Darba sākšana ar Google Web Hosting

google tīmekļa mitināšana


Mūsdienās vietnes izveidošana ir vienkārša un jautra. Ja jūs nolemjat pats izveidot vietni no nulles, ir pieejami daudzi rīki, kas jums palīdzēs. Sākot ar vietņu veidotājiem un beidzot ar satura vadības sistēmām, vietņu veidošanas lietojumprogrammu palete ir milzīga.

Šodien es jūs iepazīstināšu ar Google tīmekļa mitināšanu un parādīšu, kā Google vietnē izveidot vietni, e-pasta adresi, resursdatora attēlus, video, dokumentus un citas lietojumprogrammas..

Izveidojiet savu vietni, izmantojot Google vietnes

Izmantojot Google vietnes, jūs varat bez maksas izveidot un mitināt vietni. Tas tomēr nedod jums pārāk daudz iespēju darīt ar šo vietni. Pieejamas pāris veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties, taču neviena no tām neizskatās ļoti profesionāli. Tas vairāk domāts hobijam un personīgai vietnei. Ja jūs vēlaties izveidot savu vietni ar profesionālu vietņu veidotāju, eHost ir ideāls risinājums ar vairāk nekā 1000 profesionālām veidnēm.

Jebkurā gadījumā, atgriežoties pie Google vietņu veidošanas rīka, šeit ir norādītas darbības, kas jums jāveic, lai izveidotu savu vietni, izmantojot šo bezmaksas vietņu veidošanas rīku:

1. Izvēlieties “domēnu”, faktiski mapes nosaukumu apakšdomēnā

izveidot google vietni izvēlēties veidni

2. Izvēlieties bezmaksas veidni, kas jums patīk

izvēlēties bezmaksas veidni

3. Rediģējiet savas vietnes lapas, izveidojiet jaunas lapas

rediģēt Web lapas

4. Augšupielādējiet fotoattēlus, pielāgojiet izkārtojumu, pievienojiet tekstu

pievienot attēlus mainīt tekstu

5. Publicējiet savu vietni un dalieties tajā ar draugiem

https://sites.google.com

Bezmaksas e-pasta pakalpojums, izmantojot Gmail

Google arī ļauj jums mitināt savus e-pastus kopā ar viņiem, izmantojot pakalpojumu Gmail. Šis ir ļoti populārs bezmaksas e-pasta pakalpojums, ko izmanto gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Tas ir ļoti parocīgi, ja jums ir gmail konts, jo šeit jūs varat saņemt e-pastus no citām e-pasta adresēm, kā arī varat sūtīt e-pastus no citiem kontiem, kas ir pievienoti gmail. Lai Gmail pievienotu profesionālu e-pasta adresi, jums būs pieejama:

Iestatījumi > Konti un imports > Pievienojiet citu jums piederošo e-pasta adresi

Kad jūsu e-pasts ir pareizi iestatīts, jūs varēsit piekļūt e-pasta ziņojumiem, izmantojot uzņēmuma e-pastu, no jebkuras vietas. https://mail.google.com/

Mitiniet savus attēlus, izmantojot Picasa tīmekļa albumu

picasa tīmekļa albuma bezmaksas attēlu mitināšana

Ja esat fotogrāfs vai vienkārši vēlaties saglabāt ģimenes attēlus tiešsaistē, Picasa tīmekļa albums ir lielisks veids, kā pārvaldīt, klasificēt un dalīties ar jūsu attēliem ar draugiem. Picasa ir bezmaksas tiešsaistes krātuve, kurā varat augšupielādēt tik daudz attēlu, cik vēlaties, varat padarīt savus albumus publiskus vai ierobežot tos ar noteiktiem lietotājiem. Lai pārvaldītu to, albumam varat pievienot arī citus lietotājus. Picasa ir lielisks rīks, lai bez maksas saglabātu savus attēlus tiešsaistē. https://picasa.google.com/

Augšupielādējiet savus dokumentus pakalpojumā Google dokumenti

Dokumentiem, prezentācijām, Excel tabulām vai PDF failiem kā krātuvi varat izmantot Google dokumentus. Šeit jūs varat viegli augšupielādēt un pārvaldīt failus. Jūs varat ierobežot vai dot atļauju failiem citiem lietotājiem. Ja jums ātri jāsaglabā faili, Google docs ir lieliska krātuves iespēja. https://docs.google.com/

Lietojumprogrammu mitināšana lietojumprogrammā Google Project Hosting

google koda projekta mitināšana

Ja esat izstrādātājs un strādājat pie atvērtā pirmkoda projekta, vietnē Google Project Hosting jūs varat augšupielādēt savu pieteikumu bez maksas. Tas agrāk bija ļoti populārs avota koda izplatīšanas veids internetā, taču, tā kā GitHub ir kļuvis populārs, Google kods vairs netiek izmantots tik daudz. Turklāt Google nolēma to pārtraukt 2016. gada 25. janvārī. Tātad, ja jums ir šeit mitināti kādi projekti, jums tas jāeksportē uz GitHub. Rīks piedāvā ātras eksporta funkciju, kas automātiski nosūtīs jūsu kodu uz GitHub. https://code.google.com

Augšupielādējiet savus videoklipus vietnē YouTube

Neatkarīgi no tā, kāds ir personīgais video, kas uzņemts jūsu atvaļinājumā vai par jūsu mājdzīvnieku, vai kāpēc gan par jūsu jauko bērniņu, un kuru vēlaties dalīties ar draugiem, Youtube ir labākā platforma, ko izmantot. Youtube izmanto arī bizness, kura mārketinga stratēģija balstās uz video producēšanu un satura izveidi.

Videoklipu augšupielāde youtube sava mitināšanas konta vietā var ietaupīt daudz joslas platuma un apstrādes laika. Izmantojot Youtube, jūs varat daudz ātrāk piegādāt savus videoklipus mērķauditorijai. Gandrīz nulles ielādes un gaidīšanas laiks, savukārt parastos saimniekdatoros tas var būt daudz ilgāks.

Youtube izmanto arī daudzi cilvēki, kuri iztikai rada video saturu. Vlogošana, video konsultāciju veidošana, palaidnības videoklipu veidošana ir kļuvusi tik populāra, ka vairums cilvēku TV skatīšanās vietā pārslēdzās uz youtube. http://youtube.com

Nobeiguma vārdi: vai Google mitināšana ir piemērota man?

Google ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Viņi visu laiku rada, testē un uzlabo savus pakalpojumus. Daži no viņu pakalpojumiem var nebūt tik populāri, bet citus miljoniem cilvēku izmanto katru dienu visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai esat privātpersona vai uzņēmuma īpašnieks, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot dažus Google produktus, piemēram, gmail, youtube un picasa. Tīmekļa vietnes veidošanai tomēr vajadzētu apsvērt iespēju iegūt parastu tīmekļa mitinātāju, kur jūs iegūsit savu domēnu, profesionālu e-pasta adresi un kvalitatīvu tīmekļa dizaina veidni. Jums vajadzētu izpētīt iPage mazākām vietnēm vai InMotion hostingu lielākajām uzņēmējdarbības vietnēm. WordPress mitināšanai es ieteiktu pārbaudīt BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map