8 smieklīgākās tīmekļa mitināšanas iespējas

smieklīgākās tīmekļa mitināšanas iespējas


Web mitināšana ir plaša nozare ar ļoti intensīvu konkurenci. Uzņēmumi izdara visu veidu viltības un demonstrē visādus “ieguvumus”, lai vilinātu klientus. Dažreiz viņi to dara ar vissmieklīgākajām un ārprātīgākajām funkcijām, kas liks jums likt roku uz vēdera un smieties, ja kaut ko pat zināt interneta tehnoloģija.

Hostinga uzņēmumi ir kļuvuši patiešām radoši, cenšoties piesaistīt jaunus klientus. Daudziem no viņiem patiešām nav svarīgi, kāda veida biznesu viņi vada, ja vien viņi ar to nopelna. Šo uzņēmumu mērķis ir pievilināt “noobus”, kuri burtiski neko nezina par tīmekļa mitināšanu. Skumja patiesība, ka viņi to dara, jo tas faktiski darbojas. Cilvēki, kuri neko nezina par interneta tehnoloģijām, otrreiz to neuzminēs un neizdara izvēli, balstoties uz ļoti ierobežotu informāciju.

Tas nozīmē, ka viņi izvēlēsies mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš, šķiet, piedāvā visvairāk iespēju vai tādu, kas ir “saderīgs” ar viņu operētājsistēmu. Viņi, iespējams, iekrīt arī nepatiesu papildinājumu vai “bezmaksas Google Analytics” starpā muļķīgu lietu starpā. Būtībā viņi vienkārši cenšas apmānīt cilvēkus, kuri neko nezina par to, ko pērk, un vēlas izgūt no kabatām pēc iespējas vairāk naudas. Tāpēc jums jābūt uzmanīgam attiecībā uz to, kam jūs piešķirat savu naudu.

Lielākajai daļai hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā tik muļķīgas “funkcijas”, vajadzētu izvairīties, jo varbūtība saņemt kvalitatīvu pakalpojumu ir ļoti maza. Es domāju, nāc, ko jūs gaidījāt no uzņēmuma, kas cenšas klientus pievilināt tik muļķīgi? Nevienam nepatīk, ka tiek padarīts par muļķi, un es arī pieņemu jūs. Tāpēc ir pienācis laiks zināt, kura muļķīgā mitināšanas funkcija ir slikta mitināšanas uzņēmuma indikators. Bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

Bezmaksas Google Analytics

Šis ir tīmekļa mitināšanas stulbības dārgakmens, jo tā mērķis ir pievilināt cilvēkus, kuri burtiski neko nezina par vietnēm un tīmekļa mitināšanu. Google Analytics ir Google bezmaksas pakalpojums, kas ļauj jums sekot savai vietnei un tās trafikai. Tomēr šie uzņēmumi to reklamē kā “bezmaksas”, tāpat kā iekšā jums par to nav jāmaksā. Tāpat kā tā bija viņu īpašā funkcija vai īpašs darījums, ko viņi veica ar Google tieši jums. Lai gan patiesībā Google pieprasa tikai reģistrēšanos, un jūs varat visu izmantot, izmantojot viņu Analytics programmatūru. Šī funkcija ir kā bāra reklāma, ka, ieejot, jūs saņemat bezmaksas glāzes ūdens. Tas ir prātā nesmuki un pat necienīgi, ja domājat par to, cik daudz nezināmu cilvēku viņi varētu būt piesaistījuši.

Lai arī tas ir 2018. gads, es nebūtu pārsteigts, ja kāds ēnains tīmekļa mitināšanas uzņēmums tomēr mēģinātu to novērst. Tāpēc vislabāk esiet piesardzīgs, kad iepirkšanās laikā meklējat tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Atbalsts Webalizer un Awstats

Nākamais mūsu stulbo takā ir atbalsts Awstats un Webalizer. Tā ir arī vietņu analīzes programmatūra, kuru varat izmantot savu lapu uzraudzībai. Bet tās faktiski ir fosilijas, kuras pirms daudziem gadiem aizstāja Google Analytics. Tomēr joprojām ir mitināšanas uzņēmumi, kuriem ir vēlme reklamēt Awstats un Webalizer kā lieliskas Google Analytics alternatīvas, kas dos jums priekšrocības pār jūsu konkurenci. Cik satriecoši tas jums būs!

Veiksmi ikvienam, kurš to mēģinās padarīt tīmeklī ar programmatūru, kas sarakstīta 2004. gadā, un C programmēšanas valodā. Ja jums gadās Google Webalizer, redzot, cik tas ir vecs, jūsu acīs parādīsies asara. Tātad vēlreiz izvairieties no mitināšanas uzņēmuma, kas piedāvā šo programmatūru. Viņi, iespējams, meklē idiotus ar daudz skaidras naudas.

24/7 e-pasta atbalsts

Oho! Šis tiešām ņem kūku. Ja nejauši esat meklējis hostinga pakalpojumu sniedzēju pēdējos 10 gados, jūs nezināt, ka atbalsts 24 stundas diennaktī un 24 stundas diennaktī ir būtisks jebkuram sevi cienošam mitināšanas uzņēmumam. Tomēr patiesībā ļoti maz to piedāvā, bet tas ir atšķirīgs stāsts. Kas man prātā, ir tas, ka daži hostinga uzņēmumi vēlas iet pietiekami tālu, lai paziņotu, ka viņi patiešām piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pastu. Šī funkcija pastāv jau kopš rītausmas. Labi padarīts, lai pievilinātu 21. gadsimta puišus!

Jebkurā citā uzņēmumā jūs vēlaties tiešo atbalstu pa tālruni, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, un viņiem pat vajadzētu piedāvāt konsultācijas par laulībām, ja jums tas ir nepieciešams. Jo vairāk rūpju uzņēmums sniegs lietotājam pēc viņu pakalpojuma pārdošanas, jo labāku pieredzi viņi sniegs. Nekad nesamierinieties ar hostinga kompāniju, kas neatbilst hostinga pakalpojumiem vai reklamē absurdas lietas kā šis.

Atbalsts JavaScript un DHTML

Tagad ir nākamais muļķu līmenis. Daži mitināšanas uzņēmumi mīl lietot izdomātus vārdus, kurus neviens nesaprot, liekot cilvēkiem domāt, ka viņi patiesībā piedāvā kaut ko unikālu. Patiesībā viņi to vienkārši izmanto, lai reklamētu tos pašus pamatpakalpojumus, ko jūs varētu saņemt no jebkura cita mitināšanas uzņēmuma, kura serveri darbojas un darbojas.

DHTML ir jumta termins vairākām tīmekļa tehnoloģijām, kuras var izmantot, lai izveidotu dinamiskas vietnes, izmantojot statiskās iezīmēšanas valodas kombināciju. Termins tika ieviests 1997. gadā, atbrīvojot Internet Explorer. Tas tika ieviests 90. gados, un daži hostinga uzņēmumi to lepni reklamē tā, it kā tā būtu unikāla viņu pakalpojuma īpašība! Tas ir diezgan savīti.

99% Uptime garantija

Protams, tas, ka zināt, ka jūsu vietne visa gada garumā būs tikai dažas minūtes, ir pārliecinoši. Bet tas faktiski nav nekas cits kā jūs varētu gaidīt no hostinga pakalpojuma, par kuru jūs maksājat labu naudu. Viss, kas ir mazāks, ir neapmierinošs, kaut arī daudziem komerciālu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem neizdodas sasniegt atzīmi. Neatkarīgi no tā, lepni reklamēt, ka jūsu serveru darbības laiks ir 99%, ir ļoti muļķīgi, kaut arī to dara gandrīz katrs hostinga uzņēmums.

Jebkura hostinga pakalpojuma pamatā ir fakts, ka uzņēmumam ir serveri, kas darbojas visu 99% gada. Tie ir uz īsu brīdi nedarbojas, ja rodas darbības traucējumi, kas ir, ja nonāk atlikušie 1%. Es nevaru teikt, ka tas ir sliktas hostinga firmas signāls, bet joprojām ir muļķīgi, ka viņi to izmanto pamata fakts viņu sludinājumos.

Neierobežota krātuve un joslas platums

Faktiski nav tādas lietas kā neierobežota atmiņas telpa un joslas platums, jo ir daži reāli fiziski ierobežojumi, ar kuriem jums nākas saskarties. Jūsu tīmekļa vietnes mitināšana ir saistīta ar faktiskajām izmaksām, daudz no tām. Uzņēmuma rēķins par elektroenerģiju atrodas ārpus jumta, un arī viņiem ir jārīkojas pēc iespējas efektīvāk. Jo vairāk vietņu viņiem ir, jo vairāk resursu viņi izmanto. Ja tie jums patiešām sniegtu neierobežotu krātuves vietu un joslas platumu, jūs varētu sākt pārdot savu hostinga pakalpojumu pārējai pasaulei. Ko vēl jūs darītu ar neierobežotiem resursiem?

Tomēr ir ārkārtīgi daudz hostinga uzņēmumu, kas reklamē savus mazākos paketes kā neierobežotas atmiņas vietas un joslas platumu. Patiesībā tie ierobežo abus un par to jums pateiks tikai tad, kad būsit sasniedzis noteiktu robežu. Ja jūs to darāt, jūsu vietne un viss jūsu pakalpojums var tikt slēgts. Tas, ka viņi rīkojas ar to šādā veidā, ir patiesi muļķīgi. Vienīgā problēma ir tā, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir patiešām neskaidri par to, ko nozīmē viņu neierobežotais joslas platums un glabāšanas telpa, tāpēc jums ir jāveic daži papildu pētījumi, lai uzzinātu.

Lai neļautu sevi apmānīt no šīs viltus reklāmas, vienmēr pārbaudiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Tādā veidā jūs precīzi zināt, cik daudz vietas jums ir diskā un joslas platumu.

MIDI failu atbalsts

Kas pēc Dieva vārdiem ir MIDI? Kas un kāpēc izmanto MIDI failus? Vai klienti to tiešām meklē? Faktiski MIDI fails ir tāpat kā jebkura cita veida fails. Tajā nav nekā īpaša, it īpaši, ja runa ir par uzņēmumiem, kas to demonstrē kā kaut kādu īpašu funkciju. Viņi to vienkārši reklamē cilvēkiem, kuri domā, ka vislabākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tas, kurš piedāvā visvairāk iespēju. Tas ietver funkcijas, kas ir pilnībā atkarīgas no tā, kā klients izmanto pakalpojumu, piemēram, Real Audio, Flash, Shockwave un tā tālāk.

Atbalsts operētājsistēmai Windows, Linux un Mac

Ak, wow. Šī īpašā funkcija ļaus jums kļūt bez runas. Pat vienkāršām kāršu spēlēm lielāko daļu laika tiek atbalstītas visas trīs galvenās operētājsistēmas. Bet tam, kāda veida operētājsistēma darbojas, faktiski nav nozīmes. Pirmkārt, jūs varat atvērt katru vietni neatkarīgi no jūsu operētājsistēmas, jo katra Web lapa tiek pārsūtīta uz jūsu pārlūkprogrammu, izmantojot HTTP protokolu. Tādējādi serveris un jūsu tīmekļa pārlūkprogramma runā vienā valodā. Tātad, katrs tīmekļa resursdators un tīmekļa pārlūkprogramma runā vienā valodā, un jūs varat pārsūtīt savu failu uz savu hostinga serveri, izmantojot FTP (File Transfer Protocol)..

Protams, ikviens, kurš ir pilnīgi jauns tīmekļa mitināšanas un interneta tehnoloģiju jomā, droši vien piedzīvos šo triku. Viņi domā, ka viņi izvēlas elastīgu mitināšanas plānu, kas viņiem noteikti darbosies bez problēmām. Tātad tas ir saprotams, bet, tiklīdz viņi ir izlasījuši dažus rakstus, tikpat muļķīgu sludinājumu ietekme izlien pa logu.

Secinājums

Tas gandrīz aptver nepatiesus un muļķīgus reklāmas trikus, ko izmanto vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju. Piedāvājumi, piemēram, neierobežots joslas platums, glabāšanas telpa un 99% darbības laika garantija, ir tiešām noderīgi, jo viņi būtu mani apmānījuši arī pirms dažiem gadiem. Šīs lietas izklausās pārāk labi, lai tās netiktu atstātas no jūsu reklāmām, kas galvenokārt paredzētas vidusmēra interneta iedzīvotājam. Tomēr tādas lietas kā bezmaksas Google Analytics, diennakts e-pasta atbalsts, MIDI failu atbalsts un operētājsistēmas saderība ir patiesi apkaunojoši. Uzņēmumus, kas demonstrē tādas viltus funkcijas, pat nevajadzētu ņemt vērā. Tāpēc, pirms sākat iegādāties mitināšanas pakalpojumus, noteikti izlasiet dažus rakstus, lai pārliecinātos, kas ir kas, un nekļūdāties, izvēloties mitināšanas uzņēmumu.

Ko jūs domājat par tādām muļķīgām īpašībām kā šī? Vai ir kaut kas, ko esmu aizmirsis pieminēt? Pastāsti man komentāros zemāk!

Es ceru, ka jums bija jautri lasīt šo rakstu un ka mēs jūs atkal redzēsim nākamajā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map