8 Jābūt Python GUI ietvariem topošajiem tīmekļa izstrādātājiem

01.06.2020
Raksti un vēl ... '8 Jābūt Python GUI ietvariem topošajiem tīmekļa izstrādātājiem
0 8 мин.

python gui frameworks tīmekļa izstrādātāji


Izstrāde ir nozīmīga vietņu veidošanas un uzcelšanas uz spēcīgāka pamata sastāvdaļa. Ir daudz kodēšanas valodu, no kurām izstrādātājs var gūt labumu, turpretī Python ir labākais spēlētājs starp visiem. Tas ir pierādīts kā interaktīvs rīks izstrādātājiem.

Programmētāji var sākt rakstīt kodus tieši Python, kas liek viņiem zināt noteiktus atslēgvārdus. Viena no iespējām ir gūt arvien vairāk ieskatu par Python viegli izmantotajiem atslēgvārdiem, bet otrs piedāvā palīdzību no grafiskā lietotāja interfeisa (GUI)..

GUI parāda to atslēgvārdu sarakstu, kuri ir visatbilstošākie lietojumprogrammai, kuru plānojat izveidot. Tātad izstrādātāji var atlasīt atslēgvārdus un viegli turpināt kodēšanu. Tīmekļa izstrādātājs, kurš ir svaigs un kam nepieciešama palīdzība, lai sāktu kodēšanu python, viņš vai viņa var izmantot GUI ietvarus. Šajā amatā es dalos ar dažiem vērtīgajiem ietvariem, kas ir daudzplatformu un vienkārši lietojami.

1. Kivijs

Apmeklēt vietni »

Kivy ir vilinošs projekts izstrādātājiem, kuru pienācīgi licencējusi MIT. Tā ir balstīta uz OpenGL ES 2, kas ļauj izstrādātājiem ātri izveidot jaunu lietotāja interfeisu. Tā kā tā ir notikumu virzīta sistēma, tā tiek balstīta uz galveno cilpu, kas padara to par uzticamu risinājumu spēļu izstrādei. Atzvanīšana tiek veikta, izmantojot galveno skatu pēc iepriekš noteiktas frekvences vai vienreizēja sprūda.

Tas tiek uzskatīts par vienu no spēcīgajiem ietvariem, kas papildus lietotāja interfeisa izstrādei pārvalda arī animācijas, logrīkus un valodu. Kivy ir savietojams ar vairākām operētājsistēmām, kurās ietilpst MacOSX, Windows, Linux, Raspberry Pi, Android un iOS. Tā atvērtā koda kods izstrādātājiem dod brīvību pielāgot ietvaru, instalējot kādu no 20 pieejamajiem logrīkiem vai modificējot kodu.

2. PyQT

Apmeklēt vietni »

PyQT ir izstrādāts ar C ++ programmēšanas valodu, un tas ir visvairāk iecienīts starp platformu ietvariem. Izstrādātājiem ir jāiegūst komerclicence, lai turpinātu darbu pie sava klienta projektiem, turpretī iesācēji un iesācēji var izmantot bezmaksas Qt versiju, izmantojot kopienas licenci..

PyQt ilgi kalpo izstrādātāju kopienai, un nesen to iegādājās Nokia. Izstrādātāji to visvairāk izvēlas ar lielisko API bibliotēku un noderīgiem rīkiem, kurus izmanto daudzas nozares. Qt un Python kombinācija šajā sistēmā ļauj kodētājiem vai nu sākt kodēšanu no nulles, vai arī izmantot Qt dizainera vizuālos dialogus.

3. Tkinters

Apmeklēt vietni »

Tkinter pēc noklusējuma bieži tiek pievienots Python tā vienkāršās lietotāja saskarnes dēļ. Lietotāja saskarne, pateicoties vienkāršībai un pievilcībai, padara šo ietvaru populāru pasaules izstrādātāju kopienā. Šī rīka papildu pievilcība ir tā atvērtā pirmkoda kods, uz kuru attiecas Python licence.

Iemesls, kāpēc vairums izstrādātāju vēršas pie Tkinter, ir plašu resursu pieejamība atsauces grāmatu un kodu ziņā. Būdams noklusējuma ietvars, vairāk kodētāju apbrīno un dod priekšroku iesācējiem. Ja jūs plānojat sākt ar šo rīku, jūs varat atrast atbalstu un norādes no tās pārsteidzoši aktīvās programmētāju kopienas.

4. WxPython

Apmeklēt vietni »

WxPython ir vēl viena atvērtā pirmkoda sistēma, kas tiek uzskatīta par iesaiņojumu, kas jāizmanto WxWidgets. WxWidget, iepriekš pazīstams kā WxWindows, ir starp platformu GUI bibliotēka, kas tiek izstrādāta C ++ programmēšanas valodā. Izmantojot standarta dialogus, izstrādātājs var izmantot praktisko pieredzi, ražojot programmas un rīkus plaši pazīstamām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Unix un Mac..

Papildus plašiem resursiem pamata lietojumprogrammu izstrādei kodētāji var izmantot arī citus rīkus, piemēram, doku logus, 2D ceļa zīmēšanas API un logrīkus teksta apstrādei un teksta rediģēšanai. Kodēšanas svaigāks var meklēt norādījumus no dažādiem demonstrējumiem, ko WxPython piedāvā. konsultācijas arī izrādās noderīgas, sākot kodēt.

5. PyGUI

Apmeklēt vietni »

PyGUI ir vēl viens platformu ietvars, kas ir vienlīdz piemērots Windows, Unix un Macintosh. Ja mēģināt salīdzināt to ar citiem pieejamajiem ietvariem, tas šķiet diezgan vienkārši un ērti lietojams. PyGUI API lieliski sinhronizējas ar Python, kas padara to par vieglu izstrādātāju lietojumprogrammu. To izstrādā Dr Gregs Ewings no Kenterberijas universitātes Jaunzēlandē.

Šīs lietojumprogrammas izstrādes pamatmērķis bija nākt klajā ar sistēmu, kas labi iederas Python ekosistēmā, neradot šķēršļus kodētājiem. Šīs struktūras galvenais ieguvums ir vienkārša un īsa koda ievietošana starp grafisko lietotāja saskarni un python. Tas parāda koda pievienošanu kā dabisku un iedzimtu GUI daļu.

6. PySide

Apmeklēt vietni »

PySide ir arī starpplatformu lietojumprogramma, kas ir pilnībā komplektēta ar Qt rīkiem. Tas ir pārsteidzošs alternatīvs rīks, kad runa ir par tā izvēli no standarta bibliotēkas. Tas ir pieejams bez maksas tāpat kā Tkinter, kas tika apspriests iepriekš šajā amatā. Nokia, pazīstams mobilo tālruņu ražošanas uzņēmums, ir uzsācis un ir attīstījis šo ietvaru.

Atbalstītajās platformās ietilpst Linux / X11, Maemo, Mac OS X un Windows. Notiek ietvara saderības ar Andriod sakārtošana, un drīz tas varētu būt pieejams lietošanai. Tas arī piedāvā rīkus, lai izveidotu lietojumprogrammas XML dokumentiem, datu bāzēm, tīklam, GUI un multividei. PySide galvenā priekšrocība ir nepārspējamā API savietojamība ar PyQt4, kas palīdz kodētājiem ātri pāriet uz PySide sistēmu..

7. Libavg

Apmeklēt vietni »

Libavg ir kodēts C ++ un Python izmanto kā skriptu valodu. Tas ir trešās puses ietvars, kas ietver dažādas īpašības, piemēram, elementu parādīšanu kā python mainīgos, setTimeout un setInterval laikus, reģistrēšanas atbalstu, galveno notikumu apstrādes mehānismu utt..

Tas atbalsta Windows, Mac OS X un Linux. Tā kā tā ir atvērtā koda lietojumprogramma, to var izmantot ar LGPL licenci. Jūs varat atrast daudz dizaineru, plašsaziņas līdzekļu mākslinieku un kodētāju, kas izmanto Libavg produktu multivides lietojumprogrammām. Tas atbalsta arī plašu displeju projektēšanā izmantoto elementu klāstu, kas ietver tekstu, attēlus, kameras izvadi, video un vektorgrafiku. Ja jūs saskaraties ar lielu ekrānu, kas uzstādīts tirdzniecības centrā, lai ļautu bērniem spēlēt spēles, izmantojot multi-touch funkcionalitāti, visticamāk, tas būs Libavg produkts.

8. PyGObject

Apmeklēt vietni »

PyGObject ir labi kodēta lietojumprogramma Python, lai palīdzētu izstrādātājiem efektīvi strādāt ar GNOME Projects un GTK + atbalstītām lietojumprogrammām. GTK + ir pilntiesīga lietojumprogramma, kas nodrošina GUI saderību ar citām operētājsistēmām. Tā kā tas ir vairāku platformu logrīks, tas atbalsta Windows, Mac OSX un Linux.

Tam ir integrācija ar GObject, kas pati par sevi ir starpplatformu lietojumprogramma ar bāzes klases un parasto formu piedāvājumiem, ko var pierādīt kā noderīgu resursu kodu bāzei un citiem projektiem.

Nobeiguma vārdi

Šie ir cienījamie vārdi starp GUI ietvariem, kas ir tikpat noderīgi gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Noteikti ir vieglāk nodrošināt tīmekļa attīstības projektu, taču diezgan viegli kodēt ir viegli un precīzi. Izmantojot GUI sistēmu, var vienkārši izmantot koda atslēgas vārdus, nevis tērēt laiku tā izpētei.

Asads Ali ir digitālā mārketinga eksperts ar plašu 7 gadu pieredzi e-komercijas SEO, dizaina optimizāciju un lietotāju pieredzi. Pašlaik viņš strādā GO-Gulf, kas ir visaugstākais tīmekļa attīstības aģentūra atrodas Dubaijas korporatīvajā sektorā. Jūs varat viņu sasniegt LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector