Galvenie iemesli, kāpēc jūsu Joomla vietne tika uzlauzta

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Galvenie iemesli, kāpēc jūsu Joomla vietne tika uzlauzta
0 14 мин.

joomla-vietne-uzlauzta


Neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir jūsu vietne, neatkarīgi no tā, kāda veida uzlaboto drošību tā izmanto, neatkarīgi no tā, vai tas ir mazs privāts emuārs vai liela e-komercijas vietne, jebkura iespējamā tīmekļa vietne internetā var būt neaizsargāta vai hakeru mērķis . Šie hakeri vienmēr meklē neaizsargātas vietnes un vieglu laupījumu, lai nozagtu privātu informāciju, nolaupītu vietni vai vienkārši to vandalizētu..

Joomla, kā arī WordPress un Drupal ir dažas no populārākajām un visiecienītākajām satura pārvaldības sistēmām, kas pieejamas internetā. Joomla ir īpaši unikāla, jo tai ir dažas ļoti populāras un spēcīgas atšķirīgas funkcijas, kuras nevar nodrošināt citas satura pārvaldības sistēmas. Un, lai arī Joomla satur ļoti daudz lielisku iespēju, atribūtu un rīku, Joomla vietnēm ir daudz bažu par drošību.

Šajā rakstā mēs apskatīsim dažus visizplatītākos iemeslus, kāpēc jūsu Joomla! vietne tika uzlauzta, un tajā tiks pieminēti arī daži padomi un ieteikumi, kā labāk aizsargāt savu dārgo vietni un nenovērtējamo personīgo informāciju..

Visizplatītākie iemesli, kāpēc jūsu Joomla! vietne tika uzlauzta

1. Pikšķerēšana

Pikšķerēšana ir izplatīta uzlaušanas metode, kas ietver e-pastu vai vietni, kas paredzēta vietnes pieteikšanās akreditācijas datu nozagšanai. Hakeri slēpj un apņem tīmekļa vietni vai e-pastu, lai izskatītos tieši tāpat kā platforma, kurā vēlaties pieteikties, un, ja neesat piesardzīgs, viņi nozags jūsu pieteikšanās akreditācijas datus..

Parasti viņi tevi apmānīs un liks aizdomāties, ka Joomla! administrators lūdz jūs steidzami pieteikties savā kontā. Tas ir iemesls, kāpēc jums vienmēr ir divreiz jāpārbauda domēns vai e-pasta sūtītājs, pirms piesakāties jebkur vai sniedzat personisku informāciju vai kredītkartes informāciju.

2. Vāja vietņu drošība

Internetā ir pieejams daudz dažādu drošības sistēmu, dažas no tām ir vājas un sniedz tikai vietņu drošības pamatus, taču ir arī citas uzlabotas un dārgākas vietņu drošības iespējas, kas sniedz jums ļoti daudz rīku un iespējas, lai jūs varētu aizsargāt. jūsu vietne ar.

Tomēr pat lielākie uzņēmumi un vietnes cenšas pilnībā izvairīties no hakeru uzbrukumiem un to novērst, neskatoties uz to, ka vietņu drošībai tērē daudz naudas. Lai novērstu dažus no visizplatītākajiem hakeru mēģinājumiem jūsu vietnē, vienmēr ir ieteicams aprīkot sevi un savu vietni ar vismaz kādu vietnes drošības programmatūru..

3. Jūsu datora drošība

Cits izplatīts veids, kā iegūt uzlauztu jūsu vietni, ir uzlauzts personīgais dators. Jums ļoti nopietni jāuztver sava personālā datora drošība, jo hakeri var nozagt visus jūsu vietņu sīkfailus un saglabāto informāciju, kā arī visus pieteikšanās akreditācijas datus, ko, iespējams, esat saglabājis datorā..

Jūsu dators var tikt uzlauzts, izmantojot vīrusus, ļaunprātīgu programmatūru vai vienkārši caur apdraudētām vietnēm vai jebkura veida programmatūru, kuru ir inficējis hakeris. Šie hakeri izmanto automatizētus robotprogrammatūras, kas skenē internetu IP adresēm, kurām ir vāja personālā datora drošība un kuras ir neaizsargātas pret hakeru uzbrukumiem.

Tas ir iemesls, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot augstākās klases pretvīrusu programmatūras lietojumprogrammu, kā arī reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas programmatūru. Parasti tiek veikts īkšķa noteikums, ka vismaz reizi nedēļā personālajā datorā jāveic pilnīga cietā diska skenēšana.

4. Neaizsargāti papildinājumi un lietojumprogrammas

Ja jūs izmantojat Joomla, jūs, visticamāk, integrēsit arī daudz dažādu motīvu, logrīku, spraudņu un citus noderīgus rīkus, kas var palīdzēt palielināt jūsu vietnes funkcionalitāti. Visi šie rīki ir ļoti noderīgi un jaudīgi, tomēr tos var apdraudēt un izmantot, lai uzlauztu jūsu vietni. Uz hakeriem ir ievainojami īpaši tādi rīki kā spraudņi un logrīki, kas ir ļoti svarīgs vietņu dizaina un vietnes satura faktors.

Viena lieta, ko varat darīt, lai pasargātu sevi un savu vietni, ir pārliecināties, ka visi spraudņi, logrīki un rīki, ko iekļaujat savā vietnē, tiek regulāri atjaunināti. Daži spraudņu un logrīku autori atsakās no saviem rīkiem un pārtrauc to atjaunināšanu, un tas ir tad, kad viņi kļūst neaizsargāti pret hakeru uzbrukumiem. Novecojušus skriptus var izmantot arī uzlauzšanai jūsu vietnē, tāpēc jums vajadzētu izdzēst visus novecojušos skriptus savā vietnē.

Jums jāņem vērā arī tas, ka izplatīta uzlaušanas metode ir uzbrukums hostinga serverim. Lietotāji, kas mitina viņu vietnes un to saturu koplietotajos serveros, ir īpaši neaizsargāti pret šāda veida uzbrukumiem. Ja kāds cits šajā koplietotajā serverī tiek uzlauzts, tiek apdraudēti visi šī konkrētā mitināšanas servera vietņu īpašnieki.

Tāpēc ir saprātīgi pārliecināties, ka jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs izmanto vislabāko un jaudīgāko tirgū pieejamo vietņu drošības programmatūru. Vēl viens lielisks padoms ir vienmēr izveidot savas vietnes ikdienas vai iknedēļas dublējumus, lai gadījumā, ja jūsu vietne tiktu uzlauzta, varētu to atjaunot iepriekšējā bezkompromisa versijā..

Kā es varu zināt, vai mana Joomla! Vietne ir uzlauzta?

Daži hakeri var būt ļoti neuzkrītoši attiecībā uz uzbrukumiem, ļaujot jūsu vietnei jau uzlauzties, bet jūs to vēl nezināt. Šāda veida uzbrukumi lēnām nolaupīt jūsu vietni, un viņi to aizpilda ar novirzīšanas saitēm un reklāmām, kuras jūs neapstiprinājāt. Dažreiz var būt diezgan sarežģīti uzzināt, vai jūsu vietne ir uzlauzta.

Dažreiz tieši no sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja saņemsit ziņojumu, ka jūsu vietne ir uzlauzta. Tomēr vairums gadījumu uzzināt, vai jūsu vietne ir uzlauzta vai nē, nebūs tik vienkārši vai viegli. Jums ir jāmeklē viens no daudzajiem sarkanajiem karodziņiem, kas varētu norādīt, ka jūsu vietne ir apdraudēta vai uzlauzta.

Viens no šiem sarkanajiem karodziņiem liek jūsu vietnei vai jūsu vietnes lapām tikt svītrotām no Google meklēšanas vai jebkuras citas meklētājprogrammas meklēšanas rezultātiem. Vēl viena svarīga lieta, kas jāraugās, ir vietnes pārkāpšana vai dažu kļūdu parādīšana, kuras tā iepriekš nav parādīta. Bieži vien tas skaidri norāda, ka jūsu vietne, iespējams, tiek uzlauzta.

Jums arī rūpīgi jāanalizē sava vietne, izmantojot dažus no daudzajiem analīzes rīkiem, kas ir pieejami jūsu rīcībā. Jums rūpīgi jāanalizē trafiks, lai redzētu, vai daļa vai daļa no jūsu trafika tiek novirzīta uz nezināmām lapām un trešo pušu vietnēm. Jums jāpārbauda arī tas, vai savas vietnes analītikā atrodamas iespējamās neatbilstības, kas varētu attiekties uz vietnēm, ar kurām jums nav kontakta.

Daži hakeri ierosinās neatļautas un nevēlamas lejupielādes datorā vai pārlūkprogrammā, kad jūsu vietne tiks uzlauzta. Tāpēc ikreiz, kad kāda no jūsu lapām mēģina sākt lejupielādi, par kuru neko nezināt, tas ir ļoti spēcīgs norādījums uz to, ka jūsu vietne var tikt uzlauzta. Papildu sarkanie karodziņi ietver administratoru klātbūtni jūsu vietnē, kurus jūs neatpazīstat, kā arī to, ka jūsu vietnē ir redzami bojāti attēli, tāpēc esiet piesardzīgs.

Kā aizsargāt savu Joomla vietni?

Vissvarīgākā metode savas vietnes un satura drošībai ir Joomla! Versija. satura pārvaldības sistēma ir pilnībā atjaunināta. Joomla! Izstrādātāji pastāvīgi publicē un izlaiž atjauninājumus sistēmai, kurā viņi laboja kļūdas un laboja drošības ievainojamības, kuras hakeri varētu mēģināt izmantot, lai uzlauztu jūsu vietni. Var būt mazliet laikietilpīgi visu atjaunināt, ja izmantojat daudz dažādu trešo pušu spraudņus, logrīkus un citus rīkus, taču tas ir svarīgi, lai jūsu vietne un personiskā informācija būtu droša un skaņu.

Viens mazs triks, kas ir svarīgs vietņu drošībai un aizsardzībai, runājot par Joomla! balstītām vietnēm ir nedot rakstīšanas atļaujas katram jūsu PHP failam vietnes datu bāzē. Ja šie faili būs tikai lasāmi, hakeri varēs vienkārši un ātri uzlauzt un izmantot jūsu vietni.

Ļoti svarīga ir arī piesardzība, kā deleģējat atļaujas savas vietnes ikdienas darbībām. Tas varētu šķist ļoti vienkāršs un vienkāršs, taču jūsu vietnes drošībai un labklājībai ir ļoti svarīgi nedot izpildes atļaujas jūsu publiskajos direktorijos vietnē. Tas neļaus hakeriem jūsu vietnē augšupielādēt un izpildīt ļaunprātīgu programmatūru, ļaunprātīgu programmatūru, skriptus un vīrusus.

Jums jāpatur prātā, ka hakeri mēģinās izmantot visus iespējamos grāmatas trikus, lai iegūtu jūsu personisko informāciju un pieteikšanās akreditācijas datus, lai uzlauztu un izmantotu jūsu vietni. Viens no trikiem, ko viņi izmanto, lai to sasniegtu, ir datu izgūšana no vietnes lietotāja tabulas. Jūs to varat novērst, mainot lietotāju tabulas datu bāzes prefiksu uz jebkuru nejaušu prefiksu.

Jums ne tikai jāatjaunina visi paplašinājumi un trešo pušu logrīki, rīki un spraudņi, bet arī jāaizmirst noņemt, atinstalēt un izdzēst visu novecojušo programmatūru, kā arī vecos paplašinājumus un visus iespējamos pārpalikušos failus. no vecām instalācijām. Šis ir vienkāršs triks, taču daudzi cilvēki aizmirst to izdarīt un viņu tīmekļa vietnes ir uzlauztas.

Ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka, neapdraudot vietnes mitināšanas drošību, ilgtermiņā jūs varat ietaupīt tonnu naudas. Vietnes uzlauzšana ļoti viegli var izraisīt identitātes zādzības, kā arī kredītkaršu zādzības. Tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka jūsu tīmekļa mitināšanas paketē ir iekļauti uzlaboti vietņu drošības rīki un metodes, lai aizsargātu jūsu vietni no hakeriem, pat ja tas nozīmē maksāt vēl dažus dolārus par to.

Mūsdienu hakeru metodes mainās un pastāvīgi mainās, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš pastāvīgi atjaunina un uzlabo savus vietņu drošības rīkus un metodes. Ļoti svarīgi ir pārliecināties, ka jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs programmēšanas valodu un pretvīrusu datu bāzu izmantošanā izmanto tikai jaunākās un revolucionāro tehnoloģiju..

Tomēr absolūti vissvarīgākā lieta, kas jums ir jāsaprot, lai aizsargātu savas vietnes no uzlaušanas, ir tāda, ka neesat pret to neaizsargāts. Diemžēl daudzi cilvēki, it īpaši tie, kuri tikai sāk darbu pie savas tīmekļa vietnes projekta, neracionāli domā, ka hakeriem tie nav svarīgi.

Hakeri mēģinās izmantot, uzlaupīt un nolaupīt pat vismazākās vietnes. Tas notiek tāpēc, ka viņi izmanto šīs uzlauztās vietnes, lai mainītu datplūsmu, uzlabotu viņu vietņu Google meklēšanas rangu, ievietojot atpakaļ saites uz jūsu vietni un izmantojot jūsu serveri, lai nosūtītu surogātpastu..

Tas ikvienu padara par iespējamu mērķi. Nekad nedomājiet, ka jūs neesat pietiekami svarīgs, lai nokļūtu uzlauzumā, un nekad nedomājiet, ka esat imūns un neievainojams pret hakeru mēģinājumiem. Jums vienmēr jāpatur prātā, ka hakeru novēršana vienmēr ir labāka nekā uzlauzto vietņu izārstēšana. Daudzi cilvēki visā pasaulē saskaras ar murgainu cīņu, kad hakeri savā vietnē nozog viņu personisko informāciju un kredītkaršu informāciju..

Secinājums

Ikviens vietnes īpašnieks ir jāinformē un jāmāca par viņu vietnes un personālā datora aizsargāšanu un nodrošināšanu pret uzlaušanas mēģinājumiem. Joomla tas ir īpaši svarīgi! vietņu īpašnieki, jo tiek atklāts, ka šīs atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas ir diezgan neaizsargātas pret šiem uzbrukumiem.

Šis raksts tika rakstīts, lai mēģinātu informēt jūs par izplatītākajām metodēm un veidiem, kā hakeri var mēģināt izmantot un nolaupīt jūsu vietni un jūsu personisko informāciju. Mēs arī izpētījām un analizējām dažādas metodes, kā pasargāt sevi un savu Joomla! vietne no šādiem hakeru mēģinājumiem.

Situācijas realitāte ir tāda, ka jūs, iespējams, nekad nebūsiet pilnībā drošs un neaizsargāts pret hakeriem, krāpniekiem un krāpniekiem. Tomēr tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu mēģināt darīt visu iespējamo, lai mēģinātu novērst savu Joomla! vietne tiek uzlauzta.

Rezumējot, pilnībā atjauniniet trešo pušu lietojumprogrammas, spraudņus, logrīkus un paplašinājumus, kā arī iegādājieties savu Joomla! pilnībā atjaunināta versija un pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ne tikai nodrošina piekļuvi labākajai un vismodernākajai tirgū pieejamai pretvīrusu programmatūrai, bet arī pastāvīgi un regulāri atjaunina tās drošības metodes. Mēs esam pārliecināti, ka, izpildot šīs darbības, padomus un ieteikumus, ko mēs jums sniedzām šajā rakstā, jūsu Joomla! vietne būs daudz drošāka nekā iepriekš.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector