5 labākās eHost alternatīvas

01.06.2020
Raksti un vēl ... '5 labākās eHost alternatīvas
0 18 мин.

labākās ehost-alternatīvas


eHost bija tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs; tas darbojās no 1996. līdz 2017. gadam. Pēc darbības atsākšanas tas tika pārtraukts, un visi esošie klienti tika sadalīti dažādos uzņēmumos.

Ja jūs meklējat labākās eHost alternatīvas, turpiniet lasīt, jo šajā rakstā mēs pārskatīsim 5 no tiem. Tā kā lielākā daļa emuāru veidotāju un vietņu īpašnieku meklē vislabāko piedāvāto cenu, mēs koncentrēsies uz sākuma līmeņa koplietošanas hostinga pakalpojumiem un pieminēsim tikai vismodernākos, piemēram, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu vai speciāla servera mitināšanu..

1. InMotion hostings

inmotion-hostings-best-ehost-Alternative

Darbiniekiem piederošais InMotion darbojas kopš 2001. gada, un šobrīd pārvalda vairāk nekā 300 000 domēna vārdu. Tas piedāvā biznesa mitināšanu, WordPress mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un speciāla servera mitināšanu.

Kāpēc mēs iesakām InMotion:

 • bezmaksas domēna vārds + SSL
 • neierobežota krātuve un joslas platums dalīta hostinga pakotnēm
 • cPanel
 • 7/24 klientu atbalsts
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 6,39 mēnesī

Uzņēmējdarbības un WordPress mitināšana

Sākotnējā līmeņa InMotion hostinga pakalpojumu sauc par biznesa mitināšanu un tas sniedz jums iepriekš minēto neierobežoto krātuvi un joslas platumu, kā arī bezmaksas domēna vārdu visās 3 paketēs:

 1. Palaist: Šī pakete ir piemērota ne vairāk kā 2 vietnēm, sniedz jums vietņu veidotāju un reklāmas kredītus. Tas sākas ar 6,39 USD / mēnesī.
 2. Jauda: Vidējā pakete var būt mājvieta ne vairāk kā 6 vietnēm, un tā nodrošina 2 reizes vairāk servera resursu nekā pirmā. Tas satur arī lielāku mārketinga rīku komplektu par sākuma cenu 8,49 USD / mēnesī.
 3. Pro: Pro pakete ļauj jums pievienot neierobežotu skaitu vietņu, un tai ir 4 reizes vairāk resursu un profesionālā līmeņa atbalsts. Tas sākas no USD 14,71 mēnesī.

Ar WordPress saistītā mitināšana tika īpaši izraudzīts tiem klientiem, kuri vēlas palaist WordPress. Piedāvājums ir balstīts uz dalītu mitināšanu, taču tika pievienoti arī daži ar WP saistīti pakalpojumi, piemēram, iepriekš instalēta programmatūra WordPress, bezmaksas motīvi un automātiskas dublējumkopijas, izvēles automātiskie atjauninājumi. Zemāk parādītajām 6 pakotnēm ir vairāk enerģijas, un joslas platuma lietojums ir arī neierobežots:

 1. WP-1000S: Mazākā pakete ir paredzēta vienai vietnei ar līdz 20 000 apmeklētāju mēnesī. Tam ir 40 GB krātuve par 7,26 USD / mēnesī sākuma cenu.
 2. WP-2000S: Šī mitināšanas pakotne var apkalpot 2 vietnes ar kopējo ikmēneša apmeklētāju skaitu līdz 50 000. Iekļauta arī 80 GB krātuve, kā arī bezmaksas Jetpack Personal licence (39 USD gadā). Piedāvājuma sākums ir USD 11,38 mēnesī.
 3. WP-3000S: Šī pakete atkal ir nedaudz lielāka, un tā bija paredzēta ne vairāk kā 3 vietnēm ar kopējo ikmēneša apmeklētāju skaitu līdz 125 000. Iekļauta 120 GB krātuve, kā arī iepriekš minētā Jetpack Personal licence. Sākuma cena: USD 11,38 mēnesī.
 4. WP-4000S: Ceturtā pakete var apkalpot līdz 6 vietnēm ar kopējo ikmēneša apmeklētāju skaitu līdz 300 000. Šim piedāvājumam tika pievienoti vairāk līdzekļu, tostarp 160 GB krātuve, bezmaksas īpaša IP adrese un Jetpack Professional licence 299 USD gadā. Komplekta cena ir USD 31,10 mēnesī.
 5. WP-5000S: Šī pakete var būt mājvieta ne vairāk kā 10 vietnēm ar kopējo ikmēneša apmeklētāju skaitu līdz 600 000. Tas satur tos pašus resursus kā 4. pakotne, bet krātuve tika palielināta līdz 200 GB. Tās sākuma cena ir USD 62,24 mēnesī
 6. WP-6000S: Lielākā WordPress mitināšanas pakete var apkalpot līdz 20 vietnēm ar līdz 1 200 000 ikmēneša apmeklētāju, un tai ir arī tādas pašas priekšrocības, kādas ir iepriekšējām 2 pakotnēm. Šim piedāvājumam tika pievienota nedaudz lielāka, 240 GB krātuve, un tā ir pieejama no 119,28 USD / mēnesī.

Reseller Hostings, VPS Hostings un Dedicated Server Hosting

Tālākpārdevēju mitināšana no InMotion nodrošina 3 dalītās mitināšanas un 3 VPS mitināšanas paketes. Mazākā cena sākas ar 15,39 USD / mēnesī un nodrošina 80 GB vietas, 800 GB joslas platuma, bezmaksas īpašu IP adresi un neierobežotus cPanel gadījumus jūsu klientiem.

VPS paketes ir pieejami gan nepārvaldītā, gan pārvaldītā versijā. Mazākajā paketē ir 4 GB RAM, 75 GB SSD atmiņas un 4 TB joslas platuma. Nepārvaldītās versijas cena sākas ar USD 21,04 mēnesī un dod jums papildus 3 bezmaksas IP adreses, savukārt pārvaldītā versija ir pieejama no USD 29,19 mēnesī..

Dedicated Server Hosting paketes ir vēl izturīgākas, mazākā ir pieejama no USD 105,69 mēnesī. Tas nodrošina 3,4 GHz 4C / 4T centrālo procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu, 500 GB SSD vai 1 TB klasisko krātuvi, 6 TB joslas platumu, 2 stundas pārvaldības un 5 bezmaksas IP adreses..

2. HostGator

hostgator-labākais-ehost-alternatīva

HostGator tika dibināts 2002. gadā kopmītņu telpā, kopš tā laika tas ir stabils hostinga nozares dalībnieks. Mūsdienās to pārvalda Endurance International grupa. Uzņēmums nodrošina tīmekļa mitināšanu, mākoņu mitināšanu, WordPress mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un speciālo serveru hostinga paketes..

Kāpēc mēs iesakām HostGator:

 • neierobežots joslas platuma lietojums
 • bezmaksas SSL sertifikācija
 • 7/24 atbalsts
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 2,75 mēnesī

Tīmekļa mitināšana, mākoņa mitināšana un WordPress mitināšana

HostGator izveidoja diezgan vienkāršus tīmekļa mitināšanas plānus: sākuma, neierobežotu un vēl vienu ar ekstras:

 1. Hatchling plāns: Šī pakete ir paredzēta vienai vietnei, un tās cena ir USD 2,75 mēnesī.
 2. Mazuļa plāns: Šī pakete var būt mājvieta neierobežotam vietņu skaitam un ir pieejama no USD 3,95 mēnesī.
 3. Biznesa plāns: Lielākā pakete nodrošina bezmaksas jaunināšanu uz pozitīvu SSL sertifikāciju, bezmaksas īpašu IP adresi un SEO paketi 50 USD vērtībā gadā. Šis piedāvājums ir pieejams no USD 5,95 mēnesī.

Pēc HostGator domām, tā Mākonis Hostings pakotnes ir 2 reizes ātrākas labākas kešatmiņas saglabāšanas un serveru dēļ. Šajā piedāvājumā ir arī 3 paketes:

 1. Hatchling Cloud: Tam ir 2 GB RAM, 2 CPU kodoli, un tam varat pievienot vienu vietni. Komplekta cena ir USD 4,95 mēnesī.
 2. Baby Cloud: šai paketei varat pievienot neierobežotu skaitu vietņu, un tas dod jums 4 GB atmiņu un 4 CPU serdeņus par 7,95 USD / mēnesī sākuma cenu.
 3. Biznesa mākonis: šī pakete ir paredzēta arī neierobežotam skaitam vietņu, taču tā sniedz jums lielāku spēku. Iekļauta arī 6 GB operatīvā atmiņa, 6 CPU serdeņi, bezmaksas jauninājums uz pozitīvo SSL, bezmaksas īpaša IP adrese un SEO pakete, kas ir par 9,95 USD mēnesī..

WordPress mitināšana pakotnes joprojām ir ātrākas nekā klasiskā dalītā mitināšana, un, ja jums jau ir WP vietne, HostGator profesionāļi to bez maksas nogādās jūsu jaunajā krātuvē. Ir pieejami 3 iepakojumi:

 1. Sākuma plāns: Tas ir piemērots 1 vietnei līdz 100 000 apmeklējumiem mēnesī, un tam ir 1 GB rezerves vietas par USD 5,95 mēnesī sākuma cenu..
 2. Standarta plāns: Resursi šajā paketē tika dubultoti; tas tika paredzēts serveriem līdz 2 vietnēm līdz 200 000 kopējam mēneša apmeklētāju skaitam. Tas dod jums 2 GB rezerves krātuves un sākas ar 7,95 USD / mēnesī.
 3. Biznesa plāns: Šai paketei var pievienot ne vairāk kā 3 vietnes un apkalpot līdz 500 000 apmeklētāju mēnesī. Rezerves krātuve ir 3 GB liela, un sākuma cena šajā piedāvājumā ir USD 9,95 mēnesī.

Reseller Hostings, VPS Hostings un Dedicated Server Hosting

Tālākpārdevēju mitināšana pakotnes ir pieejamas 3 versijās, un visas no tām nodrošina bezmaksas SSL, un jūs varat pievienot arī neierobežotu skaitu domēna vārdu. Lētākās paketes, alumīnija, cena ir USD 19,95 mēnesī un sniedz jums 60 GB krātuvi ar 600 GB joslas platumu.

VPS hostings cenu noteikšana ir arī skaidra un viegli saprotama. Jūs pats varat iegādāties savu virtuālā servera daļu no USD 29,95 mēnesī. Par šo summu jūs varat iegādāties mazāko VPS pakotni ar nosaukumu Snappy 2000, un tai ir 2 GB operatīvās atmiņas, 2 CPU kodolu, 120 GB krātuves un 1,5 TB joslas platuma priekšrocības..

HostGator’s Dedicated Server Hosting Pakalpojumam ir arī 3 paketes, kur mazākais tiek saukts par Value Server un pieejams no USD 119 mēnesī. Tas nodrošina Intel Xeon D procesoru ar 4 kodoliem un 8 pavedieniem, 8 GB RAM, 1 TB krātuvi un neierobežotu joslas platuma izmantošanu. Servera operētājsistēmai varat izvēlēties Linux vai Windows.

3. Vietne

siteground-best-ehost-Alternative

Vietni Ground 2004. gadā dibināja daži Bulgārijas studenti, un kopš tā laika uzņēmums kļuva par vienu no lielākajiem spēlētājiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Mūsdienās tas apkalpo vairāk nekā 1 700 000 domēna vārdu.

Uzņēmumam ir daudzpusīgs produktu klāsts, ieskaitot tīmekļa mitināšanu, mākoņu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, uzņēmumu mitināšanu un speciālo serveru mitināšanu. Ir arī maz ar WordPress un WooCommerce saistītu pakotņu, mēs tās aptversim kopā ar Web hostinga pakotnēm.

Kāpēc mēs iesakām SiteGround:

 • viegli instalēt CMS
 • bezmaksas SSL
 • neierobežots joslas platuma lietojums dalīta hostinga plānos
 • 24/7 atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 3,95 mēnesī

Tīmekļa mitināšana, WordPress mitināšana, WooCommerce mitināšana

Tiek saukts sākumlīmeņa dalīts hostings Tīmekļa mitināšana vietnē SiteGround, un to pašu pakalpojumu izmanto WordPress un WooCommerce Hosting. Pēdējie piedāvā vienādus resursus un vienādas cenas, tāpēc mēs pārskatīsim visus 3 pakalpojumus kopā.

Ir 3 tīmekļa mitināšanas (WordPress Hostings, WooCommerce Hostings) paketes:

 1. StartUp: šī pakete ir paredzēta vienai vietnei līdz 10 000 apmeklētāju mēnesī. Tam ir 10 GB vietas un dažas ekstras, ieskaitot bezmaksas ikdienas dublējumus un cPanel. Tas sākas no USD 3,95 mēnesī.
 2. GrowBig: Šī pakete jau tagad var pieņemt vairāk nekā vienu vietni, līdz 25 000 apmeklētāju mēnesī. Iekļauta arī 20 GB krātuve, bezmaksas atjaunošana no dublējumiem, prioritārais atbalsts un paplašinātā kešatmiņa. Pakete ir pieejama no USD 5,95 mēnesī.
 3. GoGeek: šajā piedāvājumā varat iegūt lielāku krātuvi – 30 GB, un savās vietnēs varat apkalpot līdz 100 000 mēneša apmeklētāju. Komplektā ietilpst daži geek pakalpojumi, piemēram, drudža konti serverī, GIT repo vai WordPress vai Joomla inscenējums. Tas sākas ar USD 11,95 mēnesī.

Mākonis Hostings, Reseller Hostings, Uzņēmējdarbības Hostings, Dedicated Server Hostings

Mākonis Hostings to darbina pilnībā pārvaldīti serveri un vietnei SiteGround pievienotās SSD atmiņas vienības, ikdienas dublējumi un bezmaksas satura piegādes tīkls. Šajā piedāvājumā ir 4 paketes, lētākā cena sākas ar USD 80 mēnesī. Tas nodrošina 2 CPU serdeņus, 4 GB RAM, 40 GB atmiņas un 5 TB joslas platuma izmantošanu.

Uzņēmējdarbības mitināšana tika izveidots Enterprise klientiem, un tam nav pakešu. Izvēloties šo pakalpojumu, jums tiks norīkots konta pārvaldnieks. Viņš vai viņa palīdzēs jums pateikt uzņēmumam precīzas jūsu vajadzības, un to risināšanai tiks piedāvāts mitināšanas risinājums. Tas ir elastīgākais veids, kā iegūt perfektu glabāšanas risinājumu.

Dedicated Server Hosting apkalpo 3 dažādas datu vietas. Vietnei SiteGround ir datu centri arī ASV, Eiropā un Āzijā. Cenas ir atšķirīgas; ASV un Eiropas datu serveri ir ievērojami lētāki nekā Āzijas serveri, tāpēc mēs aptversim pirmos.

Lētākā serveru hostinga pakete tiek saukta par Entry Server un ir pieejama no 269 USD / mēnesī cenas. Tas nodrošina jums Intel Xeon X3 procesoru ar 4 kodoliem un 8 pavedieniem, 16 GB RAM, 480 GB SSD atmiņu un 10 TB joslas platumu..

4. A2izmitināšana

a2hosting-best-ehost-Alternative

A2Hosting ir patstāvīgi strādājošs tīmekļa mitināšanas uzņēmums kopš 2001. gada, kuram ir datu centri visā pasaulē, kā arī ASV, Eiropā un Āzijā. Tas piedāvā dalītu hostingu, VPS mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un speciāla servera mitināšanu.

Kāpēc mēs iesakām A2Hosting:

 • neierobežota krātuve un joslas platums dalīta hostinga plānos
 • Windows un Linux mitināšana – Plesk / cPanel
 • 24/7 atbalsts
 • naudas atdošanas garantija jebkurā laikā
 • lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 3,92 mēnesī

Koplietošanas un tālākpārdevēju mitināšana

Gan Shared, gan Reseller Hosting ir pieejami Linux un Windows versijās. Resursi ir vieni un tie paši, atšķirīgi ir tikai ar operētājsistēmu saistīti aktīvi. Piemēram, Linux pakotnēm ir cPanel, savukārt Windows pakotnēm ir Plesk. Ir 3 koplietotā hostinga paketes:

 1. Lite: Šī pakete ir piemērota vienai vietnei ar ne vairāk kā 5 datu bāzēm. Tas sākas no USD 3,92 mēnesī (Linux) un USD 4,90 mēnesī (Windows).
 2. Ātri: Šai krātuvei varat pievienot neierobežotu skaitu vietņu, un jūs varat iegūt arī 2 reizes vairāk servera resursu. Tās sākuma cena ir USD 4,90 mēnesī (Linux) un USD 5,88 mēnesī (Windows).
 3. Turbo: Šī pakete satur tos pašus aktīvus kā Swift, bet ieguva arī A2 vietnes paātrinātāja paketi. Tajā ir servera un kešatmiņas risinājumi, lai jūsu vietne varētu būt pat 20 reizes ātrāka. Tas sākas no USD 9,31 mēnesī (Linux) un USD 10,78 mēnesī (Windows).

Tālākpārdevēju mitināšana ieguva 4 pakas; mazākais nodrošina jūs ar 30 GB krātuvi, 400 GB pārsūtīšanu, 40 lietotāja kontiem un WHM vadības paneli. Tas sākas no USD 13,19 mēnesī Linux un par USD 14,51 mēnesī Windows versijā.

VPS Hostings un Dedicated Server Hostings

Linux VPS pakalpojums ir pieejams dažādās versijās. Mazākā nepārvaldītā pakete nodrošina piekļuvi saknei, 20 GB krātuves, 2 TB pārsūtīšanu, 512 MB RAM un 1 CPU kodolu par USD 5 mēnesī. Pārvaldītā Linux pakotne ir jaudīgāka, mazākajai komplektācijā ir 75 GB krātuve, 2 TB pārsūtīšana, 4 GB RAM un 4 vCPU par tās sākuma cenu 32,99 USD / mēnesī..

Windows VPS ir pieejama tikai pārvaldītā versijā, un mazākā pakete sākas ar cenu 36,29 USD / mēnesī. Tas satur 6 GB RAM, 100 GB atmiņas, 3 TB pārsūtīšanu, 6 vCPU un Plesk.

Dedicated Server Hosting ir arī universāls, tur ir tā sauktais Semi-Dedicated Server piedāvājums no 9,31 USD / mēnesī, bet tas nav īsts serveris. Pirmā reālā Dedicated Server pakete nodrošina jums 2 × 500 GB krātuves, 10 TB pārsūtīšanu, 8 GB RAM un 2 CPU serdeņus. Tas sākas ar 99,59 USD / mēnesī nepārvaldītā versijā un USD 141,09 mēnesī pārvaldītajā versijā. Pēdējo var iegādāties arī ar izvēles piekļuvi saknei.

5. Hostinger

hostinger-labākais-ehost-alternatīva

Hostinger ir vēl viens ASV balstīts uzņēmums tīmekļa mitināšanas nozarē, un tas ir pazīstams ar savām īpaši zemām cenām. Lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 0,80 mēnesī; tāpēc nav brīnums, ka uzņēmumam ir vairāk nekā 29 miljoni lietotāju.

Kāpēc mēs iesakām Hostinger:

 • 24/7 atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • lētākais piedāvājums ir pieejams no USD 0,80 mēnesī

Tīmekļa mitināšana un mākoņa mitināšana

Hostingera tīmekļa mitināšanas paketes ir diezgan vienkāršas un viegli saprotamas. Ir 3 no tiem:

 1. Viena kopīga hostings: Pakotne ir piemērota vienai vietnei, un jūs varat tai piešķirt vienu e-pasta kontu. 100 GB joslas platuma lietojums ir iekļauts arī par tā sākumcenu 0,80 USD / mēnesī.
 2. Lppremium Dalīts hostings: Vidējā pakete var apkalpot neierobežotu skaitu vietņu, un jūs varat saņemt arī neierobežotu skaitu e-pasta kontu. Iekļauti arī 2 reizes vairāk servera resursu un iknedēļas dublējumi. Tas sākas ar 3,49 USD / mēnesī.
 3. Biznesa hostings: Lielākajai pakotnei ir visas priekšrocības, kā Premium, kā arī tika pievienota bezmaksas SSL sertifikācija, ikdienas dublējumi un 4 reizes vairāk resursu. Tas sākas ar USD 7,95 mēnesī.

Ir 3 izturīgāki Mākonis Hostings iepakojumi produktu līnijā; tie dod jums vairāk enerģijas nekā vienkāršākas tīmekļa mitināšanas paketes. Mazākais mākoņu mitināšanas plāns tiek saukts par Cloud Startup un sākas ar USD 15,90 mēnesī. Tas nodrošina īpašu IP adresi, 40 GB krātuvi, 2 TB joslas platuma, 3 GB RAM un 2 CPU serdeņus.

VPS hostings

Tā kā Hostinger nepiedāvā īpašus serverus, vismodernākais mitināšanas veids ir VPS hostings. Jūs varat izvēlēties 6 VPS paketes, no kurām vājākais sākas ar cenu 4,99 USD / mēnesī.

Tas nodrošina jūs ar 1 GB atmiņu, 2,4 GHz CPU, 20 GB krātuvi un 1 TB joslas platumu.

Secinājums

Jūs esat sasniedzis šī raksta beigas. Mēs apskatījām labākās eHost alternatīvas un koncentrējāmies uz vispiemērotākajiem mitināšanas veidiem emuāru autoriem un vietņu īpašniekiem. Tagad jūs varat izvēlēties savu iecienīto pakalpojumu sniedzēju un tā labāko komplektu, kam ilgtermiņā ir labs un uzticams resursdators.

Nevilcinieties iegādāties ilgāku laika posmu, gada vai pusgada plānos bieži ir lietotājiem draudzīgākas cenas. Kad krātuve ir gatava, varat koncentrēties uz savu emuāru vai biznesu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector