Izvairieties no šīm 6 kļūdām, ja esat vietnes īpašnieks!

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Izvairieties no šīm 6 kļūdām, ja esat vietnes īpašnieks!
0 8 мин.

kļūdas, no kurām jāizvairās kā vietnes īpašniekam


Daudzi cilvēki to domā Internets var nodrošināt tūlītēju naudu. Tas nav iespējams bez darba vai vienkārši samaksājot nelielu summu citiem cilvēkiem. Tas jo īpaši attiecas uz tīmekļa vietnes izveidi. Vietnes izveidošana ir viss process, kas tiek veikts vairākos posmos. Nav laba ideja izlaist vienu vai vairākus soļus, zaudējot laiku un naudu.

Tāpat kā reālajā dzīvē, kad vēlaties izveidot māju, jūs sākat ar tās pamatiem, un pēdējā daļa ir jumts. Tas pats attiecas uz vietni, kurā jums ir jāiegādājas domēna vārds. Jums ir nepieciešams arī tīmekļa resursdators, kas glabā jūsu vietnes failu. Ir nepieciešams arī programmētājs, kurš kodē jūsu vietni, un dizainers, kurš izstrādā jūsu vietni. Nepieciešams arī SEO konsultants, kurš rakstīs saturu un optimizēs jūsu vietni meklētājprogrammām. Tās var arī palīdzēt jums atrast pareizos atslēgvārdus un palīdzēt iegādāties reklāmas Google AdSense vai citos reklāmas tīklos.

6 kļūdas, kuras jums vajadzētu izvairīties no vietnes īpašnieka:

Vietņu īpašnieki, jo īpaši tie, kuriem nav iepriekšējas pieredzes ar vietnēm, var pieļaut milzīgas kļūdas. Šeit ir 6 visbiežāk sastopamās kļūdas, ko vietņu īpašnieki izdara:

 1. Visa projekta stratēģija jābūt labi iemācītam un labi izpildītam, taču vietņu īpašnieki bieži pat nemaz nezina, ko viņi vēlas, lai tikai tīmekļa vietne tiktu uzdota konkrētai kategorijai, piemēram, finanšu konsultācijām, nepasakot, kādas krāsas, kāds dizains, kāds izkārtojums vai kāda funkcija viņi grib. Dažreiz viņi ierodas ar piemēriem, bet pat tad viņi īsti nezina, ko viņi vēlas, vai nu nezina, kā pateikt to, ko viņi vēlas, vai arī dod priekšroku vienkāršam veidam, lūdzot nokopēt esošu dizainu no citas vietnes, šajā gadījumā iznīcinot. , visa oriģinalitāte un palīdz automātiski samazināt nākamo apmeklētāju skaitu un varbūt pat radīt juridiskas problēmas. Visam projektam jābūt nevainojamam, un jums katram jāpiešķir tikai darbs, ko viņi var darīt, nedodiet programmētājam darbu rakstīt saturu vai noformēt darbu, lai uzlabotu jūsu vietnes SEO.
 2. Nav ieteicams izmantot starpniekus, it īpaši, ja jūs pat neveicāt pētījumu par uzņēmumu, ar kuru sazinājāties, lai izveidotu savu projektu. Daudzi uzņēmumi vai uzņēmumi, kas nevēlas iesaistīties, nelikumīgi pieņem darbā starpniekus, kas sola atdzīvināt jūsu projektu, lai gan viņi maksā tikai nelielu jūsu piešķirtās naudas summu, un bieži vien ir tā, ka viņi nespēj pilnībā izprast to, ko jūs sakāt, ka vēlaties jo patiesībā viņi nekad ar tevi nav runājuši vai tikušies. Nelietojiet starpniecības uzņēmumus, jo jūs zaudējat naudu, laiku un dažreiz jūsu projekts ir jāpārveido, tāpēc labākais risinājums ir atrast cilvēku, kurš spēj darīt tieši to, ko vēlaties, nenoalgojot papildu cilvēkus. Nav pareizi sazināties ar komandu, lai strādātu pie jūsu projekta, bet nav pareizi sazināties ar kādu, pat ja tas ir likumīgs uzņēmums, tikai lai nodotu projektu vienam no viņu apakšuzņēmējiem.
 3. Nekad nealgojiet tikai vienu cilvēku strādāt pie sava projekta, it īpaši, ja jums ir lielas cerības. Tātad, kas jums faktiski ir nepieciešams, ir komanda, kuru veido vismaz trīs personas: programmētājs, dizainers un SEO. Jūs nevarat gaidīt, ka jūsu projekts tiks pabeigts īsā laikā, kad vēlaties vairākas lietas un pielāgojumus, ja projektu piešķirat tikai vienai personai. Šī kļūda tikai pasliktinās situāciju, un laiks paies, ja kāds jūsu projektā nedarbosies, un jūs atkal zaudēsit naudu. Neviens nedarbosies par nelielu summu tik daudz un tik ātri, cik vēlaties.
 4. Nav norādīta visa vēlamā informācija attiecībā uz jūsu projektu var būt reāla problēma, jo neviens nevar uzminēt, kas jums ir prātā, un nevienam nepatīk pārveidot savu projektu vai strīdēties ar jums tikai tāpēc, ka “aizmirsāt” pieminēt, ka, pārdomājot, vēlaties iegūt papildu lapu vai citu krāsu ka šīs izmaiņas ir jāiekļauj projekta tāmē. Labākais risinājums ir ņemt atvaļinājumu pāris dienas un padomāt par to, ko vēlaties realizēt ar projektu, kāds ir projekta mērķis, kā jāizskatās galīgajam dizainam un cik resursus, ieskaitot naudu un personīgo laiku, jūs varat piedāvājums. Šajās brīvdienās jums vajadzētu pierakstīt vai reģistrēt sevi audio formātā ar visām jūsu idejām, un tad jārunā ar kādu, kam uzticaties, un jūs zināt, ka esat profesionālis, kurš varētu palīdzēt uzlabot jūsu idejas un piedāvāt citas interesantas.
 5. Nepareizu rīku un zināšanu izmantošana izveidot savu vietni ir vēl viena ļoti liela kļūda, liekot zaudēt vēl vairāk naudas un laika, tāpēc pārliecinieties, ka mazuļa projektam esat atradis piemērotu uzņēmumu vai personu, kas izmanto labākos rīkus un zināšanas, piemēram, labāko emuāra satura pārvaldības sistēmu un pareizas programmēšanas valodas, tādas datu bāzes kā PHP ar MySQL, HTML, CSS un Javascript dizainam un mazai funkcijai. Pastāv arī iespējas saņemt brīdinājumus vai kļūdas, kamēr sliktā programmēšanas valoda tiek izmantota kopā ar bezjēdzīgu CMS, liekot apmeklētājiem vairs netraucēt apmeklēt atkārtoti, un interneta pakalpojumu sniedzēji vai Google jūs pat var bloķēt iespējamu vīrusu, krāpniecības uzbrukumu, privātuma problēmu u. ieslēgts.
 6. Laiks un jūsu pašu saistība ir divi no vissvarīgākajiem aspektiem, kad vēlaties izveidot projektu, it īpaši savu projektu. Parasti vietņu īpašnieki vienkārši nodod projektu kādam, un tad viņi nav ieinteresēti uzzināt vairāk vai ir pat nepieejami, padarot lietas ļoti kaitinošas un liekot izstrādātājiem zaudēt laiku, kā arī naudu. Jūs vienmēr varat pārvaldīt projektu, jo īpaši tāpēc, ka tas ir jūsu, pievienojot jaunas idejas, piedāvājot jaunus piemērus un palīdzot cilvēkiem, kuri ir sākuši padarīt jūsu sapņu projektu dzīvu, izveidot to ātrāku un labāku, balstoties uz jūsu vēlamo. Ļoti slikta ideja ir ļaut mēnesim paiet tikai tāpēc, lai nosūtītu e-pastu ar jauniem atjauninājumiem, kamēr jūsu cilvēki visu šo laiku strādāja un mēģināja izdomāt, kādam vajadzētu būt projektam, domājot par to, nevis jūs, un tad jūs nākt ar dažiem novēloti atjauninājumi, tāpēc viņiem ir nepieciešams atcelt visu, ko viņi ir izdarījuši, kas rada zināmu prēmiju, bet nevēlamu stresu.

Iesaiņošana!

Noslēgumā es iesaku uzmanīgi pārvaldīt savu laiku un naudu. Pievērsiet īpašu uzmanību arī izstrādātājiem, dizaineriem un citiem komandas locekļiem. Pajautājiet apmeklētāja viedoklim un izveidojiet savu vietni viņiem, nevis sev.

Ja jums ir plāns, laba vadība un īstie cilvēki un instrumenti, ar kuriem sadarboties, jūs varat būt laimīgs veiksmīgas vietnes īpašnieks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector