāju pārvaldība, izvēlņu pārvaldība un satura veida pārvaldība. Pateicoties šīm funkcijām, ir daudz vieglāk pārvaldīt modernu emuāru, sociālo mediju platformu un izveidot visu vietnes saturu, ieskaitot emuārus, video, tekstus, statistiku un daudz ko citu..

Drupal ir ļoti pielāgojams, tāpēc gan dizaineri, gan izstrādātāji var likt savām idejām atdzīvoties. Tas ļoti labi apstrādā satura veidus, un tam ir spēcīga taksonomija, kas ļauj uzņemt saturu, atvieglojot mērķauditorijas atlasi pēc jūsu izpētītajiem atslēgvārdiem..

Uzņēmumi bieži izmanto Drupal, jo tas, pateicoties daudzajām iegultajām funkcijām un funkcijām, padara attīstības procesu daudz ātrāku. Tie piedāvā stabilu, uzticamu, drošu un pārvaldāmu funkciju klāstu vietņu un lietotņu izstrādei. Tā šī atvērtā koda satura pārvaldības sistēma ir līdzvērtīga daudzām nozares vadošajām, uzņēmuma līmeņa satura vadības sistēmām.

Drupal ir pieejamas daudz motīvu un spraudņu, tāpēc to var viegli pielāgot, atrodoties ceļā. Tas var viegli rīkoties ar privātām vietnēm, un jūs varat iemācīties to izmantot diezgan ātri. Bet Drupal vislabāk izmanto uzņēmējdarbības vajadzībām. Tas var lieliski kalpot uzņēmuma dažādajām vēlmēm un vajadzībām. Tas nekādā ziņā nav perfekts, taču šajā situācijā nav nevienas programmatūras. Labā lieta ir tā, ka jūs varat pilnībā modificēt šo programmatūru savām individuālajām vajadzībām un iestatīt, lai tā attiektos uz jūsu darbiniekiem, viņu prasmju līmeni, budžetu un visiem citiem aspektiem, kas ietekmē jūsu uzņēmumu. Ja jūs meklējat sistēmu, kas ļoti labi apstrādā B2B vietnes, Drupal ir tas ceļš.

Lai gan, ja jūsu mērķis nav izveidot liela uzņēmuma līmeņa vietni, ir arī citas populāras satura pārvaldības sistēmas, kuras varat izmantot.

Labākās pašnodrošinātās Drupal alternatīvas

Ja esat emuāru autors vai kāds cits, kura rīcībā nav daudz nepieciešamo vietņu izveidošanai nepieciešamo tehnisko zināšanu, jūs priecāsities uzzināt, ka jums ir daudz citu iespēju. Šeit atradīsit mūsu 5 labākos ieteikumus.

WordPress

Apmeklēt vietni »

WordPress labākās drupal alternatīvasWordPress tika izstrādāts 2003. gadā kā emuāru veidošanas platforma, taču tā ir pārtapusi par visaptverošu, atvērtā koda satura pārvaldības sistēmu. Tā lielākā priekšrocība ir tā, ka tā ir neticami lietotājam draudzīga tādā līmenī, ka to var izmantot lietpratīgi lietotāji, kas nav lietpratēji. Nedaudz eksperimentējot un skatoties dažus mācību materiālus, jūs viegli apņemsit pārvaldīt savu vietni. Jūs viegli pievienosit jaunas lapas, attēlus, emuāra ziņas un daudz ko citu, neradot šķēršļus.

Lai vietne darbotos, jums nav nepieciešamas darba zināšanas par HTML, CSS, PHP vai jebkuru citu kodēšanas valodu. Tomēr, ja vēlaties pilnībā pielāgot motīvu vai spraudni, tas jums ir nepieciešams daudz. Tomēr lielākajai daļai WordPress motīvu ir daudz elastības un pielāgošanas iespēju, tāpēc jūs ar vienkāršiem velkošanas un nomešanas rīkiem varēsit viegli sasniegt vajadzīgo izskatu. Jūs pat varat pārvaldīt savu vietni, publicēt ziņas, komentēt komentārus un darīt daudz vairāk, atrodoties ceļā, izmantojot tālruni vai jebkuru citu mobilo ierīci.

WordPress priekšrocības

WordPress ir ideāls CMS, ja pats plānojat izveidot savu vietni. Jūs varat lejupielādēt ļoti dažādas bezmaksas vai premium tēmas un spraudņus. Tikai dažas citas platformas padara tik viegli izveidot un pārvaldīt vietni, kā to dara WordPress. Tāpēc ar to tiek veidota aptuveni katra ceturtā vietne. Tas liek 78 miljoniem vietņu paļauties uz šo jaudīgo CMS. Tas ir ieguvis pietiekami lielu popularitāti, lai tas pastāvētu nākamajiem gadiem, un, pateicoties tai veltītajai izstrādātāju kopienai, WordPress tikai uzlabosies.

Būdama atvērtā koda CMS, WordPress ir pilnīgi bez maksas lietojama. Tam pat ir pašu mitināta versija, taču jums vienmēr ir labāk, ja jums ir savs mitināšanas plāns. Viena lieta ir pārliecināta, ka WordPress palīdzēs izveidot lielisku vietni ar minimālu piepūli un naudu.

Joomla!

Apmeklēt vietni »

joomla labākās drupal alternatīvasJoomla! rada vidusceļu starp WordPress un Drupal sarežģītības ziņā. Gandrīz ikviens var iegūt sistēmas pakārtojumu, bet pieredzējis izstrādātājs to var novirzīt jaunos augstumos. Tam ir elastība un izturīgas funkcijas, kas tam nepieciešamas. Šī CMS pārvalda visu jūsu vietnes saturu un palīdz jums paātrināt jūsu izstrādes ātrumu. Lai sakārtotu savu saturu un panāktu lietas uz priekšu, tas prasa ne tikai vienu klikšķi. Joomla! var darbināt visa veida vietnes, sākot no vienkāršām līdz vissarežģītākajām. Tāpēc tas ir kļuvis par vienu no 3 labākajām satura pārvaldības sistēmām tīmeklī. Tā ir atvērtā koda CMS, tāpēc jums par to nav jāmaksā.

Joomla priekšrocības!

Joomla ir ārkārtīgi visaptveroša un droša rediģēšanas programmatūra, kas nodrošinās jūsu satura pilnīgu drošību no brīža, kad to augšupielādējāt. Šim CMS ir arī dažas unikālas vietņu veidošanas funkcijas, piemēram, vienkāršs izvēlnes veidotāju rīks. Tas ļauj pat netehniskiem lietotājiem izveidot hierarhiskas izvēlnes no nulles.

Joomla kodols ir pilnībā modificējams, lai ikviens to varētu modificēt ar pietiekamām PHP zināšanām. Visbeidzot jums tas būs jādara, ja vēlaties pilnībā optimizēt Joomla savām individuālajām vajadzībām. Viena no vissvarīgākajām funkcijām ir iebūvētā kešatmiņā, kas ietaupīs daudz laika, strādājot pie savas vietnes izveidošanas. Tāpat kā WordPress un Drupal, arī Joomla ir pilnībā draudzīgs SEO, kas ir liels bonuss, jo jums nevajadzēs daudz darīt uz vietas..

Ja jums ir nepieciešama informācija par to, kā maksimāli izmantot Joomla, vai arī jums rodas problēmas, jums ir spēcīga kopiena un milzīgs informācijas daudzums, kas jums palīdzēs. Gandrīz katru problēmu, ar kuru jūs varētu saskarties, ir atrisinājis kāds cits tīmeklī.

Pat ja jūs neesat daudz tehnisks cilvēks, jūs viegli varēsit pārvietoties pa Joomla un izveidot vietni, kas atbilst jūsu mērķiem.

Betons5

Apmeklēt vietni »

betona5 labākās drupal alternatīvasIeguvuši lielu pieredzi no iepriekšējām satura pārvaldības sistēmām, Concrete5 veidotāji centās izmantot inovatīvāku pieeju. Viņi ir izveidojuši jaudīgu atvērtā koda CMS, kas risina vietnes izveidošanas un pārvaldības problēmas.

Concrete5 ir visaptveroša platforma, kurā ir ieviesti visi procesi, lai jūs varētu izveidot jaudīgu tiešsaistes klātbūtni, netērējot ne santīma. Ar to jūs varat arī darīt visu, ko vēlaties, jo tā ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūra ar MIT licenci. Concrete5 piedāvā dažas neticami jaudīgas funkcijas un rīkus, kurus daudzi nevar gaidīt no bezmaksas programmatūras.

Concrete5 ikvienam ļauj ērti izveidot vietni dažu minūšu laikā un rediģēt to, lai tā atbilstu viņu individuālajai gaumei. Izveidoto vietni var mainīt jebkurā laikā. Lietotāji to visu var izdarīt bez plašām tehniskām zināšanām. Izstrādātājiem tas patīk, jo tam ir ļoti elastīga un izturīga sistēma, kas nodrošina stabilu attīstības procesu jaudīgām lietojumprogrammām.

Betona5 priekšrocības

Visaptverošā rediģēšanas saskarne ir viena no Concrete5 spēcīgākajām īpašībām. Tas padara jūsu vietnes pielāgošanu vieglu un efektīvu procesu. Jums nav nekādu radošu ierobežojumu tam, ko jūs varat sasniegt, un tas ir padarīts neticami viegli, izmantojot WYSIWYG redaktoru. Tam nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu, tāpēc ikviens, kurš prot rīkoties ar vizuālo interfeisu, var brīvi pielāgot savu vietni. Tā kā vietnes, kas būvētas Concrete5, ir pilnībā reaģējošas, tās labi izskatīsies arī mobilajās ierīcēs.

Concrete5 piedāvā tūkstošiem tēmu un paplašinājumu, kas palīdz paplašināt vietnes funkcionalitāti. Tos visus var uzstādīt ar dažiem klikšķiem, izmantojot informācijas paneli. Izmantojot veidlapu veidotāju, varat arī izveidot un rediģēt veidlapas. Concrete5 ir arī regulētas satura darbplūsmas, integrētas ziņošanas sistēmas, lietotāju atļaujas un daudz kas cits.

Jūs varat viegli pārvaldīt savas vietnes lietotājus un administratorus un izveidot viņiem dažādas grupas. Jūs varat modelēt savas publicēšanas politikas atbilstoši savu organizāciju standartiem, un atļaut tikai tiem lietotājiem strādāt ar jūsu saturu, kuriem ir piekļuve tam.

Concrete5 ir SEO draudzīgs tieši ārpus izvēles, nepiesakoties un bez papildu koda vai spraudņiem. Tas palīdzēs jums uzlabot meklēšanas klasifikāciju tūlīt pēc vietnes palaišanas. Ar dažiem klikšķiem varat iekļaut arī sociālās koplietošanas pogas.

Concrete5 ir viss nepieciešamais personīgai vai mazākas organizācijas vietnei. Varat to iestatīt dažu minūšu laikā, tāpēc noteikti ir vērts izmēģināt šo satura pārvaldības sistēmu.

MODX

Apmeklēt vietni »

Modx labākās drupal alternatīvasMODX ir viena no satura pārvaldības sistēmām, kas lepojas, sniedzot lietotājiem pilnīgu radošo brīvību. Kopš tā atklāšanas 2005. gadā tas ir lejupielādēts vairāk nekā miljons reizes. Tas ir galvenokārt populārs, jo tas ir arī ļoti draudzīgs uzņēmējdarbībai. Tas galvenokārt varētu būt saistīts ar elastīgajiem maksājumu plāniem, jo ​​tie ir balstīti uz cenām. Būtībā lietotāji maksā tikai par tām funkcijām, kuras viņiem ir zināmas. Tas ir izveidots īpaši cilvēkiem, kuriem ļoti rūp kaut ko patiesi unikālu radīšana, kas precīzi atbilst viņu redzējumam. Tas ir tukšs audekls, kas lietotājiem ļauj uz tā uzzīmēt savu redzējumu.

MODX priekšrocības

Pilnīga pielāgošanas brīvība ir MODX lietošanas lielākais ieguvums. Neviena cita satura vadības sistēma vai vietņu veidošanas platforma tai nevar atbilst šajā aspektā. MODX ir vienīgais, kas lietotājiem, kas nav tehniski lietpratīgi, ļauj nullei radīt radošus ierobežojumus. Tas ir tas, kas padara MODX par novatoru nozarē, padarot to par vienu no labākajiem radošajiem rīkiem tīmekļa dizaineriem. Jūs varat doties uz priekšu pat ar drosmīgākajiem un visprasīgākajiem tīmekļa projektiem.

Administratori, izmantojot MODX instalēšanas programmu, var jaunināt, instalēt vai migrēt daudzus papildinājumus, motīvus vai pat pilnīgas vietnes. Viņiem nav jāuztraucas par atkarībām, jo ​​process ir vienkāršots, izmantojot šo platformu. Viss ir izgatavots, lai tas būtu pēc iespējas draudzīgāks lietotājam, tāpēc tas ir ideāls rīks lietpratīgiem lietotājiem, kuri nav lietpratēji. Bet pieredzējuši izstrādātāji var izveidot pielāgotas funkcijas, neradot uzlauztu sistēmas kodolu. Izmantojot JSON ieviešanu, MODX var mijiedarboties arī ar citām sistēmām. Tas nāk arī ar visaptverošiem SEO papildinājumiem, kas ļauj bez piepūles pārvaldīt vietnes un satura optimizāciju.

MODX noteikti ir izcils rīks tiem, kuri savu radošumu izvirza pirmajā vietā. Pārbaudiet to un redziet, cik labi tas darbojas!

Typo3

Apmeklēt vietni »

typo3 labākās drupal alternatīvasTypo3 ir daudz sarežģītāks un nopietnāks rīks nekā daudz citu tur esošu satura pārvaldības sistēmu. Tā nav platforma gadījuma lietotājiem, tā ir paredzēta pieredzējušākiem programmētājiem, kuri zina koda veidu. Viņiem ir daudz lietu, kas no tā gūst labumu, jo Typo3 ir visaptveroša lietojumprogramma ar daudzām funkcijām. Jums vienkārši jāiegulda laiks un enerģija tā apgūšanai, taču tas ir tā vērts. Lielākā daļa programmētāju tīmeklī ir devuši pozitīvas atsauksmes par programmatūru. Tas ir ļoti attīstīts un prasa daudz zināšanu, bet kādus konkrētus ieguvumus tas dod?

Typo3 priekšrocības

Galvenais Typo3 ieguvums ir tā daudzveidība un modularitāte, kas to padara lielisku uzņēmuma vietnei vai masveida ziņu vietnei. Tas ir viegli paplašināms ar tūkstošiem pieejamo papildinājumu, kurus var ļoti viegli instalēt. Tie paplašina sistēmas funkcijas, ļaujot lietotājam izveidot tiešsaistes veikalu, pievienot attēlu galerijas vai diskusiju dēļus.

Typo3 nāk arī ar ļoti elastīgu administratora sistēmu. Tas ļauj iestatīt īpašas atļaujas konkrētiem lietotājiem. Viņi nevar sajaukt vietnes kodu vai kaut ko citu, kas ir ārpus viņu atbildības jomas.

Izmantojot satura tipus, ir daudz vieglāk kontrolēt, kas notiek vietnē, it īpaši, ja vēlaties iestatīt lapas izkārtojumu, pievienot videoklipus, attēlus vai citus skriptus. Ja nezināt, kā to pilnībā izmantot, vai rodas kādas citas problēmas, varat sazināties ar diskusiju padomi. Ir daudz noderīgu lietotāju, pie kuriem varat sazināties, un daudz dokumentu, kurus varat izlasīt.

Izmaiņas atsaukšanas modulis padara attīstību vieglāku un daudz mazāk problemātisku. Tas ir unikāls Typo3, un tas ir ļoti populārs starp administratoriem, kuriem šāda funkcija ir ļoti noderīga. Viņi var viegli atjaunot iepriekšējo vietnes versiju, nepārdzīvojot daudz problēmu. Turklāt lapas struktūras mainīšana ir vienkārša un tiek veikta bez iepriekš noteiktas dalījumu, bloku, rakstu vai sadaļu secības.

Typo3 ir izcils rīks, ja esat pieredzējis programmētājs, taču man jāpiemin, ka servera resursos tas nav viegli. Pieejamība un modularitāte nozīmē, ka šāda programmatūra rada lielu slodzi servera parametriem. Ja vietne nav pārāk liela vai tai katru dienu nav tūkstošiem apmeklētāju, tā darbosies labi. Bet jūsu vietnei pieaugot, jums būs nepieciešams servera jauninājums.

Secinājums

Drupal nav vienīgā atvērtā koda platforma, kas piedāvā visaptverošu sistēmu lielisku vietņu izstrādei. Lai arī tas ir viens no labākajiem, taču pastāv liela iespēja, ka atradīsit kaut ko, kas jums labāk der. Es ceru, ka šis raksts jums palīdzēja tieši to izdarīt un ka mēs redzēsim jūs nākamajā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector