DIY vietnes vs profesionāli izstrādātas vietnes – kuru izvēlēties savam biznesam?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'DIY vietnes vs profesionāli izstrādātas vietnes – kuru izvēlēties savam biznesam?
0 14 мин.

DIY un profesionālas vietnes


Ja jūs kādreiz esat domājis par tīmekļa vietnes izveidi, it īpaši, ja esat uzņēmējs un vēlaties, lai vietne pārstāvētu jūsu biznesu, tad noteikti saskarsities ar šo dilemmu: ja jūs veidojat vietni pats vai jums vajadzētu nolīgt profesionālu izstrādātāju?

Tas ir liels lēmums, un jums to vajadzētu uztvert nopietni. No vienas puses, jums būs jāiegulda daudz naudas un laika, ja dodaties pie profesionāļiem, nevis uz bezmaksas vietņu veidotājiem, piemēram, Wix vai WordPress. No otras puses, vai jūs tiešām varat rīkoties, izveidojot savu vietni? Vai jūs varat darīt kvalitatīvu darbu? Šī ir smaga dilemma, taču tāda, kas agrāk vai vēlāk jums būs jāatrisina.

Kādas ir jūsu iespējas?

Pirmās lietas, kas jums jāpārdomā, kad runa ir par šo dilemmu, ir jūsu iespējas. Būtībā jums ir četras izvēles iespējas.

 • Velciet un nometiet celtniekus – Vietņu veidotāji, piemēram, Wix vai Weebly, kuras var brīvi izmantot, ir jūsu pirmā iespēja. Šīs vilkšanas un nomešanas iespējas ir labākā izvēle cilvēkiem, kuriem nav tehnoloģisko zināšanu vai pieredzes. Viņi var palīdzēt jums izveidot jūsu vietni jau no paša sākuma, taču jums nebūs tik daudz brīvības, veidojot dizainu, kā jūs, izmantojot citas iespējas.
 • Veidnes – Jūsu otrā iespēja ir izmantot jaudīgu satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress. Šeit jūs varat izvēlēties veidnes vai motīvus, ar kuriem jūs varat strādāt, bet jūs varat arī izveidot visu pats. Tomēr, lai to izdarītu, jums ir jābūt zināmām pamata programmēšanas un kodēšanas zināšanām, tāpēc šī opcija nav piemērota visiem amatieriem. Lai arī tas ir bez maksas, jums, iespējams, būs jāiztērē nedaudz naudas, lai iegūtu iecienītākās funkcijas no premium spraudņiem, kā arī maksa par interneta resursdatoru, kas ir nepieciešama.
 • Ārštata dizaineri – Doties kopā ar ārštata dizaineru vai tīmekļa izstrādātāju nozīmē, ka esat nolēmis nolīgt profesionāli. Ārštata darbinieki ir lētāki nekā uzņēmumi, taču tie ir arī riskantāka iespēja. Iespējams, jūs galu galā izveidosit slikti izstrādātu vietni, vai arī kādu citu iemeslu dēļ jūs varētu nebūt apmierināts ar darbu; tādā gadījumā ietaupītā nauda nebūs tā vērts. Tomēr, ja jūs zināt uzticamu ārštata darbinieku, šī opcija var atmaksāties, un jūs, iespējams, vēlēsities izmantot savas iespējas.
 • Profesionāli web dizaina uzņēmumi – Šī opcija nodrošina jums vislielākās iespējas un radošo brīvību, un jums nav vajadzīgas nekādas zināšanas par tehnoloģiju, taču tā ir visdārgākā iespēja šajā sarakstā. Tīmekļa dizaina firmas īre, lai izveidotu jūsu vietni, var maksāt no dažiem tūkstošiem dolāru līdz vairāk nekā 100 000 dolāriem, tāpēc, pirms nolemjat to darīt, jums rūpīgi jāpārdomā..

Kāda veida vietne jums nepieciešama?

kāda veida vietne jums nepieciešamaTagad, kad jūs zināt, kādas iespējas jums ir, jums rūpīgi jāpārdomā, kas jums nepieciešams. Darba apjoms, nepieciešamais laiks, nepieciešamās prasmes; tas viss ir atkarīgs no vietnes veida, kuru vēlaties izveidot. Tātad, pirms izvēlaties sev vispiemērotāko variantu, jums jāizlemj, kāda veida vietni vēlaties izveidot.

Tā kā ir pieejams daudz veidu vietņu, šajā rakstā mēs visus šos vietņu veidus klasificēsim divās kategorijās – vienkāršās un sarežģītās.

Vienkāršas tīmekļa vietnes

Ja jums ir bizness, kurā nav nepieciešama finanšu darījumu apstrāde vai daudz spraudņu un logrīku pievienošana vai citas īpašas funkcijas, vislabākais risinājums varētu būt vienkārša vietne, tādā gadījumā jūs, iespējams, varēsit to izveidot savā savu. Brošūru vietne ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidiem, un tas galvenokārt kalpo, lai parādītu jūsu paveikto, jūsu biznesa būtību un piedāvātu kontaktinformāciju un citus pamata faktus. Šī vietne nodrošinās jūsu klātbūtni internetā, un tai nebūs nepieciešams daudz satura. Daži teksti un attēli būs viltīgi, iespējams, ar neregulāru videoklipu. Tas ir labākais veids, kā prezentēt savu biznesu, produktus, cenas un pamata kontaktinformāciju.

Sarežģītas vietnes

Ja vēlaties izveidot vietni, kurā varēs rīkoties ar finanšu darījumiem, jums jāizveido e-komercijas vietne. Šī ir sarežģīta vietne un prasa kodēšanas zināšanas. Jums būs jāspēj arī pievienot vai noņemt produktus vai pakalpojumus, tāpēc jūsu vietnē būs jāiekļauj īpašas funkcijas. Tomēr dažos gadījumos pat ar šāda veida vietnēm var rīkoties ar CMS vai vietņu veidotāju.

Vēl viens sarežģītu vietņu piemērs ir tīmekļa lietojumprogrammas. Tie ir interaktīvi, un tajos ir iekļauts daudz papildu funkciju. Ja apsverat iespēju izveidot tīmekļa lietojumprogrammu vietni, jums nopietni jāapsver profesionāla vietnes dizainera vai izstrādātāja nolīgšana. Tas varētu jums izmaksāt vismaz 10 000 USD, bet, ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu tīmekļa lietojumprogramma darbosies bez žagas, šeit jāiekļauj aizzīme.

Apsveriet budžetu

budžeta sadales vietnes veidošanaVietnes finanšu plāna izveidošana palīdzēs jums noteikt, cik daudz jūs esat gatavs tērēt savai vietnei. Domājot par DIY vai profesionāli izstrādātām vietnēm, jums ir jāņem vērā jūsu budžets.

Vienkāršām vietnēm, piemēram, iepriekš minētajai brošūru vietnei, gada cena var svārstīties no USD 50 līdz USD 5000 atkarībā no tā, vai vietni esat izveidojis pats, vai tas, vai esat algojis profesionāli. Lielākā daļa profesionālo izstrādātāju iekasēs maksu no USD 5000 par vietnes izveidi, kurai būs labs izskats un dizains, un tā reaģēs uz mobilajām ierīcēm..

Sarežģītākām vietnēm, piemēram, e-komercijas vietnei, jums būs jāmaksā nedaudz vairāk. Lai to izveidotu pats, jums būs jāiegūst vietņu veidotāju komplekts, kurā iekļautas e-komercijas funkcijas un kas parasti no jūsu kabatas prasīs apmēram 300 USD gadā. Minimālā summa, kas jums būs jāmaksā par profesionāļa izstrādātu e-komercijas vietni, ir 7500 USD, bet tā ir tikai cena par ļoti vienkāršu vietni. Ja vēlaties pievienot papildu, sarežģītākas funkcijas, piemēram, reāllaika produktu pārvaldību vai produktu kategorijas, sagaidiet, ka izmaksas ievērojami palielināsies.

Cik prasmīgs tu esi?

Atbildei uz šo jautājumu būs vissvarīgākā ietekme uz jūsu lēmumu dilemmas DIY vietnēs salīdzinājumā ar profesionāli izstrādātām vietnēm. Es domāju, ja jūs esat programmētājs, tad jums pat nav dilemmas. Bet pārējai pasaulei mums ir rūpīgi jāapsver, kurš variants vislabāk atbilst mūsu zināšanu un prasmju līmenim tehnoloģiju pasaulē.

Tātad, ja vēlaties pats izveidot vietni, jums jāizlemj, kuru iespēju varat izmantot. Kā mēs jau minējām, vietņu veidotāji, it īpaši vietņu veidotāji, ir vienkāršākais un vienkāršākais risinājums. Lai izveidotu vietni ar šiem rīkiem, jums praktiski nav jāzina nekas par kodēšanu vai programmēšanu. Tomēr šeit, protams, ir daži trūkumi. Tās ir visierobežotākās iespējas, un jūs nevarētu iegūt tik daudz radošas brīvības kā jūs, izmantojot citas iespējas.

No otras puses, ja jums ir zināmas zināšanas kodēšanas jomā, taču to nav pietiekami, lai izveidotu vietni no jauna, jūs varētu vēlēties izmantot WordPress. Šajā gadījumā jums ir jābūt pamatzināšanām par HTML un tīmekļa mitināšanu, taču tā joprojām nav grūti apstrādājama sistēma. No otras puses, tā ir elastīgāka, un jūs varat to izmantot, lai personalizētu savu vietni lielākā mērā. Plašo WordPress kopienu varat izmantot arī jebkurai informācijai, lai palīdzētu jums problēmu gadījumā un meklētu labākās vietnes veidnes, motīvus, spraudņus un logrīkus..

Tagad, kad esam apskatījuši dažus faktorus, kas jums jāņem vērā, izlemjot, vai vēlaties pats izveidot savu vietni vai nolīgt profesionālu tīmekļa izstrādātāju, sīkāk aplūkosim abu iespēju priekšrocības un trūkumus..

DIY vietņu priekšrocības un trūkumi

DIY vietņu veidotājam ir trūkumi

Priekšrocības

DIY vietņu lielākā un acīmredzamākā priekšrocība ir cena. Es domāju, ja jums būtu pietiekami daudz naudas vai ja tīmekļa izstrādātāji strādātu bez maksas, kāpēc gan kāds varētu pat apsvērt iespēju izveidot vietni pats, ja viņi paši nav programmētāji. Ir daudz rīku, kurus sauc par vietņu veidotājiem un kas ļauj izmantot vilkšanas un nomešanas metodi, lai izveidotu vietni, neieguldot tajā naudu. Tie nodrošina jūs ar tēmu, un ir daudz skaistu, funkcionālu un interesantu tēmu, kuras varat izmantot.

Vēl viena priekšrocība, ko sniedz DIY vietnes, ir elastība. Pat ja jūsu elastība ir ierobežota ar izvēlēto tēmu, kad izmantojat vietņu veidotāju, ja jums ir pietiekami daudz zināšanu, lai izveidotu vietni ar WordPress, jūsu iespējas ir praktiski neierobežotas..

Jaunu lietu apgūšana ir vēl viens ieguvums, kas rodas, pats izveidojot vietni. Ja jums, piemēram, būtu pamatzināšanas par HTML, pirms sākat veidot savu vietni, izmantojot WordPress, jūs noteikti paplašināsit šīs zināšanas un kļūsit prasmīgāks.

Trūkumi

Galvenais DIY vietņu trūkums ir saistīts ar faktu, ka tās ir ļoti laikietilpīgas, it īpaši, ja jums visu laiku ir jāapgūst tādas lietas kā kodēšana, tīmekļa mitināšana, domēna vārdu pakalpojumi utt. No tā izriet vēl viens trūkums, un tas ir fakts, ka, ja vēlaties izveidot vietni, kas izskatīsies tieši tāda, kādu jūs to paredzējāt, jums ir jābūt zināšanām par tehnoloģijām..

Pat ja jūs nolemjat pats izveidot vietni kopā ar vietnes veidotāju, elastības trūkuma dēļ rodas vēl viena problēma – jūsu vietnes neprofesionālais izskats. Iespējams, ka tas tā nav vienmēr, taču daudzās situācijās pilnīga amatiera izveidota vietne izskatīsies, tīri amatieriski.

Daži bezmaksas vietņu veidotāji un platformas arī ļoti apgrūtina jūsu satura pārsūtīšanu citam pakalpojumu sniedzējam, ja nolemjat mainīt vēlāk..

Profesionāli izstrādātu vietņu priekšrocības un trūkumi

profesionālai mājas lapu izstrādei ir trūkumi

Priekšrocības

Kad jūs nolemjat izmantot profesionālu tīmekļa izstrādātāju, lai palīdzētu jums izveidot savu vietni, jūs mācīsities līdzās profesionālam un iegūsit vērtīgas zināšanas un pieredzi turpmākajiem centieniem. Jūs strādāsit kopā ar ekspertiem, kas var sniegt padomus daudzās lietās, piemēram, kā palielināt trafiku vai reklāmguvumu līmeņus, kas ir nenovērtējama palīdzība, ja jūs nekad iepriekš neesat pārvaldījis vietni.

Turklāt jūs saņemsiet pastāvīgu atbalstu un palīdzību, kad tas būs visvairāk vajadzīgs. Piemēram, jums vajadzēs piezvanīt personai, ja kaut kas sabojājas vietnē, savukārt jūs varat koncentrēties uz svarīgākajām jūsu biznesa lietām. Jūsu izstrādātājs var palīdzēt izvēlēties tīmekļa mitinātāju un reģistrēt arī savu domēna vārdu.

Trūkumi

Nu, mēs to pieminējām tik daudzas reizes, bet šeit tas atkārtojas – izmaksas. Jums vajadzēs ieguldīt ievērojamu līdzekļu daudzumu, ja vēlaties, lai profesionāls izstrādātājs rīkotos ar jūsu vietnes izveidi. Cena būs atkarīga no vietnes sarežģītības, lieluma un pielāgošanas, un šīs lietas ietekmēs arī laiku, kas nepieciešams projekta pabeigšanai.

Vēl viens trūkums varētu būt fakts, ka noteiktas funkcijas izstrādātājs var bloķēt, kad tās izveido jūsu vietni. Piemēram, navigācijas vai stila izmaiņas var būt bloķētas un jums tās nav pieejamas. Protams, tekstu, attēlus un citus pamatelementus jūs vienmēr varēsit rediģēt, taču, ja vēlaties pilnībā kontrolēt savu vietni, pirms projekta uzsākšanas par to jārunā ar izstrādātāju..

Secinājums

Mēs ceram, ka mūsu raksts ir sniedzis jums pietiekami daudz ieskatu un informāciju, lai jūs varētu turpināt darbu un pats pieņemt labāko lēmumu. Tas, vai jūs dosities ar DIY vietni vai nolīgs profesionālu tīmekļa izstrādātāju, ir pilnībā atkarīgs no jums, un jums rūpīgi jāizvērtē savas iespējas. Kā mēs jau teicām, jums ir jāapsver savs budžets, prasmju kopums, kad runa ir par vietnes izveidi, vajadzīgais vietnes tips un visas citas lietas, kas ir svarīgas un var palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector