Izveidojiet vietni ar minimālu ieguldījumu un pārdodiet to peļņas gūšanai

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Izveidojiet vietni ar minimālu ieguldījumu un pārdodiet to peļņas gūšanai
0 9 мин.

veidot un pārdot vietnes peļņas gūšanai


Ir tūkstošiem cilvēku, kas nopelna iztiku vietņu pārvēršana. Lai arī tas ir grūts tirgus, labu vietni ātri pārdos ar milzīgu peļņu.

Lielākā daļa iesācēju vietņu slaukotāju neizdodas, jo viņi nezina, kā to izdarīt no sākuma līdz beigām. Dažiem varētu būt laba ideja, citiem – liels budžets, bet, ja jūs nezināt, kā tos apvienot, jūs nevarēsit izveidot vietni, kas pārdod. Šodien es uzskaitīšu dažus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu apsvērt vietņu veidošana un pārvēršana, kā arī iemācīs, kā to izdarīt pareizi.

Kāpēc veidot vietni un to pārdot?

Vietņu veidošana klientiem ir lielisks naudas pelnīšanas veids. Tas var sniegt jums stabilus un ilgtermiņa ienākumus, ja jums ir pietiekami daudz klientu. Tomēr būs vajadzīgs daudz pūļu un laika, lai atrastu jaunus klientus, kas uzturētu pašreizējo klienta vietni un atbalstītu viņus. Tas ir pilna laika darbs.

Ko darīt, ja jums jau ir pilna laika darbs, bet vēlaties nopelnīt papildus naudu? Varētu mēģināt izveidot vietni arī savā brīvajā laikā. Vietnes izveidošana no jauna, izmantojot programmatūru, piemēram, WordPress, neaizņems ilgu laiku. Tiešsaistē var nokļūt pāris dienu laikā, strādājot tikai dažas stundas ar minimālu budžetu.

Kāds ir sākotnējais ieguldījums vietnes izveidošanā?

Šeit mēs runājam par ikgadējiem izdevumiem, savukārt mitināšana un domēns tiek iegādāti pēc vismaz viena gada plāna.

 • Kopīgs tīmekļa mitināšanas plāns maksās apmēram USD 5 mēnesī, tas ir, USD 60 gadā
 • Domēna vārda maksa ir aptuveni 10-15 USD gadā .com domēnam
 • WordPress – tā ir bezmaksas, atvērtā koda programmatūra; izmantojiet to ar pārliecību.
 • Augstas kvalitātes WordPress tēma – vienreizēji izdevumi 40–60 ASV dolāru apmērā (taču varat izmantot arī bezmaksas)

Tātad, lai to apkopotu, jums būs nepieciešams budžets 100–120 ASV dolāru, lai jūsu vietne būtu tiešsaistē. Pēc tam nāk daļa, kurā jūs izveidojat un augšupielādējat saturu. Ja jums nav labi rakstīt rakstus vai arī jums nav laika satura izveidošanai, varat šo daļu izmantot ārpakalpojumos, tomēr jums tas maksās apmēram USD 5–10 USD par rakstu.

Kā izveidot vietni?

Jums nekad nevajadzētu sākt vietni, kuras pamatā ir laba ideja. Ja jums ir ideja, veltiet laiku, veiciet pētījumu, analizējiet tirgu un konkurenci, noskaidrojiet, vai pēc šādas tīmekļa vietnes ir kāds pieprasījums. Pajautājiet cilvēku viedoklim dažādos tīmekļa pārziņu forumos, bet neizstāstiet viņiem visu savu ideju, jo kāds to var nozagt.

Kad pētījums ir veikts un esat izvēlējies rentablu nišu, tagad varat sākt veidot savu vietni.

Pirmais solis ir iegūt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Neizmantojiet lētāko tīmekļa mitināšanas vietni, tā vietā izvēlieties hostinga firmu, kas nodrošina uzticamu un pieejamu pakalpojumu. Ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu, kā arī reklāmas kredītus. Jūs varat ietaupīt nedaudz budžeta, izvēloties mitināšanas plānu, kas nāk ar šīm piemaksām. Ja jūs veidojat savu vietni, izmantojot WordPress, jums vajadzētu izvēlēties mitināšanas uzņēmumu, kas labi pārvalda WordPress mitināšanu un piedāvā viena klikšķa instalēšanas rīku.

Vietnes izveidošanai vajadzētu izmantot WordPress vairāku iemeslu dēļ:

 • To var brīvi izmantot un viegli konfigurēt (lai sāktu, nav nepieciešama pieredze)
 • To ir viegli pielāgot un pielāgot tā funkcionalitātei jūsu vajadzībām
 • Tas ir ļoti populārs, tāpēc jūsu potenciālie pircēji, iespējams, jau zina, kā to izmantot

Kad jūsu sistēma ir gatava, instalējiet bezmaksas vai premium WordPress motīvu, instalējiet nepieciešamos spraudņus. Šeit ir apmācība, kas izskaidro, kā izveidot vietni, izmantojot WordPress.

Tagad jūs varat sākt pievienot saturu. Šī ir laikietilpīgākā daļa, jo jums būs jāraksta unikāli un augstas kvalitātes raksti. Ja vēlaties paātrināt lietas, daļu satura izveidošanas varat nodot ārpakalpojumiem; tomēr tam būs nepieciešams papildu budžets. Atkarībā no rakstnieka pieredzes un raksta līmeņa var maksāt no USD 5 līdz USD 50 pieci simti vārdu.

Kāda veida vietnes labi pārdod?

Niša ir ļoti svarīgs faktors, veidojot vietni. Nišas izvēle var būt sarežģīta. Jums vienmēr jāmeklē noteikta tēma, kurai ir vidējā konkurence, taču tajā joprojām ir nedaudz naudas. Nevajag būt ekspertam šajā konkrētajā tēmā, bet jums vajadzētu būt zināmām zināšanām vai vēlmei uzzināt vairāk. Pretējā gadījumā nebūs iespējams uzrakstīt nepieciešamo saturu.

3 vietņu veidi, kuras noteikti pārdos:

 • Satura vietnes
 • Produktu vai pakalpojumu pārdošanas vietnes
 • Filiāļu vietnes

Satura vietnes: šīs ir populārākās vietnes. Šajā kategorijā jūs varat iekļaut emuārus, ziņu vietnes, forumus, attēlu koplietošanas vietnes utt. Šīs vietnes parasti tiek monetizētas, pārdodot reklāmas vietu vai izmantojot Google Adsense.

Produktu vai pakalpojumu pārdošana: Šīs vietnes parasti tiek veidotas, izmantojot e-komercijas platformu (ir iespējams izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress), un tās koncentrējas un pārdod noteikta veida pakalpojumus vai produktus. Šāda veida vietnes, iespējams, nepārdod pārāk labi, jo to darbināšanai un uzturēšanai ir nepieciešams vairāk pūļu un laika. Tomēr ir daži izņēmumi, piemēram, šis:

pārdošanā smieklīga vietne

Jocīgu kartupeļu paku pārdošana tiešsaistē šķiet laba biznesa ideja, kā arī izskatās ļoti rentabla.

Šis puisis apgalvo, ka vietne PotatoParcel.com tika izveidota 2015. gada maijā un jau ir ieņēmusi vairāk nekā 40 000 USD ieņēmumus. Līdz pārdošanas beigām ir atlikušas 6 dienas, un izsoles cena jau ir USD 16 000. Veiksmi Aleksam! Ar nepacietību gaidīsim, kā šī izsole beigsies.

Filiāļu vietnes: ir arī ļoti populāri. Šāda veida vietnes ir ļoti līdzīgas satura vietnēm, tomēr tās vairāk koncentrējas uz satura radīšanu ap noteikta veida produktiem vai pakalpojumiem. Lielākā daļa pārskatīšanas vietņu tiek monetizētas, izmantojot filiāļu pārdošanu.

Cik vērts ir mana vietne?

Droši vien tas ir vissvarīgākais jautājums, kas rodas, pārdodot vietni. Par cik jums to vajadzētu pārdot?

Pārdodot vietni, jūs pārdosit arī saturu, domēnu un visu aiz tā esošo biznesa ideju. Domēns var būt vairāk vērts nekā pati vietne. Parasti vietnes pārdod par 10 līdz 12 reizēm vairāk nekā peļņa, ko tās rada viena mēneša laikā. Tātad, ja jūsu vietne mēnesī nopelna 100 USD, jūs to varētu pārdot par 1200 USD. Noteikti tas ir tikai nerakstīts noteikums, taču tas varētu sniegt jums labu atsauci, kā aprēķināt, cik liela ir jūsu vietnes vērtība.

Kur pārdot manu vietni?

Ir daudzas vietnes, kurās varat pārdot savu tiešsaistes īpašumu. Lētākais veids ir ievietot tīmekļa pārziņu forumos un tur ievietot savu vietni pārdošanā. Varat arī izsūtīt e-pastus konkursam, iespējams, viņi būs ieinteresēti iegādāties jūsu vietni.

Varat arī izmēģināt tādās izsoļu vietnēs kā Flippa.com vai jautājiet brokerim vietnē Latonas.com lai palīdzētu jums pārdot savu vietni. Šie pakalpojumi tomēr maksās jums naudu. Neatkarīgi no tā, kādu izvēlaties pārdot savu vietni, pārliecinieties, ka maksājums tiek veikts, izmantojot darījuma kontu. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka nauda pienāks.

Nobeiguma vārdi un ieteikums

Ja jūs tikko sākat ar vietnes pārlapošanu, jums jāzina, ka tas būs ilgs ceļojums, līdz jūs pārdosit savu pirmo vietni. Tāpēc esiet neatlaidīgs un nepadodieties viegli. Es sevi pastāvīgi atkārtoju, taču ir svarīgi izvēlēties nišu, kas ir rentabla un kurai ir laba tirgus vērtība. Lai varētu izveidot veiksmīgu vietni, jums tai būs nepieciešama spēcīga bāze, tāpēc nevar aizmirst arī par tīmekļa mitināšanu. Tāpēc pārliecinieties, ka esat izvēlējies labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un izveidojat savu vietni ar labu rīku. Es iesaku WordPress.

Ātrā atjaunināšana: Es uzmanīgi vēroju Flippa, lai redzētu, kā Kartupeļu paciņaIzsole samazinās. Es biju pārsteigts, ka izsole beidzās ar USD 28 500 un neatbilst rezerves cenai. Kaut arī vietne šajā laikā nepārdeva, pārdevējs zina, ka kāds par to vēlējās samaksāt tik daudz naudas. Šis ir ļoti labs piemērs tam, kā laba ideja, kas pārvēršas tīmekļa vietnē, var novest pie jums daudz naudas. Ko tad jūs gaidāt? Iet un sāciet veidot vietni!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector