6 labākie veidi, kā palielināt vietņu trafiku

01.06.2020
Raksti un vēl ... '6 labākie veidi, kā palielināt vietņu trafiku
0 8 мин.

labākie veidi, kā palielināt vietņu trafiku


Kad jūs pirmo reizi izveidojat vietni un sākat pievienot saturu, jūs varētu domāt, ka dabiski būs arī vietnes trafiks. Diemžēl tas reti notiek bez nelielas optimizācijas.

Vietnes trafiks ir parametrs, kas kopā ar citiem faktoriem, piemēram, dizainu, lietotāja pieredzi un satura kvalitāti, var noteikt vietnes panākumus. Jo vairāk trafika vietne iegūst, jo lielāka ir jūsu pakalpojumu un produktu ekspozīcija.

Bet kā palielināt vietņu trafiku, ja neesat apmierināts ar apmeklētāju skaitu, kas apmeklē jūsu vietni? Vai ir kādi pārbaudīti tirdzniecības viltības vai vietņu trafika palielināšana ir mēģinājums pēc kļūdām?

Patiesībā dažkārt ir nedaudz grūti iegūt vairāk trafika uz jūsu vietni, un jums ir jāeksperimentē ar vairākām dažādām tīmekļa trafika palielināšanas metodēm, līdz noskaidrojat, kas vislabāk atbilst jūsu konkrētajai nišai. No otras puses, ir dažas pārbaudītas tīmekļa trafika pastiprināšanas metodes, kas neatkarīgi no tā var palielināt jūsu vietnes apmeklētāju plūsmu.

Šeit norādītas 6 darbības, kuras varat veikt, lai palielinātu tīmekļa trafiku:

1. Nosakiet savu mērķi

Mērķu iestatīšana palīdzēs jums:

 • definējiet savus mērķa klientus (kas viņi ir? kur viņi pavada laiku tiešsaistē?);
 • izveidojiet darbības, kuras vēlaties, lai viņi veiktu, apmeklējot jūsu vietni (Kāpēc jūs tos piesaista savai vietnei? Vai vēlaties, lai viņi iegādātos noteiktus produktus / pakalpojumus? Varbūt kaut ko lejupielādēt?);
 • un kā jūs varat viņus iesaistīt, lai sasniegtu šīs darbības (cik ilgi viņiem jāpaliek jūsu vietnē, lai viņi varētu veikt vēlamās darbības?).

Šo mērķu noteikšana palīdzēs jums novērtēt, vai jūs mērķējat uz pareizajiem klientiem, vai jūs sasniedzat kādu no saviem mērķiem un vai jums ir jāveic kādas izmaiņas mērķauditorijas atlasē pēc jūsu satura.

2. Analizējiet pašreizējo satiksmes statistiku

Datplūsmas statistikas mērīšana sniegs noderīgu ieskatu pašreiz apmeklēto apmeklētāju skaitā, satura tipā, ar kuru viņi visvairāk nodarbojas, laiku, ko viņi pavada noteiktās jūsu vietnes lapās, no kurienes viņi nāk, cik lapu viņi apmeklē vidēji, un vairāki citi parametri.

Varat izmantot jebkuru tīmekļa trafika analīzes rīku, taču šim mērķim vispopulārākais rīks ir Google Analytics. Varat vai nu izmantot Google Analytics informācijas paneli, lai izmērītu dažādus parametrus, vai arī savā vietnē varat instalēt Google Analytics spraudni.

Regulāri pārbaudot vietņu statistiku, jūs varēsit sekot līdzi izmaiņām, kas notiek jūsu apmeklētāju uzvedībā attiecībā uz saturu, ar kuru viņi visvairāk iesaistās, dienas laiku, kuru viņi visbiežāk apmeklē, utt. palīdzēs jums pieņemt apzinātus lēmumus par ģenerējamā satura veidu.

3. Pielāgojiet savu saturu

Jums var būt visizteiktākais konfekšu dizains, ja jūsu saturs ir neskaidrs, pēc pirmās vizītes neviens ar jūsu vietni neiesaistīsies un tajā neatgriezīsies. Pilnveidojot saturu, jums jākoncentrējas uz šādām lietām:

Virsraksti & Virsraksti

Nāciet klajā ar interesantiem nosaukumiem un virsrakstiem, kas piesaista jūsu lasītāju interesi. Raksts ar interesantu virsrakstu, visticamāk, noklikšķinās, kad to publicēs sociālo mediju kanālos.

Nākot klajā ar piemērotu sava raksta nosaukumu, ņemiet vērā šādus nosacījumus:

 • saraksta ziņas (piemēram, 5 labākie veidi, kā palielināt vietņu trafiku) parasti saņem vairāk klikšķu un labāk darbojas Google klasifikācijā;
 • nosaukumi, kas rada jautājumu kas, visticamāk, izraisīs jūsu lasītāju interesi;
 • ziņas, kas raisa emocijas biežāk uz lasītājiem noklikšķina arī viņi.

Vienmēr virsrakstā iekļaujiet sava raksta galveno uzsvaru. Tas ir noderīgi gan meklētājprogrammām, gan jūsu lasītājiem.

Satveru uzmanību

Jūsu satura pirmajā rindkopā jūsu saturs tiks izveidots vai nobremzēts. Ja jūs nevarat piesaistīt savus apmeklētājus, izmantojot “get-go”, jūs varat tos zaudēt uz visiem laikiem. Tātad, papildiniet savu pirmo rindkopu ar nelielu humoru, dzejošu jautājumu vai šokējiet savus lasītājus ar drosmīgu paziņojumu.

Formatēšana & Lasāmība

Garās rindkopas ir grūti lasāmas un garlaicīgas. Izveidojiet īsas rindkopas, kurās iekļauta viena ideja vienā rindkopā. Lai svarīgās idejas izceltos, izmantojiet apakšvirsrakstus, aizzīmju punktus, slīprakstu un treknrakstu.

Garums

Jūsu raksta garums ir atkarīgs no apspriežamās tēmas. Īsākus rakstus ir vieglāk lasīt, un ziņojums tiek parādīts daudz ātrāk. Tomēr tiek uzskatīts, ka garākiem izstrādājumiem ir lielāka autoritāte, un tie tiek dalīti biežāk nekā īsie izstrādājumi, kuriem var nebūt satura.

Avoti

Citējot avotus, tas parāda jūsu lasītājiem, ka esat izpētījis jūsu rakstu, un pat meklētājprogrammas ņem vērā šo aspektu, piešķirot jūsu rakstam lielāku autoritāti..

Izmantojiet pievilcīgus vizuālos attēlus

Neierobežojiet savu saturu tikai ar tekstu, papildiniet savu rakstu ar atbilstošiem, augstas kvalitātes fotoattēliem, infografikām vai videoklipiem. Dažādu satura veidu apvienošana lasītājiem piešķirs daudz saistošāku lasīšanas pieredzi.

Izmantojiet gan iekšējās, gan ārējās saites

Varat izmantot iekšējās saites, lai izveidotu saites uz veciem rakstiem un tos reklamētu. Varat izmantot ārējas saites uz iestāžu vietnēm vai citēt avotus. Nepārlieciet saišu veidošanu, pretējā gadījumā Google jums nepatiks.

4. Uzziniet par sociālo mediju

Jūsu rakstu reklamēšana sociālajos medijos ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā piesaistīt vairāk vietnes apmeklētāju. Neatkarīgi no tā, vai veidojat spēcīgu sociālo mediju klātbūtni vai reklamējat savu saturu, izmantojot reklāmas, sociālie mediji ir laba platforma, lai iegūtu ekspozīciju.

Optimizējiet savu saturu sociālajiem medijiem, pievienojot sociālo koplietošanas pogas, un izveidojiet sociālo mediju profilus visos galvenajos kanālos, lai lasītāji, kuri izbauda jūsu saturu, varētu sekot jūsu darbībām šajās platformās.

5. Sazinieties ar ietekmētājiem un galvenajām vietnēm jūsu nišā

Ir grūti iegūt ietekmētājus vai nozīmīgākās vietnes, lai kopīgotu vai pārpublicētu jūsu saturu, taču tas ir arī drošs veids, kā piesaistīt vairāk lasītāju un sekotāju. Nosakiet galvenos ietekmētājus savā nozarē un piesaistiet viņiem savu saturu.

6. Izveidojiet e-pasta sarakstu

Izmantojot tādu e-pasta mārketinga pakalpojumu kā MailChimp vai Constant Contact, jūs varēsit uzturēt kontaktus ar cilvēkiem, kuri iepriekš ir iegādājušies produktu vai pakalpojumu no jūsu vai ir apmeklējuši jūsu emuāru.

Lai arī šie lasītāji ir izrādījuši interesi par jūsu produktiem vai saturu, reģistrējoties jūsu e-pasta adreses sarakstā, jums vajadzētu izvairīties no viņu bombardēšanas ar e-pastiem, taču, iespējams, ieteicams laiku pa laikam pierakstīties pie viņiem vēlreiz pasūtīt vai apmeklēt jūsu vietni. vietne atkal.

Noslēgumā

Vietnes trafika palielināšanas atslēga ir konsekvence un daudzveidība. Regulāra lieliska satura pievienošana savai vietnei un vairāk nekā vienas metodes ieviešana, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni, prasa laiku, bet tas palielinās jūsu lasītāju vai klientu bāzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector