InMotion hostinga plusi un mīnusi – vai InMotion hostings joprojām ir laba izvēle?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'InMotion hostinga plusi un mīnusi – vai InMotion hostings joprojām ir laba izvēle?
0 8 мин.

inmotion hostinga plusi un mīnusi


Izvēloties savas vietnes tīmekļa mitinātāju, tiek ņemti vērā daudzi faktori – tīmekļa mitināšanas uzņēmuma reputācija un uzticamība, pieejamo hostinga plānu veidi, piedāvātās mitināšanas iespējas, garantētais darbības laiks, klientu atbalsts un, protams, cenu noteikšana. Tīmekļa mitinātāja atrašana 2018. gadā, kas pārbauda visas jūsu mitināšanas prasības, prasa nedaudz pētījumu, bet, ja jūs meklējat ilgtermiņa mitināšanas partneri, metodiskums meklēšanā ilgtermiņā izrādīsies izdevīgs.

Kā profesionālim vai uzņēmumam, kas meklē tīmekļa mitināšanu, jums noteikti nākas sastapties ar InMotion Hosting biznesa koplietošanas mitināšanas plāniem, kā arī viņu izturīgajiem veltītajiem un VPS mitināšanas plāniem. Faktiski šī gada sākumā InMotion Hosting paplašināja savas VPS un WordPress mitināšanas paketes ar jauniem plāniem, dodot jums vairāk izvēles mitināšanas ziņā.

Mūsu pārskatā par InMotion Hosting tiek apskatīti šie jaunie plāni un apspriests, vai InMotion Hosting joprojām varētu būt laba izvēle 2018. gadam..

InMotion mitināšanas pārskats

inmotion hostinga apskats

InMotion Hostings sevi pārdod kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas apkalpo mazus, vidējus un uzņēmuma līmeņa klientus, kā arī profesionāļus. Šī tīmekļa mitinātāja piedāvā visu SSD un PCI saderīgu mitināšanu A kategorijas datu centros un sola 99,99% pakalpojumu izmantojamību.

Hostinga plāni svārstās no biznesa dalīta mitināšanas plāniem līdz komerciālas klases serveriem. Visi plāni ir konfigurēti, ņemot vērā ātrumu, drošību un mērogojamību, iekļaujot tādus rīkus kā automātiska tīmekļa lietotņu atjaunināšana, aizsardzība pret hakeri, pielāgots ugunsmūris, DDoS aizsardzība un bezmaksas SSL.

Sīkāk apskatīsim InMotion Hosting sakārtoto mitināšanas pakotņu konfigurāciju un cenu.

Iestatiet savu vietni, izmantojot InMotion hostingu

Iepazīstieties ar InMotion oficiālo vietni, izvēlieties mitināšanas plānu un sāciet veidot savu vietni. Jūs esat nodrošināts ar vismodernāko atbalstu un 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Sākt tagad “

InMotion hostinga plāni

Pirms iedziļināmies svarīgākajās detaļās par katru InMotion piedāvāto mitināšanas veidu, ir vērts pieminēt, ka šī tīmekļa mitinātāja piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju ar visiem plāniem, kas var noderēt, ja vēlaties pāriet uz InMotion.

Cenu ziņā InMotion hostinga paketes ir nedaudz augstākas par šī hostinga līmeņa vidējo cenu, tomēr nedaudz augstākas cenu kāpuma rada jaunākās tehnoloģijas un noderīgais ar šīm pakotnēm piedāvāto funkciju saraksts. Piemēram, atšķirībā no citiem resursdatoriem, kas var iekasēt maksu par vietņu pārsūtīšanu vai dublēšanu, InMotion tos piedāvā bez maksas.

Uzņēmējdarbības dalīta mitināšana InMotion plānu cena ir no USD 5,95 mēnesī līdz USD 13,99 mēnesī. Šajos plānos ietilpst bezmaksas domēna vārds, neierobežota diska vieta un joslas platums, kā arī mārketinga komplekts (klientu pārvaldības rīki, bezmaksas reklāmas kredīts, apmeklētāju statistika utt.) Un drošības rīki (bezmaksas SSL, automātiskas dublējumkopijas, aizsardzība pret hakeru, DDoS aizsardzība, utt.).

inmotion dalīti biznesa mitināšanas plusi un mīnusi

WordPress mitināšana ir vēl viens hostinga veids, kas pieejams InMotion ar cenām, sākot no 6,99 USD / mēnesī. Ir pieejami seši dažādi WordPress mitināšanas plāni, no kuriem katrs varat izvēlēties, katrs piedāvā bezmaksas domēna vārdu, neierobežotu joslas platumu, SSD krātuvi, BoldGrid vietņu veidotāju, WordPress iepriekš instalētu kopā ar automātiskiem atjauninājumiem, bezmaksas dublēšanu, WP-CLI integrāciju , bezmaksas reklāmas kredīts un 90 dienu naudas atdošanas garantija.

inmotion wordpress mitināšanas plusi un mīnusi

VPS plāni vietnē InMotion ir pieejami pārvaldīti un pašpārvaldīti varianti, kuru cenas sākas attiecīgi no USD 29,99 mēnesī un USD 19,99 mēnesī.

Pārvaldītos VPS plānos ir bezmaksas servera pārvaldība, atjauninājumi un labošana, kā arī cPanel & WHM iekļauts. Pašpārvaldītos VPS plānos ir pilnīga saknes pieeja ar SSH taustiņiem, lai nodrošinātu lielāku kontroli un elastīgumu.

Tiešraides momentuzņēmumi, bezmaksas dublējumi un DDoS uzbrukuma aizsardzība tiek piedāvāti gan pārvaldītos, gan pašpārvaldītos plānos.

inmotion vps plusi un mnusi

InMotion’s īpaši serveri iesaiņojiet vēl vairāk enerģijas un resursu, un arī šeit jūs varat izvēlēties plānu no sešām dažādām konfigurācijām, no kurām trīs ir komerciālas klases serveri. Cenas sākas no USD 99,99 mēnesī.

Visiem atvēlētajiem serveriem ir SSD veiktspēja, 100% tīkla darbības laika garantija, Linux OS, bezmaksas cPanel & WHM, bezmaksas viens-pret-sysadmin laiks un daudzslāņu drošības aizsardzība, izmantojot automātiskos atjauninājumus & Corero DDoS aizsardzība.

inmotion veltītu serveru plusi un mīnusi

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni Sākot ar USD 13,99 mēnesī, un tajā nav pieejams WHMCS, cPanel, eNom, veltīts IP, Launch Assist un SSL. Šajos plānos ir iekļauta arī bezmaksas servera pārvaldība, 90 dienu naudas atdošanas garantija un bezmaksas dublējumi.

inmotion tālākpārdevēja mitināšanas plusi un mīnusi

InMotion hostinga klientu atbalsts

inmotion atbalsta centra apskats

Pasts, tērzēšana un atbalsts pa tālruni ir veidi, kā sazināties ar InMotion klientu atbalstu, kas tiek piedāvāts visu diennakti. Šī tīmekļa mitinātāja lepojas ar to, ka piedāvā atbalstu, kuru nodrošina cilvēki, izmantojot ASV.

Atbalsta centrs, kas pieejams vietnē InMotion, ir vēl viens vērtīgs palīdzības avots tiem, kas vēlas iepazīties ar dažādām produktu rokasgrāmatām un video pamācībām.

Neapšaubāmi, InMotion ir viņu spēles augšgalā, kad runa ir par hostinga dažādību, drošību, veiktspēju un mitināšanas tehnoloģiju. Pat ja tā, tad apskatīsimies, kas ir daži no labākajiem un daži no ne tik labajiem aspektiem, kas saistīti ar InMotion 2018. gada mitināšanu:

Plusi & InMotion hostinga mīnusi

Kā kopsavilkums par iepriekš minēto, šeit ir InMotion Hosting plusu un mīnusu salīdzinājums, kas var palīdzēt jums iegūt labāku pārskatu par priekšrocībām un trūkumiem, kļūstot par InMotion Hosting klientu..

Plusi – kāpēc izvēlēties InMotion hostingu?

Ir daudz iemeslu, kāpēc InMotion vajadzētu iekļaut to jūsu saimnieku sarakstā, kas jāapsver 2018. gadā, tostarp:

 • SSD veiktspēja visos plānos;
 • Bezmaksas domēna vārds;
 • Bezmaksas mājas lapas pārsūtīšana;
 • Bezmaksas dublējumi & dzīves stāvokļa momentuzņēmumi;
 • Bezmaksas drošības rīki;
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija;
 • ASV bāzēts atbalsts pieejams visu diennakti.

Mīnusi – kas ir slikti saistībā ar InMotion mitināšanu?

Šeit ir norādīti punkti, kuros InMotion var neatbilst jūsu cerībām:

 • Nav Windows mitināšanas iespēju;
 • Ilgi saistību periodi.

InMotion piedāvā tikai uz Linux balstītu SSD mitināšanu, tāpēc, ja jums nepieciešama Windows mitināšana, InMotion nav jums.

Fakts, ka InMotion piedāvā ar PCI saderīgu SSD mitināšanu, nozīmē, ka viņu hostinga paketes ir dārgākas nekā to saimnieku paketes, kas piedāvā tradicionālo mitināšanu. Tomēr, ja jums ir svarīgs labāks ātrums un veiktspēja, un jūs neesat ventilatoru skaitīšana, InMotion var būt lieliska izvēle 2018. gadam..

Noslēguma domas par InMotion mitināšanu

Pēc visiem kontiem InMotion ir uzticama tīmekļa mitinātāja ar labi konfigurētiem mitināšanas plāniem, kas apmierina vietņu īpašniekus un uzņēmumus, kuri meklē PCI saderīgu mitināšanu, kas ir darbīga un droša. Tomēr, ja jūs uztraucaties par ilgtermiņa saistību periodiem, jums var nepatikt, ka InMotion lūdz jūs pierakstīties uz ilgāku laiku, lai izbaudītu cenas ar atlaidēm vai noteiktus bezmaksas piedāvājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector