6 labākās Joomla alternatīvas profesionālu vietņu veidošanai

01.06.2020
Raksti un vēl ... '6 labākās Joomla alternatīvas profesionālu vietņu veidošanai
0 14 мин.

labākās Joomla alternatīvas


Joomla joprojām ir viena no labākajām vietņu veidošanas iespējām, taču, ja kāda iemesla dēļ nevēlaties izmantot Joomla, jums jāzina, ka ir diezgan labas alternatīvas.. Pirmkārt, Joomla ir plaši pazīstama CMS, kas darbojas jau kopš 2005. gada.

Tas ir pilnīgi bezmaksas un atvērts avots, kas nozīmē, ka tā avota kodu var mainīt jebkurā laikā. Tā kā laika gaitā tā popularitāte palielinājās, tā arī izveidoja milzīgu tīmekļa dizaineru, programmētāju un citu profesionāļu kopienu, kas vairāk vai mazāk veicina Joomla programmatūras attīstību.

Šī CMS ir ieteicama arī iesācējiem un pieredzējušākiem lietotājiem. Lai gan ir arī citas CMS iespējas, kuras varētu būt vieglāk sākt, Joomla joprojām izmanto tūkstošiem profesionāļu visā pasaulē, lai izveidotu plašu ticamu vietņu klāstu..

Tomēr vienkāršāks ne vienmēr ir labāks, tāpēc pirms izvēlaties, salīdziniet tos atbilstoši savām vajadzībām. Viena no galvenajām Joomla lietošanas priekšrocībām ir tā, ka jūs varat atrast diezgan daudz visa nepieciešamā vietnes paplašināšanai un uzlabošanai.

Pieejami tik daudz paplašinājumu, labojumu un motīvu, ka vienmēr varat izveidot iztēloto vietni. Protams, tas prasa daudz laika, lai pierastu pie visas sistēmas un uzzinātu vairāk par tās darbību.

Atkarībā no vietnes veida, kuru vēlaties sākt, jums jāpievieno un jāstrādā ar noteiktām papildu funkcijām. Ja vēlaties nopietnu personīgu vai biznesa vietni, tā kodols Joomla CMS ar jums vien var nepietikt, taču noteikti ir jāpiepūlas, lai uzzinātu, kā lietot paplašinājumus.

Tagad parunāsim par dažiem citiem noderīgiem CMS, kā arī SaaS pakalpojumiem, kurus mēs iesakām.

Labākās 3 CMS kā Joomla alternatīvas

WordPress

Apmeklēt vietni »

WordPress labākā Joomla alternatīvaŠis ir vēl viens milzīgs CMS, kas šajās dienās ir patiešām populārs, un tas tiek uzskatīts arī par vienkāršāko bezmaksas iespēju, ko daudzi piedāvā. Jūs varat izmantot viņu hostinga pakalpojumus vai vienkārši pievienot WordPress savam mitināšanai un pēc tam izveidot savu vietni.

2016. gadā WordPress darbinātās pašu mitinātās vietnes pēc toreizējiem datiem jau veidoja 20% no visām tīmekļa vietnēm tīmeklī. Tā patiešām ir laba izvēle, jo jums ir daudz lielāka kontrole pār savu vietni, it īpaši, ja jums tās darbības uzsākšanas laikā ir kādi biznesa mērķi.

Izvēloties WordPress kā mitināšanas iespēju, jūs varat izveidot sava veida vienkāršu vietni, piemēram, personīgo emuāru, un jūs nevarat parādīt reklāmas vai jebkādu komerciālu saturu. No otras puses, tas ir bezmaksas, un jūs kopā ar to iegūstat arī apakšdomēnu.

WordPress sākotnēji bija vienkāršs emuāru veidošanas CMS, taču pēc tam tika pievienots tik daudz funkciju, spraudņu un atjauninājumu, ka tā kļuva par milzīgu sistēmu, ko izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē. Tai ir arī sava kopiena ar daudziem cilvēkiem, kuri vēlas labot kļūdas, uzlabot platformu un sniegt atsauksmes katru dienu..

Vēl viena lieliska WordPress lieta ir tās daudzpusība, padarot to par pamatu visdažādākajām vietnēm, piemēram, tiešsaistes veikaliem, forumiem, portfeļiem, restorāniem, emuāriem utt. Tas ir pilnīgi uzticams, un, ja jūs izvēlaties pareizos spraudņus, ar kuriem darboties, jūs noteikti varat darīt brīnumus, izmantojot šo CMS.

Drupal

Apmeklēt vietni »

drupal labākā Joomla alternatīvaKā iepriekšējās divas CMS platformas, Drupal avota kodu var arī brīvi modificēt, un tas lielā mērā paļaujas uz savu dārgo dizaineru un profesionāļu kopienu, kas to daudzējādā ziņā atbalsta..

Turklāt ir pieejami daudzi eksperti, kas var sniegt jums nepieciešamās zināšanas, izmantojot Drupal forumus, un ir arī ļoti viegli atrast kādu, kurš var palīdzēt, ja esat iestrēdzis..

Drupal spraudņus kopā ar tēmām var lejupielādēt tieši no Drupal kopienas, kas nozīmē, ka tie ir pilnīgi uzticami un jūs vienmēr zināt, ko saņemat. Šī CMS nodrošina jūs ar vismodernāko lietotāju un izvēlņu pārvaldību, vienlaikus optimāli izmantojot arī adaptīvas vietnes, kas ir piemērotas jebkura veida mobilajām ierīcēm..

Ja vēlaties izveidot vietni, kas drīzāk balstās uz kopienu, piemēram, piemēram, sociālais tīkls, tad Drupal ir lieliska izvēle jums. Ir ļoti viegli iestatīt un pārvaldīt savus lietotājus kā administratorus. Jūs varat kontrolēt savu lietotāju piekļuvi un, ja vēlaties, izveidot arī unikālas, pielāgotas lomas.

Drupal parasti iesaka izmantot viņu jaunāko versiju, jo vecākas versijas lietošana bieži rada saderības problēmas. Tas ir viens no uzlabotajiem, runājot par CMS, tāpēc jūs, acīmredzot, labāk tiksit galā ar zināšanām kodēšanā un tīmekļa dizainā.

Sākt vienkāršākas tīmekļa vietnes kā iesācējam vispār nav problēma, jūs varat pie tā pierast diezgan ātri, un kopiena daudz palīdz. Ja plānojat sākt sarežģītu un prasīgu vietni kā iesācējs, jums vajadzētu būt gatavam nolīgt Drupal profesionāli, kurš pārliecināsies, ka tā darbojas pilnā potenciālā..

Betons5

Apmeklēt vietni »

betona5 labākā Joomla alternatīvaIespējams, ka Concrete5 nav tik populāra kā iepriekš minētās alternatīvas, taču saskaņā ar nesenajiem pārskatiem un atsauksmēm cilvēki, kuri to izmēģina, parasti ir apmierināti un pat nedomā par citu iespēju. Galvenokārt tāpēc, ka šī CMS tiek pastāvīgi pilnveidota, un tā ir izstrādāta tā, lai tā būtu lietotājam draudzīga un loģiska visos aspektos.

Varat izveidot sarežģītas, skaistas vietnes ar nelielu pieredzi web dizaina izstrādē vai bez tā. Ja jums ir nepieciešams ceļvedis, ir pieejama ļoti daudz noderīgas dokumentācijas, kuru ir izveidojusi kopiena. Apvienojot forumus, ceļvežus un nedaudz eksperimentējot, jūs varat ātri iepazīties ar interfeisu.

Programmai Concrete5 nav pieejams tik daudz papildinājumu un motīvu, kā ir populārākajām platformām, taču tā popularitāte joprojām aug, un tā piesaista daudz jaunu dizaineru, kas vēlas paplašināt tirgu. Papildinājumi vienmēr tiek automātiski atjaunināti, un jūs varat tos instalēt tieši no paneļa.

Vēl viena satriecoša lieta attiecībā uz viņiem ir tā, ka līdz šim nav neviena papildinājuma, kas jebkādā veidā būtu pretrunā viens ar otru, kas noteikti neattiecas uz citām CMS platformām. Patiesībā tie bieži vien ir daudz ticamāki nekā spraudņi, kurus varat atrast, piemēram, WordPress, kas padara vienkāršāku vairāku papildinājumu izmantošanu vienlaikus.

Kopumā mēs varam teikt, ka Concrete5 ir daudz labāks funkcionalitātes ziņā, nekā varētu gaidīt, pamatojoties uz CMS klasifikāciju, tāpēc noteikti ir vērts izmēģināt.

3 populārākie SaaS, kas jāapsver kā Joomla alternatīvas

Wix

Apmeklēt vietni »

Wix labākā Joomla alternatīvaWix ir diezgan populārs zīmols, runājot par SaaS vietņu veidotājiem kopumā. Viss sākās ap 2006. gadu, kad viņi nāca klajā ar Flash balstītu vilkšanas un nomešanas programmatūru, kas piedāvā tiešu risinājumu vietņu izveidošanai. Kopš tā laika viņu platforma ir daudz uzlabojusies, un tagad viņiem ir daudz mārketinga rīku un citu jaunu funkciju, ar kurām strādāt, padarot to pilnīgi piemērotu uzņēmumiem.

Protams, uzņēmējs, kuram nav pieredzes kodēšanā, parasti vēlas vieglāko un efektīvāko risinājumu, un tieši to jūs saņemat ar Wix. Pēc Flash laikmeta viņi joprojām vēlējās to saglabāt pēc iespējas vienkāršāku. Viena lieta, kas varētu piesaistīt jūsu uzmanību, ir tā, ka to saskarne nav īsti pievilcīga, taču, kad sākat strādāt ar rīkiem un elementiem, jūs sapratīsit, ka tam pat nav nozīmes.

Viss redaktorā darbojas nevainojami, pat to vilkšanas un nomešanas funkcija ir pārsteidzoši precīza un uzticama. Pilnīgas vietnes izveidošana var būt ilgs projekts, un ne vienmēr ir skaidrs, kā rīkoties, bet Wix vienmēr var jums aizdot savu rokasgrāmatu un rīku komplektu, kas var jums palīdzēt darbā. Viņiem ir arī pienācīgs daudzums vismodernāko un moderno dizainu, no kuriem izvēlēties savu tēmu tirgū.

Tāpat kā ikvienā SaaS, jūsu Wix vietne tiks mitināta viņu serveros, kas nebūt nav negatīvs. Viņu profesionāļi garantē, ka jūsu tīmekļa lapas tiks ielādētas 2 sekunžu laikā, pat ja satura ir ļoti daudz. Wix noteikti izceļas kā lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs.

Weebly

Apmeklēt vietni »

weebly labākā Joomla alternatīvaWeebly ir vēl viens no populārākajiem vietņu veidotājiem, kas uzņēmumiem daudz atvieglo savas vietnes izveidi. Velkot un nometot dažādus vietnes elementus, vispirms pamanāt, ka procesa laikā vienmēr ir skaidrs, kā izskatīsies jūsu vietne. Tas ir diezgan noderīgi arī pozicionēšanas ziņā, un jūs varat modificēt katru elementu, izmantojot papildu CSS moduli.

Viņu saskarne darbojas tādā veidā, kas noteikti nodrošina ātrāku mācību procesu, nodrošinot uznirstošos informācijas burbuļus, sniedzot dažus noderīgus padomus. Weebly nodrošina jūs ar daudzām jaunākajām funkcijām, kas nepieciešamas jaunākajām personiskajām un biznesa vietnēm. Tie visi ir viegli integrēti platformā.

Tomēr vienmēr pastāv dažas citas specifiskas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas jūsu vietnei, un tās varat meklēt Weebly lietotņu veikalā. Ja tas jums nepalīdz, platforma joprojām ļauj pievienot koda fragmentus kā vēl vienu iespēju jaunu funkciju iestatīšanai. Pareizi kodējot, jūs varat pievienot daudz ko citu, kas varētu jums palīdzēt.

Viena no galvenajām Weebly priekšrocībām ir tā, ka jūs vienmēr varat paļauties uz viņu klientu atbalstu. Viņiem ir lieliska zināšanu bāze, un jūs varat tos sasniegt arī ar tērzēšanas, e-pasta un tālruņa starpniecību. Jums pat nav jāatrod puisis, kurš šo problēmu atrisina. Lai sāktu problēmu novēršanu, pietiek ar vienkāršu ziņošanu pa atbalsta komandu.

Runājot par funkcijām un uzticamu atbalstu, Weebly noteikti to visu ir izdomājis.

VietneBuilder.com

Apmeklēt vietni »

vietņu veidotājs com labākā Joomla alternatīvaVietnei WebsiteBuilder.com ir glīts interfeiss, ar kuru ir diezgan viegli pierast, vienlaikus saglabājot lielisku iespēju pieredzējušākiem dizaineriem, kuri vēlas veidot sarežģītas vietnes. Tā ir viena no jaunākajām platformām kopš tās darbības uzsākšanas 2014. gadā. Viņu izvēlnes un viss vietnesBuilder izskats ir labi izstrādātas, un tām ir arī vismodernākā tēmu kolekcija..

Jūs varat izvēlēties kategoriju atbilstoši savām vajadzībām, vai arī vienkārši izvēlēties tukšu veidni un sākt no pamatiem. Tas nav pilnīgi tukšs; visiem tiem ir noderīgs ietvars, kas nosaka jūsu vietnes galveno izkārtojumu. Daudzi lietotāji izvēlas šo iespēju, lai izveidotu vietni savā stilā.

Ir pieejams plašs elementu klāsts, bet ne tikai velkot un nometot tos, jūs varat izmantot daudz dažādu uzvedību un arī pielāgot tos ļoti detalizēti. Turklāt katra tēma ir sadalīta sadaļās, sākot ar galveni un beidzot ar kājeni. Tādā veidā jūs varat salikt savu vietni, pievienojot daudz dažādu gabalu un pielāgojot tos atsevišķi.

No otras puses, viņu saimnieku nodrošinātais iekraušanas ātrums ir izcils. VietneBuilder sniedz gandrīz tādu pašu pieredzi kā jebkura programmatūra, kas tikai darbojas datorā, dažreiz tā ir vēl ātrāka. Platforma arī piedāvā daudz iespēju emuāru autoriem, nodrošinot viņiem daudzus īpašus dizainus.

Izvēloties WebsiteBuilder, tas, ko jūs iegūstat, ir visaptveroša platforma, kurai vispār nav nekādu ierobežojumu, un tas ļauj jūsu radošumam izveidot satriecošu vietni..

Secinājums

Neviena no šīm platformām nav slikta izvēle; viņiem visiem ir savi plusi un mīnusi. Atsevišķi ir jāapsver šo vietņu veidotāju vispārējās iespējas, pielāgošanas iespējas un uzticamība atbilstoši saviem mērķiem.

Lai izvēlētos labāko, vienmēr ieteicams vispirms apmeklēt viņu vietni, izlaist dažas viņu lapas un savākt informāciju par platformu no viņu viedokļa. Pēc tam, lai tos reālāk salīdzinātu, jums vajadzētu izlasīt pārskatus un komentārus tiešsaistes forumos, kurus rakstījuši lietotāji, kuri šajās CMS vai SaaS platformās ir faktiski izveidojuši savas vietnes..

Starp šīm vietnēm pastāv liela konkurence, tāpēc viņi vienmēr tās uzlabo, izmantojot jaunus atjauninājumus un labojumus, lai piesaistītu arvien vairāk lietotāju un pievienotu jaunākās populārās funkcijas. Tā kā viņiem visiem ir jāpaliek kopsolī, jūs nevarat īsti noiet greizi ar mūsu labāko platformu sarakstu.

Kad esat apkopojis pietiekami daudz informācijas, vienkārši izvēlieties sev vispiemērotāko un sāciet strādāt pie savas jaunās vietnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector