Darba sākšana ar Magento e-komercijas programmatūru

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Darba sākšana ar Magento e-komercijas programmatūru
0 10 мин.

darba sākšana ar magento e-komerciju


Magento ir e-komercijas platforma, ko ļoti bieži izmanto pārdevēji, īpaši lielie uzņēmumi, kuriem ir daudz produktu un kuri vēlas daudz lietotājam draudzīgu funkciju..

Izmantojot Magento, jūs varat izveidot jaudīgu vietni, kurai ir satura pārvaldības sistēma un kas nodrošina dažādas PHP, HTML un CSS izveidotas tēmas, kuras var instalēt caur FTP. Magento nodrošina arī moduļus, kas paplašina funkciju skaitu, un instalēšana ir tāda pati kā motīva gadījumā.

Lai instalētu Magento savā tīmekļa serverī, jums ir nepieciešami Apache 2.2 vai 2.4, PHP 5.6.x vai 5.5.x un MySQL 5.6.x.

Izmantojot Magento izveidoto e-komercijas biznesu, varat viegli instalēt un konfigurēt, veicot pāris darbības:

 • Magento tīmekļa mitināšanas iegūšana
 • Magento instalēšana (pirms un pēc instalēšanas)
 • produktu augšupielāde un pārvaldīšana
 • maksājumu un piegādes integrēšana

Lasiet arī: piesaistiet vairāk klientu savam tiešsaistes veikalam

Labas Magento saimnieces atrašana

Lai viss noritētu pareizi, vispirms jums ir nepieciešama pareiza tīmekļa mitinātāja, kas var nodrošināt jums pareizos Magento priekšnoteikumus (Apache, PHP un MySQL). Mēs jau esam veikuši pētījumu, tāpēc šeit ir 3 labākie Magento e-komercijas veikala mitināšanas materiāli, kurus mēs iesakām:

Uzņēmums
Promo cena

1labākais magento hostings4,19 USD / mēn
2lēta tīmekļa mitināšana magento3,95 USD / mēn
3reāli īstenojama Magento tīmekļa mitināšanaUSD 4,86 ​​mēnesī

Tālāk jums jāizvēlas hostinga pakete no izvēlētā uzņēmuma un domēna nosaukums, kā arī domēna paplašinājums. Ja jūs samaksājat avansu vismaz par gadu, jums būs lielas atlaides, arī dažiem uzņēmumiem ir īpašas Magento hostinga paketes, kurās jums jau ir instalēta CMS un jūs varat pāriet uz konfigurācijas darbību.

Iepriekš instalēšana

Ja vēlaties instalēt Magento, vispirms jāizvēlas vēlamais instalēšanas veids. Sākot ar vienkāršu instalēšanas iestatīšanu, kur jums ir serveris koplietošanas mitināšanai, kurā esat iegādājies hostinga paketes no uzņēmuma, līdz integratora / iepakotāja instalācijai, kur jums ir pilnīga kontrole un pieeja oficiālajam Magento serverim vai pat izstrādātāja instalēšana, kur jums ir savs. Magento izstrādes serveri.

Katram no šiem instalēšanas veidiem ir dažādi veidi, kā instalēt Magento, un tiem ir nepieciešami dažādi tehnisko zināšanu līmeņi un dažādi resursi.

Uzstādīšana

Lai veiktu vienkāršu un koplietotu instalēšanu, jums vienkārši jālejupielādē Magento arhīvs un jāizpako saturs, pēc tam ar FTP starpniecību augšupielādējiet failus uz serveri un visiem direktorijiem un failiem iestatiet 770 atļaujas ar 660..

Jūs varat veikt kopīgas instalācijas, izmantojot savu CPanel ko piešķir hostinga uzņēmums un kas izmanto Fantastico vai Softaculous, lai automātiski instalētu Magento ar dažiem klikšķiem un aizpildot veidlapu ar informāciju, piemēram, e-pasts, lietotājvārds un parole utt..

Lietas kļūst nedaudz sarežģītas, ja vēlaties instalēt Magento, izmantojot integratoru / iepakotāju un iesaistīto izstrādātāju. Pirmajam jums jāizveido komponista projekts, pēc tam to atjauniniet un instalējiet Magento, izmantojot iestatīšanas vedni vai komandrindu. Otrajā gadījumā jūs klonējat Magento repozitoriju un izmantojat Composer, lai atjauninātu atkarības un instalētu Magento, izmantojot iestatīšanas vedni vai komandrindu operētājsistēmā Linux.

Pēc instalēšanas

Katru reizi, kad veicat uzdevumu, ir ieteicams pārbaudīt, vai uzdevumu esat veicis pareizi. Tāpēc pēc instalēšanas dodieties uz priekšdaļu, lai noskaidrotu, vai jūsu veikals ir tiešsaistē un vai tajā ir redzes vai funkcionalitātes kļūdas. Pēc tam jums jāpārbauda arī aizmugure, tāpēc dodieties uz savu Magento informācijas paneli, lai redzētu, vai administrācijas lapās nav brīdinājumu vai kļūdu..

Ja jums rodas problēmas ar instalēšanu, izmantojot frontend, backend vai abas, jums ir jādzēš visa instalācija un datu bāze un jāveic jauna tīra instalācija ar jaunu datu bāzi, labs risinājums ir lūgt mitināšanas uzņēmuma atbalsta komandas palīdzību..

Turklāt jūs varat instalēt datu paraugus, lai labāk apskatītu savu tiešsaistes veikalu un iegūtu produktu veidņu lapu.

Ļoti laba ideja ir sākt savu e-komercija bizness ar Magento, jo tā priekšpusē ir daudz noderīgu funkciju, piemēram, lietotājam draudzīga izvēlne, kas izgatavota no produktu kategorijām, galvenā izvēlne ar statiskām lapām, sīktēli un galeriju attēli katram produktam, slaidrādes, ieteicamo produktu logrīks ar iespēju filtrēt produktus pēc kategorija, biļetens, nedēļas piedāvātie produkti, kājās izvēlnes, kas sagrupētas dažādās sadaļās, SEO draudzīgu produktu saites, grozs, salīdzināšanas funkcija, vēlmju saraksts, komentāri, pārskati un tehniskās informācijas cilnes, kā arī piedāvā iespēju izveidot kontu, redzēt garantijas, rēķinus un pasūtiet produktus.

Magento aizmugure ir viegli lietojama, un tajā ir diezgan daudz jauku funkciju, kas var palīdzēt jums sākt tiešsaistes veikalu izveidi, piemēram:

Produktu pievienošana

produktu pievienošana

Ar Magento, varat pievienot produktus no paneļa kataloga un produktu pārvaldnieka, kur ir poga Pievienot produktu. Šeit jums jāizvēlas produkta atribūtu komplekts un produkta tips, kā arī citas iespējas, kur jums ir jāraksta vai jāizvēlas nosaukums, SKU, svars, statuss, nodokļu klase, cena un redzamība. Citi papildu iestatījumi nav obligāti, piemēram, ražotājs, krāsa, produkta iestatīšana kā jaunu no datuma līdz citam datumam, līmeņa cenas, īpašā cena no datuma uz citu un, ja produkts ir nopērkams vietnē Google Checkout.

Neaizmirstiet ietaupīt katru reizi, kad veicat atjaunināšanu, un uzrakstīt aprakstu un īsu aprakstu, izmantojot HTML redaktoru vai WYSIWYG redaktoru.

Šeit ir video apmācība, ko izveidojusi SIA Young Cow, kurā parādīts, kā pievienot produktus, izveidot kategorijas un atribūtus:

Attēlu pievienošana izstrādājumiem

Izmantojot produktus Katalogs un Pārvaldīt produktus no izvēlnes, ļoti vienkāršā veidā varat pievienot dažādus attēlu produktus. Jūs sarakstā atlasāt produktu un noklikšķiniet uz pogas Attēli un pēc tam noklikšķiniet uz Pārlūkot failus, lai atlasītu augšupielādējamos attēlus un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Pārvaldiet produkta atribūtus

Ja vēlaties, lai jūsu produktiem būtu vairāk atribūtu, jums tikai jānoklikšķina uz pogas Izveidot jaunu atribūtu un jārediģē, pēc tam tas jāsaglabā un produkts jāpiešķir izvēlētajai kategorijai..

Pārvaldiet produktu tagus

Klienti var marķēt produktu, taču pirms publiskošanas tas jāapstiprina kopā ar viņiem, ja vēlaties, lai šo funkciju varētu atspējot informācijas panelī..

Varat pievienot tagu, apstiprināt un redzēt to, ja vēlaties, izmantojot pogu Pievienot tagus, kur rakstāt tagu un noklikšķināt uz Pievienot tagus. Parādīsies paziņojuma ziņojums, un jums jāapmeklē savs Magento informācijas panelis sadaļā Katalogs, Tagi un Gaidāmās atzīmes, lai redzētu visus gaidošos tagus un tos apstiprinātu, ja vēlaties.

Lai apstiprinātu tagu, jums vienkārši jānoklikšķina uz tā un jāmaina taga statuss uz Apstiprināts no gaidīšanas un pēc tam uz Saglabāt tagu..

Pārvaldiet lietotāju komentārus

Jūs varat apstiprināt, izdzēst un rediģēt lietotāju komentārus no produktu lapām, kā arī varat atbildēt un sniegt lietotājiem atsauksmes par viņu atsauksmēm vai viedokļiem.

Apmaksas veidi

Magento norēķinu vārti

Izmantojot Magento, varat arī konfigurēt norēķinu metodes, piemēram, PayPal, Authorize.net, čekus vai naudas pārvedumus, kredītkartes, piemēram, American Express, Master Card, Visa, Visa Electron un tā tālāk, izmantojot informācijas paneli, izmantojot sistēmu, konfigurēšana, pārdošana un norēķinu metodes, kur jūs atrodaties. var iespējot maksājuma metodes, atspējot tās vai rediģēt tās ar tādām iespējām kā nosaukums, pasūtījuma statuss, veidi, drošības kods, 3D drošas kartes validācija, atļautās valstis un tā tālāk.

Piegādes metodes

Jūs varat atļaut produktu un klientu nosūtīšanas metodes, dodoties uz Sistēmas, konfigurācijas, pārdošanas un nosūtīšanas metodēm un iestatot nosūtīšanas iestatījumus no Piegādes iestatījumi, kur rakstāt Izcelsmi: valsts, reģions, pasta indekss, pilsētas un ielas adrese un pēc tam izvēlaties sūtījumu. rediģēšanas metode: vienota likme, tabulas cenas, bezmaksas piegāde, UPS, USPS, FedEx, DHL.

Statiskās lapas

Ja jums ir vajadzīgas statiskas lapas kontaktam vai, piemēram, par tām, varat izveidot Magento informācijas paneļa un Pārvaldīt lapas CMS sadaļā, kur var rediģēt lapu, noklikšķinot uz tās un izmantojot Statiskos blokus, lai rediģētu galvenes vai kājenes daļas. Šeit jūs varat arī veikt aptaujas un citas noderīgas lietas, piemēram, tabulas.

Magento ir labākā e-komercijas tīmekļa platforma, viegli lietojama, intuitīva un ar daudzām noderīgām funkcijām, viens no četriem uzņēmumiem izvēlas Magento, un 2015. gadā to izmanto vairāk nekā 1 miljons uzņēmumu, un pēdējā gadā ir lejupielādēti vairāk nekā 5 miljoni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector