Dažādi veidi, kā paātrināt jūsu WordPress emuāru

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Dažādi veidi, kā paātrināt jūsu WordPress emuāru
0 8 мин.

kā paātrināt jūsu WordPress emuāru


Viens no vissvarīgākajiem vietnes aspektiem, neatkarīgi no tā, vai tā ir personīga vai uzņēmuma vietne, ir ātrums. Kamēr jūsu vietnes apmeklētājs (potenciālie klienti) pārlūko jūsu vietni, jūs vēlaties viņiem sniegt vislabāko pieredzi, tāpēc ātrumam ir izšķiroša nozīme. Vietnes lietotāji ir nepacietīgi, viņi vēlas piekļuves informāciju ātri, bez jebkāda gaidīšanas laika. Ja vietnes ielādēšana prasa vairāk nekā 3 sekundes, apmeklētājs aiziet, nemainot jūsu satura redzējumu.

Ātrums ir svarīgs arī tādiem motoriem kā Google, Yahoo, Bing un citiem. Meklēšanas robotprogrammatūras piekļūs jūsu vietnei un indeksēs to, kā arī izmantos dažādas skaitļošanas metodes, lai aprēķinātu šo lapu pieejamību un ātrumu. Jūsu vietnes ātrums var ievērojami ietekmēt klasifikāciju.

To sakot, redzēsim, kā jūs varat paātrināt WordPress emuāru, veicot dažas vienkāršas darbības.

Izvēlieties uzticamu WordPress resursdatoru

Katras vietnes pamatā ir tīmekļa mitināšana. Jums var būt vislabākā vietne un visnoderīgākais saturs tīmeklī, ja arī jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs sūkā jūsu vietni. Atkarībā no jūsu vietnes veida un budžeta jums jāatrod piemērots un labs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas nodrošina lieliskas iespējas, kvalitatīvu atbalstu un lielu ātrumu. Vietnes WordPress mitināšanai es iesaku izmantot BlueHost vai InMotion hostingu. Par katru cenu izvairieties no bezmaksas tīmekļa mitināšanas, jo šie pakalpojumi tikai kaitēs jūsu vietnei, ievietojot nevēlamās saites un piespiedu reklāmas savā vietnē, un ir ārkārtīgi neuzticami.

Ideāls būtu iegādāties speciālu serveri, jo tas var nodrošināt vislabāko veiktspēju, tomēr šāda veida hostinga plāna īre ir ļoti dārga. Neliels WordPress emuārs darbosies nevainojami, izmantojot koplietojamo mitināšanas plānu, savukārt vietne, kas saņem pietiekamu trafika daudzumu, būs jāievieto VPS.

Izmantojiet satura piegādes tīklu (CDN)

Satura piegādes tīkla izmantošana (CDN) palīdz jums saglabāt vietņu saturu mākonī un arī uzturēt vietni tiešsaistē gadījumā, ja mitināšana neizdodas. ES iesaku CloudFlare kuru var ļoti viegli instalēt no cPanel, un tas ir bez maksas.

Vidēji CloudFlare vietne tiek ielādēta divas reizes ātrāk, izmanto par 60% mazāku joslas platumu, tai ir par 65% mazāk pieprasījumu un ir daudz drošāka.

Izmantojiet oficiālo WordPress.org vietni

oficiālā WordPress vietne

Lai gan daudzi WordPress motīvu dizaineri nodrošina ātru palaišanu kopā ar lejupielādējamām tēmām, es ļoti iesaku lejupielādēt failus no oficiālās vietnes WordPress.org . Šeit atradīsit jaunāko, stabilo un drošo programmatūras versiju, un jums nav jātiek galā ar bojātiem vai inficētiem failiem no citiem avotiem. Atjauniniet savu WordPress emuāru, tiklīdz ir pieejama jauna versija.

Ja jums nav tehnisko zināšanu, lai WordPress instalētu manuāli, varat izmantot šādus instalēšanas rīkus ar vienu klikšķi  Fantastiko vai Softakulīgs. Tos varat atrast savā Cpanel.Sniedzot pamatinformāciju, piemēram, lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi, dažu minūšu laikā varat sākt darbu ar savu emuāru. Šie rīki izmanto jaunāko WordPress versiju un lejupielādē to no oficiālās vietnes.

Izvēlieties vieglu WordPress motīvu

Motīvs var daudz ietekmēt iekraušanas ātrumu. Jo vairāk failu tiks izmantota, jo lēnāk tiks ielādēta jūsu vietne. Vislabāko sniegumu nodrošina minimālas tēmas, tomēr lielākajai daļai cilvēku tās nepatīk. Labākās tēmas atradīsit oficiālajā vietnē: https://wordpress.org/themes/, kur jūs varat meklēt pēc dažādām krāsām, dizainiem un funkcijām, un to visu pārbauda WordPress darbinieki.

Minimums WordPress tēmas dizains

Vēl viens labi uzturēts avots ir Theme Forest, kur var atrast premium klases tēmas ar augstas kvalitātes dizainu, labi uzrakstītu kodu un atbalstu. Jums vajadzētu izvēlēties motīvu, par kuru ir labas atsauksmes un kas tiek bieži atjaunināts.

Ierobežojiet instalēto spraudņu skaitu

Gan spraudņu skaits, gan to sarežģītība var ietekmēt jūsu WordPress emuāra ātrumu. Jums vajadzētu instalēt tikai tos spraudņus, kas jums patiešām nepieciešami. Ja nepieciešams, pārbaudiet vairākus spraudņus un veiciet ātruma testu ar GT metrika vai citu tiešsaistes rīku, kas var nodrošināt precīzu testa rezultātu jūsu vietnes ātrumā.

Pārliecinieties arī, ka lejupielādējat un instalējat spraudņus no drošām un uzticamām vietnēm, piemēram, https://wordpress.org/plugins/ vai Tematiskais mežs.

Daži spraudņi var nedaudz palīdzēt, optimizējot attēlus (WP-SmushIt), saglabājot saturu, izmantojot kešatmiņu (W3 kopējā kešatmiņa).

Optimizējiet vietnes saturu

Saturs var ietekmēt arī jūsu emuāra ātrumu. Emuārā vajadzētu augšupielādēt tikai tīmekļa optimizētus attēlus. Izmantojot attēlu redaktora programmatūru, piemēram, Photoshop, varat mainīt attēlu izmērus un saglabāt tos lietošanai tīmeklī. Atkarībā no jūsu vietnē esošā satura vienā un tajā pašā lapā ieteicams nelietot pārāk daudz attēlu. Ja saturu nevarat sadalīt vairākās daļās, izmantojiet spraudni, piemēram, Slinks slodze attēls tiks ielādēts tikai tad, kad lietotājs to faktiski skata. Tas var ietaupīt daudz joslas platuma, kā arī palīdzēt labāk iekraut laiku. Ja iespējams, sava satura mitināšanai izmantojiet ārējus avotus, piemēram, Youtube.

Tā kā mājas lapa parasti ir visnoslogotākā lapa jūsu vietnē, pārliecinieties, vai tā ir labi optimizēta. Attēlojot dažus no pēdējiem ierakstiem ar katra fragmentu, galu galā sīktēls var arī palīdzēt uzlabot ātrumu.

Ja jums ir jāuzņem augstas izšķirtspējas attēli, jums jāizveido sīktēli un jāsaista tie ar fotoattēliem, kurus vēlaties parādīt. Attēli tiks ielādēti tikai tad, kad lietotājs noklikšķinās uz sīktēla, tādējādi jūsu vietne parādīs šo saturu tikai pēc pieprasījuma.

Jūsu vietnes kešatmiņa un faila lieluma samazināšana

Izmantojot kešatmiņas spraudni, piemēram, W3 kopējā kešatmiņa var arī palīdzēt ātrāk ielādēt jūsu vietni un uzlabot vietnes veiktspēju. Spraudnis optimizēs CSS un JS failus un samazinās jūsu emuāra lapas, ietaupot joslas platumu un nodrošinot labāku lietotāja pieredzi.

Bloķējiet nevēlamus lietotājus un robotprogrammatūras

Ir daudz bezjēdzīgu robotprogrammatūru, kas piekļūs jūsu vietnei un pārmeklēs to. Var būt arī hakeri, kuri mēģinās ielauzties jūsu sistēmā, pastāvīgi piekļūstot jūsu vietnei, mēģinot atrast vājo vietu. Tie var ietekmēt arī jūsu emuāra ielādes laiku. Ievietojot .htaccess failā dažas rindiņas, varat aizliegt šiem robotprogrammatūras un IP adreses diapazoniem piekļūt jūsu vietnei. Jūs vēlaties savā vietnē atļaut tikai reāliem apmeklētājiem un aizliegt pēc iespējas vairāk viltus klikšķu. Šis apmācība palīdzēs jums pareizi iestatīt .htaccess failu.

Iesaiņošana!

Droši vien ir arī citi triki, kurus varat izmantot, lai uzlabotu sava emuāra ātrumu un veiktspēju. Ja domājat, ka man kaut kas pietrūka, lūdzu, dariet to zināmu komentāros.

Ja jums patika šis raksts un vēlaties uzzināt vairāk par WordPress, iesaku izlasīt manu citu mācību materiālu: Lietas, kas jādara pēc WordPress instalēšanas.

BlueHost – labākā WordPress saimniece

iesaka arī WordPress.org

Uzzināt vairāk “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector