5 labākās InMotion hostinga alternatīvas – tīmekļa mitināšana un domēna vārda reģistrācija

01.06.2020
Raksti un vēl ... '5 labākās InMotion hostinga alternatīvas – tīmekļa mitināšana un domēna vārda reģistrācija
0 15 мин.

labākās ierosmes-hostings-alternatīvas


InMotion ir viens no labākajiem biznesā, par to nav šaubu. Ne tikai tāpēc, ka viņi lepojas ar stabilu un ātru pakalpojumu, kā arī bezmaksas klientu atbalstu, bet viņi patiešām ir uzņēmums, kas visu dara klienta labā. Protams, jūs noteikti iegūsit katra santīma vērts, ja atzīmēsit tos kopā. Jūs arī bez maksas iegūsit daudz noderīgu pakalpojumu, piemēram, SSD krātuvi, dublējumus, vietņu migrāciju, lietojumprogrammas un daudz ko citu.

InMotion ir mājvieta vairāk nekā 300 000 domēnu un labu iemeslu dēļ. Viņu serveri darbojas patiešām labi, vidēji izliekot 500 milisekundes ielādes reizes un vidēji 99,98% darbspējas visu gadu. Kas nozīmē, ka jebkura vietne viņu serverī būs pastāvīgi pieejama ar lielu ātrumu. Kā tiek reklamēts viņu vietnē, InMotion ir klientu atbalsta līderis, un viņiem šis paziņojums neatbilst. Viņu pārstāvjiem nav nepieciešams vairāk kā 2–3 minūtes, lai atbildētu uz vaicājumu tiešraidē.

Es nekonstatēju, ka InMotion ir pietrūcis kaut kā tā pakalpojuma pamatā, tāpēc ir saprātīgi, ka viņu kopējais hostinga plāns maksā 3,99 USD mēnesī. Tur ir daudz lētāku iespēju, kas piedāvā līdzīgus augstas kvalitātes pakalpojumus, kurus šodien pārskatīšu. Bet ir svarīgi pieminēt, ka neviens nepiedāvā tik augstas kvalitātes pakalpojumus, cik konsekventi to dara InMotion. Viņi pat ļauj jauniem lietotājiem izmēģināt savus pakalpojumus ar 90 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas ir apliecinājums viņu pārliecībai par to, ka jums nav iemesla viņus atstāt.

Ja jūs meklējat kaut ko par dažiem dolāriem lētāku vai jūs vienkārši vēlaties uzzināt, kādas citas iespējas jums ir, šeit ir dažas InMotion alternatīvas, kuras es noteikti varu ieteikt. Es neapmeklēšu visus viņu pakalpojumus, tikai vispopulārākos, lai būtu vieglāk apvilkt galvu apkārt katram uzņēmumam..

Tīmekļa resursdators
Promo cena

hostgator labākā ipage alternatīva3,95 USD / mēn
labākā ipage alternatīva3,95 USD / mēn
ipage labākā ipage alternatīvaUSD 1,99 mēnesī
a2hosting labākā ipage alternatīva3,92 USD / mēn
godaddy labākā ipage alternatīva2,99 USD / mēn

Turpmāk es jums parādīšu detalizētu informāciju par katru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

HostGator

Apmeklēt saimnieku »

hostgator-labākais-inmotion-alternatīvaHostGator ir tīmekļa mitināšanas uzņēmuma Mobijs Diks. Ja lasāt šo un laiku pa laikam apmeklējat arī YouTube, redzēsit tieši to. Viņi ir arī viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem uz planētas, kas mitina vairāk nekā 9 miljonus domēna vārdu. HostGator sadarbojas arī ar Linux un Cisco. Ir arī grūti saskarties ar videoklipu, kas neliek jums noskatīties HostGator reklāmu pirms tās sākuma. HostGator prasa daudz resursu, lai sevi reklamētu, un darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Viņi ne tikai runā par kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu, bet arī to nodrošina. Kopš viņu mākoņpakalpojumu ieviešanas šis uzņēmums ir bijis viens no maniem favorītiem.

Mani testa rezultāti par Baby Cloud plānu:

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,99%
 • Lapas ielādes ātrums: 520 ms

Šis ir izcils piedāvājums, kuram var līdzināties tikai daži citi uzņēmumi. Patiesībā es pat nedomāju, ka jūs saņemsit tik jaudīgu pakalpojumu par USD 3,95 mēnesī. HostGator klientu atbalsts papildina tās vērtību. Tie neliek jums gaidīt vairāk nekā 15 minūtes, lai atbildētu, un viņu pārstāvji ir diezgan zinoši. Līdz šim viņi ar mums draudzīgi runāja un pamanīja visas problēmas.

Runājot par bezmaksas lietām, HostGator netrūkst. Viņi piedāvā lieliskus drošības rīkus, aizsargā jūs pret DDoS uzbrukumiem un nodrošina jūs ar SSL sertifikātu, lai apstrādātu vietnes darījumus. Turklāt, ja jums jau ir vietne kaut kur citur, viņi to migrēs bez maksas. HostGator’s cPanel ir ļoti draudzīgs lietotājam, lai pat jūsu 5 gadus vecais brāļadēls zinātu, kā to lietot pēc neilga laika. Ja nevarat izlemt, kuru plānu izvēlēties, detalizētajā rokasgrāmatā es izskaidroju katru HostGator plānu.

Vienīgās problēmas, kas saistītas ar HostGator, ir nozares standarta cenu viltības, kuru gadījumā jums ir jāveic abonements uz 2 gadiem, lai saņemtu viņu reklamētās cenas. Jums ir atļauts veikt datu dublēšanu arī manuāli, bet, ja vēlaties iegūt “patiesas” dublējumkopijas, jums būs jāmaksā katru gadu papildu USD 15,95..

BlueHost

Apmeklēt saimnieku »

bluehost-labākais-inmotion-alternatīvaBlueHost ir lieliska zvaigzne iesācēju, emuāru veidotāju un WordPress lietotāju vidū. Tam ir liela popularitāte, pateicoties zemām cenām un izcilam WordPress atbalstam. Tas nodrošina pārliecinošu iemeslu WordPress.org, lai tie būtu vieni no 3 mitināšanas ieteikumiem. Viņi arī diezgan labi veic hostinga pakalpojuma galvenos aspektus, piedāvājot stabilu uptimes un ātru lapu ielādi. Viņu klientu atbalsts tomēr atstāj daudz vēlama, jo, lai lietotājiem sniegtu atbildi, vidēji nepieciešamas apmēram 40 minūtes.

BlueHost jau ir diezgan labi nostiprinājies tīmekļa mitināšanas biznesā, un viņi zina, ka viņi ir galvenais mērķis daudziem iesācējiem. Pirmais iemesls tam ir fakts, ka gandrīz ikviens WordPress lietotājs zina par viņiem un viņu spēcīgo atbalstu sistēmai. Otrais iemesls ir fakts, ka viņu pirmais dalītā hostinga plāns ir USD 2,95 mēnesī. Šie ir viņu populārākā pakalpojuma pamati:

Mani testa rezultāti par “BlueHost” pamatplānu:

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,98%
 • Lapas ielādes ātrums: 530 milisekundes

Bezmaksas sīkumi: domēna nosaukums, lietotņu integrācija, vietņu veidotājs velciet un nometiet, labas drošības iespējas.

Runājot par WordPress, dažiem uzņēmumiem to sistēmas ir tik optimizētas. Tāpēc BlueHost piedāvā pārvaldīto WordPress mitināšanu. Lai arī tas nav vislētākais mitināšanas veids, kāds jums var būt, cenu cenai sākot no 19,99 USD / mēnesī līdz 49,99 USD / mēnesī, tas prasa daudz svara no jūsu pleciem. Jūs varat būt pārliecināti, ka ekspertu grupa rūpējas par jūsu WordPress vietni. Viņi pārliecinās, ka tā ir pastāvīgi atjaunināta, droša un var tikt galā ar visām iespējamām problēmām. Uzņēmums uzņemas pilnu atbildību par jūsu vietni un tās darbību, un viss, kas jums jādara, ir to izmantot.

Ņemot vērā visu, BlueHost ir neticami lēts un piedāvā stabilu servisu ar ērti lietojamu vadības paneli, padarot to lieliski piemērotu iesācējiem. Viņiem ir arī daudz tiešsaistes resursu, no kuriem varat mācīties, taču jums nedaudz jāgaida, ja vēlaties sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu. Viņi arī nepiedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, un jums ir nepieciešams 3 gadu abonements, lai jums būtu zemas ievada cenas. Tas nav izgatavots no konfektēm un varavīksnēm, taču BlueHost ir laba izvēle, ja vēlaties darbināt WordPress vietni pēc iespējas rentablāk..

iPage

Apmeklēt saimnieku »

ipage-labākais-inmotion-alternatīvaiPage piedāvā vienu no lētākajiem hostinga pakalpojumiem. Ar to es domāju, ka tie ir satriecoši lēti, piedāvājot hostinga plānus mēnesī no 1,99 USD. Uzņēmums pieder Endurance International Group, kas mums ir atvedis daudzus citus hostinga uzņēmumus, piemēram, BlueHost, FatCow, VPSLink, JustHost, HostMonster un tā tālāk. Viņi ir apjomīgs uzņēmums, kas visā pasaulē izraisa dažādas jūtas pret saviem klientiem. Bet vai iPage sniedz kaut ko labu papildus patiešām lētam pakalpojumam? Paskatīsimies.

Šie ir mani testa rezultāti kopīgajā pamatplānā:

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,96%
 • Lapas ielādes ātrums: 884 ms

Tas tur nav labākais, bet tas tiešām ir satriecoši lēti. Es negaidīju, ka viņiem būs labs klientu serviss, bet iPage man izrādījās nepareizs. Viņi nodrošina pienācīgu atbalstu, izmantojot e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni, atbildēšanai uz mūsu jautājumiem veltot apmēram 20 minūtes. Bet viņiem šajā sakarā ir dažādas atsauksmes, tāpēc pirms pirkšanas viņu pakalpojumā ir ieteicams tos vēlreiz pārbaudīt. iPage manī izraisīja nelielu pozitivitāti, kad es redzēju, ka viņi neizmanto cenu noteikšanas trikus, ko izmanto citi uzņēmumi. Pat ja tie ir smieklīgi lēti, tie jums sniegs zemo ievadcenu tikai ar 12 mēnešu abonementu. Nekas labāks par iepriekšēju cenu zīmi, lai liktu jums uzticēties zīmolam.

Papildus šim pienācīgam pakalpojumam par pieņemamu cenu jūs saņemsiet arī uzlabotas drošības iespējas. iPage sadarbojas ar kiberdrošības uzņēmumu SiteLock. Viņu programmatūra palīdz novērst drošības pārkāpumus un regulāri skenēs jūsu vietni pret ļaunprātīgu programmatūru. Tas arī noņems ļaunprātīgu programmatūru atkarībā no tā, kuru iPage plānu izmantojat. Bet lielākais drošības pasākums ir regulāru jūsu vietnes dublējumu izveidošana, ko iPage darīs jūsu labā katru dienu. Lielākā daļa uzņēmumu par šo pakalpojumu iekasē papildu maksu, bet iPage to nodrošinās bez maksas.

iPage arī integrējas un labi spēlē ar trešo personu lietotnēm, piemēram, PayPal, Google Apps un dažādām e-komercijas platformām. Viņi arī piešķir prēmijas kredītus reklāmām Google AdWords, Yahoo! un Bings.

Lai arī tas viss izklausās diezgan labi, arī iPage ir piepildīts ar negatīviem pārsteigumiem, un pirmais ir tas, ka nav cPanel. Katram mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir cPanel, bet iPage labprātāk strādātu ar mazāk zināmu programmatūru ar nosaukumu vDeck. Tas darbojas, bet cPanel joprojām ir lietotājam draudzīgāks nekā vDeck. Turklāt, ja iPage ļauj jums ietaupīt daudz skaidras naudas, viņi galu galā no jums vairāk paņems. Jūs varēsit abonēt ļoti lētu pakalpojumu, taču, beidzoties periodam, plāna atjaunošana jums izmaksās apmēram USD 8 mēnesī – tas ir neprātīgs cenu pieaugums par 350%! Tātad, izrādās, ka iPage ir diezgan sarežģīta, un jums labāk būtu izmantot citu alternatīvu.

A2Nomāt

Apmeklēt saimnieku »

a2hosting-best-inmotion-alternatīvaA2Hosting varētu nebūt tik populārs kā BlueHost vai HostGator, taču tie piedāvā patiešām labu hostinga pakalpojumu. Tie piedāvā plašu mitināšanas plānu klāstu, piemēram, dalītu mitināšanu uz Linux un Windows platformām, pārvaldītus un nepārvaldītus VPS plānus, veltītus serverus, tālākpārdevēju mitināšanas plānus, domēna reģistrāciju un citus tiešsaistes risinājumus. Viņu lētākais mitināšanas plāns ir Lite Linux kopīgais plāns, kura cena sākas ar 3,92 USD mēnesī. Tas ļauj jums mitināt tikai vienu vietni, tāpēc es iesaku jau pašā sākumā izmantot Swift plānu.

Es veica dažus pētījumus par A2Hosting un atrada galvenokārt pozitīvas atsauksmes, taču es gribēju sevi nodrošināt. Tāpēc es veica dažus testus.

Mani testa rezultāti par kopīgo Swift plānu (Linux):

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,97%
 • Lapas ielādes ātrums: 509 ms

Gan darbspējas, gan lapas ielādes laiks ir lielisks. Viņiem ir arī pienācīgs atbalsts, izmantojot e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Atbalsts pa tālruni ir viesmīļu spēle. Es netraucētu mēģināt viņiem piezvanīt, lai saņemtu palīdzību. Nav vērts palikt pa tālruni 20-25 minūtes un gaidīt, lai kāds atbildētu. Lai veiktu sarežģītākus jautājumus, vienkārši rakstiet e-pastu.

Viņu kopīgie plāni ir saistoši laba īpašību ziņā. Kā jau minēts iepriekš, tīmekļa vietnes skaita ierobežojuma dēļ es neizvēlēšos Lite plānu. Katrā koplietotajā plānā ir neierobežota RAID-10 krātuve un neierobežota pārsūtīšana. Bezmaksas SSL sertifikāts, izmantojot Let’s Encrypt, ir arī katra hostinga plāna osta. Visiem plāniem ir iekļauts arī CloudFlare bezmaksas CDN.

Ja vēlaties pārvietot savu vietni no InMotion uz A2Hosting, viņi bez maksas migrēs jūsu vietni un cPanel kontu..

Arī Anytime naudas atdošanas garantija šajā uzņēmumā ir kaut kas unikāls. Ņemiet vērā, ka pilnā atlīdzība tiks piešķirta tikai 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās.

A2Hosting ir labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un lieliska alternatīva InMotion.

Ej tēti

Apmeklēt saimnieku »

godaddy-labākais-inmotion-alternatīvaGoDaddy ir viens no pasaules slavenākajiem domēnu reģistrētājiem, kas piedāvā pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus. Tie nodrošina ātrus, drošus un pilnībā pārvaldītus WordPress mitināšanas risinājumus, kas jums pavada daudz darba un sviedru. Jūs varat saņemt savu pirmo plānu par USD 1,00 mēnesī. Viņi arī piešķirs jums bezmaksas domēnu, ja jūs pierakstīsities uz viņu gada plānu. Tāpēc ir vērts tos vismaz pārbaudīt, lai gan esmu lasījis neglītas atsauksmes, norādot, ka pirms pāris gadiem uzņēmums bija daudz labāks. Bet es tomēr gribēju to redzēt pats.

Šie ir mani testa rezultāti par dalīta hostinga ekonomikas plānu:

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,04%
 • Lapas ielādes ātrums: 500 ms

Uptime šķiet pietiekami uzticama, taču ņemiet vērā, ka 99,04% uptime nozīmē, ka jūsu vietne visa gada laikā nedarbosies vismaz divas stundas. Jūsu vietne tiks saglabāta uz Linux vai Windows balstītajiem koplietotajiem serveriem atkarībā no jūsu izvēlētā. Tā kā, tāpat kā jebkurai citai mitināšanas kompānijai, Windows serveri ir dārgāki.

Viņi arī nodrošina VPS hostingu par USD 29,99 mēnesī un vēl labāku plānu par 129 USD. Viņi arī veiks papildu jūdzi un nodrošinās pārvaldītu WordPress mitināšanu. Jums būs arī bezmaksas vietņu veidotājs, kuru varēsit izmantot vietnes izveidošanai, izmantojot vilkšanas un nomešanas elementus. Viņu klientu apkalpošana šķiet pietiekami uzticama, atbildēšanai uz vaicājumu ir nepieciešamas apmēram 10 minūtes.

Kopumā šķiet, ka GoDaddy ir veicis papildu jūdzes, lai apmierinātu klientus un sniegtu viņiem vislabāko iespējamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Secinājums

Lai gan, manuprāt, pārslēgties no jau esoša InMotion konta uz citu nav vērts, taču katrs uzņēmums ir atšķirīgs. Ja jums jāiet kopā ar kaut ko citu, HostGator būtu jūsu pirmais, un BlueHost būtu jūsu otrs labākais risinājums sadarbībai. Varbūt arī GoDaddy ir vērts izmēģināt.

Es ceru, ka jums patika lasīt mūsu rakstu un ka mēs šodien jums palīdzējām uzzināt kaut ko jaunu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector