6 galvenie iemesli, kāpēc jūsu emuārs nedod naudu

iemeslu dēļ emuārs nenes naudu


Liekas, ka mūsdienās visiem tur ir emuārs. Un tas nav pārsteigums, jo tas ir lielisks veids, kā dzirdēt jūsu balsi un sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem par tēmām, kuras jūs abi novērtējat. Bet emuāru veidošana var būt arī ļoti ienesīga, ja tā tiek veikta pareizi.

Tomēr to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, jo lielākā daļa emuāru autoru sūdzas par to pašu problēmu. Viņi ir veikuši laiku, lai izveidotu savu emuāru un regulāri izliktu ziņas, taču, neraugoties uz ieguldīto laiku un naudu, patiesībā nav redzējuši ienākumus. Dažreiz jūsu emuārs ir vienkārši jāpielāgo un jāpielāgo, lai tas kļūtu rentabls. Ja vēlaties uzzināt, kāpēc jūsu emuārs neiegūst naudu, kā arī uzzināt, kā to labot, lasiet.

1. Jūs to neesat pelnījis

Labi, tas ir diezgan acīmredzams, bet tas ir pārsteidzoši, cik daudz emuāru veidotāju uzskata, ka pietiek ar emuāra izveidošanu un vienkārši jāgaida, kamēr nauda sāks iekrist.

Sākot emuāru, padomājiet par to, ko jūs varētu pārdot ar to. Jūs varat izvēlēties rādīt reklāmas un saņemt komisiju katru reizi, kad kāds uz tām noklikšķina. Varat arī izvēlēties pārvaldīt filiāli ar emuāru un pārdot citas personas lietas, ja jums tāda nav. Ja jums nav fiziska produkta, ko piedāvāt, varat reklamēt savus pakalpojumus, pārdot e-grāmatas, kursus, ekskluzīvas dalības tiesības savā emuārā ar specifiskāku saturu utt. Ir tik daudz dažādu iespēju gūstiet peļņu no sava emuāra, neapdraudot tā integritāti.

2. Jūsu saturs nav pietiekami labs

Rakstīt lielisku saturu ir mazliet grūts. Iesācējiem jums jāizvēlas niša, kas ir populāra, bet kurai nav pārāk lielas konkurences. Kāpēc? Ja jūs aizraujaties ar kādu tematu un esat tā eksperts, finansiālā nozīmē tas nenozīmē daudz, ja niša ir ieinteresēta tikai nedaudziem cilvēku. No otras puses, kur ir konkurence, ir jāpelna nauda, ​​bet ne tad, ja tās ir par daudz.

Ir arī citas lietas. Ja rakstāt tikai meklētājprogrammām, jūsu raksti var parādīties kā vispārīgi un bez patiesas vērtības, jo tie ir domāti tikai pareizajiem atslēgvārdiem. Tomēr neviens SEO nav tikpat slikts, tāpēc pārliecinieties, vai ir līdzsvars.

3. Jūs neesat aktīvs

“Ja jūs to uzbūvējat, viņi nāks” ir pieeja, kas neder blogošanai. Jums ir jāstrādā pie tā, lai jūsu emuārs nonāktu auditorijas priekšā. Viens no veidiem, kā to izdarīt, būtu vārda izplatīšanai izmantot sociālos medijus. Varat izveidot saiti uz savām ziņām Facebook, Twitter, LinkedIn vai Instagram. Jūs pat varat izmantot hashtags, lai izmantotu jaunākās tēmas vai izplatītu izpratni par savu zīmolu savā nišā.

Viena no ilgtermiņa stratēģijām, kas ir ļoti efektīva, būtu pieminēt citus emuāru veidotājus un izveidot saiti uz viņu emuāru un viņu saturu. Visticamāk, viņiem tas būs Google brīdinājumi iestatīts vai kaut kas līdzīgs, kas viņiem palīdz sekot līdzi visām vietām, kuras viņus pieminējuši. Ja jūsu saturs ir labs, jūs varat sagaidīt, ka arī viņi novirzīs atpakaļ uz jums.

4. Jūs tajā atrodaties tikai naudas dēļ

Protams, vairums emuāru veidotāju vēlas nopelnīt naudu blogojot, bet, ja tas ir vienīgais iemesls, kāpēc to darāt, pastāv ļoti, ļoti liela iespēja, ka jūs to negūsit. Iemesls, kāpēc visveiksmīgākie emuāri ir tādi, kādi ir, jo to autori, ne tikai pievēršot uzmanību lietu lietišķajai pusei, ir neticami kaislīgi par tēmām, par kurām raksta savos rakstos.

Kā emuāru autors piedzīvos kāpumus un kritumus, un, ja jums pietrūkst aizraušanās ar to, jūs, visticamāk, kādā brīdī atsakāties, it īpaši, ja neko neesat nopelnījis. Lieliski emuāru autori ne tikai mīl savu darbu, bet arī zina, ka tas attiecas ne tikai uz to, ko viņi vēlas, bet arī uz to, ko vēlas viņu auditorija. Viņi zina savus sāpju punktus, un vēl svarīgāk, viņi zina, kā viņus uzrunāt ar viņu piedāvāto saturu un produktiem.

5. Jūsu emuārā ir slikts dizains

Mūsdienās lielisks saturs ir jāiesaiņo pievilcīgos un uzkrītošajos vizuālajos materiālos. Mēs runājam ne tikai par videoklipu, attēlu vai infografiku pievienošanu jūsu rakstītajām ziņām, bet arī par paša emuāra dizainu.

Mērķis ir panākt elegantu un tīru minimālistisku izskatu. Pārliecinieties arī, vai jūsu lapas nav pārpildītas ar pārāk daudz reklāmām, uznirstošajiem logiem, CTA, reklāmkarogiem vai saitēm. Bet, pat ja visi šie elementi ir līdzsvaroti, jūsu satura joprojām var būt trūkst jūsu satura formatēšanas veida dēļ. Piemēram, pārāk gaiši, pārāk mazi vai pārāk lieli fonti novērš uzmanību un ir novecojuši.

Turklāt, ja jūsu ziņās ir milzīgi teksta bloki, jums tie jāsadala mazākās sadaļās un jāpievieno apakšvirsraksti, lai jūsu auditorija to varētu izlaist, ko viņi noteikti darīs.

6. Jums nav veltīt pietiekami daudz laika savam emuāram

Daudzi cilvēki blogo tikai sava prieka pēc vai kā sava ikdienas darba aizraušanās, un tas ir lieliski, bet, ja vēlaties to padarīt rentablu, jums tas jāpavada pilna laika.

Tas ir pārsteidzoši, ka joprojām ir tās neīsto sludinājumu reklāmas, kas reklamē tādas lietas kā “Es mēnesī nopelnīju USD 9 856, emuārējot reizi nedēļā”. Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka daži cilvēki domā, ka tas ir iespējams. Pat ja jums tiktu piešķirts bezgalīgs naudas daudzums, jūs joprojām nevarētu padarīt jūsu emuāru par milzīgu, jo emuāru veidošana prasa laiku un smagu darbu.

Nav burvju nūjiņas.

Secinājums

Jūsu emuāra rentabilitāte nav viegla, it īpaši, ja jūs tikai meklējat, lai no tā iegūtu kaut ko naudu un neko citu. Bet, ja jūs darāt to pareizu iemeslu dēļ, tas var būt ārkārtīgi atalgojošs katrā vārda izpratnē. Veiksmi!

Kārena Diksone ir uzņēmēja un digitālā mārketinga konsultante BestEssays.com.au. Viņa ir intuitīva un radoša domātāja, kas spēj savienot dažādas domas vienā tēmā. Karena mīl sekot līdzi jaunākajām digitālā mārketinga tendencēm. Viņas darbi ir publicēti vietnē HuffPost un citos biznesa resursos. Sazinieties ar Karen Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map